24 máj 17, 15:35:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legnagyobb Anime/Manga csalódások, pofáraesések  (Megtekintve 12693 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Dátum: 11 jún 27, 13:04:03 »

Biztos ti is jártatok úgy már, hogy elkezdtetek nézni valamit, és a végén egyszerűen nem volt normális befejezés vagy olyan rossz/lehangoló dolog történt valahol a sorozat alatt vagy a végén ami gyakorlatilag arconcsapja a nézőt és tönkrevágta az egész élményt. Nah itt megoszthatjátok ezeket egymással, hogy mások ne essenek bele ebbe vagy, hohy ti mit gondoltok erről, vagy melyik Anime/manga követte ezt el ellenetek Nevet


Nekem személy szerint például (na most tuti megköveztek) a One piece pontosan ilyen. Az eleje tök mókás és jópofa de egy idő után úgy éreztem, hogy nem tart semerre és ráuntam bár a OP még a kissebbik rossz.
Nemtudom hányan ismeritek a Katanagatari című animét, nos lényegében egy szerelmi történet, de az utolsó elötti rész vége olyan szinten tönkrevágja az egészet, hogy az hihetetlen. Pedig sem a történetvezetés sem pedig az Anime légköre nem indokolja a dolgot.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1 Dátum: 11 jún 27, 14:12:23 »

Számomra a Spirál és a Soul Eater animéje volt eddig a legnagyobb csalódás. Szerintem aki látta őket, azok tudják miről beszélek. A Soul Eater befejezésénél mikor Maka arcon csapta a Kishint minden bátorságával, az meg kifeküdt tőle, nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, röhögjek vagy röhögés közben sírjak. xD
A Spirál meg talán még rosszabb  volt. Amíg követte az anime a mangát semmi gond nem volt vele, ahogy a Soul Eater-rel sem. De a Spirál lezárása valami elképesztően béna lett. Nagyjából annyira lezáratlan az egész történet, mintha a Narutonak vége lett volna a part1-nél. Mondjuk ennek a mangája állítólag rendesen be lett fejezve, mostanában tervezem hogy nekiállok majd.

A Black Cat-nél a legnagyobb pofára esés számomra a főszereplő személyiség változása volt. Egy csendes vagány karakterből csináltak egy transzvesztita homokgyárat. Az anime ettől még szerintem ugyanúgy fasza, érdekfeszítő maradt, csak a főszereplőt sikerült megutáltatniuk velem.

A Naruto Shippuuden pedig szerintem jó ideje önmagában egy nagy pofára esés. Ezt az egész háborút kár volt elindítania Kishimotonak. Gai vs. Kisame óta az egész manga minősége csak romlik, unalmas az egész. Már csak azért olvasom, hogy tudjam mi lesz a legvége.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 14:25:30 írta Mistich » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 11 jún 27, 14:31:14 »

Hmmm... nekem is a Soul Eater volt eddig a legnagyobb csalódás, ami animék közül ért. Egyszerűen össze lett csapva.

A Naruto Shippuudent is egy jó ideje csak azért nézem, hogy megtudjam mi lesz a vége. Semmi másért, egyszerűen már unalmas.

A Bleach sablonossága sem nagyon tetszik (Karakura-Hueco Mondo/Soul Society-el akarják pusztítani Karakurát-Ichigo darál), bár az még úgy ahogy elmegy.

És még a Fairy Tail... egyszerűen nevetséges, hogy mennyire cenzúrázott az anime, aki nézi, és a mangát is olvassa tudja, hogy mire gondolok.

És így ötödiknek megemlíteném, a legkisebb pofára esést, ez úgymond személyes okokra épülő "csalódás": a Katekyo Hitman Reborn! animéjében már az idegbaj környékén voltam, hogy Tsuna leüt mindenkit, alig kap ki párszor, a két kedvencem (Mukuro és Takeshi) meg el lett hanyagolva. Takeshi minden arc során kikapott, hogy a következő arc-ban legyőzhesse azt, aki 10-en valahány résszel ezelőtt szarrá verte. Mukuro meg jóformán nem lett sehol se behozva, csak pár képkockára (Kokuyo arc - itt viszonylag sokat szerepelt, de illett is, mivel őt mutatták itt be, Varia arc - itt is egy tisztességes harcot nyomatott, de ezután kezdett a "hanyatlás", Jövő arc - Byakuran elleni harc, amiből kb semmit sem láttunk, Választós arc - feltartotta Byakurant és a 6 igazi gyászoló virágot, Végső arc - kiszabadult a Vindice-ből, majd nyomatott egy illúziót, és kijelentette, hogy Ghostnak nincs gyengepontja...).
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 14:33:39 írta renato » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3 Dátum: 11 jún 27, 17:49:46 »

Hmmm... nekem is a Soul Eater volt eddig a legnagyobb csalódás, ami animék közül ért. Egyszerűen össze lett csapva.

A Naruto Shippuudent is egy jó ideje csak azért nézem, hogy megtudjam mi lesz a vége. Semmi másért, egyszerűen már unalmas.

A Bleach sablonossága sem nagyon tetszik (Karakura-Hueco Mondo/Soul Society-el akarják pusztítani Karakurát-Ichigo darál), bár az még úgy ahogy elmegy.

És még a Fairy Tail... egyszerűen nevetséges, hogy mennyire cenzúrázott az anime, aki nézi, és a mangát is olvassa tudja, hogy mire gondolok.

Nekem a Soul eater tetszett, mert nem lehet túl sokat várni egy ilyen rövid animétől, ráadásul csak volt oka, hogy ezt szinkronizálták le és nem egy másik sorozatot  Hümm-hümm

A naruto tényleg nagy csalódás, bár ha a végére vagy kíváncsi, miért nem a mangát olvasod? Egyébként az is egyre laposabb, csak néha van 1-1 jó oldal...

Bleachoz nem nagyon volt huzamosabb ideig szerencsém.

A fairy tail meg szinte mindenben tökéletes a cenzúrán kívül, de ezt bőven pótolja a hangulat kacsint
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4 Dátum: 11 jún 27, 18:19:57 »

Nekem a Narutoval nincs különösebb bajom, talán a Pein-es részek óra kicsit más és sötétebb lett mint korábban ezzel egyet értek, de semiképpen se mondanám, hogy unalmas lett mert a történet határozottan Tart valahová.

Mangák közül viszont még a Code Breaker-t emelném ki mint számomra csalódás. Ajánlották páran hát elkezdtem, és néhány fejezet után olyan érzésem volt, hogy pff akarom én ezt? Olyan az egész mintha az íro se tudná kitalálni, hogy akkor most milyen jelleme legyen ugyan már a főhősnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 18:22:57 írta Exkirion » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 11 jún 27, 19:00:22 »

Soul Eater össze lett csapva valami miatt. Valóban egy nagyon jó anime, de ez a befejezés... a "siralmas" szó nem kifejezés rá... el lett kapkodva de nagyon.

Naruto mangát olvasok, animét már csak végkimerültség közepette Nevet

Fairy Tail-es részhez meg csak annyit tudnék fűzni, hogy amúgy nekem is nagy kedvencem, nézem is az animét is, de kicsit béna, hogy egy Istent Felőrlő Gyilkos Mohikán Támadás után valakinek csak felszakad a ruhája, és kicsit koszos lesz a bőre, mangában meg elég komoly sérülést szedett be az illető emiatt.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 19:03:06 írta renato » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6 Dátum: 11 jún 27, 19:21:07 »

Legnagyobb csalódás? Hmmm

Conan a detektív.  ikszdé


Hogy miért? Ezért: Rendkívül unalmas + minden részben eltalálja Kogoro ba'-t Conan,de sose veszik észtre,hogy alszik az öreg...Pfeeejjj Lehánylak
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7 Dátum: 11 jún 27, 22:39:28 »

A Star Ocean EX vége.  smirksweat
Az olyan félbeszakadt lett h csak lestem.(aki látta az tudja h miről karattyolok), azt értem h van h 1-2"szál" nyitvamarad a sztori végére, de itt az egész "szövőszéket" nyitvahagyták...  >.<#
ja és utánanéztem h vane 2.évad, de azsincs.   Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 22:43:28 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8 Dátum: 11 jún 28, 04:00:32 »

Hát igen, annál én is néztem.

De mondjuk van "folytatása", csak nem anime formájában.
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9 Dátum: 11 jún 28, 10:19:10 »

D-Gray Man anime vége... Technikai KO Nem tudtam letenni, imádtam, egész nap azt néztem, lavi fan lettem, stbstb...
Erre a végén legyőzik azt a ... (nem spoilerezek) és kész, páff vége... Emlékszem, hangosan fel is mordultam, hogy "ENNYI??!".
Amikor még volt kb 15-20 részem a befejezésig, elkezdtem rajta agyalni, hogy ez hogy a fenébe fogják rendesen lezárni?? Hát pont, hogy sehogy... -.-
Épp, amikor elkezdődött volna valami még izgalmasabb, bejelentik, hogy vége. Gratula a készítőknek...
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #10 Dátum: 11 jún 28, 10:40:54 »

A Naruto animéje már sztem is uncsi... hiányzanak azok a régi jó poénok, most inkább csak duma van, nem ilyen izgalmas bunyók (lásd: kis Naruto vs kis Sasuke, kölyök konohaiak vs Marcsi tanítványai, 7 team vs Zabuza + Haku, Team 7+10 vs Hidan & Kakuzu) Bár a mostani manga szerint elég jó dolgok alakulnak ki... Sly
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #11 Dátum: 11 jún 28, 14:45:40 »

D-Gray Man anime vége... Technikai KO
Na igen... Kicsit nyögvenyelős indulás után nagyon-nagyon izgalmassá alakult a sztori, és mikor már azt hitted, hogy 'na most minden kiderül', páff vége 100++ rész után és semmi folytatás. Igaz, hogy a csúcson kell abbahagyni, na de így? Úgy elment a kedvem tőle, hogy még annak sem néztem utána, hogy van-e manga és annak van-e vége.

Ami még hirtelen eszembe jutott és nemrég fejeztem be az a Chrome Shelled Regios anime. Hatalmas csalódás volt... A jó történetet is agyonütötték a végére, másrészt a főszereplő gyereket már az elején tarkón csaptam volna 3x.  Nevet

A Wolf's Rain (anime) végén is csalódott voltam, mert valami epikus befejezést vártam, de nem az lett. Tetszett végül is, csak másra számítottam.
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #12 Dátum: 11 jún 28, 19:18:18 »

Van D-Gray Man manga is ha jól tudom, de nekem sincs nagy kedvem megkeresni ezek után, bár piszkálja a csőröm, hogy mi lehet a folytatás... Ha már így fejezték be az animét, feltehetőleg a mangában itt még nem ér véget... Nem tudom...
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #13 Dátum: 11 jún 28, 21:01:10 »

Kicsit off, de mivel erről van szó, gondoltam beírom:

Igen, van D-Gray Man manga, havi 1 résszel, még most is fut. Folytatja az anime szálát, ami azért lett abbahagyva, mert nagyon beérte a mangát, és nem akartak fillerezni benne éveken át. De legjobb tudomásom szerint, lesz az animének is folytatása, mikor már felhalmozódott az ehhez szükséges mangafejezet.

És az on:

Narutóba én már rég beleuntam, mikor mangából felhalmozódik egy jó 10 rész, megnézem őket, de nem érdekel különösebben.
Beach mangát még elolvasom heti 1x, de az se épp a legizgibb mostanság, bár ezt szükségtelen részleteznem...

Ami igazán csalódás számomra mostanában az a Fairy Tail manga. :/ Néha jó a barátság szirup a történetnek, de Mashima már olyan szinten túlzásba viszi, amit már néznem is fáj. XY félholtan fekszik a porban, vérbe fagyva, de felkel, mert eszébe jutnak a barátai, és lecsapja a még viszonylag jó erőben lévő "gonoszt"... és ez arconként kb. 10x eljátszva... hagyjuk már. Bár ezt a művet még mindig nagyon szeretem, szóval remélem összekapja magát Mashima, mert, ha így folytatja, az én szememben a Beel manga simán beelőzi F.T.-t.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14 Dátum: 11 jún 28, 21:34:50 »

Beel mint Beelzebub? Jajj az nagyon jó Nevet

Amúgy újabban van ez a tendencia, hogy minden anime 12 részes. Nem értem mi a frászért jó ez, hiszen nincs olyan történet amit 12 x 20 perc alatt rendesen ki lehetne fejteni. Annyiból támogatom, hogy jó, hogyha több évadra terveznek mint a Kami nomi is (aminek pont a héten lett vége a 2. évadjának) akkor OK mert van idejük rajzolni és megcsinálni a dolgokat és nem lesz 2 rész szemmelláthatólag más (ala Naruto). Viszont ami csak 1x12 rész..... Ugyan van 1-2 jó de nagyrészt semmi értelme mert olyan vége van, hogy nincs vége..
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!