24 máj 17, 17:38:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime szereplők halála(SPOILER-VESZÉLY!)  (Megtekintve 35557 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #135 Dátum: 11 jún 13, 18:18:59 »

Én sose mondtam,hogy szeretem kenpachit.Sőt az összes shinigamit ki nem állhatom,mert korruptak de ez már más téma Nevet .
Beszéljünk valakinek másnak a halálárol.Ichigo halála nekem kifejezetten tetszik(az amikor Ulquiorra másodjára öli meg).Nagyon epic kis halál az animében,aztán Inoue sir és ujbol feltámad.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #136 Dátum: 11 dec 14, 16:38:45 »

Naruto:
Az akatsuki halálok jók lettek. Itachi, Kisame, szomorúra sikerült, sajnáltam is őket :'( Deidarához illett a sajátja, Hidan-t bírtam hogy még fejként is elküldte Shikamarut xD Sasorié nem érdekelt, őt nem szeretem.

One Piece:
-Ace :'( egyik kedvenc karakterem, persze, hogy meg kellet ölni. mondjuk szépen meg lett csinálva, úgy értem, az egész: BB, Impel Down, aztán az is terszett, amikorMarinefordban, az emelvényen gondolkodott. szépn el lett készítve, az utolsó szavak is epic-re sikerültek. mondjuk luffy ténlyeg jobb lett volna, ha csak a fejét fogva sír, de annyira nem is volt zavaró, kb. erre számítottam.
-Shirohige: bírtam az öreget, kár, hogy meghalt. viszon szerintem nagyon szép volt, amikor az a squardót, miután az leszúrta őt, átölelte Hehe akkor kezdtem el igazán szeretni, kb 5 részre rá meghalt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!