24 máj 17, 16:12:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930560 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #270 Dátum: 15 jún 15, 13:51:09 »

Szerintem teljesen vállalható vélemény hogy ellene vagyunk. Ez a hippi szöveg, hogy ne valami ellen legyünk, hanem valamiért az iszlám fanatikusokat nem fogja meghatni.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #271 Dátum: 15 jún 15, 13:53:16 »

Amíg valami ellen vagyunk csak tápláljuk az energiát és ezzel gyökeresen soha nem fogjuk megszüntetni a problémát, legyen szó bármiről.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #272 Dátum: 15 jún 15, 13:56:43 »

Ha valami ellen vagyunk, akkor annak az ellenpólusa mellett vagyunk és ez fordítva is igaz, ezért nem jók az érveid.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #273 Dátum: 15 jún 15, 15:01:19 »

Sosem hittem volna, hogy egyszer vele fogok egyetérteni valamiben  Gondolkozik

http://444.hu/2015/06/15/terroristakat-lat-a-bevandorlokban-semjen/
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #274 Dátum: 15 jún 15, 15:17:32 »

Az index figyelteti a fórumot és utálják Stance-et es Gdat-ot. Pojén
http://index.hu/kulfold/2015/06/15/semmi_panik_minden_ajtot_bezartunk/


Szerk.:
Mutathatsz PhD-s diákot, de attól még ezek nem lesznek kevésbé veszélyesek. És számtalan példa van erről, hogy miket csináltak. Egész nap sorolhatnám. És oké, hogy csinálnak közöttük jó dolgokat is. De ez nem vigasztalja a félkarú jegyellenőrt, vagy a megerőszakolt és megölt Elin Krantzot. Nem is beszélve azokról akik közöttük szélsőségesek és a mi kultúránk pusztulását akarják.

Ha kopog az ajtódon 5 ember és tudod, hogy van közöttük egy, aki gyilkos és rendszeresen öl ártatlanokat, de nem tudod melyik az, akkor beengeded őket? Mert itt konkrétan ezt akarják megcsinálni. Nem baj, hogy ártatlan európaiak halnak meg. Mentsük meg az arabokat és a fekákat. Én meg azt mondom, hogy de. Baj. És ha választani kell köztük és köztünk magunkat választom. Márpedig választani kell.

Szerintem főleg azért különbözik a véleményünk, mert itt másképp látjuk a dolgokat. Szerintem akik az igazán nagy gondot okozzák, azok nem azok, akik menekültjoggal / vízummal letelepednek egy országban. A nagy problémát azok a fenti videóban is látható ILLEGÁLIS bevándorlók okozzák, akik azt hiszik, hogy Európában nem kell dolgozni a megélhetésért. Szerintem aki legálisan le tud telepedni, próbál minél jobban beilleszkedni (vagy legalábbis nem törvényt szegni), nehogy visszaküldjék.
Szóval a példa arra módosul, hogy: Kopog az ajtódon 5 ember és tudod, hogy van közöttük egy, aki gyilkos és rendszeresen öl ártatlanokat. Ha mindenkit kizársz, a gyilkos akkor is megpróbál bemászni este az ablakodon, egy másik közülük pedig éhen hal (ez az 5 nagyon kevés a megfelelő arányok érzékeltetésére Gondolkozik ). Így beengeded őket?
Mellesleg a legális bevándorláshoz azért (remélem) több kell, mint beköszönni, hogy "Csá, én mennék Európába", szóval a gyilkost ebben a folyamatban kéne valahogy kiszúrni a többi négy közül. Ha megszüntetnék a legális utakat a bevándorlásra, azzal szerintem csak azt érnék el, hogy az eddig elhelyezkedni próbáló emberekből is illegális bevándorlót csinálnak. Pont azokat zárnánk ki, akik tényleg hasznosak lehetnek a társadalomnak.


Ui.: A hipertoleráns index milyen fasza Youtube-csatornákról linkel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 16:54:54 írta dtatar » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #275 Dátum: 15 jún 15, 17:25:55 »

Muszlim vallást idehozni semmiképp nem hasznos, mert az egy betegség táptalaja, jó nagy fertőzött részekkel és csak romlik a helyzet.

De nyilván itt elsősorban az illegális határátlépőkkel van a gond. Ők vannak durván sokan és jönnek, mint a mások a gotban.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #276 Dátum: 15 jún 15, 17:50:09 »

Megy az E3 Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #277 Dátum: 15 jún 15, 20:24:58 »

Franciaország lezárta a határát, és vissza akarnak küldeni ide egy csomó embert Németország detto, Anglia is bár ott politikai korrektség címén a magyarokat meg e lengyeleket kritizálják mert mi fehérek vagyunk és minket "lehet" de érdekes módon ott is a muszlimokkal van a gond akik a negyedeikben a saria törvénykezést akarják megvalósítani. Olaszország se tud mit kezdeni a bevándorlóival szintén tranzit ország volt mint mi eddig de most ott rekedtek a bevándorlók. Képzeljétek el ha mi akarnánk kitoloncolni embereket milyen balhé lenne Nevet Más faszával persze könnyű verni a csalánt. De milyen érdekes hogy ha kisebbségről van szó akkor vagy fekete vagy cigány vagy muszlim vagy a szent tehén kisebbség (nem az indiaiak félreértés ne essék) akivel gond van. Sose hallottam még kínai vagy japán problémáról vagy a Svédekkel sincs semmi gond de exem mesélt Új Zélandról és ott sok ázsiai népcsoport él együtt a fehérekkel de ott sincsen gond. A lényeg az hogy jobb be se engedni és erősebben szelektálni, főleg ha bizonyos területekről érkezett embereket, mint a beengedetteket vissza toloncolni.
Ráadásul a menekülttáborok, ezeknek az embereknek az eltartása komoly pénz, és a közbiztonság is romlik így arra is több erőforrás kell. Igaz sokan azzal pedáloznak hogy az eu erre ad nekünk pénzt, de akkor inkább küldjük őket haza és adjanak pénzt a kórházak rendbehozására és a gazdaság élénkítésére. Jah hogy ez nekik nem érdekük Nevet milyen érdekes. Nem vagyok teljesen euroszkeptikus, de tény hogy az egész elfajzott mostanra és másképp kéne működnie a dolgoknak.
Bocsi a kisregényért
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #278 Dátum: 15 jún 15, 20:32:48 »

Megy az E3 Nevet

Ow Vr streamet nézed te is?
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #279 Dátum: 15 jún 15, 20:38:52 »

Megy az E3 Nevet

Ow Vr streamet nézed te is?
Jaja Nevet már volt 1-2 mindfuck agymenéses röhögős pillanat.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #280 Dátum: 15 jún 15, 21:28:45 »

unravel  Szeretet      Közben kicsit az  ori jutott eszembe  ^-^
izi  game of the year  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #281 Dátum: 15 jún 15, 21:36:28 »

Az Unravel instabuy lesz <3 Beleszerettem.

edit: ea sports... legyen már vége Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 21:39:00 írta Lew » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #282 Dátum: 15 jún 15, 21:38:40 »

napi szubjektíven kiragadott videó#
https://www.facebook.com/AlexLamyh/videos/vb.100008292036311/1590693521217034/?type=2&theater
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #283 Dátum: 15 jún 15, 22:45:30 »

Nekem a Star Trek jut eszembe, amikor szóba jön a muszlim kérdés. Ott is volt egyszer olyan kérdés, hogy miért nincsenek a sorozatban. Az volt a válasz, hogy addigra, amikor a történet játszódik, már nincsenek.

Szerintem ezen lenne érdemesebb elgondolkodni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #284 Dátum: 15 jún 15, 22:55:43 »

Ki szeretne tipikus Micsudi Storyt Nevet ? Van megint sajnos Nevet  Mi a faszért bízok én meg emberekben?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!