24 máj 13, 00:20:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407026 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1545 Dátum: 15 júl 10, 03:36:45 »

Szerintem Kishi egyszerűen nem akar mindent a szánkba rágni, hagyja, hogy a mi fantáziánk is dolgozzon. Mosolyog

De ne hagyja, én ilyenkor halál ideges tudok lenni, mert annyira tudni akarom, hogy mi történt vagy mi van pontosan Nevet

Viszont itt mutatják, hogy Sakura miért lehetett terhes. Én nem zárnám ki. : https://40.media.tumblr.com/347fdee05fbdb4865a2fc6beda3c22b9/tumblr_npg8orI6VY1uw14lso1_500.jpg
Erre a képre pedig ugyanúgy rá lehet húzni a hasonlóságokat Sakura, Kushina és Kurenai között: http://40.media.tumblr.com/017e2d2735a5c94931e9dee96fc37a34/tumblr_inline_np34x3X0Rb1rfqr0g_540.png

Ezt láttam, én annak a híve voltam sokáig, hogy Sakura terhes ezeken a paneleken. De elbizonytalanítottak azok, amiket korábban írtam.

A fordítások hivatalosságához csak a fordítók tudnának hozzá szólni, nekem a streamet mondták viszonylag jó fordításnak. Nem tudom, utána kéne nézni.  smirksweat

Hát a VIZ az hivatalos, a stream szerintem jobb, mint a panda. Valahogy így néz ki nálam a sorrend: panda<stream<VIZ<<<nyers szöveg Nevet

Egyébként, ha a mangastream fordítását veszem alapul, amit linkeltél, ott meg semmi szó nem esik arról, hogy Sakura utánuk ment volna. Csak annyit ír, hogy hárman voltak küldetésen és, hogy Sakura nem volt hajlandó elhagyni Sasukét. (Gondolom, mikor kiderült, hogy terhes...talán Sasuke vissza küldte Konohába, csak ő nem akart menni.)

 Hmm? Nem írtam, hogy ez van a fordításban, csak azt, hogy ez is egy lehetőség. Nevet Bocsánat ez esetben, nem figyeltem, olyan biztosnak tűntél..meg a mangapanda fordításában bent van, hogy Sakura Sasuke után ment, azt hittem onnét szedted. Én is csak feltételeztem, hogy Sakura biztosan velük volt, hiszen ott szült, ennyit tudunk. az, pedig, hogy hogy került oda, szerintem két eshetősége van. Mosolyog

Naruto reakciójára visszatérve, én akkor is azt gondolom, hogy bosszantotta a feltételezés, a kavarás, Sasukéra pedig azért volt mérges, hogy már a toronyban el kellett volna beszélgetnie Saradaval, de nem tette, és most ez az eredménye Sasuke hülyeségének. Ennyi lehet mögötte. Nem is tudom, írtátok, hogy simán közölhette volna Saradaval, hogy: ők a szüleid és kész. Ezzel viszont nem az irántuk való szeretetét erősíti Saradában, hanem csak ideiglenesen megnyugtatja, nem kezdi elemezni az érzéseit. Egyébként, ha nekem lenne egy ilyen család az ismerőseim között, ahol a gyerek azt hiszi, hogy az anyja, nem az anyja, max. annyit kérdeznék, ezt miért gondolja így, és én is a köztük lévő kapcsolatot, szeretetet erősíteném. Egy gyerek okkal gondolhat ilyet, és nem az én tisztem lenne ezt a krízist oldani, hokage cím ide vagy oda. Mosolyog Azért ezek kényes kérdések egy külső szemlélő számára. De, még ha Narutoban fel is merül a kétely, még az is érthető lehet, hiszen nem volt ott a fogantatás pillanatában, és persze a születésnél sem, de ez nem zárja ki, hogy ne tudott volna arról, hogy Sakura terhes.

Érdekes felvetés, sosem gondoltam volna ilyesmire.

Egyébként én örülök jamiez-sw felvetéseinek, mert ezeken én is el tudok így gondolkodni.
És én sem tudom, miért pont Karinnal kellett Sasukénak elmennie? Lehet, semmi extra nem volt, nem is volt hosszú, vagy mit tudom én, egyszerűen Sakura csak akkor akarta világra hozni Saradat, hogy Sasuke is jelen legyen. Lehet, nem volt több pár napnál, és Sakura csak meglátogatta őket, és pont akkor indult be a szülés. (Most csak találgatok, gondolom látjátok. Nevet)
Vagy, hogy ha Sakura és Karin barátok nem is lettek, igazán a lekötelezettje lehet Karinnak, elvégre segítette a szülést, tehát beszélhetett volna Saradanak róla, elvégre egy fontos momentum volt ez az életükben. Plusz, még szemüveget is kapott tőle. Mosolyog ..... Azért ilyen szempontból tisztelem Karint. Végig kellett néznie rajongásának tárgyát kis családja körében, és még a gyereke születésénél is segédkezett. Ez azért egy nőnél nagy próbatétel. Mosolyog Azt azért lehetett érezni, hogy Karin nem fogja Sakurát utálni, hiszen megmentette az életét, és megérintette őt, mikor Sakura bőgve gyógyította a hídon.

Én is órákat tudok agyalni ezeken. És nagyon idegesít, hogy nem tudom mi történt valójában, én mindent tudni akarok! Nevet Ezzel a karinos dologgal egyet értek..ezért le a kalappal előtte. Ezt én mondom, akinek sosem volt különösebben szimpatikus, sőt...De így a 710. fejezetre sokat nőtt a szememben Nevet ezzel a húzásával. Egyébként milyen poén már, hogy - szerintem - mindenki azt várta, hogy Sakura és Karin majd fújni fognak egymásra Sasuke miatt...erre tessék. Sakura előbb megmenti az életét, majd Karin segíti Sakura kislányának megszületését. Oh, Kishi..ezt tutker direkt csinálta Nevet Hogy Sakura miért nem beszélt Saradának Karinról szerintem egy újabb plothole. (nem tudok erre magyar szót hirtelen) Gondolom csak azért történt mindez, hogy elindulhasson a dráma, értitek...ha Sakura beszélt volna Karinról, akkor Sarada sosem kérdőjelezi meg, hogy ki az anyja és sosem lett volna tanulság a történetben...történet se lett volna Nevet Sok ilyen dolog van a gaidenben, ami csak azért történt, hogy legyen story, pl: miért nem volt egy nyavalyás esküvői fotó vagy egyáltalán közös kép (most már még csak azt sem mondhatjuk, hogy azért mert Sasuke utál fényképezkedni, mert az uccsó fejezetben még vigyorog is a képen, szóval látszik rajta, hogy szívesen részt vett a fotózáson). Miért kellett összephotoshoppolni egy képet, meg egyáltalán, honnan a jó égből került Sakurához az a taka fotó. Arról nem is beszélve, hogy mikor készült egyáltalán? Mikor volt Sasukének ideje pózolni egyet a Takával csak úgy? De most komolyan. Ez az egész csak azért történt így, hogy elindulhasson a dráma...szomorú.

Tudod mire lenne szükségem, MinatoItachi ? Itachi, mint nagybácsi. Kell nekem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 03:39:43 írta jamiez-sw » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1546 Dátum: 15 júl 10, 09:51:47 »

Nekem erre a küldetéses dologra annyi az elméletem, hogy Sasu elment egy küldire amire kellett Karin, meg akkor Sakura. (Kivéve ha csak Sakurával ment és éppen a szülés kezdetekor közel volt Karin egyik búvóhelye.) Megszületett Sarada és hazamentek. De nem sokkal ezután Sasuke elindult a Kaguyás küldire. Még a gaiden elején írva volt, hogy akkor hagyta el a falut mikor Sarada kisbaba volt.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1547 Dátum: 15 júl 10, 10:06:30 »

Ez az egész nem kapunk rendes választ, csak odatolták a képünk elé, hogy két,- tulajdonképpen fanok által összetolt, rendes kapcsolatlat kialakulására leglehetetlenebb- szereplő házasságát belengették az orcánkba oszt jóvan' dolgot orbitális trollkodásnak tartom Kishi részéről. De tudjátok megértem. Ha tényleg a kiadó, és a fanok nyomására tért el ebből a szempontból az eredeti elképzelésétől, akkor vehetjük az önérzete fals kielégülésének is. Amolyan, "Ezt akartátok csögök*, nesztek, együtt vannak! Azt meg, hogy hogyan jöttek össze, amikor az egyiket a hideg veri az érzelmektől, a másik meg szerelmében egyenesen elfolyik ha mellette van? Találjátok ki! Há-há-há!"
Az más kérdés, hogy a végére kialakult párosok, ha jól meg nézitek, tökéletesen összeillenek, kiegészítik a másikat. Szóval fityiszt kishinek!
Az, hogy mikor jöttek össze? Vagy mikor tért vissza? Igazából, nincs még kész a hivatalos Sakura hiden fordítás, de hajlamos vagyok hinni az ilyesféle spoliereknek... http://kiwi-sblog.tumblr.com/post/115357044154/sakura-hiden-summary-sasusaku-fanclub-vietnam Bocs, ha bepalizódtam, de nem vagyok zseni angolból, a szövegek nyolcvan százalékát értem, általában félre. ikszdé Mindenki úgy olvassa, hogy lehet csak egy fangirlgörcsöt kapott kiscsaj túlpörgése. :/
Szóval az én teóriám szerint haza látogatott meglengetni a szélesvásznút, aztán ismét lelépett, (ezért nem volt Naruto esküvőjén) végül "végleg" hazatért. Akkor aztán őrlődtek egymás mellett egy darabig. Ez a "Jaj istenem mit csináljak, mit mondjak neki?" Sakuraféle hiperpörgés. Meg a "Mi a francért mered rám így, legalább mondjon már valamit!" Sasukeféle idegenkedéssel kevert zavar. ikszdé Szóval szerintem valahogy innen datálható a kapcsolatuk, mert Boruto és Sarada is közel egykorú. Mosolyog
Szerintem Sakura azért nem beszélt Karinról Saradának, mert akkor elkerülhetetlen lett volna beszélni az ismeretségükről és finoman szólva is, ez, az apja feladata. Vannak olyan dolgok, amit csak az tud megértetni a hallgatóval, akivel megtörtént. De am gondoljatok bele, a beszélgetésbe, ami elkerülhetetlenül felhozza az apja fiatalkorát. "Ó nyugi kicsim, az apád igazán menő volt, igaz,hogy egy ideig mindenkit ki akart nyírni a környezetében, de ha láttad volna, micsoda kisugárzása volt! Egyébként abból az időből ismerjük a nőt aki világra segített. Ő is rajongott az apádért, az apád meg úgy hálálta meg, hogy ki akarta nyírni, ahogy engem is! De nem kell félned, sem szégyent érezned, a papát félig agyonverte Naruto bácsikád, és ettől rendbe jött a zárlat az agyában."
Tulajdonképpen azzal,hogy nem beszélt róla, vagy csak érintette a témát, azt a gyermeki képet próbálta megőrizni Saradában amit a kislány magában felépített. A lányoknak fontos az apa kép. A legtöbbe esetben olyan férjet akarunk mint az apánk, az apánk a mi lovagunk aki megvéd minket a szörnyektől... aztán jön a kamasz kor és legrosszabb esetben felborul minden. ikszdé  Saradában is felborult minden, és azzal, hogy Sakura nem beszélt neki sokat Sasukeről, megengedte, hogy a találkozással Sarada leomlott gyermeki álmaiból az apja segítségével építsen új képet. És mondjon bárki bármit, de ez a kép jobb mint az előző! Nevet
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1548 Dátum: 15 júl 10, 11:08:03 »

Még régen valaki említette hogy a Gaidenben lévő Toronynak az ajtaján Sakura Byakugouja és Sasuke Sharingan pöttyei vannak, most itt ezen a képen valaki összeszerkesztette:   https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/954743_896374460446497_4946562156480739176_n.jpg?oh=3382a33d74985e094c4f4f0008d74c87&oe=562AB3AC

jó kis rajzok, azt viszont nem tudom, hogy hivatalos vagy csak egy fan rajzolta. Ezek megállapításában nem vagyok szakértő:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10986637_1701612810058873_3065137920490062264_n.jpg?oh=40d487ab104472cccb3084fd57f64116&oe=565997CF
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11667311_1701612793392208_322261196056626012_n.jpg?oh=0ead1e6f17e5b70ac2db7a2d157860b7&oe=565A4CC3

 Nevet a kis Metal Lee és Sarada  ikszdé ikszdé
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11541960_1699244140295740_8670890931200439274_n.jpg?oh=17642d8c2b03d193e4e41b066734c82d&oe=56135293

hogy hívják Kankuro gyerekét? az nincs meg a databookban?
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11011907_839745002782275_5129428614263129760_n.jpg?oh=81fe1be7c08b6966243e5a3b77cbf0c1&oe=5627D31C
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 11:11:52 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Chika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #1549 Dátum: 15 júl 10, 12:04:13 »

Hát, gyerekek, én azért sem gondolom, hogy Sakura terhes azokon a képeken, mert nincs az az isten, hogy Sasuke képtelen volt ruhát váltani min. tizenhátrom évig... Nevet Najó, nem ezért.
1. Elvben a 700. fejezetben nevezik ki Narutót Hokagénak, vagy legalábbis a körüli időpontban, mondván, hogy Kakashi lemondott a posztról. A visszaemlékezéskor Sasuke említi, hogy Naruto már Hokage, és a faluban kell maradnia.
2. Totál ugyanúgy néznek ki a szereplők, mint harmincplusz évesen, szerintem egy tizenhárom-négy-öt éves különbséget érzékeltet Kishimoto, ezt azért meg szokta oldani.

Nekem valahogy fura ez a küldetésesdi. Valaki itt említette, hogy Sakura úgy ment el küldetésre, hogy nem tudta, hogy terhes. Egy medic-nin ne tudná? Szerintem még akkor is, ha nincsenek meg a terhességgel járó rosszullétei is, tart önvizsgálatot, pláne, ha férjezett, és elméletileg aktív nemi életet él... Vagy legalábbis az azért eszébe juthatott, hogy "hoppá, ha nem védekezünk, annak lehet következménye", elvégre orvos.
Ha meg terhes, és elmegy, lehet, hogy a küldetésnek nem kellett volna addig tartania, közbe jött valami, és szívás, helyben volt a szülés.
Vagy az is lehet, hogy megindult a szülés a faluban, rátört az elmebaj, hogy hol a férje, és elment megkeresni, aztán hopp egy Sarada.
De az is lehet, hogy elment Sasukéval küldetésre, még csak két hetes terhes vol vagy mittoménmár, és közben szólt, hogy hupsz, szívem, asszem' összeraktunk egy kölköt. Sasuke meg tépte loboncát, hogy asszony, mi az, hogy asszem'?! Végül betértek Marcsi egyik helyére, hogy Sarada megszülethessen.
(De az is lehetséges, hogy úgy betéptek, hogy hónapokig azt se tudták, merre áll a fejük és egyéb testrészük, amikor meg eszméltek, teljes pánik, hogy valahogy csináltak egy gyereket útközben... Nem tudom! ikszdé)

Lényeg, hogy szerintem... öhm, semmi, azt se nagyon értem, hogy ezek hogy tudtak gyereket nemzeni...

Hitvesi ágy, az esküvő után:
Sasuke: Sakura, most párosodnunk kell.
Sakura: De, Sasuke, fáj a fejem...
Sasuke: Ez a nászéjszakánk.
Sakura: Ha "párosodni" akarsz, egyetlenem, vegyél egy kutyát!
Sasuke: ...akkor nem párosodunk?
Sakura: Sasuke-kun, nyomatékosan megkérnélek, hogy húzz a kanapéra aludni, és holnapig olvass ki egy Icha-Icha Paradise-t Kakashi könyvtárából, mert veled bizony gondok vannak. Jó éjt! És olds le a lámpát kifelé menet!
Sasuke: Na de... Sakura, most kizártál?!
Sakura: Szeretlek! Holnap megbeszéljük, puszi!
*Katt*
 Nevet

jamiez-sw, igen, a nagybácsit hiányoljuk... ;_;
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 12:07:05 írta Chika » Naplózva

\"Osztrigát pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!\"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1550 Dátum: 15 júl 10, 13:38:02 »

Még régen valaki említette hogy a Gaidenben lévő Toronynak az ajtaján Sakura Byakugouja és Sasuke Sharingan pöttyei vannak, most itt ezen a képen valaki összeszerkesztette:   https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/954743_896374460446497_4946562156480739176_n.jpg?oh=3382a33d74985e094c4f4f0008d74c87&oe=562AB3AC

jó kis rajzok, azt viszont nem tudom, hogy hivatalos vagy csak egy fan rajzolta. Ezek megállapításában nem vagyok szakértő:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10986637_1701612810058873_3065137920490062264_n.jpg?oh=40d487ab104472cccb3084fd57f64116&oe=565997CF
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11667311_1701612793392208_322261196056626012_n.jpg?oh=0ead1e6f17e5b70ac2db7a2d157860b7&oe=565A4CC3

Hát szerintem az a kapu túl van komplikálva hisz Sakurának nem a Bykuga pecsét a klán jele. Nevet

A rajzok meg hivatalosak ez tuti. tipikus Kishi stílusa van. Na meg ugye ezek scan-ek valami magazinból szóval ja.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1551 Dátum: 15 júl 10, 13:40:46 »

Aniron szerintem túl szigorú vagy Sasuke és Sakura kapcsolatát illetően. Nevet Kishi szerintem elég rég óta tudja, hogy őket kettőjüket összerakja. Persze bekavart Karin, de én sokszor éreztem, hogy kigondolt valamit, egy-egy fejezettel sejtette, hogy felmérje a terepet, mit szólnának a rajongók, aztán vitte tovább. Ilyen trollkodása volt a hábrotú alatt, mikor Minato  Ámor megérkezett, és látta, hogy Sakura hogyan pöröl Narutoval. Kijelentette, mintha Kushinát látná, és ennyi. A fanok meg rögtön jöttek, és az terjedt el, tuti, hogy Sakura és Naruto lesz egy pár, mert Kushina kérése az volt, legyen olyan lány a felesége, mint ő. No igen, viszont rögtön felmerült, mi lesz szegény Hinataval... Mosolyog Aztán megjelent Sasuke, látta Sakura erejét, és elmosolyodott, elismerése jeléül, hogy milyen erős lett Sakura, és még meg is mentette. És Sakura persze csak ezt vette le ebből, Naruto felejtőssé vált. Mosolyog Sasuke részéről pedig nagy dolog volt a mosoly, ezért a fanok mit csináltak? Megint kombináltak. Ez után megint az a jelenet, hogy Sakura Narutoval van, mikor Kuramat kivették belőle és haldoklott, és szájban át lélegeztette, Karin meg Sasukeval. A fanok agya megint pörgött, te jó ég, akkor ők lesznek így párban. Majd megint egy ugrás, ahogy Obito és Sakura megnyitották az átjárót, és Sakura összenézett Sasukeval. Ez a kép bejárta a világot, és a mai napig toppos. Ebből is következtethettek a rajongók. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/685/19
Aztán mégis elbizonytalanított Kishi, kakashi kijelentésével, hogy biztos benne, Sakura már nem úgy szereti Sasuket, majd ahogy leszólta Sasuke Sakurát a Susanoo alatt.... Ezekkel mind azt bizonyította, hogy hülyéra vette a fanokat. Nevet Egyszerűen úgy játszadozott velük, ahogy ő akart, pedig az ő fejében teljesen össze állt a kép, hogy Sakura Sasukeval fog összejönni. Mosolyog
Az pedig, hogy nem lehet elképzelni Sakura és Sasuke együtt létét?  Gondolkozik A gaiden eléggé megmutatta, hogy milyen is az ő kapcsolatuk, milyenné vált, és miután Sasuke átértékelte az életét, és visszatért Konohaba, letisztult neki pár érzelem. Nevet sakura szegényke pedig annyiszor lett visszautasítva, hogy már közvetlenül nem igazán kezdhetett neki Sasuke utáni loholásnak. Nevet max. bátortalanul megkérdezte, fel jönne-e hozzá, sütött sütit. Nevet sasuke csendben beleeggyezik, majd érzi az otthon melegét, hogy béke van, meg Sakura, és el kezd agyalni. Mosolyog Ha nem is kezd udvariaskodni, a maga módján biztos közeledett Sakura felé. Pl: elé ment a korházba, elkísérte küldetésre, vagy Sakura ment vele. Kialakult ez. Egy rajzoló elég jól ábrázolta, hogy is kezdődhetett ez az egész. Mosolyog : http://byblackrose.deviantart.com/art/Under-the-same-sky-3-513501650
http://byblackrose.deviantart.com/art/Under-the-same-sky-4-513501769 - innentől kezdve Sasuke elindult a figyelmesség emelkedőjén. Mosolyog
Sokat változtak azóta a "rajongokérte,jaaaaj" meg a "idegesítővagyhagyjbékén" óta. Mosolyog

jamiez-sw ITACHI!!!!  Szeretet Nekem ez a kedvencem, így képzelném el: https://pbs.twimg.com/media/CHE9TpxWQAAn8lA.jpg  Ámor Ámor Ámor

 És én egyike vagyo kazokak, aki már nagyon várja ezt: http://pre01.deviantart.net/ff42/th/pre/i/2015/015/b/6/sudden_trouble_mrs__uchiha_by_byblackrose-d8e1wvh.jpg  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 13:42:56 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1552 Dátum: 15 júl 10, 14:33:21 »

Boruto mozihoz karakter vázlatok: https://twitter.com/NaruHina_Indo
Naplózva
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1553 Dátum: 15 júl 10, 14:54:11 »

Aniron szerintem túl szigorú vagy Sasuke és Sakura kapcsolatát illetően. Nevet Kishi szerintem elég rég óta tudja, hogy őket kettőjüket összerakja. ....

Akkor most kifejezem, imádom őket! Komolyan!  Ámor A két legjobban összeillő pár az egész Naruto univerzumban. Az ahogy Sakura állhatatos érzelmei körbeölelik azt az alapvetően fojtásokkal élő visszahúzódó, mindent -valami belső félelemből -elutasító férfit, egyszerűen csodálatos. Tökéletesen kiegészítik egymást - "Tűz a jegemre, jég a lázamra." -típusú a kapcsolat, finoman visszafogott, elegáns, és szórakoztató. Sakura alapvető érzelmi biztonságot biztosít neki. Engedi, hogy elmerüljön ebben a meleg dologban, és cserébe elegánsan, szinte szótlanul szeretve van. Én ezt láttam a gaiden alatt. Főleg a végén. És IMÁDTAM!!! ikszdé Komolyan olyan sikoltozós elfolyást szerintem még senki nem produkált mint amit csütörtökönként levágtam.
 Nem azt írtam, hogy nem illenek össze. Inkább azt, ahogyan kezdődött, és Sasuke permanens elutasítását látva, a legcsekélyebb esély látszott, hogy ez lesz a végkifejlet, és mégis! Ezer, és ezer fan sikoltozott (köztük én is) amikor végre volt egy sasusaku moment a mangában. De azt nem lehet tagadni, hogy Kishi pont azért trollkodik azzal, hogy pont a legvágyottabb páros egymásra találását nem bontja ki, mert szórakoztatja a fanok sikolya. Őszintén? Én is sikoltozom, egyfolytában, hogy ne már! Nehogy nekem kelljen megírni a kezdeti időszakot! Az egymáshoz csiszolódást! Hisz az a legfontosabb, amikor a két szereplő elvész a bizalom, bizalmatlanság, akarat, és bizonytalanság katyvaszában! Amikor kialakul köztük az érzelmi összhang, azzal a finom tapogatózással, a másik határainak feszegetésével. OAO Főleg ők! Amikor kettejük között csupán a nyers vágy igazán kézzelfogható. Egymásra, a biztonságra, stabilitásra, elfogadásra. Imádnám olvasni, látni. Sikoltoznék, amikor végre esetlenségükben egymásra találnak! Már most sikoltozok egy-két doujin -nál ahol ezt pedzik!  Pattog
Szóval nem velük vagyok kritikus, hanem az isteni Kishimotoval. Fene a fejét, legalább egy flashback-et mutathatott volna róluk! ikszdé De, ha nem, hát nem. Van elég fantáziám a kezdeti időszak botlásaihoz, és esetlen engesztelődéseihez, de azért mégse vagyok egy kishi. ikszdé Igen, kishire haragszom, hogy pont a kedvenc párosom egymásra találását nem mutatta meg. Bocs, ha nem voltam érthető, általában olyan sok minden kering bennem, hogy hajlamos vagyok zagyvászni. Bocsi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 14:56:51 írta Aniron » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1554 Dátum: 15 júl 10, 15:52:39 »

Hinata brutálisan dögös az új ruhájában Nevet ha valamelyik ruhája jobb mint a Last mozis bevetési ruhája,akkor ez jobb Nevet
http://40.media.tumblr.com/ff00d62ca59026ad663f5edb6e0528ba/tumblr_nr9cqbl7jf1sfv5o0o1_1280.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1555 Dátum: 15 júl 10, 20:45:40 »

Sok-sok könnyes keresgélés után megtaláltam a hivatalos interjút, amit kerestem Sasuke és Sakura kapcsolatáról. Az interjú az eredeti japán szinkronszínészekkel készült. Naruto és Hinata kapcsolatáról is esik benne szó. (!!Van benne sok dolog, ami csak az ő véleményük, viszont vannak benne tények is, lásd lejjebb!!)
Íme, a teljes fordítás (pontos! de mivel sasusaku fanclub fordította ezért Kishimoto Kishi-sensei-nek Sasuke és Sakura kapcsolata pedig simán sasusakunak van fordítva. Ez senkit nem zavarjon meg, hiteles a fordítás.):
>http://nat-tzuki.tumblr.com/post/115673277538/so-here-is-the-full-translation-which-involves
Ugyanez az interjú, teljes pontossággal lefordítva:
>http://www.reddit.com/r/Naruto/comments/31lley/new_naruto_scans_from_%E3%83%B4%E3%82%A3%E3%83%B3%E3%83%81_davinci_magazine/
Ez utóbbi sajnos nem a teljes verzió, de a lényeg benne van Aniron:
Nakamura (Sakura’s seiyuu/VA): It was when the anime broadcasting was beginning, right around pretty soon (after it started). It was also about the second time that we had met (with Kishimoto), right?
Sugiyama (Sasuke’s seiyuu/VA): So since that occasion, (Kishimoto) was saying that “In the end, Sasuke and Sakura will be together”.
Tehát Sasuke és Sakura szerelme a kezdetektől fogva el volt tervezve. Bővebben a linkben.

Az ahogy Sakura állhatatos érzelmei körbeölelik azt az alapvetően fojtásokkal élő visszahúzódó, mindent -valami belső félelemből -elutasító férfit, egyszerűen csodálatos. Tökéletesen kiegészítik egymást - "Tűz a jegemre, jég a lázamra." -típusú a kapcsolat, finoman visszafogott, elegáns, és szórakoztató. Sakura alapvető érzelmi biztonságot biztosít neki. Engedi, hogy elmerüljön ebben a meleg dologban, és cserébe elegánsan, szinte szótlanul szeretve van.

^^^SasuSaku tömören, lényegre törően hölgyeim és uraim.
Nincs több hozzáfűznivalóm kettejük kapcsolatához... pontosabban nagyon is sok lenne, de sajnos a topic nem engedi meg Mosolyog Egyet értek MinatoItachival, Kishimoto teljes mértékben csak játszott a fanokkal a párokat illetően. Nem csodálom, hogy olyan sok ember bekajálta a trollkodást, elég pro benne. Viszont szép nagy veszekedést és "háborút" indított el vele.

Hivatalos skiccek a karakterekről Studio Pierrottól a Boruto filmhez: http://illseeyouwhenimback.tumblr.com/post/123714194761/masterpost-sketches-for-boruto-the-movie
Nem bántásból, de nekem Hinata úgy néz ki ebben a szettben, mintha 15 éves lenne, annak ellenére, hogy design-os az összeállítás. Sakura és Sasuke is borzalmasan festenek...mintha alulfejlettek lennének. Sokkal nőiesebben/férfiasabban néznek ki Kishimoto rajzain. Rock Lee néz ki egyedül korának megfelelően.

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 20:47:38 írta jamiez-sw » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1556 Dátum: 15 júl 10, 21:37:59 »

Aniron ennél szebben le sem lehetett volna ezt írni. Nevet  bow Ügyvédelve. Nevet
Pár doujinben azt szeretem, hogy úgy csinálják meg, hogy tök hiteles tud lenni. Mosolyog Nem deformálódnak a jellemek. Mosolyog
Pl: https://36.media.tumblr.com/41f39bd13768f44272c61c4355ac08b7/tumblr_njfyceOAHY1t2msvgo1_1280.jpg

CapacRaimi Jól néz ki, de nekem Hinata rucija ezeknél jobban tetszett: http://th07.deviantart.net/fs71/PRE/f/2014/309/c/f/hinata_the_last_by_qhina_chan-d85dndy.jpg
Hehe Mosolyog: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m56s8xvJjf1rrv9i0o2_500.png
De, ez sem lenne rossz. Nevet : https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a1/9a/79/a19a79395952c18b9d1ffab2c62b5cdd.jpg

jamiez-sw Kishi trollkodását illetően, és hogy fórum háborúkat robbantott ki, hát csak nézzük meg a gaident. Nevet Komolyan, ezzel a Karinos húzással.... Neeem És mindenki ugrott rá. Már többször belinkeltem, lehet unjátok már, de akkor is!!! Nevet Ez pár fannak is leeshetett volna. Nevet : https://lh3.googleusercontent.com/-Vtipr6nsAhY/VGdv335QO6I/AAAAAAAAGrs/gajsFIAglzM/w480-h480/2014%2B-%2B1 Aztán csinál egy ilyet: http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20140226215951/elderscrolls/images/2/2d/GIF-Light-Yagami-s-Evil-Laugh-Death-Note-anime-35890756-320-180.gif
Jellemző.... Nevet Viszont a Sakura Hiden pont ezért készült, ami jó nekünk, és amire Kishi rábólintott, ami jó neki, ha nem akart volna egy "véletlen" balesetet. Nevet Oh, és ez a kép  Szeretet Szeretet: https://i.ytimg.com/vi/q9ZAY0ipB98/hqdefault.jpg
Ezt láttátok már? A fanok mindent megoldanak. Mosolyog: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a7/f6/b4/a7f6b47ca2e30ad8b7da40f3afe69132.jpg
“In the end, Sasuke and Sakura will be together”. Én azért odaírtam volna: forever.  Kúl

Shikamarun pedig mi az a pizsama?  Gondolkozik Nevet Egyébként mindenki tök jól néz ki rajta. Mosolyog Istenem, de várom már...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 21:43:35 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1557 Dátum: 15 júl 10, 22:44:10 »

Kösz a linket srácok. Mosolyog Most ugrok a googlefordító/sztakiszótár/hiányosangoltudás módba és jól átböngészem. Egyébként, lehet, h ez is Kishi trollkodás, de nekem van mentve valahol olyan kép amit ő rajzolt Naruto-Sakura családról. (most nem keresem meg) Elképzelhető, h ezért ütött szöget a fejembe ez az egész. Egyébként megnyugtató, hogy nem nekem van igazam. Komolyan. Mosolyog Így valahogy eredendőbb az egész kapcsolatuk, nincs az embernek (nekem) rossz szájízem az esetleges tömeges akarat kényszerítő verzió miatt. Nah ez megint ultra értelmes lett, de korán volt reggel fél öt. Nevet Szóval a gaiden vége a legkirályabb, és imádom mogorva uraságot. Amikor átölelte Saradát, és később, a homlokpöci után amikor Sarada hátranéz az anyjára, és mellette ott az apuci mosoly, tök olyan érzésem volt mintha ezt gondolná. "Látod Sakura, csak neki csinálok bohócot magamból. Csak a lányomnak." És itt lépett érvényre a befolyok szőnyeg alá és onnan kukorékolok fangirlgörcs. ikszdé
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1558 Dátum: 15 júl 11, 02:03:01 »

Aniron, efelől biztosíthatlak, hogy Kishimotot nem befolyásolta a rajongók akarata ezen a téren. Mosolyog Mind Naruto és Hinata mind Sasuke és Sakura páros el volt döntve a legelejétől kezdve. Van még egy interjú, ahol Kishimoto azt nyilatkozta, volt, hogy elgondolkozott a Naruto-Sakura párosításon is., de végül nem váltott, mert "Sakura borzalmas nő lett volna", ha hirtelen átvált Narutora Sasukéről. Megkeressem azt is?

"Látod Sakura, csak neki csinálok bohócot magamból. Csak a lányomnak."

Ez aranyos volt Nevet

Egyébként, lehet, h ez is Kishi trollkodás, de nekem van mentve valahol olyan kép amit ő rajzolt Naruto-Sakura családról.

Biztos vagy benne, hogy azt Kishi rajzolta? LadyGT minden stílust szinte tökéletesen lemásol. http://ladygt.deviantart.com/gallery/5360258/Naruto
Kishi sosem rajzolt családi képeket, leszámítva NH (http://narutoffee.tumblr.com/post/121712462853/my-own-hq-raw-scan-of-the-naruhina-fam-from) és SS (http://naruto.wikia.com/wiki/Sakura_Haruno?file=Sasuke%2527s_family.png) számára, miután mindkettő canon lett. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ami a gépeden van az csak fanart. Ha nem LadyGT-é, akkor másé.

MinatoItachi Ez a Kishimoto vs Fans gif minden egyes alkalommal kiveri nálam a biztosítékot. Jó értelemben Nevet Nagyon el lett találva.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1559 Dátum: 15 júl 11, 07:54:47 »

Mondtam hogy a Last mozis Hinata is dögös Nevet a Road to Ninja Hinatát meg valahogy egyáltalán nem bírom ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!