24 máj 17, 17:00:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930596 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #435 Dátum: 15 jún 19, 17:02:51 »

Azért mert minden gyerek úgy néz ki mint szülők hajszálpontos keveréke Nevet Sai gyereknének emg ránézésre megállaípthatatlan a neme.

Most, hogy Saphia már napok óta nem válaszol kezdem átérezni, hogy Micsudinak milyen lehet  Neeem  Sír

Vikingeket pár napja kezdtem, és nekem eddig tetszik Nevet Nem szarakodnak benne a szokásos időhúzó klisékkel, és a főszereplő meg kurva helyes végre nem megy fejjel a falnak, hanem esze is van.

Kishimoto hogy nem unja még halálra saját magát? szerk:
Olvastam most két(!) oldalt, de eddig:
- Miért a szülők kevert klónjai a gyerekek?
- Sainak és Inonak most fia vagy vagy lánya?
- Ugyanezen az alapon, Orochimaru és Sakata Gintoki mikor csinált egyet?
- A 'kövér csaj súlyt akar veszteni" klisé megvan, ami főleg úgy gáz, hogy a faterjánál ez sose jött szóba
- Shino tanárbácsi lett? Bár gondolom az ott jobban megbecsült mint itt?
- Elve, miért oktatnak még ninjákat, hogy béke van? Egy nem létező munkahelyre van túlképzés, ahelyett, hogy a piaci réseket töltenék be, egy munkanélküli generációt nevelnek majd ki.

szerk 2: Na jó, ezt most ki fogom ide jegyzetelgetni ikszdé
- Sarada bunkó, és látom a 'Kövér csaj' 'vicc' állandó lesz... Kishimoto és a nők Nevet
- Daddy issues.
- Naruto a hivatali idejében játszik bújócskát a fiával. Akár magyar politikus is lehetne Nevet
- Ja, hogy klón. De miért nem az dolgozik akkor?
- Daddy issues. Sakura mire számított mikor hozzáment? Eleve minek ment hozzá így? Jó, persze, japán erkölcs meg minden, megdugni és otthagyni lehet a nőt a gyerekkel, ha házasok attól még Nevet
- Az első képkocka meggyőzött Sakurával, hogy jó hogy ott hagyta. Gyermekbántalmazás?
- Komolyan Karin képén van a sajátja? A bizonyíták, hogy méltóság nélkül is lehet élni ikszdé Mikor azt hinném, hogy Sakur anm lehet gázabb...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #436 Dátum: 15 jún 19, 17:06:57 »

Ja akkor kevertem a pudlit mással.Nem értek a kutyákhoz ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #437 Dátum: 15 jún 19, 17:09:53 »

Gondolom a pulival keverted és ha igen, akkor nem mentség, hogy nem értesz a kutyákhoz. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #438 Dátum: 15 jún 19, 17:10:01 »

Sai neme is megállapíthatatlan.

Amúgy én fekete hajjal születtem. De ezt magzati hajnak hívják, ami néhány hét alatt kihullik, és utána kezd el fejlődni a maradandó terminalis haj. Ezért ijed meg sok szülő, hogy hullik a gyerek haja.

Nem tudom, hogy veled is ez volt-e, vagy évekig sötét hajú voltál, és később kezdtél fakulni. Utóbbinak kisebb az esélye, de előfordul, a hajszín az egész élet folyamán változik, és meghatározza a hormonháztartás, a tápanyag- és vitaminellátottság, stresszfaktorok stb. Egyik barátom például fehér (!) hajú volt 8 éves koráig, de teljese ilyen Daenerys-féle hidrogénszőke, aztán bebarnult, de évszakonként változtatja a hajszínét. ikszdé

Télen ilyen színű: http://static.femina.hu/szepseg/barna_hajak/vilagos_barna.jpg
Nyáron meg ilyen: http://4.bp.blogspot.com/-37kl_eyr-4U/TZRhAclQeRI/AAAAAAAAAaA/P828zwwdhSk/s1600/772752_Zd7tv1zQ_c.jpg

Elég vicces jelenség. ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #439 Dátum: 15 jún 19, 17:17:10 »

Csak akkor volt az tudtommal Nevet De így vágom már, menő.




Kishimoto hogy nem unja még halálra saját magát? szerk:
Olvastam most két(!) oldalt, de eddig:
- Miért a szülők kevert klónjai a gyerekek?
- Sainak és Inonak most fia vagy vagy lánya?
- Ugyanezen az alapon, Orochimaru és Sakata Gintoki mikor csinált egyet?
- A 'kövér csaj súlyt akar veszteni" klisé megvan, ami főleg úgy gáz, hogy a faterjánál ez sose jött szóba
- Shino tanárbácsi lett? Bár gondolom az ott jobban megbecsült mint itt?
- Elve, miért oktatnak még ninjákat, hogy béke van? Egy nem létező munkahelyre van túlképzés, ahelyett, hogy a piaci réseket töltenék be, egy munkanélküli generációt nevelnek majd ki.

szerk 2: Na jó, ezt most ki fogom ide jegyzetelgetni ikszdé
- Sarada bunkó, és látom a 'Kövér csaj' 'vicc' állandó lesz... Kishimoto és a nők Nevet
- Daddy issues.
- Naruto a hivatali idejében játszik bújócskát a fiával. Akár magyar politikus is lehetne Nevet
- Ja, hogy klón. De miért nem az dolgozik akkor?
- Daddy issues. Sakura mire számított mikor hozzáment? Eleve minek ment hozzá így? Jó, persze, japán erkölcs meg minden, megdugni és otthagyni lehet a nőt a gyerekkel, ha házasok attól még Nevet
- Az első képkocka meggyőzött Sakurával, hogy jó hogy ott hagyta. Gyermekbántalmazás?
- Komolyan Karin képén van a sajátja? A bizonyíták, hogy méltóság nélkül is lehet élni ikszdé Mikor azt hinném, hogy Sakur anm lehet gázabb...
[/quote]

2. fejezet:
- A kis takony az Suigetsu és Sasuke gyereke az eddigi logika alapján. Tudtam én, hogy Sasuke nem a lányok felé ing  Neeem
- Sakura mióta ájulgat el? Miért nem gyógyítja meg magát ha legutóbb kitalálták, hogy mekkora király? Ha kölcsön van a házon, miért dönti össze?
- Igazából Sakura a white trash mom megfelelője Nevet
- Kövér csaj joke 3, a 3 megjelenéséből. Azt hiszem egyszerűbb lenne azt néznem, mikor nincs... Meg ez a "ne edd előttem mert én nem ehetek"? Jesszus...
- Jól időzített  és totál alaptalan "nem az igazi szüleim"-baromság a plot miatt, pont miután Sarada Karin épét nézegette, hogy hasonlít rá.. MICSODA SZERENCSÉS VÉLETLEN.
- 8 éves kistakony már bosszút akar az Uchiha családért. Le se tagadhatná Nevet
- Miért tudja mindenki egy random madárról 100 méterről, hogy kié?
- Már van telefon? Wow, akkor Sasuke még mindig egy pöcs, hogy galambpostát küld ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #440 Dátum: 15 jún 19, 17:26:15 »

Viszont a felnőtt Naruto karaktere nagyon szimpatikus. Ő tényleg jó irányba változott.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #441 Dátum: 15 jún 19, 17:28:32 »

3. fejezet:
- Két olyan ninja, mint Shikamaru és Naruto miért nem veszi észre a tőlük 20 méterre üvöltő két hülyegyereket?
- Choji lánya tényleg ilyen hülye? Miért nincs ninja IQ-teszt? Miért CSOCSÓ a neve?
- Ez a Mitsuki most akkor Orochi, Gintoki és Zetsu gyereke??
- Kövér joke!!! 4
- A kövér csaj csak a nyilván elérhetetlen(ki akarna egy kövér csajt, lol??Mosolyog)) pasik után vágyakozik. HAHAHA de vicces.
-  'nem bírom a futást'. Van vagy 12 éves. Ezek bmeg mindent lefutnak, ne mondjátok már, hogy a ninjatanonc pont nem tud.
- 'ha nem tudsz futni, gurulj' WTF??? ikszdé
- 'mit akar velünk tenni?' - szólott a kövért csaj, miután az ellenség előhúzott egy láncos-shurikenes-kalapácsos szrt egy tekercsből Nevet
- Uchiha Shin? Komolyan? Ennél klisésebb nevet?
- Naruto mégs jó valamire Nevet Bár megmenteni a hülyegyerekeket nem votl jó ötlet ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #442 Dátum: 15 jún 19, 17:29:41 »

Ha leszámítjuk a Karin-esetet, Sasuke is az. Ha az utolsó fejezetet vesszük alapul, Sakura is az. És Orochimaru lett a legszimpatikusabb mind közül!

Idézet
- Choji lánya tényleg ilyen hülye?

Mert félig maki, hogy gmant idézzem.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 17:30:34 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #443 Dátum: 15 jún 19, 17:35:08 »

Valaki világosítson fel, hogy miről beszéltek. Valami új Naruto cucc, vagy csak az utsó fejezet, amit elfelejtettem azóta.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #444 Dátum: 15 jún 19, 17:37:13 »

Én se vágom a duma topic utolsó két oldalát.  Gondolkozik És így nem tudok farmolni hozzászólni sem.  Neeem
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #445 Dátum: 15 jún 19, 17:41:36 »

Kiderült amit vártam Zeira csak egy illúzió volt =/ Szegény Mavis =/
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #446 Dátum: 15 jún 19, 17:46:01 »

Saphi: Micsodák ezek? Nevet Hülyék? Mert az nyilván.

4. fejezet:
- ezzel a fejráncolással apja fia Shin ténlyeg ikszdé
- mangekyo 8 évesen? Azok az idők mikor Itachi még übercool volt a sajátjával


- 8 éves kölyök ellen nem túlzás a rókabunda?
- Amikor annyira nincsenek új technikák, hogy Obitoét tolják megint. De ő nem lett jó végül? Él egyáltalán még?
- Kövér csaj megint 'biztos kellek a pasinak' vicc. HAHAHA-haa.ha.
- Mikor a riválisod jobbfejebb a lányodhoz, mint te magad, ott tudod, hogy buktál az életben
- Kövér csaj komplexusos, ezért azt hiszi ez is róla szól
- Kövér csaj nem várja meg a választ a kérdésére, inkább enne- már nem is számolom. És ez a 3. fejezet Nevet Aki tényleg kövér, főleg japánban és gyerek, annak kurva jól eshet azt olvasnia, hogy ha kövér vagy akkor ennyi az értéked mint karakter és még annak is segghülye vagy.
- Flachback az első részekre. Ami vicces, hogy szerintem ez a legjobb eddig ikszdé
- Mikor a riválisod jobbfejebb a lányodhoz... 2.0 Komolyan, Sasuke még úgy is legnagyobb fsz tud lenni, hogy ott sincs ikszdé Meg eleve, most elvileg Naruto csicskája, hogy az küldetésekre küldözgeti, szóval még itt is elbaszta...
- Daddy issues. Mi van az apakomplexussal már ebben a mangában? Ha sose látta, miért hiányozna neki? A normális reakció ebben a korban már az lenne, ha 'utálná' maximum Nevet
- Sharingan
- Sasuke még akkor is seggfej ha végre meg lesz ikszdé Ezt vajon Kishi direkt csinálja?

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #447 Dátum: 15 jún 19, 17:53:54 »

Olvassatok Toriko mangát! Annak a világnak a logikája szerint én a Tízfarkút olyan 500. szintű szörnynek tippelem. Most a főszereplők olyan helyen járnak, ahol a leggyengébb szörny 4000. szintű, de még nem izgulnak.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #448 Dátum: 15 jún 19, 17:57:45 »

Aranyos ahogy nekem és Sabakunak akarsz ujjat mondani animék terén Gman.

Igazából szerintem én Sabaku, Hiei és Minagi több animét láttunk mint az egész duma tárasság együtt véve Nevet
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #449 Dátum: 15 jún 19, 17:58:12 »

Túl kevés benne a rendes harc és meguntam a tematikát. Egyszer jópofa, de hosszútávon nem fogyasztható a Toriko.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!