24 máj 12, 14:00:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1575 Dátum: 15 júl 11, 22:49:57 »

Mint mikor Kishi kiírta facebookra hogy Sarada anyja Karin Lehánylak
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1576 Dátum: 15 júl 11, 23:02:51 »

Tény, hogy nem szabad hinni mindenféle forrásnak, de nem árt utána nézni a dolgoknak mielőtt rögtön elítéljük. Ugyanis a hírnek van alapja. Nyugodtan keressetek rá magatok, nagyon sok helyen ezt a nyilatkozást fogjátok megtalálni.
http://forum.naruto.viz.com/showthread.php?p=7272177
https://41.media.tumblr.com/4ed922582761c69480358b9d571a9986/tumblr_nqugfjnkbs1rw5c9lo1_1280.jpg
http://qaelios.tumblr.com/post/123005916004/kishimoto-announces-retirement-from-mangaka

Nem biztos, hogy nyugdíjba vonul, pontosabban nem lehet eldönteni, hogy csak a Naruto-t érinti-e vagy teljes pályafutását az utolsó mondat. Többféleképpen lehet értelmezni. És mielőtt engem is kiokítana valaki, hogy de ezek nem hiteles források!!.... szeretném emlékeztetni a népet, hogy akkor is le lettem szólva, mikor belinkeltem ide, hogy 1 hét múlva vége a mangának...és tényleg vége lett. Szóval én biztos, hogy nem osztok meg itt olyasmit, ami kamu.

MinatoItachi, megfogom keresni a másik interjút, ígérem, és majd elküldöm privátban Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 23:08:34 írta jamiez-sw » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1577 Dátum: 15 júl 11, 23:23:03 »

Édes Istenem mikor jön el az az idő amikor nem hisztek mindenféle baromságnak amit a neten PLÁNE FACEBOOK-on találtok? Vagy akár Tumblr-ön és hasonló blog baromságokon? Nevet

Kishi már a Gaiden előtt sőt a Naruto Manga vége előtt kinyilatkoztatta hogy nem vonul vissza, szünetel egy kicsit hogy a családjával lehessen majd pedig még lehet hogy idén bele akar kezdeni egy nagyobb projektbe.

Jamiez-sw: Hiába volt igazad azzal kapcsolatban hogy vége lesz 1 hét múlva a mangának. Mert attól hogy több oldalon is megtalálható ugyan az a kamu hír az csak annyit jelent hogy sok az idióta és jó sok látogatottságot hoz az oldalra egy ilyen kamu hír. kacsint Ráadásul nem volt teljesen igazad hisz a cikk amit te linkeltél szó szerint azt mondta hogy dupla fejezettel ér véget a manga ami full színes lesz ha jól rémlik. Nevet Egyébként is nem igazán értem miért mondasz olyan dolgokat hogy te nem osztasz meg kamu híreket. Lehet hogy te igaznak hiszed de attól még nem lesz az. Mint már ezerszer elmondtam majd ha az AnimeNewsNetwork is lehozza hogy Kishi visszavonul ami mint tudjuk sosem végleges (hisz Toriyama is már ezer éve visszavonult aztán látjuk mi lett belőle) majd akkor elhiszem addig nem. Különböző Fórumokat és Tumblr szarokat meg Facebook-ot hiába nézitek mert egyik sem közöl SOHA valós híreket kivéve ha ANN-ről lopják le a hírt. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 23:25:34 írta Kuro25 » Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1578 Dátum: 15 júl 12, 00:10:04 »

Nézd Kuro25, nekem oly' mindegy, hogy hiszel-e nekem vagy sem, ez a te dolgod. Én hiszem, hogy hiteles a forrás. És mielőtt kinevetnél vagy ismét csak leszólnál, te ugyanolyan magabiztossággal állítod, hogy kamu a hír, mikor utána se nézel Hümm-hümm Ezek után én is bátran állíthatom, hogy tudom, hogy nem kamu...főleg, hogy én rengeteget olvasok ezek után. Nyilván van oka, hogy úgy gondolom, hogy hiteles a forrás, nem gondolod? Ne nézz már ennyire tökkelütöttnek, légyszíves. Én is tisztában vagyok vele, hogy nem szabad mindent elhinni mindenféle random oldalról, és épp ezért kizárólag azokat az információkat linkelem be ide, amelyek hitelesek.
Igazából...azt gondolsz, amit szeretnél, de a te véleményed nem fog változtatni azon, hogy tumblr-n minden információ sokkal gyorsabban áramlik és az esetek 80%-ában legalább még azelőtt felkerül minden, mielőtt bármelyik hivatalos angol oldal is kiírhatná. Mennyit szoktál te tumblr-ezni? Nem hiszem, hogy sokat, akkor tudnád, hogy a tumblr-re felkerült nem kamu információk általában hivatalos japán oldalakról vagy twitterről érkeznek, a bescan-elt manga oldalakat/információkat onnét szedik az emberek, amelyeket később többen is lefordítanak a narutoforums oldalon is.
Én megtudom különböztetni, hogy mi hiteles és mi nem, sokkal korábban tisztában voltam már sok-sok olyan információval, amit ti csak napokkal - ne adj isten hetekkel - később osztottak itt meg. Várj nyugodtan, ha szeretnél hivatalos anime oldalakra. Én nem fogok, mert tudom, hogy miben bízhatok meg és miben nem. Igazából csak annyi lesz a különbség, hogy nekem már nem lesz újdonság. Azért szeretném, ha tudnád, hogy én csak jót akarok azzal, hogy megosztom veletek ezeket. Ha te nem élsz vele, hogy legalább annyit megtégy, hogy megfontolod, hogy igaz-e....legyen így. Inkább megint ide írom, hogy tudod mit?....legyen Neked igazad, és ne legyen igaz a hír!!! Nevet (Igazából én még örülnék is neki és még csak azt se szégyellném, ha pofára esnék most ezzel a válasszal.) Csak aztán nehogy megint az legyen, hogy...*khm* tudjuk kacsint
Mellesleg meg én csak annyit írtam ide, ha nem csal az emlékezetem, hogy véget fog érni a manga. A post többi részében a feltöltő csak találgatta, hogy TALÁN dupla fejezet lesz, nem volt benne 100%-ig biztos. Lényeges különbség. (Ha mégis ide írtam anno, hogy dupla fejezetes lesz valami okból kifolyólag, az sem változtat a lényegen)
Ja és a fentebbi linkekben található információt Kishimoto nyilatkozta, de persze előfordulhat, hogy mégsem vonul vissza vagy hagyja teljesen abba a Narutot, mert meggondolja magát.

Részemről a téma lezárva.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 01:17:10 írta jamiez-sw » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1579 Dátum: 15 júl 12, 09:49:55 »

Az a forrás egyébként azt írja, hogy a film után Kishi nem tervezi tovább folytatni a Narutot, vagyis hogy a Boruto mozi után nem ír/rajzol több Naruto-s mangát/filmet/regényt semmit, nem pedig azt hogy egyáltalán nem fog több mangát csinálni már.
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1580 Dátum: 15 júl 12, 10:31:57 »

Az a forrás egyébként azt írja, hogy a film után Kishi nem tervezi tovább folytatni a Narutot, vagyis hogy a Boruto mozi után nem ír/rajzol több Naruto-s mangát/filmet/regényt semmit, nem pedig azt hogy egyáltalán nem fog több mangát csinálni már.

Ezt írtam korábban is, hogy az utolsó mondatot többbféleképpen értelmezik, mert annyit ír, hogy többet nem fog rajzolni. Szerintem ez csak a Narutora vonatkozik, a szövegkörnyezetből ítélve. De más szerint meg nem, kinek mi. Ez persze nem igazolja le azt a facebook postot, csak azért osztottam meg, hogy tudjátok, hogy erre épül. És én nem mondtam, hogy azt jelenti, hogy nyugdíjba fog menni, csak azt, hogy van alapja annak a postnak valamilyen szinten, mivel az interjú létezik. Mindenki döntse el kinek mit jelent, én nem hiszem, hogy nyugdíjba fog menni. Főleg, hogy nem rég még valaki azt írta itt a fórumon, hogy talán új mangába kezd.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 10:35:10 írta jamiez-sw » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1581 Dátum: 15 júl 12, 13:33:57 »

Nyugalom emberek, nem lesz itt semmi gond. Beszélek Kishivel és le lesz zsírozva. Nevet Nevet Nevet Nevet Tök király leszek, ha általam folytatni fogja.  Ördögi Ördögi Ördögi Akkor remélem kapok tőletek egy pónit. Szeretnék egy pónit. : https://31.media.tumblr.com/874e9ee0c93b47e5c74970d334cd9459/tumblr_inline_n3jo2lTGSI1rtrjhn.gif  ikszdé ikszdé ikszdé

Ééés képek: http://36.media.tumblr.com/1d2ce2413bd8fbe0a3d7f7ec37f7e286/tumblr_npg3ni1Jqy1s1mj92o1_250.png
Na jó, ezt akárhogy is nézzük, durva.  Hmm? : http://data.whicdn.com/images/176396642/large.jpg  Wátdöfákk
Ez egy király kép Saradaról. Azt hiszem még senki nem linkelte be: http://img12.deviantart.net/fede/i/2014/326/b/d/sarada_uchiha_by_dfbzeppy-d87brqr.png

Az utolsó rész pedig színesben: http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c010.1/1.html
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1582 Dátum: 15 júl 12, 16:24:17 »

Na jó, ezt akárhogy is nézzük, durva.  Hmm? : http://data.whicdn.com/images/176396642/large.jpg  Wátdöfákk

Sasuke meglepően jól fest azzal a rövid hajjal és Nruto is elmegy de a többi rettenetes Nevet
Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #1583 Dátum: 15 júl 12, 21:42:08 »

Sok fanarthoz én is csapok egyet amit találtam pár napja. Nem láttam, hogy ezt linkelte-e volna bárki is, ha mégis, akkor bocsi:
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/anBNmwV_700b_v1.jpg
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1584 Dátum: 15 júl 12, 21:52:43 »

Kuro
Nana-chan kiad egy új számot a Last DVD megjelenésekor Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=2KSSdL7E3GY

Francba mielőtt elkezdtem volna élvezni a számot már vége is. ikszdé

Az a forrás egyébként azt írja, hogy a film után Kishi nem tervezi tovább folytatni a Narutot, vagyis hogy a Boruto mozi után nem ír/rajzol több Naruto-s mangát/filmet/regényt semmit, nem pedig azt hogy egyáltalán nem fog több mangát csinálni már.

Na hát köszönöm pont ezt magyaráztam én is. Oké hogy a scan-ek amiket Támblőrre benyomatnak a 10 éves kislányok meg kisfiúk azok hitelesek de a fordítás nem az. Nem mindegy hogy azt írom hogy Kishi visszavonul vagy Kishi nem viszi tovább a Narutot semmilyen téren.

Tőlem egyébként mindenki azt hisz amit akar. Ha hivatalos lesz a dolog akkor úgyis hallunk róla. Az meg egyáltalán nem újdonság hogy Kishi végleg abbahagyja a Naruto mangát. kacsint
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1585 Dátum: 15 júl 12, 22:50:51 »

Az a forrás egyébként azt írja, hogy a film után Kishi nem tervezi tovább folytatni a Narutot, vagyis hogy a Boruto mozi után nem ír/rajzol több Naruto-s mangát/filmet/regényt semmit, nem pedig azt hogy egyáltalán nem fog több mangát csinálni már.

Na hát köszönöm pont ezt magyaráztam én is. Oké hogy a scan-ek amiket Támblőrre benyomatnak a 10 éves kislányok meg kisfiúk azok hitelesek de a fordítás nem az. Nem mindegy hogy azt írom hogy Kishi visszavonul vagy Kishi nem viszi tovább a Narutot semmilyen téren.

Tőlem egyébként mindenki azt hisz amit akar. Ha hivatalos lesz a dolog akkor úgyis hallunk róla. Az meg egyáltalán nem újdonság hogy Kishi végleg abbahagyja a Naruto mangát. kacsint

Persze, hogy nem az. És köszönöm, hogy teljes mértékben ignorálod, amit utána írtam Mosolyog

(Bocsi, hogy megzavartam a témát, folytassátok!)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 23:30:10 írta jamiez-sw » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1586 Dátum: 15 júl 13, 06:17:36 »


De hogy témánál is maradjak valamennyire, szegény Shinonak érdekes tanéve lesz, amikor a Shinek úgy döntenek majd, hogy beiratkoznak ninjának az akadémiára Nevet
Szerintem imádni fogja őket.Nem beszélnek sokat,figyelnek,nem ökörködnek.Shino legjobb évei lesznek Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1587 Dátum: 15 júl 13, 13:56:05 »

Vaaagy tök más személyisége lesz mindegyiknek, és az őrületbe fogják kergetni. Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #1588 Dátum: 15 júl 13, 17:07:24 »

A hurrikán miatt nem adták ki a részt a mult hétvégén?
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1589 Dátum: 15 júl 14, 10:00:12 »

Bocs de ezt muszáj volt ikszdé Himawari az űrben Nevet
http://index.hu/tech/2015/07/14/lelegzetelallito_kepeket_kuldott_a_foldrol_a_japan_muhold/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!