24 máj 12, 22:25:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407021 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1560 Dátum: 15 júl 11, 08:06:02 »

bár SasuSaku fan vagyok de LadyGT munkáit látva vicces és aranyos páros lett volna Sakura és Naruto
http://ladygt.deviantart.com/art/Say-Cheese-165619744
http://ladygt.deviantart.com/art/Family-317088182
http://ladygt.deviantart.com/art/LadyGT-Hokage-s-Responsibilities-468604919
http://ladygt.deviantart.com/art/Narusaku-Doujinshi-After-the-war-P5-452787453

Vajon Tsunade és Jiraya miért nem jöttek össze? Szeretet
http://ladygt.deviantart.com/art/Jiratsu-Never-been-so-happy-to-lose-a-bet-310567126
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1561 Dátum: 15 júl 11, 08:24:43 »

Vajon Tsunade és Jiraya miért nem jöttek össze? Szeretet

Szerintem Jiraya meg akarta kérni a kezét, ha visszajön az eső faluból, csak arra sajnos már nem került sor.
Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1562 Dátum: 15 júl 11, 08:44:48 »

Vajon Tsunade és Jiraya miért nem jöttek össze? Szeretet

Szerintem Jiraya meg akarta kérni a kezét, ha visszajön az eső faluból, csak arra sajnos már nem került sor.

komolyan? én ezt nem is tudtam, hogy ilyen kapcsolatban voltak  Ohh My God azt hittem hogy csak egy pervezként tekintett Jirayara, de megható pillanat volt,mikor Tsunade megtudta, hogy meghalt és elvonult, hogy senki sem lássa, hogy sír   Sír
 de őt miért nem hozták vissza az Edoval????szinte mindenkit visszahozta, de őt nem(Asuma,Itachi,Dan,Hokagek...de őt miért nem????!!!őt hiányoltam a legjobban a háborúban  Sír Sír Sír
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 08:46:21 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1563 Dátum: 15 júl 11, 09:05:40 »

Aniron, efelől biztosíthatlak, hogy Kishimotot nem befolyásolta a rajongók akarata ezen a téren. Mosolyog Mind Naruto és Hinata mind Sasuke és Sakura páros el volt döntve a legelejétől kezdve. Van még egy interjú, ahol Kishimoto azt nyilatkozta, volt, hogy elgondolkozott a Naruto-Sakura párosításon is., de végül nem váltott, mert "Sakura borzalmas nő lett volna", ha hirtelen átvált Narutora Sasukéről. Megkeressem azt is?

"Látod Sakura, csak neki csinálok bohócot magamból. Csak a lányomnak."

Ez aranyos volt Nevet

Egyébként, lehet, h ez is Kishi trollkodás, de nekem van mentve valahol olyan kép amit ő rajzolt Naruto-Sakura családról.

Biztos vagy benne, hogy azt Kishi rajzolta? LadyGT minden stílust szinte tökéletesen lemásol. http://ladygt.deviantart.com/gallery/5360258/Naruto
Kishi sosem rajzolt családi képeket, leszámítva NH (http://narutoffee.tumblr.com/post/121712462853/my-own-hq-raw-scan-of-the-naruhina-fam-from) és SS (http://naruto.wikia.com/wiki/Sakura_Haruno?file=Sasuke%2527s_family.png) számára, miután mindkettő canon lett. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ami a gépeden van az csak fanart. Ha nem LadyGT-é, akkor másé.

MinatoItachi Ez a Kishimoto vs Fans gif minden egyes alkalommal kiveri nálam a biztosítékot. Jó értelemben Nevet Nagyon el lett találva.

Tudod, most egy olyan embert győztél meg, aki hajlamos azért teljes testbedobással hinni valami őrültségben, mert mindig az emberiség asshole oldalát nézi. Az alkotó rajongók/kiadó általi befolyásolás is ilyen, nálam meg főleg. ikszdé Túlbuzgó igazságérzet vs sötét világnézet nem mindig a legjobb a párosítást. Főleg, - ha Narutora levetítve -azt érzed, "igen ezeknek össze kell jönnie"  -és utána ezt lengetik az arcodba több helyről ismerősök, -háhá, kishit csak a kiadó/fanok befolyásolták, ez nem is igazi, nem is az ő akarata volt. -És akkor a belsőd legbensőbb kátrányos mélyéből megszületik egy furcsa keserűség ami megmérgezi az örömödet. Mert örülsz,h háhá, végre egy család, boldogság, mindenki orrvérzésig happy, de mégis ott az érzés, h az alkotó nem ezt akarta, akkor ez nem is igazi. És ennyi volt a magyarázat, ahogyan a furcsa szúrós érzés is ennyi volt. Ezért jó a fórum, kösz, nem éreztem, hogy leüvöltitek a fejemet, vagy valami. Nevet Lehet mert érződött, hogy tényleg tudatlanság, és nem rosszindulat pezsgett a kommentem mögött. Újra kösz, egy kicsit megint jobban tudok hinni az alkotói szabadságban... Nevet

anno3

Jiraya holtteste a tenger mélyére süllyedt ezért nem lehetett ott az Edo-groupban a végén. De asszem ezt Kabuto el is mondja.
Naplózva
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #1564 Dátum: 15 júl 11, 10:04:17 »

Vajon Tsunade és Jiraya miért nem jöttek össze? Szeretet

Szerintem Jiraya meg akarta kérni a kezét, ha visszajön az eső faluból, csak arra sajnos már nem került sor.

komolyan? én ezt nem is tudtam, hogy ilyen kapcsolatban voltak  Ohh My God azt hittem hogy csak egy pervezként tekintett Jirayara, de megható pillanat volt,mikor Tsunade megtudta, hogy meghalt és elvonult, hogy senki sem lássa, hogy sír   Sír
 de őt miért nem hozták vissza az Edoval????szinte mindenkit visszahozta, de őt nem(Asuma,Itachi,Dan,Hokagek...de őt miért nem????!!!őt hiányoltam a legjobban a háborúban  Sír Sír Sír

Mert valahol mélyen hever a holtteste egy lápban, ahol meghalt. Még Kabuto is mondta asszem Obitonak, hogy lehetetlen feltámasztani Jirayat, mert nem tudd a testéből szerezni semmit.
Azért nem voltak együtt Tsunadeval, mert Tsunade mást szeretett. Akit megöltek. Aztán Tsunade csak piált és piált évtizeden keresztül. Amikor hokage lett, az után pár évvel Jiraya meghalt. Ráadásul Jiraya eléggé nagy utazó lett, még Narutot is elvitte egy páréves edző kirándulásra. Az utazók képtelenek egy helyben maradni, letelepedni. Ezt saját tapasztalatból tudom, már 4 hónapja ugyan abban a városban vagyok, de már csak 9 nap és utazok! Mosolyog
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1565 Dátum: 15 júl 11, 10:14:26 »

CapacRaimi Én sem a személyiségére mondtam, hanem a ruhájára. Mosolyog

anno3 Mert Jiraija meghalt.  Johhny Depi Tsunade persze visszautasította párszor fiatal korukban, aztán meg ott volt neki Dan... Mosolyog Végül megértek a feladatra, erre beüt a krach.  Neeem Az edo tenseinél én is hiányoltam őt, ő is nagy kedvenc volt, de tényleg Kabuto megmagyarázta, miért nincs ott. Mondjuk eléggé oda tudom képzelni, mennyire menő lett volna már, ha mind a 3 sannin is összeáll, és Orcsi meg Jiraya is lepacsizik. Mosolyog Aztán közösen nézik büszkén a tanítványaikat, mikor a Kuchiyose no jutsut nyomják a tipikus felállásban. Mosolyog

Aniron, efelől biztosíthatlak, hogy Kishimotot nem befolyásolta a rajongók akarata ezen a téren. Mosolyog Mind Naruto és Hinata mind Sasuke és Sakura páros el volt döntve a legelejétől kezdve. Van még egy interjú, ahol Kishimoto azt nyilatkozta, volt, hogy elgondolkozott a Naruto-Sakura párosításon is., de végül nem váltott, mert "Sakura borzalmas nő lett volna", ha hirtelen átvált Narutora Sasukéről. Megkeressem azt is?

Kérlek, keresd meg, én vevő lennék rá. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1566 Dátum: 15 júl 11, 10:53:38 »

komolyan? én ezt nem is tudtam, hogy ilyen kapcsolatban voltak  Ohh My God azt hittem hogy csak egy pervezként tekintett Jirayara,

Emlékszel arra a részre, amikor Jirayaval beszélgetnek, alkonyatkor a padon, amikor először szóba kerül Kushina a szériában? Na ott Jiraya akar neki mondani valamit, de aztán meggondolja magát és valami olyasmit mond, hogy "Majd elmondom, ha visszajöttm" és ezért van az, hogy fogadnak rá, hogy meghal-e.

Jiraya meg Tsunade tuti közelebbi kapcsolatban voltak, mint barátok, de nem jártak vagy ilyesmi, de nem hiszem, hogy Tsunade nemet mondott volna, függetlenül attól, hogy mit akart neki mondani Jiraya (hogy most csak össze akart vele jönni, vagy tényleg megkérte volna), de ugye ezt már nem tudjuk meg, mert Jiraya meghalálozott.

Amúgy csak érdekességképpen, de Jiraya, Tsunade és Orochimaru karktereit a "Jiraya gouketsu monogatari" című régi japán regény ihlette, ahol is Tsunade Jiraya felesége.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 10:56:23 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1567 Dátum: 15 júl 11, 13:19:01 »

Nem tudom hogy volt-e már kint ez a kép,de Kabuto színesben totál creepy pedomaci
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11222789_862136503833368_1521793090198327114_n.jpg?oh=ebd835b685fbbfd2b199abde727dc79f&oe=561E1E36
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1568 Dátum: 15 júl 11, 14:32:12 »

komolyan? én ezt nem is tudtam, hogy ilyen kapcsolatban voltak  Ohh My God azt hittem hogy csak egy pervezként tekintett Jirayara,

Emlékszel arra a részre, amikor Jirayaval beszélgetnek, alkonyatkor a padon, amikor először szóba kerül Kushina a szériában? Na ott Jiraya akar neki mondani valamit, de aztán meggondolja magát és valami olyasmit mond, hogy "Majd elmondom, ha visszajöttm" és ezért van az, hogy fogadnak rá, hogy meghal-e.



most olvastam el az a részt a mangában és ott nincs benne szó erről "Majd elmondom, ha visszajöttem"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/367/8
vagy csak a magyar fordításban nincs így
akkor az animében lehet?

nekem valamiért úgy rémlett,hogy Jiraiya holtteste végül még is konohába került, ahol boncolták...de akkor az lehet egy másik mangában lehetet Neeem
és akkor Rin holtestével mi van? őt miért nem hozták vissza az Edoval? az ő testét végül még is megszerezte az ellenség?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 14:35:56 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #1569 Dátum: 15 júl 11, 14:51:31 »

Rint nem lett volna értelme vissza hozni Edoval, ő csak egy genin volt! Semmi hatása nem lett volna a mangára szerintem!

Mondjuk szívesen láttam volna a karakterjét!
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 15:14:22 írta Mextil General » Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1570 Dátum: 15 júl 11, 15:47:53 »

dehogynem, szerintem lett volna értelme, hiszen Obito akkor a sötét oldalon állt és ki miatt? Rin miatt, mert nála az egész oldalcsere Rin halála miatt volt. Szóval ha feltűnt volna akkor azt nem mondom, hogy végeredménye más lett volna a mangának, de érdekes kitérő lett volna, még az is lehet, hogy velük bandázott volna a végharcban, csak nem tartott volna neki sokáig (bár Obito és Kakahi is hallucinálta azt, hogy ott van Rin velük)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 15:50:01 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1571 Dátum: 15 júl 11, 18:42:20 »

Obito szerintem tudat alatt nem akarta Rint visszahozatni. Mélyen belül tudta, hogy Rin elítélné, amit tesz, és nem hiszem hogy végig akarta volna nézni a szemrehányását. Vagy a másik, hogy bábuként használja akár Kakashi ellen...  Neeem
Obito amúgy is tudta, hogy az edo tenseijel nem kapná vissza teljesen Rint, nem akarta megtörni a fejében lévő emléket a lányról. Szerintem Obito maga nem akarta, hogy Rin is fel legyen támasztva, annyira szerette, az csak megkavarta volna az érzéseit a háború közben. Ilyet csak olyan ember csinál, aki fanatikus, vagy ha nem érez a feltámasztott iránt semmit, és mást akar a jelenlétével zsarolni. azért lelkileg elég megterhelő lehetett az edo tensei azok számára akik a szerettüket látták viszont. PL. Shikamaruék... Obito eléggé kizökkent volna, ha látja Rint... Félelemből szerintem meg sem fordult a fejében, hogy ezt az énjét mutassa Rinnek, bármennyire is hiányzott neki.
Az meg szemétség lett volna tőle, ha háborúba állítja. Ha szereti, márpedig szerette, akkor nem küldi a frontra, de akkor mit csinált volna vele? Mikor a másik dimenzióban voltak Kakashival egyszer csak odaviszi, hogy megmutassa Kakashinak, hogy szenvedjen? De Rin is tudott volna beszélni, és Obito lelkére beszélt volna, és az miért jó Obitonak, ha Rin kizökkenti a lelki egyensúlyából? Ez az edo tensei Rinnel akkor lenne hatásos, ha inkább Obito felé csinálják, és nem pedig Kabuto az ő kérésére.  Gondolkozik Ez így öngól lett volna Obito részéről.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 18:47:48 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1572 Dátum: 15 júl 11, 20:09:14 »

Ezért mondtam, hogy érdekes lett volna Nyelvesít Kishi biztosan jól megcsinálta volna Pojén
 Obito szerintem visszaakarta volna hozni Rint, nem hiszem, hogy nem mert volna a szemébe nézni. De másrészről meg ott volt a Hold jutsu(ne fikázzatok nem tudom most a nevét Pirul) ami amúgy is teljesítette volna Obito vágyát, hogy Rinnel legyen. Remélem most nem mondtam hülyeséget.
de az is lehet, hogy azért nem hozták vissza,mert Rin fiatalon halt meg tizenévesen és ha visszajön akkor Obito és Kakashi kis perv akarom mondani loliconok lettek volna  Ördögi Ördögi
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1573 Dátum: 15 júl 11, 20:39:29 »

Jaj srácok, azt olvastam kishi-sensei nyugdíjba megy.Szomorú
https://www.facebook.com/MasashiKishimoto811/posts/1141602835856140

nem az hogy több Naruto, több Kishimoto manga sem lesz Szomorú
Azt hiszem lezárult életemnek egy izgi és boldog szakasza. Elkezdem újranézni ha lesz kedvem hozzá, és 10 év múlva meg a gyerekem ültetem be a tv elé, hogy nézze min nőttem fel.  Szeretet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1574 Dátum: 15 júl 11, 20:52:37 »

Édes istenem imádom amikor egyes kamu oldalak ilyen kamu baromságokat irkálnak kifelé és az emberek eszik mint a cukrot.Kishi nincs fent sem fészen,twitteren, sehol.Ha ilyeneket olvasol akkor az kamu.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!