24 máj 21, 06:03:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933468 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #345 Dátum: 15 jún 17, 10:44:20 »

Na ez nekem egyre magasabb.  Nevet Sose voltam jó bioszból. :S Inkább válaszolj az eredeti kérdésemre.  Nevet


Ha jól értem, amit írtál Saphi akkor tényleg esélytelen, hogy az unokahúgom kék szemű legyen? T_T Húgom szeme zöldes barna, a férjéé zöld. Nagyon reménykedtünk benne, hogy kék szemű lesz, de a védőnő azt állította, hogy már pigmentálódik a szeme és biztos, hogy nem marad kék.

Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #346 Dátum: 15 jún 17, 11:55:31 »

gman, most őszintén, tőled mit várjon az ember? Amúgy nem fog menni, a tételek felét sem néztem át, szóval kizárt, hogy 4X húzzak olyat, amit még tudok is. Nyelvesít Mondjuk csak azért nem érdekel, mert úgy sem lenne meg Pest. Nevet Pécs még duplázással is megvan, de azért jó lenne ötöst kapni abból, amiből az írásbeli alapján az vagyok. Nevet Meg aztán minek rágörcsölni? Lesz, ami lesz, ha meg égeti magát az ember, a tanárok ráfogják az izgulásra.

Sevanna, nem sok esélyét látom annak, hogy kék szemű legyen a kicsi. Mennyi idős? Amúgy átlag egy éves korig dől el a szemszín. Egy ismerősünknek egy éves korában váltott át barnára a lányuk szemszíne. Nevet Pedig tényleg azt hitték, kék marad. Az ilyesmi érdekes. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #347 Dátum: 15 jún 17, 12:30:28 »

3,5 hónapos. :3 De a szüleit leszámítva kb kék szemű mindenki a családban. Nagynénik, bácsik, nagyszülők is egyet kivéve.  Nevet
Igazából nem számít a szemszín csak különleges lenne, hogy tiszta húgom a baba csak kék szemmel.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #348 Dátum: 15 jún 17, 13:09:59 »

Én is trikolor vagyok. Van egy darab fekete, és három szál vörös hajszálam. A fekete a kedvencem, az a szerencsehozó-hajszál. Az utóbbi időkben nem találom sehol, szerintem a vizsgaidőszak miatt kihullott a többivel együtt.

Idézet
ez nekem egyre magasabb.

Annyira nem nehéz, legalábbis addig nem, amíg nem találkozol egy bizonyos humángenetika tanszékkel, ahol 91 éves professzor tartja a szemináriumokat, aki elalszik populációgenetika órán, miközben megpróbálná leadni azt az anyagot, amiből amúgy két hete írtatok zh-t.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #349 Dátum: 15 jún 17, 13:43:43 »

*Dat moment mikor Saphi nem magyarázza meg amit kérdeztél*  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #350 Dátum: 15 jún 17, 14:48:02 »

http://alfahir.hu/4_meteres_fal_epul_a_szerb_hataron
Trónok harca feelingem lett. Menő.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #351 Dátum: 15 jún 17, 15:05:57 »

https://www.facebook.com/100001869282434/videos/o.390237851005727/865266500212318/?type=2&theater
Magyar kamionos. Szerintem ha még ma lezárnánk a határokat is késő lenne. Európában 1-2 országot leszámítva az összes ország alkalmasabb lenne a bevándorlók számára. Tök véletlen, semmi előre eltervezettség vagy tudatosság nincs a dologban, hogy a hatalmas tömegeket pont Magyarországra irányítják. Lehet vakondemberezni. Palesztina után mi jövünk a sorban.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #352 Dátum: 15 jún 17, 15:44:25 »

Gdat ez nem csak neked jutott eszedbe Nevet
http://alfahir.hu/fal_ejjeli_orseg_nelkul
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #353 Dátum: 15 jún 17, 16:05:51 »

Ha lehet vakondemberezni, az jó, de lehet, hogy a reptiliánokra vall. Csomó hülyeséget terjesztenek magukról, hogy senki nem higgye, hogy igaz, de közben az. Zseniális taktika, nem hiába szuperinteligens faj.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #354 Dátum: 15 jún 17, 17:24:23 »

Már csak azt magyarázzátok el nekem, hogy miért nem Zimonynál húzzák fel a falat?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #355 Dátum: 15 jún 17, 18:14:23 »

Azt tudtátok hogy az oxigénmentes környezet káros az egészségre,és túlzott fogyasztása halált okozhat?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #356 Dátum: 15 jún 17, 19:28:08 »

Mostanában majdnem olyan szimpatikus vagy, mint én. Szép munka, fiam.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #357 Dátum: 15 jún 17, 20:17:53 »

Idézet
- A geográfia a földnek ismerete, uram. Okos embernek jó ismernie az országokat, hegyeket, vizeket; hol milyen nép lakik? milyenek a városok? merre vannak bányák, püspökségek, hegyi átjárók, várak? hol milyen ipar dívik s más efféle.
- Ez már jó tudomány - bólintott elgondolkodva -, de ez se való gyereknek. Ez csak királynak való.

Látod, gman, Gárdonyi is megmondta, hogy az átlagember nem sokat ér a földrajzzal.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #358 Dátum: 15 jún 17, 20:21:35 »

Mostanában majdnem olyan szimpatikus vagy, mint én. Szép munka, fiam.
köszönöm szépen a dicsérő szavakat!  Kúl
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Lur-SGl3uw8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Lur-SGl3uw8</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 20:23:44 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #359 Dátum: 15 jún 17, 20:27:02 »

Ok Saphi sama, de ez nem földrajz, ez csak tágabb értelemben vett topográfia. Ne kérdezd, hogy akkor mi is akkor pontosan, mert röviden nem lehet leírni. Egy tanárom szerint az egyetlen 10 oldalnál rövidebb korrekt definíció az, hogy a geográfia az a tudomány, amit a geográfusok művelnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!