24 máj 12, 17:59:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406986 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1605 Dátum: 15 júl 19, 17:33:05 »

Naruto generációjának szülei elvileg nem egy idősek, ha csak Sasuke és Narutó anyukájára gondolsz, máris megdől az elmélet!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1606 Dátum: 15 júl 19, 17:40:57 »

Viszont Sasuke anyja (Mikoto) nagyjából annyi idős volt, mint Kushina, amikor Itachi született.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1607 Dátum: 15 júl 19, 18:13:08 »

Naruto generációjának szülei elvileg nem egy idősek, ha csak Sasuke és Narutó anyukájára gondolsz, máris megdől az elmélet!
Az az előttük lévő generáció...én nem rájuk gondoltam,hanem Narutoékra.Azért írtam azt.
ja és így kell zárni a hetet Nevet ha már tetűmelegvan Nevet
http://41.media.tumblr.com/949fdfb827187266ac838b95e82def54/tumblr_nrqtpbFH5M1u70ylko1_1280.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1608 Dátum: 15 júl 19, 18:14:49 »

Kushina 24 évesen halt meg.
Mikoto 35 évesen. Itt az a kérdés Sasuke mennyi idős volt, amikor meghaltak a szülei. Ha 8 évesnek számolom, akkor Mikoto 21-22 lehetett amikor Itachi született.
De a lényeg, hogy nem Itachi és Naruto voltak osztálytársak.
Na meg akkor még Kiba is ott van. Neki is van nővére...
Egy szó mint száz bejegyzés, nekem akkor is erőltetett ez a "gyerekek mind osztálytársak" dolog. Ez a véleményem, érzésem, kérem tiszteletben tartani!
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1609 Dátum: 15 júl 19, 19:24:54 »

Ez egy manga, ahol karakterek repkednek ide-oda, tüzet lőnek a szemükből, hegyeket robbantanak fel, dimenziók közt ugrálnak egy csettintéssel és egy ezer éve halott pap szellme ad szupererőt két haldoklónak... Nem hiszem, hogy pont ez lenne az, amin annyira fent kéne akadni, hogy "nem realisztikus".

HAHA Nevet Engem soha nem az a dolog fogott meg benne hogy a srácok szélgöbökkel lyukasztják ki egymást, vagy homokidomárok repülnek az agrabai sivatagban. Amin ki voltam akadva az az, hogy mégis milyen istenverte lábizmuk lehet, hogy a 2,5 m fákra és házakra ugrálnak fel, illetve milyen elbaszott fákat ültettek a mesében, hogy átlehet ugrani egyikről a másikra.  ikszdé 14 évesen megfogott a lényegi mondanivalója a sorozatnak Nevet

Kiara Talán nem lehetnek egy korúak? Nekem az anyukám korosztályának a gyerekei, az ő volt osztálytársai és ismerősei gyermeke mind egyidősek velem. Nem igazán értem a problémát. Az hogy egy háborúból győztesen kijött ország, amelynek sok volt a vesztesége, gyors hullámban kezdek lakossági szempontból növekedni? Nézz bele szerintem a 12.-es történelem könyvedbe a I. és II. vh utáni történelemre. Egy háború után, a lakosság egy fajta fajfenntartó üzemmódba esik, melyet maga a természet generál/kódol bele az emberi attitűdbe, mégpedig a kezdetek kezdetétől.
AZ Itachis, Mikotos és Kushinás hasonlatot nem értettem, elnézést miatta. Mire akartál vele utalni?
Persze nyilván valamilyen szinten erőltetett, hogy mindenki egyszerre szül, de szerintem így logikusabb a dolog.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1610 Dátum: 15 júl 19, 21:40:59 »

Biztos nagy bulit tartottak unalmukban, ahol egymásba szerettek az emberek, de a nagy technikai fejlettség ellenére még biztos nem találták fel sem a gumit sem a tablettát és meglett az eredménye. A párok meg együtt maradtak. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1611 Dátum: 15 júl 21, 11:46:12 »

Én ezt nem tartom gáznak. Mosolyog Szerintem ez így jó, ez olyan, mint mikor te általános iskolába mész, és az osztálytársaid mind veled egy idősek, max. egy évvel idősebbek. Ezen mi sem akadunk fent. Szerintem ugyanez a helyzet, a szembetűnőbb az, hogy egy kisebb közösségről van itt szó, de itt akár vehetnénk Maglódot, Gyömrőt stb. Szerintem nincs ezzel baj. Vegyük azt alapul, ha Mikoto nem ennyi idősen esett volna teherbe Sasukeval, vagy Kushina, vagy Shikamaru anyja stb. akkor egyik gyerkőc sem lett volna osztálytársa a másiknak. Nevet Nevet Nevet Nevet És az történteileg nem lenne jó nem igaz? Nevet Nevet  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 11:46:47 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1612 Dátum: 15 júl 21, 12:27:36 »

Igazatok van valamilyen szinten, de a szülőknél az volt a különbség, hogy nem ők voltak a főszereplők. ikszdé Akiket ki akar emelni Kishi azoknak persze, hogy kb egy időben kell születniük. A mostani generáció szüleit viszont 1. ismerjük, 2.(és talán fontosabb pont) ők is ismerik egymást. Akárhogy nézzük, az, hogy mindegyikőjüknek ugyanakkor született gyereke az olyan mintha összebeszéltek volna.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1613 Dátum: 15 júl 21, 17:13:10 »

Nevet Nevet És mindenki ugyanaznap este hívta a másikat "akció" előtt, hogy :
Naruto: Te figyelj, nálatok milyen a helyzet? Összejöhet egy gyerek, mert mi már csak a következő hónapban tudjuk újra próbálni... Nem tudnátok ti is elhalasztani egy hónappal?
Shikamaru: Hát, nem tudom, nálunk esélyes a dolog, éppen kezdenénk. Sasuke mit mondott?
Naruto: Pill. Hívom máris, addig te szólj már Chojinak és Sainak oké?
 Faceg Faceg Faceg Faceg Faceg

Ezt megnézném mangába. Nevet Viccet félretéve, a populáció növekedése háború után tényleg brutálisan megnő, összebeszélés nélkül. A fajfenntartás ilyenkor ösztönből indul meg, és a természet megoldja a maga dolgát. De ezt írták a többiek is, ez tényleg így van.
Vegyük az Észek-Dél háborúját. Egy háború felrúgja az eddigi etikai, kulturális szokásokat. Abban az időben általában az eljegyzést több éves udvarlások előzték meg, majd az eljegyzés után minimum 1 évet vártak az esküvővel, ha nem többet. Amint kirobbant a háború, minden fiatal sos-ben firjhez ment, hogy ne maradjon vénlány, ha sok fiút veszítenek (ami meg is történt) a lányok nem akartak vénlányok maradni, így felgyorsították az eseményeket. Miután vége lett a háborúnak családon belül pedig akár 5 gyerek is született. Fel kellett lendíteni. A házaspároknak volt idejük a családra, a férfiak sűrűn voltak otthon. Ha pedig a frissen összeházasodott párokat nézzük, a megmaradt lányok akárkihez feleségül mentek, akik visszatértek a háborúból, csak hogy végre elkeljenek. Ez így volt normális.
Egyébként pedig a háború végeztével tényleg sokan gondolhattak már másra. Miközben újra építkeztek, helyreállították a falukat stb., és egyre több időt töltöttek egymás mellett a fiúk a lányokkal nyugiban, egyszer csak ráeszmélhettek, hogy "azta, egész jó fej, mikor nem akar valakit megölni" vagy "hű de jól néz ki az egyenruha nélküli ruciban, civilben" stb.
Szerintem ezzel nincs gond, és ez egy teljesen normális generáció újulás a manga szempontjából, mert elég hiteles, ha napjainkra gondolunk vissza. Mosolyog Nem érzem erőltetettnek, azt már annál inkább, hogy Kakashiék generációja, vagy Hasirama gyerekeinek generációja miért maradt ki. Sokszor csak az unoka-nagyszülő kapcsolatát látjuk, egy generáció mindig eltűnik.  Neeem (Kivéve a Tsuchikage-éké Nevet) Pedig ott is sok király shinobi lehetett.  Gondolkozik
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1614 Dátum: 15 júl 21, 18:11:46 »

erről jut eszembe példának okáért konohamaru szüleit sem láttuk soha, vagy ugye az Első és Mito gyerekeit sem
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1615 Dátum: 15 júl 21, 18:30:48 »

Valszeg azért mert a történet szempontjából lényegtelen hogy kik a szülei.Konohamaru amúgy sem volt kiemelt figura,bár azért eléggé elhanyagolták.A Senjukról meg echte lószart sem tudunk.Azt sem hogy Tsunade az utolsó közülük vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 18:32:02 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1616 Dátum: 15 júl 21, 18:53:11 »

Engem ami úgy érdekelt volna még a sztoriból, az a klánok tagjai, belső szerveződése például. Mert oké hogy megismertünk x tagokat az Aburame klánból és a Hyuugak közül, de engem érdekelni mi lett az Uzumaki-klánnal, a Senjukkal, hiszen ők voltak a legtöbben az Uchihakkal egyetemben, de egy fia tagot nem ismerünk az Elsőn, Másodikon, Tsunaden kívül. De ott a Sarutobi-klán is akik ugyancsak népesek,de nem találkoztunk Konohán belül egyetlen más taggal sem.Nevet
Nekemannnnnnnyirafelcseszteazagyamatkéremszépen.Nevet De pepita a Nara,Yamanaka, Akimichi, Inuzuka és még sorolhatnám Nevet

Ezekből kéne indítani sztorit, mint melléktörténet, mi történt akkor mikor történtek a dolgok, más szemszögek megvilágításából. hmmm mekkora lenne Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1617 Dátum: 15 júl 21, 19:07:49 »

engem érdekelni mi lett az Uzumaki-klánnal
Jó kérdés. Ők elméletileg mind meghaltak Kushina idejében, és senki nem maradt az ő meg Karin kivételével. De itt az a bibi, hogy az Uzumakik lemészárlása ha jól rémlik még Kushina gyerekkorában történt. Karin pedig a jelek szerint tiszta Uzumaki vérű, és kb annyi idős mint Narutoék. Vagyis egy-két Uzumaki biztos él, ha Kushina is megmenekült. De ez a történet nekem nagyon ködös, már nem emlékszem pontosan. Annyi rémlik, hogy a jinchuuriki negyedik Mizukaget sharingannal manipulálták, hogy ráuszítsák az Uzumakikra.
Amúgy a Narutoban annyi tátongó lyuk van(pl a klánok), hogy külön manga kéne hozzájuk. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1618 Dátum: 15 júl 21, 20:11:28 »

bárcsal tényleg indulna belőle  Sír
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1619 Dátum: 15 júl 21, 22:09:24 »

Én nem bánom, hogy nem derül ki minden és nem is lehet szerintem elvárni egy mangakától, hogy egy ekkora univerzum minden eseményét megmutassa.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!