24 máj 21, 04:23:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933397 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #255 Dátum: 15 jún 14, 21:12:05 »

Ennek összeesküvés elmélet szaga van. Már megint a vakondemberek?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #256 Dátum: 15 jún 14, 21:15:37 »

Nincs itt összeesküvés. Egy olyan kultúrkör tagjai akarnak idejönni, ahol nem volt felvilágosodás. Egy középkori ideológia hatja át az életüket, van ahol még az sem. Az Unió pedig ezt tolerálni akarja. Mi toleráljuk őket, ők nem minket. Ez a mi kultúránkat pedig megsemmisíti. Nem tudom elképzelni sem, hogy ezt, hogy nem értik meg emberek. És ennél jelenleg nincs magasabb prioritású dolog, mert nem szeretném, hogy Európa visszasüllyedjen a középkorba.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #257 Dátum: 15 jún 14, 21:20:38 »

Én úgy vagyok vele, hogy bárki jöhet, ha hoz valami hasznosat és megadja a tiszteletet, amit elvár.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #258 Dátum: 15 jún 14, 21:22:18 »

Én is. Ezért vagyok bevándorlóellenes. Mert ott ezek a feltételek nem teljesülnek.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI</a>
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #259 Dátum: 15 jún 14, 21:29:33 »

Vicces, hogy páran a kulturális sokszínűséggel érvelnek. Persze az üdvözlendő jelenség, de nem ön- és közveszélyes társadalmak pátyolgatására lett kitalálva.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #260 Dátum: 15 jún 14, 21:37:47 »

Hát igen. kulturális sokszínűség, ha idejönnek más európaiak, vagy mongolid emberek. Ez pedig a kultúra rombolása, azért nem igazán értékelem.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #261 Dátum: 15 jún 15, 03:22:26 »

Én is. Ezért vagyok bevándorlóellenes. Mert ott ezek a feltételek nem teljesülnek.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI</a>

Szeretem ezeket a videókat. Olyan... objektívek. (Ha egy párizsi diáktüntetésről készítek ilyen videót, akkor a fehér bőrű egyetemisták lesznek a közellenségek? Gondolkozik )

Egyébként Magyarországon nagyon kevés az ilyen menekült. Valószínűleg mindenkinek feltűnt, hogy a bevándorlók inkább kínaiak vagy vietnámiak. Attól félni, hogy a gonosz Közép-afrikai hordák elpusztítják gyönyörű országunkat, ennek a fényében még viccesebb. Persze a déli országokba tömegével áthajózók tényleg gondot jelentenek, de ők meg nem jöhetnek ide, még akkor sem, ha menekültjogot kapnak (akkor meg pláne nem, ha visszaviszik őket).

A fenti videóban szereplő díszpéldányokat pedig egyszerűen vissza kell toloncolni, ha elkapják őket. Az úgyis szarabb, mint a börtön (amit egy ott született ember kapna ezért). Mindenesetre az biztos nem jó megoldás, hogy inkább csak úgy en bloc feltételezzük róluk, hogy minket tönkretenni jönnek ide, mert úgy kizárunk olyanokat is, akik normális életet élnének és tényleg csak a kulturális sokszínűség megteremtését akadályozzuk.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #262 Dátum: 15 jún 15, 06:05:41 »

Az oké, hogy nem mindenki kulturálatlan és bárhonnan jöhet kulturálatlan emberke, de vannak helyek, ahol a veszélyes egyedek száma nagyobb, mint máshol, de annyira, hogy egyszerűbb elfordulni tőlük, mint kirostálni közülük azt aki nem ide való.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #263 Dátum: 15 jún 15, 09:35:00 »

Én is főleg ázsiai fejű bevándorlókkal találkozom, például kedvenc kínaimban tényleg kínaiak vannak ugye, akik felváltva tolják a magyart-kínait és még a kaja is finom Nevet Meg egyszer találkoztam afgán sráccal(akit mondjuk vietnáminak néztem volna) aki tökéletes magyarsággal elmesélte, hogy 2 évet gyalogolt idáig, a családja feléről azt se tudja, él-e még, de hát jönni kellett ha nem akart ágyútöltelékké válni.

Meg vicces, hogy nekik ez az ország a konkrét Kánaán, mikor a fél fiatalság vándorol ki innen. Én az ilyeneket abszolút támogatom, itt ők is teszik ki a jelentős részét a bevándorlóknak akikből alig van pár itt btw A nagy része megy tovább nyugatabbra. Pont ezért tartom hihetetlen undorítónak és tiszteletlennek ezt az egész plakátos baromságot ami most megy itt, bár arra büszke vagyok, milyen kreativitással szaggatják le őket szinte azonnal. Nevet

Persze azok a bevándorlók akikről volt a hír, hogy a hajóról bedobtak X. keresztényt a vízbe én sem hiszem, hogy majd be fog tudni illeszkedni az európai kultúrkörbe, és az ilyen takarodhat vissza Afrikába embereket vízbe dobálni vallási alapon. A szerencse az az, hogy ezek nem is ide jönnek leginkább.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #264 Dátum: 15 jún 15, 09:59:13 »

Bár az elvvel egyetértek, kétség nem férhet hozzá, hogy a plakátos dolog olyan szinten gyerekes és retardált, hogy csak na. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #265 Dátum: 15 jún 15, 12:02:57 »

Milyen jól importálták a kultúrát Olaszországba.

http://www.thelocal.it/20150612/milan-ticket-inspector-attacked-with-machete

Csak tudnám erről miért nem ír az index és a 444. De biztos ez is csak szubjektív, ahogy dtatar mondja? Hány ilyen eset kell számszerűen, hogy objektívvá váljon? Van erre képlet?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 12:19:06 írta Gdat88 » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #266 Dátum: 15 jún 15, 12:41:59 »

A 444, index, origo és a többi szennyportál, akárcsak a magyar híradók síri csendben kussolnak mindenről. A gyógyszergyártók, a multicégek akik mérget árulnak, az újságírók a világ legnagyobb terroristái. Ezért haragszom annyira, mikor folyton ilyen szarokat linkeltek.
Naplózva



dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #267 Dátum: 15 jún 15, 13:19:25 »

Gdat: Nem a konkrét esetekre mondtam, hogy szubjektív. Hanem egy videóra, ami félelmet és gyűlöletet próbál kelteni a konkrét esetek útján. Ha most linkelek neked egy szudáni PhD diákot, akkor én mondhatom, hogy mind szuperokosak? Nem. Létezik képlet. Az, hogy a bevándorlók csak gyilkolni és rombolni jönnek, nem lesz igaz akkor sem, ha találsz még ezer ilyen példát. Ahogy az sem, hogy mindegyikőjük intelligens, a kultúránkat építő zseni. Vagyis ez a vélemény mindenképp szubjektív.
Az valóban egy lehetőség, hogy vannak helyek, ahonnan egyszerűbb be sem emgedni az embereket, ahogy gman mondta. Én valószínűleg csak a túlzott idealizmusom miatt akarok mindenkinek adni egy lehetőséget. Persze ez a része már ugyanúgy szubjektív, mint egy embercsoport démonizálása, de 1. Ez csak egy lépéssel később tér át a szubjektivitásra. 2. Nekem valamivel szimpatikusabb hozzáállás úgy általában.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 15, 13:31:32 írta dtatar » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #268 Dátum: 15 jún 15, 13:37:58 »

Mutathatsz PhD-s diákot, de attól még ezek nem lesznek kevésbé veszélyesek. És számtalan példa van erről, hogy miket csináltak. Egész nap sorolhatnám. És oké, hogy csinálnak közöttük jó dolgokat is. De ez nem vigasztalja a félkarú jegyellenőrt, vagy a megerőszakolt és megölt Elin Krantzot. Nem is beszélve azokról akik közöttük szélsőségesek és a mi kultúránk pusztulását akarják.

Ha kopog az ajtódon 5 ember és tudod, hogy van közöttük egy, aki gyilkos és rendszeresen öl ártatlanokat, de nem tudod melyik az, akkor beengeded őket? Mert itt konkrétan ezt akarják megcsinálni. Nem baj, hogy ártatlan európaiak halnak meg. Mentsük meg az arabokat és a fekákat. Én meg azt mondom, hogy de. Baj. És ha választani kell köztük és köztünk magunkat választom. Márpedig választani kell.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #269 Dátum: 15 jún 15, 13:45:54 »

Amíg valami mellett vagy, addig teljesen jó. De most a bevándorlók ellen vagyunk. Hatalmas szakadék van e között és nem értik az emberek a lényeget. Magunkért nem lehet úgy tenni, hogy azt kántáljuk "takarodjatok vissza bevándorlók". Ha erőszakkal kezdeményezünk arra lesz jó az egész hogy lenácizzanak minket. A legnagyobb baj az egészben, hogy hazánkat olyan emberek képviselik, akik tíz fillérért eladnák a bőrünket szemrebbenés nélkül. Ez a tegnapi belinkelt Lézer monológ is ezért nevetséges. Folyamatosan ömlik a szar a nyakunkba, abszurditás hegyek állnak egymás hátán, józan ésszel felfoghatatlan dolgokat művelnek és még van pofájuk képmutatóst játszani. Bár valahol legbelül hiszem, hogy ez is csak azért van, hogy integessenek nekünk, hogy csináljunk már valamit...
Naplózva



Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!