24 máj 17, 17:44:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930612 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #60 Dátum: 15 jún 04, 09:40:55 »

Megjelenés napján már nyitás előtt ott voltam a cd galaxisnál Nevet
Nagyon beteg játék még a szex jelenetek nélkül is Nevet ha nem lenne a Life is Strange akkor nálam erősen esélyes lenne az év játéka címre ikszdé el ne kezd amíg vannak vizsgáid Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #61 Dátum: 15 jún 04, 09:49:03 »

Még egyszer nem követem el azt a hibát, mint a Skyrim-nél Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #62 Dátum: 15 jún 04, 11:10:54 »

Jaaaj a Skyrim Nevet
több mod létezik hozzá mint a GTA SA,GTA4, CoD2,Cod4 és CS 1.6-hoz összesen Nevet
ettől függetlenül volt olyan hogy egy nyár alatt megvolt a 200 óra játék vele Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #63 Dátum: 15 jún 04, 15:13:43 »

Egy szinte kimeríthetetlen beszédtéma Nevet

http://444.hu/2015/06/03/te-meg-en-es-minden-ismerosunk-rosszul-szarunk/

Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #64 Dátum: 15 jún 04, 16:20:58 »

Új értelmet nyer hogy "az a sok szar amit magadra kensz"
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #65 Dátum: 15 jún 04, 16:38:31 »

http://444.hu/2015/06/04/ime-az-idegengyulolo-plakatpalyazat-nyertesei/
Egy-két poszter tényleg ötletes Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #66 Dátum: 15 jún 04, 17:05:32 »

Létezik olyan, hogy egy 18 évesnek Alzheimer-kórja legyen? Tegnap is, ma is felkeltem 9-kor és úgy elgondolkodtam, hogy nekiálltam teendőimnek, majd 11-kor jutott eszembe, hogy elfelejtettem reggelizni. ikszdé Pedig farkaséhes voltam. Azért ez nevetséges. Nevet Tudom, hogy szétszótt vagyok, de ez már....
 Bár van a modell-Alzheimer, ahol nem elfelejt az ember dolgokat, hanem eszébe sem jut semmi. ikszdé


Anya szerint ki lett dobva egy halom olaszos papírom a szórólapokkal együtt,  amik a konyhaasztalon voltak. Véletlenül tettem oda a szóbeli érettségis anyagaimat,  és mivel kb. az összes tananyag azokon volt, elment a kedvem a tanulástól. Mondjuk minek aggódom az olasz miatt. ikszdé
Két hét múlva vège az érettségiknek, aggódni sincs kedvem. Már tudom, hogy csak Pécsre vehetnek fel, a tavalyi ponthatárok alapján éppen lecsúszom az Elte pszichológiáról. Ezzel kb.csak az egóm sérült,  mert igazából nincs is kedvem odamenni, de azért király lett volna 439 pontot összeszedni. Nevet A szüleim meg nem akarják, hogy Pécsre menjek. Szóval most nem tudom, hogy szomorkodjak, mert csalódást okoztam, vagy örüljek, mert nem kell mennem Pestre. Attól függetlenül, hogy nem szeretnék, tudom, hogy egyszerűbb lett volna Pesten, és azt is tudom, hogy, ha nem akartam volna zsigerből lecsúszni róla, akkor jobb lett volna az érettségim. ( Legfeljebb 438 pontom lehet. ) Ponthatár-csökkentésben nem reménykedem, a matekom ugyan csapnivaló, de átlagban nem lettek olyan rémesek, mint amennyire féltek tőle.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #67 Dátum: 15 jún 04, 18:17:55 »

Annyira szeretném, ha jönnének bevándorlók és megerőszakolnák a 444-esek lányait.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #68 Dátum: 15 jún 04, 19:11:27 »

Vagy magukat a 444eseket, de mivel azok mind buzik, lehet élveznék is. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #69 Dátum: 15 jún 04, 21:07:19 »

Annyira szeretném, ha jönnének bevándorlók és megerőszakolnák a 444-esek lányait.
Miről tehetnek azok a lányok? Mármint én hiszem, hogy van, aki megérdemli, hogy megerőszakolják, sőt, szerintem súlyosabb bűnök esetén értelmesebb a halálbüntetésnél, de az, hogy valaki egy hülye ember lánya, szerintem nem ez a kategória.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 21:26:32 írta gman » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #70 Dátum: 15 jún 04, 23:50:45 »

éppen lecsúszom az Elte pszichológiáról

Sose bánd. Olyan akarsz lenni mint Gman vagy Coelho, hogy még 23 + évesen is ide írkálnak?
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #71 Dátum: 15 jún 05, 01:34:35 »

Nem tehetnek semmiről. De ha már úgyis lesz rá példa akkor az övékét, mert szeretném megnézni az apjuk arcát azok után, hogy most mindent megtesznek azért, hogy előidézzék ezt a helyzetet.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #72 Dátum: 15 jún 05, 09:46:38 »

éppen lecsúszom az Elte pszichológiáról

Sose bánd. Olyan akarsz lenni mint Gman vagy Coelho, hogy még 23 + évesen is ide írkálnak?

Ezek szerint te már eldöntötted Lew, hogy 23+ évesen nem fogsz ide irkálni. Nevet Addigra bizonyára találsz magadnak más hobbit, ami kevésbé "méltóságon aluli". Nevet

Szerintem addig örüljünk, amíg itt tölthetünk el értékes perceket az életünkből. Nem lesz mindig ilyen jó világ. Szomorú Nyelvesít
Komolyan, ha nem élveznétek, nem itt mószerolnátok egymást. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #73 Dátum: 15 jún 05, 10:17:33 »

Milyen dolog az már hogy kora reggel megfingik az ember billentyűzete,a tartalékot meg más cseszte szét emiatt vonatozhat Dunakeszire hogy vegyen egy újat?
#dzsásztpéntektingsz
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #74 Dátum: 15 jún 05, 10:28:09 »

Ahogy látom. jól kezdődött a reggeled CapacRaimi. Nézd a jó oldalát: legalább nem egy Hinatás poszterre ömlött kávé rontotta el a napod.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!