24 máj 13, 00:20:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407026 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1590 Dátum: 15 júl 14, 10:34:06 »


Valami lemaradt a képről, amit linkeltél: http://kepfeltoltes.hu/150714/8914551_53133bc0c271744ff974397205d1f457_wm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

-------

Amúgy kicsit sajnálom, hogy Kishi végül nem döntött úgy lesz harmadik gyerkőc, bár mondjuk a Boruto film végén még kiderülhetnek dolgok, de már nem sok esély van rá.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1591 Dátum: 15 júl 18, 08:52:31 »

Gondoltam ide is belinkelem,mert a mangához is hozzá tartozik.És talán még nem halt ki annyira a topic hogy senkit sem érdekeljen ikszdé
Idézet

Ja és még egy Nevet mondjuk ez a kép is tetszik Nevet látszik hogy Naruto nem szarik telibe a családjára hanem azért ha tud ott van és látszik rajta hogy örül ikszdé
http://41.media.tumblr.com/52032d6efa43540edb9b2fde8b471f2d/tumblr_nrn9e0fWPG1stbd2po1_1280.png
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 08:59:45 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1592 Dátum: 15 júl 18, 12:07:29 »

Aranyos. Ez vajon ugyan az a torta, mint Boruto késöbb lepusztít?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1593 Dátum: 15 júl 18, 16:31:00 »

Itt a gaiden végleges borítója
http://images.saiyanisland.com/data/526/Naruto_The_Seventh_Hokage_and_the_Scarlet_Spring_Cover.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1594 Dátum: 15 júl 18, 16:40:29 »

Kifejezetten pofás lett szerintem. Bár most már abszolút nem tudom eldönteni, hogy milyen szinű Chouchou haja, mert minden szines képes egy kicsit más Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1595 Dátum: 15 júl 18, 16:47:56 »

Úgy néz ki hogy most már ilyen marad Nevet vörösesbarna féle nem?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1596 Dátum: 15 júl 18, 17:21:56 »


Na látod mondtam én hogy az a másik nem hivatalos borító. Nevet

Kifejezetten pofás lett szerintem. Bár most már abszolút nem tudom eldönteni, hogy milyen szinű Chouchou haja, mert minden szines képes egy kicsit más Nevet

Szerintem ez Scan függő mert ha rosszul szkennelik be a képet akkor változik a színmélység is. Sőt ha javítanak is a képen akkor meg pláne. Nevet Szerintem is vöröses barna amúgy.

Gondoltam ide is belinkelem,mert a mangához is hozzá tartozik.És talán még nem halt ki annyira a topic hogy senkit sem érdekeljen ikszdé

Itt egy raklapnyi új kép.

Ja és még egy Nevet mondjuk ez a kép is tetszik Nevet látszik hogy Naruto nem szarik telibe a családjára hanem azért ha tud ott van és látszik rajta hogy örül ikszdé
http://41.media.tumblr.com/52032d6efa43540edb9b2fde8b471f2d/tumblr_nrn9e0fWPG1stbd2po1_1280.png

Az igen. Jó kis képek. Naruto-ról eddig is tudtuk hogy nem szarik a családjára. Ő mindenkit szeret. Nevet

Aranyos. Ez vajon ugyan az a torta, mint Boruto késöbb lepusztít?

Lehet hogy ez már az új verzió. Szegény Hinata lehet sütött egy újat. Nevet

Mizuki Nanától talán ez a kedvenc számom: https://www.youtube.com/watch?v=x_HoniamgE0
A pörgős számokat eleve kicsit jobban kedvelem és az is hozzátesz, hogy az egyik kedvenc kis buta animém egyik főcímdala.

Amúgy párszor már elgondolkoztam rajta, hogy mért nem kérték még fel egy Naruto openingre.

Szerintem azért mert Nana stílusa nem illik túlzottan a Narutohoz. Azért bármennyire is szeretem pl a The Last OST-ban az az egyetlen száma is nem valami Naruto feelinges. Más okot nem tudok elképzelni. Pénz nem hinném hogy akadály lenne hisz a Flow is van olyan híres pl. Na meg ha egy mozinál rávették hogy énekeljen fel egy dalt akkor egy Opening se lenne nehezebb. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 17:22:52 írta Kuro25 » Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1597 Dátum: 15 júl 18, 21:22:45 »

Halihó! Újra itt. Mosolyog

Amúgy kicsit sajnálom, hogy Kishi végül nem döntött úgy lesz harmadik gyerkőc, bár mondjuk a Boruto film végén még kiderülhetnek dolgok, de már nem sok esély van rá.

Ezt honnan tudod? Persze, a movie, de utólag még kijelentheti Kishi nem? Vagy teljesen le kell ezekről az infókról mondani? Akkor a kicsi Uchiha gyerkőcnek is búcsút inthetek?  Johhny Depi Ez olyan szomorú.

CapacRaimi Azok a képek, amiket küldtél bitang jók. Mosolyog Bár ezzel csak megint felcsigáztál, és ez kiborít. Nevet Nevet Yurui nagyon menő, remélem ő is reppelve fogja nyomni. Nevet
Ami pedig Shinkit illeti, nekem rá emlékeztet a feje Nevet (gondolom ismeritek):  http://images2.fanpop.com/image/photos/11400000/Beast-Boy-teen-titans-boys-11493734-576-446.jpg - egy kis túlzással. Nevet

A borító pedig jó, de hol a pokolban van Sasuke róla?  Gondolkozik Azért lássuk be, ő többet szerepelt mint Naruto, vagy elvből nem csinálnak aNaruto gaidenhez olyat, amin nincs Naruto?  Gondolkozik  Orcsi kellett oda. Nevet Nevet Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1598 Dátum: 15 júl 19, 13:21:45 »

Timeline Highlights:
Several months after Sasuke v Naruto, etc. :
* Kakashi's Rokudaime Hokage Inauguration
* Sasuke then leaves Konohagakure
Two years later:
* The Last
During the 10+ years later:
* Naruto and Hinata got married.
* Boruto was born
* Then Naruto's Nanadaime Hokage Inauguration (One-shot manga of this is coming soon)
Then CH. 700
Then several years later:
* Naruto Gaiden
Then several months later
* BorutoNarutotheMovie
Naplózva
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1599 Dátum: 15 júl 19, 13:25:33 »

Akkor nagy hirtelen mindenki 19-20 évesen házasodott és természetesen mindenkinek ugyan abban az évben lett gyereke?! Azért nagyobb szokott lenni a szórás a gyerekszületések között. Most arra gondolok, hogy a volt ált. isk. osztálytársaim között kiknek van gyere és azok mennyi idősek...  Pojén
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1600 Dátum: 15 júl 19, 13:55:56 »

Hát igen, ebből a szempontból fura ez az egész, de máshogy az új generáció nagy része nem lehetett volna egy csapatban. Gondolkozik ikszdé
Legalább nagy volt a kismamák összetartása. Kúl
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1601 Dátum: 15 júl 19, 16:13:57 »

Ilyen 1-1,5 év simán lehet köztük, ha a Naruto világában is vannak évvesztesek.
Naplózva

kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1602 Dátum: 15 júl 19, 17:23:25 »

Arra akartam kilyukadni, hogy nagyon erőltetett, hogy mindenkinek pont egy évben van gyereke, hogy pont osztálytársak legyenek...   Gondolkozik
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1603 Dátum: 15 júl 19, 17:28:41 »

Narutoék generációjában is mindenki egy idős +/- 1 év.Szóval annyira nem meglepő.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1604 Dátum: 15 júl 19, 17:31:52 »

Ez egy manga, ahol karakterek repkednek ide-oda, tüzet lőnek a szemükből, hegyeket robbantanak fel, dimenziók közt ugrálnak egy csettintéssel és egy ezer éve halott pap szellme ad szupererőt két haldoklónak... Nem hiszem, hogy pont ez lenne az, amin annyira fent kéne akadni, hogy "nem realisztikus".

Feltehetőleg volt egy nagyobb békeidő, amikor volt idejük ilyesmire a küldetések helyett/mellett és kész...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!