24 máj 17, 02:22:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legnagyobb Anime/Manga csalódások, pofáraesések  (Megtekintve 12691 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #15 Dátum: 11 jún 28, 22:36:28 »

Igen, van D-Gray Man manga...

Köszi az off-ért Den, jó tudni!

A Naruto olyan szinten unalmas lett, hogy az valami eszméletlen... A folytonos ugyanarra a jelenetre való visszaemlékezések, meg effektíve nem történik nagyon semmi, ennek ellenére heti rendszerességgel nézem, hátha lesz valami izgalom. (A mangát nem olvasom, de úgy hallottam annak a színvonala is esett.)

Bleachet, Beelzét nem nézem/olvasom, szóval ezekről nem tudok nyilatkozni, de a Fairy Tail számomra nem csalódás, sőt!
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #16 Dátum: 11 jún 29, 18:16:43 »

A legnagyobb csalódás a Gai vs Kisame volt. Engem annyira irritált , hogy 1,5 fejezet alatt megalázta Gai Kisamét. Mert Kisame nyomott pár cápát amik csak arra voltak jók , hogy suicide mission legyen , meg közvetítés Madara irányába. Azt hittem Kishimoto valami epic húzással , egy normális hosszúságú harccal írja ki Kisamet , de egy semmilyen lépést hajtott végre. Ez nagy csalódás volt.
Ami hatalmas pofára esés volt , hogy Fantasy néven kajáltatták meg velem a Lovelesst , ami nem mellesleg Shounen Ai. -.- Csak az utóbbit kihagyták és erre csak akkor jöttem rá amikor a DVDben a lemez elém tárta a a dolgait... Nah az volt az az anime amit csukott szemmel kellett néznem sokszor. x'D
Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #17 Dátum: 11 júl 11, 11:59:16 »

Hát nekem 4 hatalmas manga csalódásom volt eddig Szomorú

Bleach: no komment...a mostani manga az animével együtt úgy hülyeség ahogyan van. Régen imádtam nézni/olvasni egész nap, vicces volt szórakztató és elgondolkodtató, nagyon szerettem a Bleachet, véleményem szerint már a mangát akkor be kellett volna fejezni mikor Ichigo legyőzte Aizen-t. Erre elkezdődik ez a fullbringes hülyeség ami nekem nem tetszik egytalán + Rukia sincs benne..persze gondolom, hogy vissza fog jönni de már unom a várakozást. -.- Az animébe ez a filler meg szánalmas...egyszerűen hatalmasat csalódtam a Bleachben. Plusz az se tetszik, hogy Ichigo már lassan erősebb mint a 10 kapitány együtt véve..eltúlozta a mangaka nagyon.
Nem értem minek húzza tovább ezt a szegény mangát..

Soul Eater: A mangát imádom, de az animének a 2. fele hülyeség. Addig jó volt nézni ameddig kiszabadul a Kishin de utánna már..pff..egyszerűen utálom ha az animét így lerövidítik és nem a manga szerint megy. A végén már hülyeség volt, hogy Maka 1 ütéssel leveri...nincs bajom Makával de ez már túlzás, hogy egy ütés neki..PLUSZ! A legnagyobb baromság, hogy ő fegyver meg mester is egybe..úristen ez fájt...

Fairy Tail: Vidám és aranyos, durva és elgondolkodtató..A MANGA. Az Anime meg egy kevésbé nézhető, cenzúra rakás. A rajzolásban is rengeteg hiba szokott lenni.(arra célzok amikor a szereplők fejét orbitálisan elcseszik a Fairy Tail jellel együtt..) Nagyon szeretem a mangáját de az animéjét csak a látványért nézem, mert abban kiemelkedő szerintem.. De ez a vér cenzúra már nagyon zavar..Az edolas és a Fighting Festival arc a kedvencem de vér nélkül egyik se élvezhető animében.Mert mi az hogy: Amikor össze-vissza verik egymást nincs rajtuk egy vér folt sem? -.- Nagyon zavar..

D.Gray-man: Hurrá filler áradat...Imádom a mangáját az animéjét is valamennyire de zavar a sok filler és az hogy lerövidítették mint a Soul Eater, és ami megbocsáthatatlan..PONT A THIRD EXORCIST ARCOT NEM BÍRTÁK MEGCSINÁLNI ANIMÉBE!  Neeem A kedvenc arcom és nem nézhettem meg =( Szerintem sokan szereteik ezt az arcot és csalódottak :S

Hát röviden "ennyi lenne" az én csalódás naplóm Nyelvesít
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #18 Dátum: 11 júl 14, 08:53:28 »

Nekem is volt pár csalódásom:

Naruto Shippuuden: A Pein arcig teljesen imádtam, de ami utána folyik... Nem értem miért nem tudta Kishi úgy befejezni az egészet , ahogy a Pein arcnak van vége, dobálják Narutót és VÉGE. Előtte még csináltak volna valamit a Sasuke üggyel , de nem be kellett rakni Madarát , akitől eddig csak annyit láttunk, hogy menekülésben csillagos ötös.Meg már ami a mangában megy a zombik vs szövetséges haderő és minden 2.rész flashback , hát totális kudarc az egész.(N)

Soul eater: Ezt is imádom teljesen , de felháborító , hogy az uccsó részeket nem a manga alapján csinálták , ergo filler befejezést kaptunk , ergo össze lett csapva. 1 csomó gonosz elment le se győzték őket , Maca 1 fegyvermester és fegyver egyszerre , egy ütéssel legyőzi a főboss-t , sajnálatos befejezés :S

Death Note: L halála lehetett volna a tökéletes befejezés. Azután már csak 1 copy L-t láthatunk találó N néven -.-' L-ig izgalmas és érdekes volt de azután már szánalmas és uncsi.+ L halála után lett Kira ilyen megölök mindenkit aki felesleges már számomra...

Dragon Ball Z ( Gt ?): Tökéletes shounen de a befejezés  WTF? Minek kellett Gokunak elmennie ? Ott haggya csapot papot a családját és inkább egy főboss reinkarnációját edzi -.- Most ott a Gt tudom azt már más csinálta de a befejezés ott meg még ratyibb: Főszereplőnk eggyesül a sárkánnyal és megint lelép! Mi a wtf-nek kell mindig lelépnie , egy boldog a családdal meg barátok befejezés sokkal jobb lett volna ,de neeem neki el kell mennie  Kiüt

Na szal most így hirtelen ennyi jut eszembe , más animékben is volt csalódásom persze ,de nem ekkorák.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 júl 17, 00:06:38 »

Egyet értek, számomra a Death Note L haláláig tart, ami utána történik az egy másik évad, vagy hogy mondjam... az nem oda tartozik.

Hm... hamár ide tévedtem leírok párat, amik eszembe jutnak.

Air Gear anime vége. Egy nagyon jó anime, tele izgalommal és jó zenével, erre hirtelen mikor éppen belejönne az anime vége szakad, pedig kicsit sem érte utol a mangát, így nem értem, úgy néztem volna tovább. Olyan mint ha megírtuk volna a bevezetést, és a tárgyalást meg a befejezést kihagytuk volna.

A Naruto mangába ahogy Den is úgy én is bele untam, olyan karácsony óta nem is olvastam, pedig érdekel, de nehezebben veszem rá magam hogy elkezdjem tovább olvasni, de ha addig se jön rám, mikor vége tuti elolvasom >.<
Az egyik kedvenc animém/mangám volt, de én különösebben nem szeretem ha valamit ilyen sokáig húznak, bár azt sem ha össze csapják a végét.
Egyszerűen túl nagy a rajongó tábora szerintem és nem akarja befejezni.

A Fullmetal Alchemist első évadának a vége az számomra kész katasztrófa volt. Tudom hogy azért zárták le mert a manga még nem végzett és már az első 20 részben eltér a mangától de akkor is, amikor végig néztem kiakadtam hogy "Ez most mi?". Bár kárpótoltak egy új animével aminek nagyon örülök.

Elfen Lied: Ez az egész egy csalódás. Valamiért ennél az animénél csak arra emlékszem hogy mi nem tetszett, és hogy nem erre számítottam.

Howl no Ugoku Shiro: Egy jó kis történet, nagyon élvezhető, kivéve a vége, azt annyira össze csapták, hogy gyakorlatilag el is rontották, de nem értem miért. Moziban néztem meg, emlékszem is, és tényleg élveztem, de a vége ahogy hirtelen lezárték az nagyon nem tetszett...

Berserk: Nagyon jó kis történet, nem értem hogy miért nincs még folytatva. Az anime körülbelül a manga első pár kötetét dolgozza föl, úgy megtudjuk az elejét, hogy miért olyan a főszereplőnk amilyen, aztán puff vége is. Nem azt mondom, az anime sorozatot nagyon jól megcsinálták, de az ember várná a folytatást, ami soha nem jön el.

« Utoljára szerkesztve: 11 júl 17, 00:08:32 írta Minagi » Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #20 Dátum: 11 júl 17, 13:27:30 »

Azé' nem csak az első köteteket csinálták meg, hanem úgy kb. a felét a Berserknek. De állítólag a manga színvonala rengeteget zuhant, szóval talán nem is olyan nagy kár.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #21 Dátum: 11 júl 17, 22:34:58 »

Nekem a Soul Eater volt csalódás és legjobban az fájt bene hogy Soul mennyire vágyott rá és szinte csodálta Justint hogy ő mester nélküli meg minden erre Soul"álmát" (bár nem volt célja mert szerette Makát) megkapja Maka szerintem egy jó filler vég lett volna hogy Soul egy jó kis csatában legyózi Kishint
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #22 Dátum: 11 júl 17, 22:50:35 »

A Soul Eater vége engem is szíven ütött. Több szempontból: Egyrészt, miért nem lehet folytatni egy ilyen csodálatos animét, MANGA ALAPJÁN?! Eléggé szégyen lett az anime, miután eltért a mangától. Hát még a vége... az eredetileg 10/10-nek induló anime gyorsan átcsapott 10/6-ba.

Másik csalódásom az Air Geir, azt hiszem nem kell ecsetelnem, miért. Körülbelül ugyanaz történt itt is, mint a Soul Eater-nél, sőt, tökéletesen ugyanaz. Csak nem "húzták" addig.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 17, 22:52:18 írta CrazyCat » Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #23 Dátum: 12 ápr 15, 18:09:24 »

Legnagyobb anime csalódás: Hellsing... horror címszó alatt találtam meg és lehet, hogy sokat vártam tőle vagy nem tudom, de a történet abszolút nem fogott meg, pedig nagyon is érdekelnek az ilyesmik... igazából annyira nem hagyott bennem mély nyomot, hogy már azt se tudom miről szólt, pedig egy fél éve láttam... szóval nekem nagyon nem jött be :/
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #24 Dátum: 12 ápr 15, 18:24:27 »

Változatosság kedvéért: Soul Eater
AZ első 35-28 rész 10/10, szuper sztori, grafika, fordulatok... és a vége konkrétan a fullmeatl alchemisté, kapustúl mindensetűl xD Szánalom...

Az FMA:B-ban Kimblee halála... be lett harangozva ilyen-olyan tápos, atom arcnak, és jól is nyomja eléggé.. erre átharapja a torkát egy noname kiméra... o.0".... ne már!

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #25 Dátum: 12 ápr 15, 18:27:49 »

Na azért Heinkel nem noname Nyelvesít Plusz nem halt meg, Kevély szívta be, de még benne is tovább élt Nyelvesít
Én meg a Soul Eater animének a vége fele járok, az anime meddig követi a mangát?(csak hogy tudja a mangát hanyadik résztöl nézzem Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 15, 18:28:46 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #26 Dátum: 13 ápr 07, 19:30:12 »

Életem legnagyobb animés csalódása a Deadman Wonderland volt. Az elején még nem volt rossz, jó kis vérbő sztorinak tűnt (szó szerint), Ganta nyavalygása úgy-ahogy, de elment, tehát mindössze pár hét alatt kivégeztem. És ez alatt a pár hét alatt volt meg az a pont, ahol nagyon kiábrándultam belőle. Nekem egy picit öncélú volt a tizenkét résznyi agyoncenzúrázott vérengzés. Bírom a kilógó belsőségeket, de ez egy picit sok volt, nem lett volna szükség ennyire, hogy nézhető sorozat legyen.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #27 Dátum: 13 ápr 07, 19:37:41 »

Mostani legnagyobb csalódásom a Magi anime volt. A Balbadd arc-ig remekül megcsinálták, szinte már vissza adta a mangát teljesen és a kisebb változásokat is elnéztem. Aztán jött a Zagan arc és úgy ahogy volt igen rendesen megváltoztattak benne szinte mindent és filler ending volt, ami ugyanúgy csak egy jó nagy bakit csinált. Ennél nagyon csalódtam, mert számomra voltak nagyon jó pillanatok, és pont azokat hagyták ki, meg úgy az egész másba ment, mint amilyen volt. A legdühítőbb az, hogy már az utolsó rész előtt mondták, hogy folytatják, és az uccsó részben is volt egy kisebb bemutatás a következő évadból. Akkor minek is kellett az a filler és hatalmas változtatások, mikor már tudták, hogy folytatják?
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #28 Dátum: 13 ápr 16, 19:52:18 »

A közelmúltbéli legnagyobb csalódásom: Sukitte ii na yo. Hogy ez az anime mennyire unalmas és fárasztó. Néha már az volt az érzésem, hogy szándékosan csinálják ennyire szarnak mert kritikán aluli volt. Egy kellemes shoujo animét akartam és kaptam 12 rész totális szenvedést. Senkinek sem ajánlom ><
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #29 Dátum: 13 máj 15, 10:17:19 »

Az én legnagyobb csalódásom a Neon Genesis Evangelion volt. Annyiszor olvastam már, hogy alapmű, meg király meg stb...2 rész után feladtam, mert annyira elviselhetetlen és unalmas volt.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!