24 máj 12, 17:12:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1620 Dátum: 15 júl 22, 04:03:33 »

Az Uzumakikat lemészárolták, de páran megmenekültek, és szétszéledtek. Erről volt szó, ha nem is egyértelműen. Pl: Karin, Nagato. Biztos vannak még egy maroknyian a világban, de ők tényleg nem lehetnek fontosak, különben Kishi megemlítette volna őket. Azért az megnyugtató, hogy nem haltak ki teljesen. Mosolyog És hála Narutonak még öröklődik a vér. Nevet

Konohamaru szüleire én is kíváncsi lettem volna, főleg hogy milyen Asumaval a kapcsolatuk stb. De azért nem fogok a kardomba dőlni, hogy nem tudok meg pár információt. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1621 Dátum: 15 júl 22, 13:18:29 »

Új trailer Borutohoz: https://www.youtube.com/watch?v=puQ32k5HFGU
Sajnos elég rövid, ahogy az lenni szokott. Felirat van hozzá csak külön be kell kapcsolni.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1622 Dátum: 15 júl 22, 13:25:51 »

Akit érdekel,Exkirionnal belinkeltünk egy csomó új képet meg videót a Boruto mozi topicba.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1623 Dátum: 15 júl 23, 00:43:22 »

Na, már egy ideje nem olvastam ezt a topicot, gondoltam megnézem, hogy mi folyik itt, így a manga után, és látom, hogy az új generációkról meg a klánokról van szó. Csak egy dolgot akarok:
Annyi rémlik, hogy a jinchuuriki negyedik Mizukaget sharingannal manipulálták, hogy ráuszítsák az Uzumakikra.

Ez hülyeség Nevet Obito irányította a Mizukagét, de az Uzumakik még jóval előtte pusztultak el (ill. szóródott szét a maradék). Hiszen Kushina halálakor már tudjuk, hogy az Uzumakik faluja elpusztult, hiszen Minato még említi is ezt a haláluk előtt, márpedig Obito biztos, hogy csak ezután vette át az irányítást a Mizukage fölött. Vagy nem? Ez jó kérdés, nem tudjuk, hogy a magánakciója a Kyubival az vajon az első akciója volt, vagy csinált-e még előtte valamit, de kétlem, mivel Nagatot is csak az után látogatta meg.
Meg amúgy is, itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/504/4
Minato úgy beszél Kushinának a szét hullott országáról, mint ami már viszonylag rég történt, ergo nem lehetett Obito a bűnös. Meg amúgy is, a hivatalos ok csupán annyi, hogy a többi ország félt tőlük.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1624 Dátum: 15 júl 23, 08:26:06 »

Obito irányította? Akkor rosszul emlékszem. Gondolkozik Akkor egy másik falu volt az amit a Mizukage elpusztított?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1625 Dátum: 15 júl 23, 11:10:18 »

Én semmilyen faluról nem tudok, amit a Mizukage pusztított volna el Nevet Esetleg a sajátja Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1626 Dátum: 15 júl 23, 11:14:58 »

Akkor mi volt a Mizukagéval egyáltalán? X''D
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1627 Dátum: 15 júl 23, 11:20:32 »

A mizukagét (Yagura) Obitobi irányította, hogy azt tehessen a köd faluban amit akar, de Yagurának semmilyen más falu pusztulásához nincs köze. Uzushiogakure már azelőtt elpusztult, hogy Yagura egyáltalán megszületett volna, valószínűleg az 1. ninja háború alatt.

Yagurát aztán késöbb megölik és Rin lesz egy rövid ideig Isobu Jinchuurikije, aztán meghal és Isobu beköltözik a tavába, amíg aztán Tobber és Dei el nem kapják jó 10 ével késöbb.
Naplózva

gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1628 Dátum: 15 júl 23, 15:15:01 »

A mizukagét (Yagura) Obitobi irányította, hogy azt tehessen a köd faluban amit akar, de Yagurának semmilyen más falu pusztulásához nincs köze. Uzushiogakure már azelőtt elpusztult, hogy Yagura egyáltalán megszületett volna, valószínűleg az 1. ninja háború alatt.

Yagurát aztán késöbb megölik és Rin lesz egy rövid ideig Isobu Jinchuurikije, aztán meghal és Isobu beköltözik a tavába, amíg aztán Tobber és Dei el nem kapják jó 10 ével késöbb.

A vége téves, Yagura Rin után lett Jinchuriki. Mármint, hogy irányíthatná Obito őt mielőtt gonosszá vált volna, ami Rin halálával következett be. Mitöbb, a 4. Mizukage elvileg élt még a Part 1 alatt, és csak a Timeskipbe váltották le.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1629 Dátum: 15 júl 23, 15:28:25 »

Ja igen azt tényleg bekevertem kicsit véletlen, mert Obito már felnőtt/tinédzser, amikor Yagurát irányatja, szal az valószínűleg valamikor az Uchiha mészárlás idején van, mert hosszú a haja, de a lényeg nem változott.

Kushina már felnőtt, amikor Obito gyerek és Obito már legalább 15-17 amikor Yagurát irányítja és mire Kushina felnő Uzushio már elpusztult, szal Yagurának semmi köze hozzá.
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1630 Dátum: 15 júl 24, 14:13:52 »

Gaiden borító 2. fele: http://sasusakuchannel.tumblr.com/post/124915028676/from-2ch-the-other-half-lol

Illetve kijött egy spoiler oldal is a one-shot-ból, ami Naruto hokagévé avatásáról szól. Ezt nem tudom, belinkelhetem-e ide vagy a Boruto mozi topicba? Nem kilopott spoiler, hanem magazinban feltüntetett, reklámként.
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1631 Dátum: 15 júl 24, 15:51:30 »

A one-shot mikor jön ki?
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1632 Dátum: 15 júl 24, 17:09:16 »

Majd. Gondolom még egy jó 1-2 hónap tuti.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1633 Dátum: 15 júl 24, 17:10:42 »


Illetve kijött egy spoiler oldal is a one-shot-ból, ami Naruto hokagévé avatásáról szól. Ezt nem tudom, belinkelhetem-e ide vagy a Boruto mozi topicba? Nem kilopott spoiler, hanem magazinban feltüntetett, reklámként.
csapassad Nevet itt már amúgy sem lehet elspoilerezni semmit Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1634 Dátum: 15 júl 24, 20:43:34 »

Most jut eszembe, Saradanak vajon ki a keresztapja? Naruto?  Gondolkozik Borutonak meg Sasuke?  Gondolkozik
Vagy ez csak Jiraijanal volt, azóta már nem dívik a keresztapaság? Persze még ott van Kakashi is.  Gondolkozik Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!