24 máj 12, 20:14:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1530 Dátum: 15 júl 07, 21:55:47 »

Állítólag az is lesz, de Kishi-senseinek az az ötlete támadt, hogy Borutonak nem elég egy különleges jutsu. Nevet Francokat neki egy, mindkettő kell ide.
De ha belegondolok, talán így próbálja kompenzálni a "byakugan hiányt". Viszont nekem akkor sem tetszik a dolog. :/
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1531 Dátum: 15 júl 07, 22:59:52 »

Bezony  Pirul bár én úgy tudom az uchihák a tűz elemmel rendelkeznek, de lehet kivétel...
és most már tudjuk, hogy a sharingan fejlődését nem csak negatív de pozitív érzelem is kiválthatja, tehát nem kell tragédiának történnie, hogy lássuk Sarada fejlődését...  elég lesz egy kisöcsi is neki  Pojén Pojén ezek után muszáj lesz egy  Nevet és a neve legyen Itachi, a nagybácsi emlékére és legyen olyan királyságos, mint ő volt, mert ő lesz a példaképe  Kúl
és itt inkább ő lesz nővérke komplexusos---> szóval egy kicsit üthet Sasukéra ikszdé

anno3 kész, ennyi, testvéremmé fogadlak.  https://kawaiikanae.files.wordpress.com/2014/07/1384448365989.gif
 bow bow bow Ügyvédelve, nincs több kérdésem. Nevet
ITACHI!!!!!!!!!!!!  Szeretet Szeretet Szeretet
A boldogságom még teljesebb lenne, ha Narutoéknál meg a harmadik gyerek kiköpött Minato lenne! Minato2.  Ámor Kész..., https://31.media.tumblr.com/1c63b3ba7349f2a9f2572ed3120e209a/tumblr_mhr6sffH351rc01yjo3_250.gif

Attól még 1 v 1ezhetnek, szerintem, mert nekem itt úgy tűnik. A rivális kiírás után jött rögtön ez a kép:   http://i.ytimg.com/vi/r2a_DRQs2n0/maxresdefault.jpg  -  itt nagyon úgy fest, hogy ez egy mérkőzés helyszíne, olyan terület, mint mikor Naruto harcolt Neji ellen, vagy Sasuke Gaara ellen, vagy Shikamaru Temari ellen stb. Én innen raktam össze, hogy 1v1 lesz közöttük, és a rivalizálás ilyen formában ki is merülhet, de ebben az esetben a rival nem feltétlen rivalizálást jelent, hanem inkább riválist, vetélytársat. Lehet már nem fontos a csapat, csak a mérközés.  Gondolkozik Nevet Én erre tippelnék, mert kötve hiszem, hogy azért lenne Sarada rivális, mert Boruto is hokage akar majd mégis csak lenni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 23:12:07 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1532 Dátum: 15 júl 08, 14:00:04 »

Az én boldogságom akkor lenne teljes ha lenne egy Hatake kölyök és még egy Uchiha poronty. Szomorú

https://40.media.tumblr.com/7efc12feb02a985db0c07f0fc7712577/tumblr_noec59sehD1rjnjmxo1_500.png
Gyááááh, imádom Inojint, nekem ő a bestem  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 14:02:51 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1533 Dátum: 15 júl 08, 14:24:26 »

bette96 remélem teljesül a vágyad, mert én is szeretem Kakashit, bár apaként sosem tudtam elképzelni. Egyedül csak Rinnel tudtam volna elképzelni. Ugye jól tudom hogy Rin szerelmes volt Kakashiba vagy csak felnézett rá és csodálta őt?

csak úgy mellékesen, most visszaolvasva kaptam meg a választ arra, hogy Sakura már Sasuke elmenetele előtt terhes volt és akkor valószínűleg terhesen ment el Sasukéval és Karinnal küldetésre, ahol aztán Sarada megszületett. Sasuke meg Narutoék esküvője után jött haza és vette el Sakurát feleségül  Szeretet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/710/19
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 18:18:12 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1534 Dátum: 15 júl 08, 21:12:33 »

Én ebből azt szűrtem le, ahogy írtad, hogy Sasuke Narutoék esküvője után összeházasodott Sakurával, utána elmentek hármasban küldetésre, és ott derült ki, hogy Sakura terhes. (A fogantatás idejére ne térjünk ki, mert három hónapnak úgyis el kell telnie. Mosolyog) Gondolom Sasuke rögtön vissza akarta küldeni Konohába, de Sakura nem akarta, így szült a rejtekhelyen. Mondjuk ha Karin segítette világra Saradat, és tőle van a szemüveg, azért sakura kedvességből igazán megemlíthette volna őt Saradanak. Karinon azért látszott, hogy szereti Saradat. Ez kedves gesztus lehetett volna Sakurátol nem?  Gondolkozik

Rin Obito halálakor szerelmet vallott Kakashinak. Én is őt tudtam volna Kakashi mellé képzelni, de lehet a ramenes lányával jött össze. Mosolyog Én nem féltem Kakashit, eléggé népszerű volt a nők körében. Mosolyog

A kicsi Uchiha pedig nagyon jó volna, és ikrek lehetnének, és mind a ketten fiúk. Nevet  Kúl  Hümm-hümm Szerintem nagyon jó technikájuk lehetne, plusz egy közös támadás, vagy valami. Elvégre az ikrek között a legnagyobb a kötelék, nagyon egyezőek. Megnézném abból mit hozna ki Kishi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 21:18:38 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1535 Dátum: 15 júl 08, 21:50:16 »

Valahol azt olvastam, hogy Boruto Shikadai ellen fog küzdeni.

Ami még szemet ütött...Karin nem utazott Sasukéékel. Ez áll az eredeti raw szövegben és a VIZ fordításában is: http://sasusakusalad.tumblr.com/post/123380774361/for-those-who-want-to-see-the-viz
A nyers szöveget és pontos fordítását jelenleg nem találom, de ha kíváncsiak vagytok rá, akkor megkeresem. Mosolyog

Én úgy gondolom, hogy Sakura az utazgatás alatt esett teherbe. Naruto elég könnyen bekajálta a DNS tesztet, még csak nem is tiltakozott ellene, hogy dehát az lehetetlen vagy valami.. - amin én halál megvoltam sértődve Nevet - szóval nem hiszem, hogy látta Sakurát terhesen, vagy tudott volna róla. Az lehet persze, hogy Sakura már terhes volt mielőtt elhagyta Konohát, de akkor meg miért ne mondta volna el Narutonak? Szóval...ja. Képzeljétek csak el Naruto és Kakashi képét, ahogy Sakura és Sasuke eltűnnek kb 1 évre (Sasuke még többre) majd beállítanak egy gyerekkel. Nevet Nevet Hú de megnézném.

Mellesleg, csak én vagyok itt egyedül, aki nem nagyon örülne még egy pici Uchihának? Szomorú Úgy értem, nagyon szeretném, persze. Szeretet De én nagyon sajnálnám Saradát, mert Sasukének még rá sincs elég ideje. Erre születne még egy kicsi...és Sasukének vele is kellene foglalkoznia. Neki most arra kellene koncentrálnia - ha egyszer vissza jut Konohába - hogy a lányával bepótolja az elmarasztott időt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 03:07:13 írta jamiez-sw » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1536 Dátum: 15 júl 09, 09:26:47 »

https://41.media.tumblr.com/0d748b6d4f9e63caadfa2570f507c2d7/tumblr_nqlc4xTfI91uy222fo1_1280.jpg

Csak mert Himawari aranyos.  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1537 Dátum: 15 júl 09, 10:14:57 »

Valahol azt olvastam, hogy Boruto Shikadai ellen fog küzdeni.

Ami még szemet ütött...Karin nem utazott Sasukéékel. Ez áll az eredeti raw szövegben és a VIZ fordításában is: http://sasusakusalad.tumblr.com/post/123380774361/for-those-who-want-to-see-the-viz
A nyers szöveget és pontos fordítását jelenleg nem találom, de ha kíváncsiak vagytok rá, akkor megkeresem. Mosolyog

http://readms.com/r/naruto/700%2B10/2843/20 ebben a változatban viszont tényleg az van, hogy Karinnal volt egy küldetés, amin Sakura is ott volt. A magyar fordítás ha jól tudom mangastream alapján történik, de ha nem, majd úgyis kijavítanak. Mosolyog Nekem ebből az jött le, hogy Sakura teherbe esett, és nem akarta Sasuket ott hagyni. Az, hogy Sakura mit keresett azon a küldetésen, vagy hogy mikor került oda, azt nem tudni, ez Kishi által nem lett közölve, úgyhogy biztos ránk bízza a kombinálást. Nevet Az én fejemben több variáció is létezik. Pl: Sasuke nem tudott arról, hogy Sakura terhes, ezért 1, vagy Sakura azért ment megkeresni, hogy elmondja neki a nagy hírt 2, aggódott, hogy esetleg Karin rá mászik a férjére Nevet és ott esett meg a nagy eset  Faceg 3, Sakura sem tudta, hogy terhes, csak Sasuke után ment spontán. A másik variáció kizárásos alapon, ha nem előtte esett teherbe, akkor a küldetés közben, ami azért nekem elég morbidnak tűnik, tekintve Karin jelenlétét...  Gondolkozik Technikai KO Azért érdekes fordulat lenne, miközben a tábortűznél ücsörögnek, ás míg Karin alszik adddig Sakuráék éppen.... Ördögi Vagy Karint is bevonták. Jajaj  smirksweat   ikszdé   Ördögi

Én úgy gondolom, hogy Sakura az utazgatás alatt esett teherbe. Naruto elég könnyen bekajálta a DNS tesztet, még csak nem is tiltakozott ellene, hogy dehát az lehetetlen vagy valami.. - amin én halál megvoltam sértődve Nevet - szóval nem hiszem, hogy látta Sakurát terhesen, vagy tudott volna róla. Az lehet persze, hogy Sakura már terhes volt mielőtt elhagyta Konohát, de akkor meg miért ne mondta volna el Narutonak? Szóval...ja. Képzeljétek csak el Naruto és Kakashi képét, ahogy Sakura és Sasuke eltűnnek kb 1 évre (Sasuke még többre) majd beállítanak egy gyerekkel. Nevet Nevet Hú de megnézném.

Ez valószínű nem így történhetett, mert Naruto tudott Sakura terhességéről. Amikor Suigetsura kiakadt, az a felháborodás miatt történt, és az a mondata, hogy nem tud semmi ilyenről valószínű arra irányult, hogy még sértőnek is találja a feltételezést, hogy ezzel gyanúsítják a barátait, viszont a gép eredménye ellen nem tudott mit tenni, ezért állt így ott a szoba előtt. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/21 és ezért szólt később oda Sasukenak, hogy beszélne vele, mert azért gáz ez a félreértés, jó lenne tisztáznod a lányoddal. Nevet Ezektől függetlenül a Kakashis jelenet vicces lenne tényleg. Nevet

Mellesleg, csak én vagyok itt egyedül, aki nem nagyon örülne még egy pici Uchihának? Szomorú Úgy értem, nagyon szeretném, persze. Szeretet De én nagyon sajnálnám Saradát, mert Sasukének még rá sincs elég ideje. Erre születne még egy kicsi...és Sasukének vele is kellene foglalkoznia. Neki most arra kellene koncentrálnia - ha egyszer vissza jut Konohába - hogy a lányával bepótolja az elmarasztott időt.

Ezzel egyet értek, viszont ha Kaguya titkos seregét legyőzik, Sasuke onnantól kezdve már otthon csücsülhet, és a gyerekekre is lenne ideje.

Senki ne vesződjön vele, ha csak nem kívánja orosz vagy szerb vagy mittomén milyen nyelv ez szinkronnal megnézni a filmet.
 

Hehe, az orosz még így is jobb, mint a kínai. Nevet Én azt a verziót láttam. Nevet  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 10:21:01 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1538 Dátum: 15 júl 09, 10:57:30 »

Rin Obito halálakor szerelmet vallott Kakashinak. Én is őt tudtam volna Kakashi mellé képzelni,
Tuti azóta lenne valami ha Rin élne.
Mindig (majdnem mindig) a nő választ. Elég megnézni a manga végét.
A Choji x Karuit mondjuk nem tudom h ki kezdeményezett, a Shika x Temari közt meg szikrázott a levegő, de ha megnézzük a NaruHina, SakuSasu, InoSai párokat, ott mind a csajok voltak beleszerelmesedve a pasikba ők meg kötélnek álltak. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1539 Dátum: 15 júl 09, 14:30:43 »

MinatoItachi: Mind a mangapanda, mind a mangastream hajlamos hibákat véteni, van, hogy elég nagyokat. Még a VIZ sem teljesen pontos, de az legalább offical, vagyis ott tuti arra törekszenek, hogy minél jobb legyen a fordítás, mindenféle elfogultság nélkül. Szóval én inkább annak hiszek. Azok után meg főleg, hogy tényleg az eredeti szövegben is ez áll, amit az istenért nem találok. Am, nem tudom elképzelni, hogy mi az istenért menne Sasuke pont Karinnal küldetésre. Miért csak vele? Akkor már miért nem a Takával? Ez esetben tuti nem tudta, hogy Sakura teherbe esett, nem hiszem, hogy csak úgy ott hagyta volna, mert neki fontos küldetése van Karinnal. Meg nekem elég fura, hogy végre haza tér, de közben kiderül, hogy mégsem, mert megint elmegy. Szerintem haza se ment. Sakura fogta magát, megelégelte, hogy na, velem aztán ezt nem csinálod fiam, és utána ment. Nevet
Egyébként, ha a mangastream fordítását veszem alapul, amit linkeltél, ott meg semmi szó nem esik arról, hogy Sakura utánuk ment volna. Csak annyit ír, hogy hárman voltak küldetésen és, hogy Sakura nem volt hajlandó elhagyni Sasukét. (Gondolom, mikor kiderült, hogy terhes...talán Sasuke vissza küldte Konohába, csak ő nem akart menni.)

Hát ez az értelmezés még nem jutott eszembe...Naruto és a DNS teszt kapcsán. Szeretném, ha igazad lenne (mert én nagyon utáltam, hogy Naruto még kicsit sem ellenkezett ellene, hanem egyből elfogadta, hogy igen, Sasuke egy szemétláda...könyörgöm, azért ennyire ismernie kéne a legjobb barátját), de nem értek egyet ezzel felvetéssel, nekem nagyon erőltetett :/
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 14:38:16 írta jamiez-sw » Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1540 Dátum: 15 júl 09, 15:49:55 »

Naruto reakcióját egyszerűen nem lehet jól értelmezni. Mert valaki szerint kiakadt, hogy Sasuke mekkora egy szemét, Én meg azt mondom, hogy csak Suigetsura volt dühös h ekkora baromságot mondott Saradanak, meg hogy a Taka mindenbe beleüti az orrát, amihez semmi köze, de akkor meg miért nem állt le tisztázni a dolgot, ha tudta az igazat? de erre már választ úgysem kapunk.
Suigetsu reakciója erősíti meg azt viszont, hogy Karin sokáig távol volt, hogy nem is tudta, hogy hol van, tehát simán elhitte, hogy Sarada Karin lánya. (de amilyen jól bejátszotta Kishi ezeket a reakciókat, annyira kiábrándító így visszaolvasni)

Szerintem ezen a képen akkor Sakura nem is terhes   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12    mert ha az lett volna akkor Sasuke simán várhatott volna a küldetéssel addig amíg meg nem születik a lánya, most mit neki az a pár hónap, sokkal ésszerűbb hogy ketten mentek küldetésre, ahol aztán  Szeretet Szeretet akkor Sakura terhes lett, nem akart elmenni, Sasuke felkereste Karint az egyik búvóhelyen elvitte Sakurát oda és megszületett Sarada.

De hogy pontosan meddig voltak együtt Sarada születése után Karinnal azt nem tudni. Meg ott van a szemüveg is. Egy csecsemőnek nyilván nem kell szemüveg, vagyis akkor mikor nagyobb volt Sarada találkozott Karinnal és akkor kapta a szemcsit tőle.

bocsi ha egy kicsit értelmetlen voltam, fáradt vagyok Pirul
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 15:50:38 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #1541 Dátum: 15 júl 09, 18:11:50 »

Az elméletem, hogy Sarada a kinézetét Karinból kiszívott vér miatt örökölte, nem dőlt meg Nevet

Lesz még ilyen gaiden? Magam részéről szívesen olvasnék még. Sajnálom, hogy ilyen rövid lett. Kishi féle ködösítés megvolt ebben a sztoriban is és kaptunk egy újabb "főellenség" víziót, már másodjára. Örülnék egy újabb 700 részes mangának, mondjuk Buroto címmel, ahol az új generáció felnövését követhetnénk végig, mint ahogy volt a mostani Ninja háborúig is.
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1542 Dátum: 15 júl 09, 19:35:09 »

Az elméletem, hogy Sarada a kinézetét Karinból kiszívott vér miatt örökölte, nem dőlt meg Nevet

Úgy érted a szemüveget? Nevet Mert kb az egyezik egyedül. Bocsánat, de szerintem eléggé megdőlt, ugyanis erről szó sem esett a mangában. Ellenben Kishimoto egész végig azt parodizálta, hogy a szemüveg miatt az emberek azt hiszik, hogy Karin lánya Sarada. Ha Saradában tényleg ott lenne Karin DNS-e, vagyis tényleg igaz lenne az elméleted, akkor Kishimoto úgy magyarázta volna meg a DNS tesztet, hogy csak annyi miatt van egyezés, hogy Sasukébe jutott Karin DNS-e. Nem pedig úgy, hogy semmi köze Karinnak hozzá.

Naruto reakcióját egyszerűen nem lehet jól értelmezni. Mert valaki szerint kiakadt, hogy Sasuke mekkora egy szemét, Én meg azt mondom, hogy csak Suigetsura volt dühös h ekkora baromságot mondott Saradanak, meg hogy a Taka mindenbe beleüti az orrát, amihez semmi köze, de akkor meg miért nem állt le tisztázni a dolgot, ha tudta az igazat? de erre már választ úgysem kapunk.
Suigetsu reakciója erősíti meg azt viszont, hogy Karin sokáig távol volt, hogy nem is tudta, hogy hol van, tehát simán elhitte, hogy Sarada Karin lánya. (de amilyen jól bejátszotta Kishi ezeket a reakciókat, annyira kiábrándító így visszaolvasni)

Szerintem ezen a képen akkor Sakura nem is terhes   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/705/12    mert ha az lett volna akkor Sasuke simán várhatott volna a küldetéssel addig amíg meg nem születik a lánya, most mit neki az a pár hónap, sokkal ésszerűbb hogy ketten mentek küldetésre, ahol aztán  Szeretet Szeretet akkor Sakura terhes lett, nem akart elmenni, Sasuke felkereste Karint az egyik búvóhelyen elvitte Sakurát oda és megszületett Sarada.

De hogy pontosan meddig voltak együtt Sarada születése után Karinnal azt nem tudni. Meg ott van a szemüveg is. Egy csecsemőnek nyilván nem kell szemüveg, vagyis akkor mikor nagyobb volt Sarada találkozott Karinnal és akkor kapta a szemcsit tőle.

bocsi ha egy kicsit értelmetlen voltam, fáradt vagyok Pirul

Szerintem azért nem állt le tisztázni az igazat, mert elhitte a tesztet. Miért hitte el? Mert nem látta Sakurát terhesen. Mit tett volna Naruto ha látta/tudta volna, hogy Sakura terhes volt? Hát valami ilyesmit mondott volna: "Ez lehetetlen...dehát láttam, hogy Sakura-chan terhes volt..ez egyszerűen kizárt..." és ezután talán elkezdte volna, hogy ha netalán tán mégis igaz a teszt eredménye, akkor sem számít a vér bla bla..amit elmondott. Szóval egész biztos, hogy ellenkezett volna.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/22 <---Itt Naruto elkezdi szidni Suigetsut, aki megkérdezi, hogy te tudtál erről? Mire Naruto: Kizárt, hogy tudtam volna bármi ilyesmiről..! Sasuke az a hülye barom! Ebből a "Sasuke az a hülye barom"-ból én arra tudok csak következtetni, hogy teljesen elhitte a teszt eredményét..mi másért hívná Sasukét hülye baromnak? Itt nem Suigetsut okolja, hanem Sasukét. Suigetsura legfeljebb azért haragszik Naruto, amiért kavalkádot okozott a DNS teszttel.
Ez persze csak az én véleményem, szóval teljesen oké, ha ti másképp látjátok, de én képtelen vagyok rá Nevet

Szerintem sem terhes Sakura azon a képen...bár nagyon úgy néz ki...de teljesen logikátlan, ha azt veszem, hogy: 1) A karakterek teljesen úgy néznek ki, mint a manga későbbi részeiben, vagyis idősebbnek (28-35). Olyan 20-21 évesek lehettek kb mikor megszülettek a gyerekek. Azt pedig tudjuk, hogy akkor hogy néztek ki (The Last), nem voltak ráncaik, Sasukének nem is ilyen volt a frizuja. 2) Sasuke itt azért hagyja el a falut, hogy Kaguya serege után szimatoljon, nem csak úgy random küldetés miatt, amire - a mangastream/panda fordítása szerint - Karinnal ment. (akire semmi szükség nem is lenne, ha mégis a kaguyás küldire mennének, mert Sasuke tudja csak követni a nyomokat a rinnegannal) Ha a VIZ fordítása lép életbe és egyedül ment majd Sakura követte, akkor megint tökre felborul minden, mert Sarada emlékeiből és Naruto szavaiból kiderült, hogy Sasuke Sakura mellett volt egy darabig mindenképp, míg Sarada kicsi volt. Nem hiszem, hogy évekre/hónapokra felfüggesztette volna a nyomozást.

Kishi eléggé megkavarta itt az idővonalat, annyi szent és elég sok megválaszolatlan kérdést hagyott hátra + nem egészen passzol egy-két dolog pár helyen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 19:43:34 írta jamiez-sw » Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #1543 Dátum: 15 júl 09, 20:23:53 »

Jamiez-sw-vel értek egyet. Az utolsó fejezetben pont hogy megdőlt az elméleted Kukac Saradával kapcsolatban. Nevet PONT Karin mondta hogy az a köldökzsinór Sakuráé és Saradáé. Csak abban hasonlít Karinra, hogy szemüveget visel, amit tőle kapott és majd fog kapni egy újat amit remélem hogy megmutatnak a filmben. Ha jobban megnézed Sarada arcát, láthatod hogy igenis hasonlít Sakurára, főleg a szeme formája.
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1544 Dátum: 15 júl 09, 20:50:15 »

Egyszer-kétszer én is éreztem zavarokat a sztoriban, amit sehogy sem tudtam hova tenni. Ilyen pl: az edo tensei. Mikor a Harmadik Orcsival küzdött, és bevetette a két ex hokaget, ott nem jött át a személyiségük, Tobirama simán felháborodhatott volna, hogy az én jutsum, vagy valami. Aztán már a háborúnál már hogy elbeszélgettek, és az összes feltámasztott, miközben harcoltak. "Vigyázz, balról ütök egy jobbost, most árnyékklónt fogok nyomatni, jaja gyerekek, figyeljeset, mert ütök" Nevet Nevet És ezek után, ha Hasirama ilyen erős volt, hogy Orcsi ki is jelentette, hogy nem tudná megfékezni, akkor a Harmadik elleni küzdelemnél miért is tudta őket irányítani?  Gondolkozik  Erre is biztos talált pár fan valami magyarázatot, de Kishi ezt nem tisztázta. Vagy csak én nem tudok róla?  Gondolkozik Nevet
Szerintem Kishi egyszerűen nem akar mindent a szánkba rágni, hagyja, hogy a mi fantáziánk is dolgozzon. Mosolyog


Viszont itt mutatják, hogy Sakura miért lehetett terhes. Én nem zárnám ki. : https://40.media.tumblr.com/347fdee05fbdb4865a2fc6beda3c22b9/tumblr_npg8orI6VY1uw14lso1_500.jpg
Erre a képre pedig ugyanúgy rá lehet húzni a hasonlóságokat Sakura, Kushina és Kurenai között: http://40.media.tumblr.com/017e2d2735a5c94931e9dee96fc37a34/tumblr_inline_np34x3X0Rb1rfqr0g_540.png

A fordítások hivatalosságához csak a fordítók tudnának hozzá szólni, nekem a streamet mondták viszonylag jó fordításnak. Nem tudom, utána kéne nézni.  smirksweat

Egyébként, ha a mangastream fordítását veszem alapul, amit linkeltél, ott meg semmi szó nem esik arról, hogy Sakura utánuk ment volna. Csak annyit ír, hogy hárman voltak küldetésen és, hogy Sakura nem volt hajlandó elhagyni Sasukét. (Gondolom, mikor kiderült, hogy terhes...talán Sasuke vissza küldte Konohába, csak ő nem akart menni.)

 Hmm? Nem írtam, hogy ez van a fordításban, csak azt, hogy ez is egy lehetőség. Nevet Én is csak feltételeztem, hogy Sakura biztosan velük volt, hiszen ott szült, ennyit tudunk. az, pedig, hogy hogy került oda, szerintem két eshetősége van. Mosolyog
Az egyik variációm az volt, hogy Sakura már a kezdetekkor velük volt, és ott jött össze a gyerek, vagy még indulás előtt, amiről még Sakura sem tudott.
A másik, hogy Sasukeék indulása előtt esett teherbe, és mikor kiderült, ment Sasuke után.
Ezekre írtam, hogy szerintem a lehetséges variációt Kishi ránk bízza, hogy mi mit látunk bele. Nevet Bocsi, ha nem voltam érthető. Mosolyog
Ami pedig a küldetést illeti, ez még a Kaguyás hadsereg felkutatás előtt lehetett. Ebben az esetben pedig a fenti képen amit linkeltem, lehetetlen hogy Sakura terhes legyen, mert ott már Sasuke azért indult útnak, hogy ezt a sereget megkeresse. Nem hiszem, hogy Karinnal külön még előtte elment volna egy küldetésre, azt meg pláne nem, hogy a Kaguyás sereg felkeresésére elvitte magával. Nem, ez egy másik küldetés volt. A megmaradt Uzumakikat felkutatni? Karin képessége jól jött Sasukenak talán.
Asszem megyek, és beszélek Kisihivel, mert megrekett az értelmi szintem.  Technikai KO  smirksweat  Nevet

Naruto reakciójára visszatérve, én akkor is azt gondolom, hogy bosszantotta a feltételezés, a kavarás, Sasukéra pedig azért volt mérges, hogy már a toronyban el kellett volna beszélgetnie Saradaval, de nem tette, és most ez az eredménye Sasuke hülyeségének. Ennyi lehet mögötte. Nem is tudom, írtátok, hogy simán közölhette volna Saradaval, hogy: ők a szüleid és kész. Ezzel viszont nem az irántuk való szeretetét erősíti Saradában, hanem csak ideiglenesen megnyugtatja, nem kezdi elemezni az érzéseit. Egyébként, ha nekem lenne egy ilyen család az ismerőseim között, ahol a gyerek azt hiszi, hogy az anyja, nem az anyja, max. annyit kérdeznék, ezt miért gondolja így, és én is a köztük lévő kapcsolatot, szeretetet erősíteném. Egy gyerek okkal gondolhat ilyet, és nem az én tisztem lenne ezt a krízist oldani, hokage cím ide vagy oda. Mosolyog Azért ezek kényes kérdések egy külső szemlélő számára. De, még ha Narutoban fel is merül a kétely, még az is érthető lehet, hiszen nem volt ott a fogantatás pillanatában, és persze a születésnél sem, de ez nem zárja ki, hogy ne tudott volna arról, hogy Sakura terhes.

Egyébként én örülök jamiez-sw felvetéseinek, mert ezeken én is el tudok így gondolkodni.
És én sem tudom, miért pont Karinnal kellett Sasukénak elmennie? Lehet, semmi extra nem volt, nem is volt hosszú, vagy mit tudom én, egyszerűen Sakura csak akkor akarta világra hozni Saradat, hogy Sasuke is jelen legyen. Lehet, nem volt több pár napnál, és Sakura csak meglátogatta őket, és pont akkor indult be a szülés. (Most csak találgatok, gondolom látjátok. Nevet)
Vagy, hogy ha Sakura és Karin barátok nem is lettek, igazán a lekötelezettje lehet Karinnak, elvégre segítette a szülést, tehát beszélhetett volna Saradanak róla, elvégre egy fontos momentum volt ez az életükben. Plusz, még szemüveget is kapott tőle. Mosolyog ..... Azért ilyen szempontból tisztelem Karint. Végig kellett néznie rajongásának tárgyát kis családja körében, és még a gyereke születésénél is segédkezett. Ez azért egy nőnél nagy próbatétel. Mosolyog Azt azért lehetett érezni, hogy Karin nem fogja Sakurát utálni, hiszen megmentette az életét, és megérintette őt, mikor Sakura bőgve gyógyította a hídon.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 21:04:40 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!