24 máj 12, 21:57:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407019 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1695 Dátum: 15 aug 06, 21:15:37 »

Himawari meg a byakugan? Nevet Fúha. Nagyon örülök neki, ha ez tényleg így lesz. Hatalmas kihagyott ziccernek tartottam ezt már a 700. fejezetben is, és így, hogy ha Himanak lesz, de Borutonak nem, ez így különösen tetszik, még sokkal jobban, mint ha mindkét gyerek örökölte volna. Kicsit kiegyenlíti az erőviszonyokat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1696 Dátum: 15 aug 06, 21:28:51 »

Az első oldalt már láttuk korábban meg az utolsót, szal ezek után már szinte 100% hogy valódi.
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #1697 Dátum: 15 aug 06, 21:37:20 »

Hát ez nagyon király Nevet Tényleg ez volt az utolsó dolog amiben reménykedtem még, de ha ez igaz akkor az nagyon vagány lenne Nevet Mondjuk ezek után a gyerekek közötti bunyók azért kicsit érdekesebbek lehetnek ikszdé
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1698 Dátum: 15 aug 06, 21:39:41 »

Ja, hát szegény Boruto beszorult egy szupererejű Sarada meg egy terminátor Himawari közé Nevet
Nem csoda, hogy a faterján vezeti le a feszültséget Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1699 Dátum: 15 aug 06, 21:50:47 »

Amennyire lárom, Hima nem direkt üti le a faterját, hanem Naruto beugrik elé, mert rájön, hogy a kis testvérharcuk veszélyesbe fajult valószínűleg anélkül, hogy Hima észrevette volna.
Igaz, félrenéztem. De ettől függetlenül, még mindig túlzásnak tartom. Még ha nem is vette észre.(Pedig volt ideje észrevenni.) Meg ha jól látom, nem zavartatja magát ezután sem. Én mondom, ez egy yandere csaj.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1700 Dátum: 15 aug 06, 22:28:55 »


Nagyon komoly a kiscsaj. Nevet Viszont arra is választ kaptunk, mikor lett Naruto hokage, és ez volt itt téma is. Akkor pedig Kuronak lett igaza, és a gyerekek már nagyok voltak, mikor hokage lett. Minek kellett ezt így kitolni?  Gondolkozik Nem értem. Előbb is megválaszthatták volna. És így érthető, ha Boruto úgy érzi, hogy az apja elhanyagolja, elvégre tényleg volt összehasonlítási alapja. Mosolyog

Hehe, és még azt is látjuk, egyszer mi van, ha Hinata nincs otthon. Nevet Nevet Nevet

Lemoon Nekem is durvának tűnik, de ha azt vesszük alapul, hogy abban a szent minutumban jött elő neki a byakugan, akkor lehet, nem számított erre, és nem tudta, mekkora lett az ereje. Vitte a hév.
Narutot pedig utolérte a karmája. Nevet Ez a Kishi, még erre is figyel. Nevet Nevet : http://i.ytimg.com/vi/zE5HJBllghA/maxresdefault.jpg Ugye hogy ugye? Nevet Nevet
Azért reméljük van tekintélye. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 22:30:33 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1701 Dátum: 15 aug 06, 22:35:21 »

Narutot pedig utolérte a karmája. Nevet Ez a Kishi, még erre is figyel. Nevet Nevet : http://i.ytimg.com/vi/zE5HJBllghA/maxresdefault.jpg Ugye hogy ugye? Nevet Nevet
Azért reméljük van tekintélye. Mosolyog

LOOOOOOOL és Tényleg! Ahahahaha! Ez a rész teljesen kiment a fejemből Nevet
Nem tudom, hogy Kishi direkt tolta-e ezt be így, de ha nem akkor poén.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1702 Dátum: 15 aug 07, 00:19:58 »

 Nevet

Viszont a 16 oldalt újra nézve, lehet nekem nem egyértelmű, de ha az eredeti Naruto ki lett ütve, akkor hogy a pék lapátba tudott megjelenni a megválasztásán? Vagy a sorrendet nem vágom?  Gondolkozik http://40.media.tumblr.com/099073f9715265314afe9237f3849b37/tumblr_nsoe1xzH4w1qjf3iyo4_500.jpg
http://41.media.tumblr.com/1e73da594f5da7ec9c81bca95b4ce562/tumblr_nsoe1xzH4w1qjf3iyo5_500.jpg
Ha viszont az egy Kage bushin, az hogy lehet, amikor elvileg azok automatikusan eltűnnek, ha az eredeti test eszméletlen, vagy annyira megsérül, hogy kifogy a chakrából?  Gondolkozik Vagy mondjuk nem értem?
Persze, ahhoz a szöveget is érteni kell, mert Kakashi, meg Shikamaru nagyon összebeszélnek. Lehet, Shikamaru felvette ideiglenesen naruto alakját a kinevezés erejéib? Az szo...ás Nevet hehe. Tudni kéne japánul olvasni....  Gondolkozik

Színesben pedig megnézném Himawari byakuganját. Nevet
http://41.media.tumblr.com/ae1aa1da3ece2b0d91804fbcccc7fcfa/tumblr_nsoe1xzH4w1qjf3iyo6_500.jpg Erről meg nekem ez jutott eszembe. Nevet : http://3g28wn33sno63ljjq514qr87.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/04/jackgif.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 00:28:11 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1703 Dátum: 15 aug 07, 00:51:35 »

Elvileg ha jól értem a szöveget, akkor Konohamaru beugrott helytte Narutová változva, mert Hima véletlen kiütötte Naruto egyik központi Tenketsu chakra pontját és lehetetlen volt felkelteni Nevet
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1704 Dátum: 15 aug 07, 00:58:23 »

Hehe, akkor nem Shikamaru, hanem Konohamaru. Nevet Ez kész, komolyan!!!
Naruto pipa lehet majd, ha felébred, hogy lemarad a "felszentelésről". Nevet És valamilyen szinten Konohamaru álma is teljesült, és hokage lett. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1705 Dátum: 15 aug 07, 06:25:16 »

a végén a NaruHina pillanat Nevet imádom Hinatát  Szeretet
váááhh valaki fordítsa már le ezt a mini mangát legye szíves Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 06:26:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1706 Dátum: 15 aug 07, 08:21:58 »

Amint lesz belőle rendes scan természetesen csinálunk majd belőle fordítást, de addig semmi értelme, különösen, hogy egyes szövegek olvashatatlanok, szóval teljes fordítást jelenleg lehetetlen csinálni még.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1707 Dátum: 15 aug 07, 08:31:59 »

Ja jó rendben értem Nevet
Amúgy kb most kezdhetik el vetíteni a Boruto mozit is.Náluk már olyan este 6-7 lehet nem?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1708 Dátum: 15 aug 07, 09:28:45 »

Ha éjféli premier volt, akkor már szerintem megvolt az első vetítés. Bár aki nézegette a képeket mega  trailereket az már szerintem amúgy látta kb a film 75%-át Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1709 Dátum: 15 aug 07, 11:25:52 »

Nagyon komoly a kiscsaj. Nevet Viszont arra is választ kaptunk, mikor lett Naruto hokage, és ez volt itt téma is. Akkor pedig Kuronak lett igaza, és a gyerekek már nagyok voltak, mikor hokage lett. Minek kellett ezt így kitolni?  Gondolkozik Nem értem. Előbb is megválaszthatták volna. És így érthető, ha Boruto úgy érzi, hogy az apja elhanyagolja, elvégre tényleg volt összehasonlítási alapja. Mosolyog

LOL pont ezt akartam írni de így jobb. Nevet

Azért Kishi tényleg nem szarozik mindent megad a rajongóknak. Az ilyen utalásoktól kezdve:
http://i.ytimg.com/vi/zE5HJBllghA/maxresdefault.jpg Ugye hogy ugye? Nevet Nevet
Azért reméljük van tekintélye. Mosolyog

LOOOOOOOL és Tényleg! Ahahahaha! Ez a rész teljesen kiment a fejemből Nevet
Nem tudom, hogy Kishi direkt tolta-e ezt be így, de ha nem akkor poén.

Egészen Himawari byakuganjáig. Nevet
Egyébként 1000% hogy Kishi direkt csinálja az ilyen pillanatokat elvégre ez nála már nem újdonság.
Narutónak tuti van némi tekintélye otthon pláne himawarinál. Legalábbis szerintem ő inkább apás mint anyás.
Az meg külön slusszpoén hogy Konohamaru helyettesítette Narutót az avatáskor. Nevet Bár Naruto úgyis neki adja majd át a stafétát ez tuti, utána meg végre jön az első Uchiha Hokage. Nevet

Igaz, félrenéztem. De ettől függetlenül, még mindig túlzásnak tartom. Még ha nem is vette észre.(Pedig volt ideje észrevenni.) Meg ha jól látom, nem zavartatja magát ezután sem. Én mondom, ez egy yandere csaj.

Tuti hogy nem vette észre meg abban se lennék biztos hogy egyáltalán tanult valami ninjutsut. Ez tuti hogy szimpla harag alapján felébredő erő volt. Naruto meg olyan gyorsan lépett közbe hogy ja... Nevet Himawari meg azért nem zavartatta magát mert fel se fogta szerintem hogy mit csinált meg amúgy is tök laza csaj. ikszdé

Viszont kíváncsi leszek hogy magyarázzák meg a felébredő Byakugant. Mert hát ugye ilyenre eddig nem volt példa hisz nem voltak keverék Hyuugák. De ha így nézzük akkor lehet hogy Boruto is képes lenne rá.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!