24 máj 17, 16:13:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legborzalmasabb, legvisszataszítóbb...  (Megtekintve 24974 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Dátum: 08 aug 22, 22:18:28 »

Szóval ide lehet írni, hogy szerinted melyik a "legborzalmasabb, legvisszataszítóbb, legrosszabb anime... Ha ez meg van, akkor magyarázd el, hogy miért tartod az animét annak. (Lehet több animét is írni, és lehetőleg szépen írd le a véleménye(i)det.

Azért még ide írom, hogy ne csak "ilyen nincs" hozzászólások legyenek.

 Biztos meg néztél már egy animét, és akkor mondtad azt, hogy ez borzalmas. Akkor ide le írhatod, hogy miért döntöttél úgy, hogy ez rossz!
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 22, 22:29:26 írta Zato-7 » Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #1 Dátum: 08 aug 22, 22:26:15 »

Ilyen nincs mert az már ott kezdődik hogy meg se nézem. Ha valami van olyan jó hogy végig bírom nézni már nem rosz.
Anno a Gantzot tartottam a legroszabbnak de miót a mangat olvasom nem tartom annak.
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #2 Dátum: 08 aug 22, 22:42:09 »

Akuei és Gatchimpo. Szánalmas grafika,idióta történet. Egyszerűen szar.
Parappa a Rappert is mondanám,de nem mondom mert az legalább menő ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 08 aug 23, 00:25:34 »

Kb én is azt gondolom(tam) mint, Crusnik hogy amit már az elején rosznak tartok, vagy hülyeségnek, esetleg viszolykodom tőle, azt nem folytatom, meg se nézem. Csakhogy ezzel kapcsolatban megtanultam valamit. Pont az ilyenek lesznek a kedvenceim. (ergo mégis folytatom...)

 
Naplózva

Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #4 Dátum: 08 aug 23, 00:31:46 »

Vannak olyanok amik nekem alapból nem szimpatikusak, most nem olyanra kell gondolni hogy nehezen beinduló történet vagy karakter fejlődés. Hanem úgy az egész a történet az alapok amire épülnek a szinek, a sz*r zene. Nicns elég mell benne  Nevet
Naplózva
Kisame12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


WWW
« Válasz #5 Dátum: 08 aug 23, 12:52:29 »

Szerintem a Kukucska kalandjai a világ legszánalmasabb animéje.
Naplózva


Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #6 Dátum: 08 aug 23, 15:10:35 »

Azon még ugyan jót szórakozok, ha fiatalabb lennék meg főleg ikszdé
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #7 Dátum: 08 aug 23, 18:21:42 »

Én a digimon szelídítőket utálomxD Ja meg már úgy az egész folytatását a Digimonnak:S Az első széria olyan király volt, jók voltak benne a digimonok meg minden. A 2. szériában ezek a nyomi szereplők, nyomi digimonok nem tetszettek, ebben az új 3. szériában meg már az egész olyan hót béna, erőltett fos, hogy jajj:S Ez a teljesen átalakult digivilág, ez a nyomorék előveszek egy kártyát és ordítozok hogy DIGIVOLÚCIÓÓÓÓÓ! ÁÁh, majdnem kiakadtamxD:D Sztem ez a legrosszabb, de még tudok rosszat mondani:D Pl. Humanoid Kikaider, ott is a sztori, a szereplők, a szereplők megrajzolása, na az még nagyon borzalmas egy anime:D
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 18:22:13 írta Sapis » Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #8 Dátum: 08 aug 23, 18:32:03 »

Humanoi Kikadernek viszont irtó jó a zenéje. Csak azért nézem. lekéne vhonnan szednem az OSTját..
De sztem a Hakaima Sadamitsu is szar. Jönnek a zűrlények,felvesz egy bukósisakot és ő lesz MegaMan,aki fakarddal hadonászik. Elég gyenge sztori..

Kukucska az naon powa! Főleg ahogy a szinkronszínész beleéli magát :'D az rohadt jó,nem leszólni Nevet
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #9 Dátum: 08 aug 23, 18:45:00 »

Digimon tamers sokkal jobb mint az első két széria, igaz az elsőt én is szerettem, a másodikat is csak azóta nem mióta láttam animaxon valahogy nem emlékeztem hogy ilyen silány a graf. Tamersbe sokkal jobb grafika, végre nem csak a két fő szereplő éri el a mega szintet. A történet is valamivel mélyebb, ha ezt lehet anank mondani. Takato vinynogásán kivül eégsz jó. De persze Digimon Savers visz mindent ott is csak a főhős néha kicsit túl van eröltetve de a a többi #1 Pontosan
Humanoid Kikaidert meg nem lefikázni mert ősrégi anime még jó hogy olyan a grafikája, ez még a disney rajzstílusát követi. Maga a téma is érdekes a pinokkio feldolgozása. Én csak azért nem nézem mert köcsög digitv románul adja a feliratot és most nicns kedvem vele szenvedni, amugy engem is zavar a grafika de ettől még nem szar csak akkoriba ilyen voltak a rajzok. Nézétek meg golgo 13at régi grafikája van de iszonyat anime Pontosan
Hakaima Sadamitsu vagy hogy hívják meg elsőre bejött volna , tök jó ez a banchou stílus, csak a zene borzalmas :/ Na megm egint nicns normális felirat. Amugy az animax nagy része szar
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #10 Dátum: 08 aug 23, 21:54:04 »

Nálam kevés olyan anime van, amit utálok. De kettő kivételt képez, ugyanazon okokból kifolyólag:

1. Trinity Blood
2. Spiral

Én egyszerűen gyűlölöm, ha az egész anime alatt egy csomó kérdés feltevődik, és a végén csak nézel, hogy: ennyi volt, és akkor most mi van? Meg úgy mind2őnél az egész sztori lógott a levegőben, nem volt rendes eleje és vége. Soha nem nézném meg őket mégegyszer, az biztos >.<#
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #11 Dátum: 08 aug 23, 21:59:27 »

Nos igen,Spiral az nagyon hirtelen végződött,méghozzá tök unalmasan..odáig érdekes volt ameddig kiszabadították Hiyonot meg azt a szürke hajú csajszit (asszem Rionak hívják),de utána,mikor Kanon megjelent,már ellaposodott számomra..
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #12 Dátum: 08 aug 23, 22:01:56 »

Én a Spirál utolsó részét sose látom...Arról vhogy mindig lemaradok. Elmondja vki mi történt? (PÜben persze, vagy hogy írják:D). Nekem amúgy tetszettxD:D Mondjuk az tényleg furcsa, hogy 1 rész alatt befejezték:D
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #13 Dátum: 08 aug 23, 23:16:20 »

Trinity Blood...khmm... my name Nyelvesít

Spiralt se nézném soha a karakterek egytől egyik visszataszítóak, a főszereplő meg a sárga szemüveges haverja, azok a hajak, na meg a transzvesztita bátya. Na jó nem fikázom lehet jó, ezért is mondom hogy nem lehet rosz mert nem nézem így nem tok vélemény alkotni.
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #14 Dátum: 08 aug 24, 05:57:10 »

Én nekem a Paradeis Kiss jutott az eszembe. 1 részt láttam de azalatt megutáltam és azért mert az emberek olyan hülyén néznek ki benne.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!