24 máj 21, 05:09:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime szereplők halála(SPOILER-VESZÉLY!)  (Megtekintve 35594 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Dátum: 07 júl 01, 12:44:14 »

Ez most fura téma lesz,de szerintetek melyik anime-szereplőknek vannak legjobban megrendezve a halálaik...pl.Wolfwood (Trigun) halála a legmeghatóbb amit animében láttam,de "jól halt meg" még Spike(Cowboy Bepop)is..."Bumm".Vay Mariko(Elfen Lied),esetleg Hughes(FMA),és persze Gaara halála is nagyon jó volt megcsinálva az animében...Gondolom értitek mit akarok mondaniXD.De hanem,akkor se baj :-X
Naplózva
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #1 Dátum: 07 júl 01, 13:21:49 »

Legjobban nem tom...de azt tudom, hogy Zabuza és Haku halála nagyon szomorú volt...sokkal szomorúbbnak találtam mint az öreg Sarutobi halálát, hmm
Naplózva


Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #2 Dátum: 07 júl 01, 14:07:04 »

Talán Ben(Ben 10), és Kenshin(Rurouni Kenshin)
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3 Dátum: 07 júl 01, 14:12:46 »

Legszebb halal hat nem is tudom jo kérdé, de nem hiszem hogy ilyen lenne de ebben az ertelemben még nem beszéltetek pl a Ju Oh Sei-ben Tiz halalrol mikor 1 olyan ember karjaiban hal meg akiert felaldozta az életét de nem azert mert kedveli hanem mert akit mindennél jobban szeretett ö kedvelte azt az embert, és végül annak az embernek a karjaiban halt meg ugy hogy a szerelmeröl beszelt az utolso pillanatig vmi oat mondott hogy "vissza kell mennem hozza, szüksége van ram, ö lesz a gyermekem apja..." , szerintem ha a haalal szépségéröl van szo akkor ez szép volt Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Count Adyn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



WWW
« Válasz #4 Dátum: 07 júl 01, 16:35:46 »

Elfen Lied ba Mariko meg az apja halála volt a legszebb... Na meg Kira-é is nagyon komoly üzenetet hordozott :-X
Naplózva

"Un vero cavaliere non lascia mai una signora"
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #5 Dátum: 07 júl 01, 16:39:38 »

Nekem is Mariko halála volt a legszebb, hiszen a kedvenc karim. Mosolyog
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #6 Dátum: 07 júl 01, 19:54:03 »

Hughes halála szerintem nagyon szomorú volt, hogy Envy pont a felesége alakját vette fel. Edward "halála" is nagyon szép volt. Imádtam azt a testvéri szeretet.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #7 Dátum: 07 júl 01, 22:02:00 »

hát abból a kevésből amből én láttam szerintem  raito apjának elég szomrú halála volt DN
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Goku2000
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 07 júl 01, 22:32:57 »

Jó ez a topik, csak ki kéne írni melyik animéből lesz a spoiler, ne hogy valaki véletlenül belefusson egy olyanba, amit még nem látott, vagy épp néz. Mosolyog
Naplózva
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #9 Dátum: 07 júl 02, 12:29:25 »

hát írjátok át olyanra hogy az Összes Anime szereplők halála.... bár ez kicsit félreérthető Nyelvesít
öm Ark a kölyök(magyarul) , abban mikor elk megöli Merilt, na az nagyon megrázó  Szomorú Szomorú
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #10 Dátum: 07 júl 02, 14:38:47 »

A Wolf's Rain-ben a farkasok halála volt nagyon szomorú.... kezdve szegény Toboe-val, utána meg Hige és Blue akik a kedvenc szereplőim... Szomorú Tsume-t is nagyon megszerettem a végére... Kiba halála viszont kellett ahhoz, hogy megnyissák a paradicsomot.
Egyik osztálytársam aki nem is igazán szereti az animéket, de megnézte a Wolf's Rain-t, végigbőgte ezeket az epizódokat.
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #11 Dátum: 07 júl 02, 16:37:52 »

Jaj, tényleg a Wolf's Rain! Toboe volt a kedvenc szereplőm...  :'(
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #12 Dátum: 07 júl 02, 21:18:46 »

Huh hogy ezt eddig ide miert nem irtam le és ho masok miert nem nem tudom na de, azert emlitesre melto szerintem a Chrno Crusade amiben a két föszereplö élete össze volt kötve, és idövel szerelmesek lettek egymasba de mind a ketten nagyon fiatalon meghaltak a végén mégpedig ugy hogy viszavonultan éltek 1 kis kunyhoban és a kunyho elött volt 1 pad amire leültek fogtak egymas kezet bamultak a naplementet és mire a nap lement mindekketjük szeme is örökre bezarult, nah szerintem azert ez is 1 nagyon joo befejezes Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #13 Dátum: 07 júl 02, 21:22:22 »

a grave of the fireflies (második világháborús környezet) c animében volt nagyon megható ''végük'' a szereplőknek, volt egy testvérpár, édesanyjuk égési sérüléseiben meghalt, aztán a gyerekek nem tudtak hol élni, találtak vmi barlangot a tóparton, ott elvoltak egy ideig, aztán a kisgyerek elkapott vmi betegséget és kilehelte lelkét, a nagyobbik testvér pedig a városban éhenhalt xD mindenestre megható volt Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #14 Dátum: 07 júl 02, 23:16:36 »

A szentjánosbogarak temetője? Nincs ember aki ne bőgné el magát csak egyszer is! Kétszer láttam és kétszer bőgtem végig! Ez egy olyan anime amivel meg lehet mutatni a világnak, h ez a média nem mesegyűjtemény!
A halál...a háború... fájdalmas téma.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 02, 23:17:30 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!