24 máj 12, 22:46:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1635 Dátum: 15 júl 24, 21:55:23 »

Most jut eszembe, Saradanak vajon ki a keresztapja? Naruto?  Gondolkozik Borutonak meg Sasuke?

Saradának teljesen biztosvagyok benne, hogy Sasuke találta ki a nevét. A nevének ugye három karaktere van
Sa-Ra-Da

Sasuke
Sakura

Vagyis Sasuke nevének első karaktere, Sakura nevének utolsó karaktere.

Ha Da pedig egy módosított karakter a japánban (Hasonlóan a magyar ékeztes karakterekhez), vagyis egy meglévő karakterhang módosított verziója és így néz ki:

Az alap karaktere a "Ta" pedig ilyen: , ami valószínűleg nem véletlenül Itachi (I-ta-chi) nevének középső karaktere.

Vagyis Sa-su-ke eleje I-ta-chi közepe (kis módosítéssal) és Sa-ku-ra nevének vége. (Mind 3 karakter neve 3 karakter).

Vagyis Sasuke a saját és az általa 2 legjobban szertett személy nevéből fabrikálta Sarada nevét. Mellesleg Sarada Saraswati hindu istennő nevének egy változata, aki Indrával megegyező panteon része és a tudás, a bölcsesség, a zene, a tanulás és a művészetek istennője.

----------

Ami Boruto-t illeti az ő neve egyértelműen az angol "Bolt"-ból ered, ami "Csavar"-t jelent, ami Neji nevéből jön, ami szintén csavart jelent.

Emellett nyilván utalás Naruto nevére.

----------

Szóval ha úgy vesszük akkor a keresztapáik poszthumusz Itachi és Neji.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 24, 22:01:34 írta Exkirion » Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1636 Dátum: 15 júl 24, 22:06:56 »

A hindu istennős következtetést én is olvastam neten. Imádom Kishimotot mikor ilyen alapos és így szimbolizálja a jelentéseket.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1637 Dátum: 15 júl 24, 23:33:13 »

Most jut eszembe, Saradanak vajon ki a keresztapja? Naruto?  Gondolkozik Borutonak meg Sasuke?

Saradának teljesen biztosvagyok benne, hogy Sasuke találta ki a nevét. A nevének ugye három karaktere van
Sa-Ra-Da

Sasuke
Sakura

Vagyis Sasuke nevének első karaktere, Sakura nevének utolsó karaktere.

Ha Da pedig egy módosított karakter a japánban (Hasonlóan a magyar ékeztes karakterekhez), vagyis egy meglévő karakterhang módosított verziója és így néz ki:

Az alap karaktere a "Ta" pedig ilyen: , ami valószínűleg nem véletlenül Itachi (I-ta-chi) nevének középső karaktere.

Vagyis Sa-su-ke eleje I-ta-chi közepe (kis módosítéssal) és Sa-ku-ra nevének vége. (Mind 3 karakter neve 3 karakter).

Vagyis Sasuke a saját és az általa 2 legjobban szertett személy nevéből fabrikálta Sarada nevét. Mellesleg Sarada Saraswati hindu istennő nevének egy változata, aki Indrával megegyező panteon része és a tudás, a bölcsesség, a zene, a tanulás és a művészetek istennője.

----------

Ami Boruto-t illeti az ő neve egyértelműen az angol "Bolt"-ból ered, ami "Csavar"-t jelent, ami Neji nevéből jön, ami szintén csavart jelent.

Emellett nyilván utalás Naruto nevére.

----------

Szóval ha úgy vesszük akkor a keresztapáik poszthumusz Itachi és Neji.

http://media.giphy.com/media/3jArsPD9RBcDm/giphy.gif
Mikor elkezdted levezetni, nem tudtam hova akarsz kilyukadni, Nevet mert ezeket már említetted anno. Nevet És olyan jó lett a végkifejlet. Nevet Nevet Köszi. Mosolyog
 ITACHI!!!!  Szeretet
Kishinél ezeket én is szeretem. Mindenre odafigyel. Mosolyog
Exkirion ezek neked nagyon jól mennek,  bow http://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2014/03/clapping_joey_chandler_friends.gif  levezetnéd a többiekét is kérlek, ha azoknál is van ilyen érdekesség? Mosolyog Mondjuk Himawarinak ki lehet a keresztapja? Van még a neveknek ilyen fajta jelentősége?
Ezt leaglább annyira értékelem, mint mikor megtudtam, hogy Tsunade, Orcsi és Jiraija karakterét honnan szedte. Mosolyog Szeretet Szeretet Szeretet Kishi egy géniusz, és tök jó, hogy vannak akik ezeket az üzeneteket  észre veszik, és kiokosítanak minket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 00:06:06 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1638 Dátum: 15 júl 25, 01:27:15 »


Illetve kijött egy spoiler oldal is a one-shot-ból, ami Naruto hokagévé avatásáról szól. Ezt nem tudom, belinkelhetem-e ide vagy a Boruto mozi topicba? Nem kilopott spoiler, hanem magazinban feltüntetett, reklámként.
csapassad Nevet itt már amúgy sem lehet elspoilerezni semmit Nevet

Közben láttam, hogy már megosztottad a mozi topic-ban Mosolyog Pont egyszerre írtunk Nevet

A one-shot állítólag a Boruto mozival együtt jön ki (augusztus 7 eredeti megjelenés szerint). De ezt senki ne vegye 100%-ra!
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1639 Dátum: 15 júl 26, 11:25:18 »

Miután Sasuke hazatért, rövid összefoglaló. Mosolyog: http://kakashi-gets-sasusaku.tumblr.com/post/125017585282/animepleasegood2-%E3%81%86%E3%81%A1%E3%81%AF%E4%B8%80%E5%AE%B6%E3%81%AE%E6%97%A5%E5%B8%B87%E5%88%99-by-maru%E3%83%9E%E3%83%AB-wellSzeretet Szeretet Szeretet kis Uchihát akarok még ide!!!!!

Ez meg LOL!!!! Nevet : http://sakurarock12345.tumblr.com/post/124049394189/tenyai-guilt-trippin-admittedly-sakura
Remélem nem ismeritek, ha igen, bocsi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 13:57:35 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1640 Dátum: 15 júl 26, 17:40:25 »

Én nem ismertem de hát nem meglepő, ti hardcore nyomjátok a képeket. Nevet
Amúgy tényleg jó lenne ha a mozi végén benyomnák hogy Sakuráknak lett egy újabb gyerekük. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1641 Dátum: 15 júl 26, 18:01:33 »

Én ismerem, de mindegy, mert még mindig haláli jó! ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1642 Dátum: 15 júl 26, 19:39:07 »

https://otakukart.com/otakublog/anime/release-dates-revealed-for-new-naruto-shinden-novels?x
Ez két olyan novella lesz, mint a korábbiak, ugye? Vagy mi lesz ez?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1643 Dátum: 15 júl 26, 19:51:38 »

Lehet, de nem nagyon számít, mert úgyse canon egyik sem.
Kettőt olvastam a meglévőkből és tele vannak hülyeségekkel, meg referenciákkal fillerekre, meg filmekre, szóval még ha jó móka is olvasgatni őket történeti szempontból olyan, mint ha ott se lennének.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1644 Dátum: 15 júl 26, 19:52:59 »

Aham, olyan lesz mint a hiden novellák. De azon kívül, hogy ezek shinden-nek vannak nevezve, mást nem tudtam leszűrni belőle.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1645 Dátum: 15 júl 26, 20:31:35 »

Én nem ismertem de hát nem meglepő, ti hardcore nyomjátok a képeket. Nevet
Amúgy tényleg jó lenne ha a mozi végén benyomnák hogy Sakuráknak lett egy újabb gyerekük. Nevet

Ugyeeeeee!!!!!  Köszi Yóóóó

https://otakukart.com/otakublog/anime/release-dates-revealed-for-new-naruto-shinden-novels?x
Ez két olyan novella lesz, mint a korábbiak, ugye? Vagy mi lesz ez?

Bakker, megelőztél, pont ezzel szemeztem nem rég. Nevet ITACHI!!!!!  Szeretet Szeretet Szeretet Még ha nem is canon, azért megteszi.. Nevet Én annyit tudok róla, három story, kettő Itachiról, egy Sasukéról. Mosolyog Beleolvasok majd, de valószínű nem ad semmit. Mosolyog

Viszont a Hidenekre Kishi rábólintott, ezekről meg nem tudni... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 20:32:12 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1646 Dátum: 15 júl 26, 21:46:56 »

Itt egy kép Naruto hikagévá válásáról.Valószínűleg a oneshot mangából.Bakker ennyi ember összesen nem volt a sinobi haderőben ikszdé
Amúgy mekkora lehet Konoha népessége?
Nyilván nagyobb mint Göd,de akkor is ikszdé

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11800560_869921893054829_6920657540777223781_n.jpg?oh=6fc79a1a04de1bf7737d36a0a38f1057&oe=56504F11
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 26, 21:49:09 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1647 Dátum: 15 júl 27, 04:04:25 »

Háhá, de komoly!!! Szerintem az összes faluból eljöttek, hogy megnézzék, ahogy Hokagévá avatják. Már csak azért is, mert minden szereplő, főszereplő, mellékszereplő, de még a nem létező szereplő/lakos is 700 fejezeten keresztül ezt várta, és így mindenki egyszerre mondhatja: B... VÉGRE!!!! Nevet Nevet

Egyébként, saját magam szórakoztatására, immáron hatvanhetedszerre is végigfutottam a gaident, Nevet  Yóóóó és ezek a képek mindig megmosolyogtatnak: http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c010/16.html - Itt már bezzeg nincs a homlok védő. Szomorú
http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c006/5.html - Nézzétek meg Sasuke köpenye alatt milyen cukin lifeg a ruha ujja. Nevet

Itt pedig Sarada azt gondolja: Nini, legyet fogtam! De baró!!! Anya nézd! http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c010/8.html
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 06:21:25 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1648 Dátum: 15 júl 27, 11:08:44 »

Lehet, de nem nagyon számít, mert úgyse canon egyik sem.
Kettőt olvastam a meglévőkből és tele vannak hülyeségekkel, meg referenciákkal fillerekre, meg filmekre, szóval még ha jó móka is olvasgatni őket történeti szempontból olyan, mint ha ott se lennének.

Érdekes én azt hallottam róluk canonok, mint a naruto project része amit Kishimoto-sensei elfogadott és felülvizsgált, ki is adtak anno egy ilyen timeline, hogy mi mikor helyezkedik el
http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20150615040908/naruto/images/2/24/Novels_timeline.png
A Vérbörtönre való utalás elvileg azért volt, mert a börtön Kishi ötlete volt,  mint anno a Kiba kardok amiket animé-be adaptáltak.
Ha tudsz más utalást filler vagy anime only cuccokra azt leírnád, érdekelne.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1649 Dátum: 15 júl 27, 17:00:41 »

Kishi valóban dolgozott rajtuk egy nagyon keveset, de sohasem mondta, hogy canon lenne bármelyik, ahogy a lastnál, vagy a Boruto filmnél.

"A Vérbörtönre való utalás elvileg azért volt, mert a börtön Kishi ötlete volt,"
Ezt még nem hallottam sehol, egyik itejúban vagy hivatalos infóban sem tőle, szal valószínűleg kamu.

------

Páldául a legutolsóban van egy csávó, aki ugyanabból a méhész klánból van, mint akikkel az egyik sima narutos fillerben harcolnak.

Az a timeline, amit linkeltél csak ahhoz kell, hogy milyen sorrendben olvassák őket az emberek, a hivatalos canonnak csak a the last és a Boruto film a részei, meg a manga.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!