24 máj 17, 02:05:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930259 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #360 Dátum: 15 jún 17, 20:29:28 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Lur-SGl3uw8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Lur-SGl3uw8</a>

Lol, akárhányszor meglátom/meghallom valahol ezt a számot, mindig a nem polkorrekt feldolgozása jut eszembe. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 20:32:03 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #361 Dátum: 15 jún 17, 20:37:40 »


Lol, akárhányszor meglátom/meghallom valahol ezt a számot, mindig a nem polkorrekt feldolgozása jut eszembe. Nevet
LEL
Egy kérdés.Mármint mégegy de ez nem akkora retardság.Vagy mégis.Bár a retardság is relatív.
Én 1993-ban születtem.Akkor én most 90's kid vagyok vagy 2000's kid?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #362 Dátum: 15 jún 17, 20:40:09 »

Te 2000s kid vagy, és 90s baby. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #363 Dátum: 15 jún 17, 20:48:57 »

 megnyugodtam Nevet
Akkor mégsem vagyok  vén ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #364 Dátum: 15 jún 17, 21:11:34 »

A méhen belüli fejlődés szakasza a conceptiótól a születésig tart. Emberben a terhességi idő átlagban 280 nap.

A csecsemőkor a születéstől az első fogzás kezdetére (7. hónap), illetve a felállásra való igyekezetnek az eredményes kísérletezés stádiumába való eljutásig (10-12. hónap) számítható.

A gyermekkor az első évtől a nemi érés kezdetéig (12 éves kor). További szakaszokra lehet osztani: első és második gyermekkort lehet elkülöníteni a tejfogazatnak maradandó fogazattal való felcserélődésének kezdetét véve határul.

A serdülőkor a gyermekkor utolsó szakasza, 2-3 év, a nemi érés feltűnőbb.

Ifjúkor. A nemi érettségtől a növekedés befejeztéig (férfi esetén 20, nő esetén 24 év).

Mivel a kid gyereket jelent, feltételezem a gyermekkorra utal. Ha 1993-ban születtem, 7 évet éltem a 90-es években, ami a serdülőkor előtti gyermekkor 70%-a). Gyermekkorából ennél többet csak az töltött statisztikailag a 90-es években, aki 1992-ben, 1991-ben, 1990-ben, 1989-ben vagy 1988-ben született. Mindenki más befoghatja, aki kívül esik ezeken a számokon.

(A 90-es években gyereknek lenni amúgy szar volt. Grabs popcorn.)

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 21:12:52 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #365 Dátum: 15 jún 17, 21:16:06 »

Mert nyilván olyan nagyon sokat nyomnak a latba azok az évek, amikből az embernek alig pár emléke van. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #366 Dátum: 15 jún 17, 21:21:13 »

A legtöbbet. Az emberi személyiség 6 éves korra kialakul és stabilizálódik. Az ekkori hatások képesek a végletekig eltorzítani egy személyiséget, míg a későbbiek már stabil személyiségre rakódnak rá. Emiatt van az, hogy gyermekkorban ért bántalmazás vagy bármilyen tragédia torz személyiségekhez, míg 10 éves kor felett inkább poszttraumatikus szindrómákhoz vezet.  Nyelvesít Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 21:23:47 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #367 Dátum: 15 jún 17, 21:27:50 »

megnyugodtam Nevet
Akkor mégsem vagyok  vén ikszdé


Ne örülj neki, 90's kidnek lenni egy privilégium, amit a jelentőségét csak egy kiválasztott csoport értheti meg.  Gondolkozik

Idézet
vagy 1988-ben született. Mindenki más befoghatja, aki kívül esik ezeken a számokon.

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #368 Dátum: 15 jún 17, 21:29:28 »

Ha jól csengő baromságokat mondok neki fapofával, filozófia címén, annak mi lesz az eredménye?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #369 Dátum: 15 jún 17, 21:32:59 »

megnyugodtam Nevet
Akkor mégsem vagyok  vén ikszdé


Ne örülj neki, 90's kidnek lenni egy privilégium, amit a jelentőségét csak egy kiválasztott csoport értheti meg.  Gondolkozik

Idézet
vagy 1988-ben született. Mindenki más befoghatja, aki kívül esik ezeken a számokon.


10 év múlva már a kutya sem fog emlékezni a 90's kidekre muahajahaha akkor leszünk menők
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #370 Dátum: 15 jún 17, 21:36:16 »

Én örülök, hogy Saphi most adatokkal alátámaszotta, hogy 90's kid vagyok a kis 93-mas születésemmel. Ez máris feldobta kicsit a napomat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #371 Dátum: 15 jún 17, 21:44:28 »

Csak akkor lehetsz 90s kid, ha emlékszel a Kacsamesék megszakítására.  Gondolkozik
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #372 Dátum: 15 jún 17, 21:48:57 »

Pontosan. Végre az igazi meghatározás is előkerült! Nevet Ez az alap, ennek meg kell lennie, akinél nincs meg, azon nem segít semmilyen tankönyves fingfűrészelés.  Faceg
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #373 Dátum: 15 jún 17, 21:53:24 »

Csak az lehet 90s kid, aki tökéletesen emlékszik, milyen sorrendben mentek a mesék reggel 7-től délig a TV2-n és az RTL klubon hétvégénként, és pontosan fel tudja sorolni a Dragon Ball előtti animéket/meséket.

És az, akinek a forgalmazott Dragon Ball figurákból legalább 30 megvan, bár a felének letört valamelyik testrésze, mert túl sokat harcolt velük.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 21:54:43 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #374 Dátum: 15 jún 17, 21:57:21 »

Dragon Ballból csak kártyáim voltam, de több mint 30 darab. A memóriám meg a korral romlik. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!