24 máj 21, 00:38:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 801850 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #6045 Dátum: 15 júl 20, 01:31:40 »

Épp utána olvastam, hogy mit írnak erről és ahogy elnézem, nem túl szépet és jót. Így viszont még csak a megszokott teendőket se tudom elvégezni. Az a még 20.000Ft meg csudálatosan hangzik. Előbb a vidikártya, most meg ez. Nem baj, majd nem eszünk egy hétig.

ui.: Egyébiránt, elméletileg ez sem rossz, csak nagyon jól kell választani.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 01:35:16 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6046 Dátum: 15 júl 20, 07:11:05 »

Hát figyel te tudod,a te pénzed.De arra készülj fel hogy minden indítás olyan lesz mint egy orosz rulett kör.Nem tudhatod hogy mikor fog golyót kapni a géped.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #6047 Dátum: 15 júl 20, 07:53:49 »

Destroid, a táppal tényleg nem szabad spórolni.

Ezt a 400Wattos tápot ajánlanám. Ez egy minőségi táp, és az ára is egész elfogadható. Közel 13 000 Forint.

Mindenképp megéri rászánni azt a plusz 5-6 ezer forintot. Nagyobb teljesítményű táp vétele most fölösleges plusz költségeket vonna maga után, ráadásul ki sem lenne használva. Ilyenkor sajnos nem érvényesül a "minél drágább, annál jobb" elv.

Mellesleg, vehetsz természetesen olcsóbb, nem minőségi tápot, de ahogy CapacRaimi írta, tényleg nem ajánlatos.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 07:58:02 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6048 Dátum: 15 júl 20, 12:35:21 »

Hát én a tápon spóroltam pedig a legtöbbet, 630 wattos Thermaltake. Szomorú
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6049 Dátum: 15 júl 20, 13:23:01 »

Nekem egy 3 éves 500w-s Corsair táp hajtja az egész vasat.Az fx 8320 meg a hd 7850 ki sem használja.
A táp amin egyáltalán nem szabad spórolni.Minél jobb annál jobb.
Sőt haveromnak kb 5éves szintén Corsair 600w- tápja hajtja a gépét...ráadásul nem is olcsó mert egy r9 290x i7 4790 kombóval.A Corsair maga a minőség.Drága,de ez van.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 13:30:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #6050 Dátum: 15 júl 20, 13:24:28 »

Ez sem tűnik még a rászánandó ártól sokkal drágábbnak, @Azazel. Felírom a listára, most elkezdtünk keresgélni jobbakat és kaptam ajánlatokat. Nem szeretném, hogy baj legyen, ezért muszáj lesz minél előbb megoldani. Majd lesz valami, köszönöm!

Igazándiból, csak legyen haver a League of Legendssel, a többi mindegy. A böngészéshez, blogoláshoz, magazinszerkesztéshez már bőven elég lesz, attól ugye nem tartok.

@CapacRaimi: Amint megvan a pénz amire várok, 300.000Ft úgyis a Gépre fog elmenni, akkor igyekszem a lehető legjobbat venni majd bele.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 13:25:44 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6051 Dátum: 15 júl 20, 13:36:36 »

Figyelj ha gondolod írj egy privátot és én összeállítok neked egy gépet úgy hogy erős is legyen de pénzed is maradjon.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6052 Dátum: 15 júl 20, 18:01:08 »

Viszont alkatrészek vásárlásánál a legfontosabb, hogy figyelj majd oda, hogy ne egy helyen vegyél meg mindent, hanem mindenhonnan a legjobb áron szerezd be amit szeretnél. Nekem 4 helyre kellett mennem a gép miatt, de a legolcsóbban lett összetákolva. Ha egy helyen vettem volna meg akkor egy 10-12 ezerrel több lett volna. Aki meg azt mondja, hogy ennyi spórolás nem számít az utalhatja nekem ezt a 10-12 ezret. xDD
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #6053 Dátum: 15 júl 20, 18:44:17 »

Igen-igen. A testvérem is különböző helyekről vásárolt meg körülbelül mindent. Én is úgy leszek vele valahogy, hogy ha már van egy rászánt összeg, akkor a lehető legjobbakat veszem meg, de mégis olyan helyről, ahol az árak kedvezőbbek. Ha már egy teljesen új gépről van szó, csak ne spóroljak... 12k -ból meg körülbelül 4-5 napig eszel, ha ügyes vagy.
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6054 Dátum: 15 júl 28, 08:57:27 »

Nektek nem laggol mostanában a Chrome?
Gondolok arra hogy az ablakok bezárása nehezen megy,le/fel görgetésnél is mint ha szaggatottan mozogna.
Most raktam fel a catalyst 15.7vga drivert az okozhatja ezt?
Amúgy mindent megnéztem és cpu jó,vga sima minden működik játék ill film/sorozat nézés alatt.De a Chrome laggol...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6055 Dátum: 15 júl 28, 11:59:27 »

Én meguntam a chrome faszságait és hogy zabálja a ramot, firefoxra váltottam.
Naplózva


 
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6056 Dátum: 15 júl 28, 12:06:35 »

Fent van a Chrome nekem is, de én is Foxot használok. Valahogy a Chrome nem adja nekem se...
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6057 Dátum: 15 júl 28, 12:56:27 »

Én meguntam a chrome faszságait és hogy zabálja a ramot, firefoxra váltottam.
8gb ramnál nem sokat számít de már beken is tököm tele van vele.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6058 Dátum: 15 júl 28, 17:00:41 »

Érzékelni én sem érzékelem de idegesítő.  Nevet
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6059 Dátum: 15 júl 28, 18:02:58 »

Fireforxot viszont nem fogok használni mert jobban utálom mint az IE-t ikszdé
Opera milyen? megbízható?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!