24 máj 12, 22:45:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407023 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1515 Dátum: 15 júl 07, 07:03:14 »

Nem is gondoltam hogy Mirai már Ennyi idős.A Last mozi alatt kb 2 éves.Mennyi idő telt el azóta te jó isten...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1516 Dátum: 15 júl 07, 07:15:55 »

Nem is gondoltam hogy Mirai már Ennyi idős.A Last mozi alatt kb 2 éves.Mennyi idő telt el azóta te jó isten...

Hát Borutoék dúrván 12 körül vannak, Szal Mirai olyan 15-16 függően attól mennyi idő telik el a The last és Boruto születése közt.
De ugye 9 hónap kell egy gyereknek, feltehetőleg Boruto nem a the last után másnap fogant, mert tudjuk, hogy azért Narutoék nem azonnal a the last után már esküdtek is (Ami ugye azért fontos, mert egy esküvőt megszervezni sem 2 perc és akkor az esküvőn Hinata már gömbölyödött volna, de nem így volt). szóval ott tuti eltelt legalább 6 hónap, szóval a The last meg a gaiden közt eltelik kb 13-14 év.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 07:17:12 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1517 Dátum: 15 júl 07, 14:38:33 »

Úgy néz ki mégiscsak az lesz a gaiden borítója amit belinkeltem,és az usákok is megkapják
http://www.saiyanisland.com/2015/07/naruto-the-seventh-hokage-and-the-scarlet-spring-manga-to-america/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1518 Dátum: 15 júl 07, 14:45:26 »

Tök jók a képek MinatoItachi!!! a poénokat nagyon díjazom Nevet

itt van a teljes  ikszdé:
http://tenyai.tumblr.com/
http://36.media.tumblr.com/d56de8545a18037248a76b1a7c871d97/tumblr_nqi08qOhJG1uz4clko1_500.jpg
Sasuke mennyire jól néz ki má : http://byblackrose.tumblr.com/post/118841367300/electric-firefly-x-artist-please

és itt van persze Funny Naruto Gaiden utolsó része malengiltől (utolagos bocsi ha valaki már linkelte)  ikszdé ikszdé
http://askmalengil.tumblr.com/post/123255890287/thatismyninjawaytoo-jamiez-sw-kirstyhsblog
"and that was how Uchiha family stayed together....for 24 hours"  ikszdé ikszdé
Sasuke: or that i broke the condom, who knows...  Nevet



-------->Egyébként honnan lehet tudni, hogy Mirai a neve?
mert én csak annyit tudok róla, hogy a Hetediket meg a Hatodikat kísérgeti, bár ahhoz nem feltétlen kell jouninnak lenni
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 19:09:03 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1519 Dátum: 15 júl 07, 14:53:15 »

-------->Egyébként honnan lehet tudni, hogy Mirai a neve?
mert én csak annyit tudok róla, hogy a Hetediket meg a Hatodikat kísérgeti, bár ahhoz nem feltétlen kell jouninnak lenni

A the last-hoz kiadott adatkönyvben volt megnevezve.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1520 Dátum: 15 júl 07, 15:26:22 »

Hát nem eljutottunk itt fórumon a 102-es oldalig, amiről mi jut eszünkbe, ha nem Sasukettő. Nevet Hehe.  Ördögi

és itt van persze Funny Naruto Gaiden utolsó része malengiltől (utolagos bocsi ha valaki már linkelte)  ikszdé ikszdé
http://askmalengil.tumblr.com/post/123255890287/thatismyninjawaytoo-jamiez-sw-kirstyhsblog

"True proof of love patented by Itachi  Szeretet Szeretet Szeretet" Há, óriási. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1521 Dátum: 15 júl 07, 15:36:02 »

-------->Egyébként honnan lehet tudni, hogy Mirai a neve?
mert én csak annyit tudok róla, hogy a Hetediket meg a Hatodikat kísérgeti, bár ahhoz nem feltétlen kell jouninnak lenni

A the last-hoz kiadott adatkönyvben volt megnevezve.
Kurenai neg ki is mondja a nevét a 700. részben
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1522 Dátum: 15 júl 07, 15:53:26 »

-------->Egyébként honnan lehet tudni, hogy Mirai a neve?
mert én csak annyit tudok róla, hogy a Hetediket meg a Hatodikat kísérgeti, bár ahhoz nem feltétlen kell jouninnak lenni

A the last-hoz kiadott adatkönyvben volt megnevezve.
Kurenai neg ki is mondja a nevét a 700. részben

700.fejezet angol verzióját nem olvastam csak a magyar fordítást...de egyébként te melyik fordítást nézed? mert amit én találtam ott nem említi:  http://mangafreak.me/read1/naruto/700/9
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 16:01:51 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1523 Dátum: 15 júl 07, 16:16:00 »

Mindegy melyik fordítást nézed, mert a 700. fejezetben nincs megnevezve.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1524 Dátum: 15 júl 07, 16:33:58 »

Mindegy melyik fordítást nézed, mert a 700. fejezetben nincs megnevezve.
Igen.Elnézést kérek,én olvastam rosszul.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1525 Dátum: 15 júl 07, 18:30:01 »


Egyébként Boruto és Mitsuki nem lesznek riválisok szerintem, mert egyáltalán nem úgy néz ki a kapcsolatuk,mint anno Naruto és Sasuke vagy Obito és Kakashié. Valószínűbb, hogy Sarada és Boruto lesznek azok, főleg, hogy a mozi is így reklámozza(bocsi hogy ezt most ide írom, de még anno valamikor ezt valaki nem így gondolta)

Igen, az én voltam, aki nem így gondolta, csak a nemek miatt.  ikszdé ikszdé Azért gondoltam így, mert Kishimoto eddig mindig úgy oldotta meg, hogy fiú-fiú és lány-lány rivalizálások voltak. Ha ez most felmerül Sarada és Boruto között, akkor az azért, mert Sarada a vizsgán jobb akar lenni, elvégre Hokagévá akar válni. Boruto meg bizonyítani akar majd Narutonak, és ezért akar jobb lenni. Motivációból van elég mindkettőben. Mosolyog A rivalizálás lehet ebből eredhet, de szerintem más lesz, mint Sasuke és Naruto vagy Ino és Sakura rivalizálása. Mosolyog


De hiába lesznek riválisok, ha Boruto megtanulja a Chidorit-(Rasengannal) akkor simán leveri Sarada Sharinganját
UI: azért raktam zárójelbe mert ötletem sincs hogy ez lehetséges-e
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 19:11:19 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1526 Dátum: 15 júl 07, 19:02:05 »

 Gondolkozik Hát, lehet, de Sarada mellett még ott van Sakura ereje, és szerintem Sasuketól megtanulja a katon jutsut.  Gondolkozik Ezek mellett pedig nem lehet kizárt, hogy tudna ő is rasengant, bár kétlem, de azért lehetne.  Gondolkozik
Mondjuk az tény, a sharinganja igazán lehetne 3 pöttyös. Nevet
De én még mindig úgy gondolom, hogy köztük más fajta rivalizálás lesz, ha egyáltalán lesz, mert azt nem tudjuk, mit is takar a "rivális" jelen esetben, ami az előzetesben volt. Lehet hogy csak annyit, hogy Sarada ellen kell majd Borutonak megküzdenie a vizsgán és ennyi. Mosolyog A gaidenben elég jól megértették egymást, és amit eddig láttunk a trailerből, Boruto tényleg erősebbnek tűnik mint Sarada, bár nem láttunk túl sok dolgot Saradatol....  Gondolkozik
Hát-hát, nehéz ügy. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1527 Dátum: 15 júl 07, 19:43:44 »

Bezony  Pirul bár én úgy tudom az uchihák a tűz elemmel rendelkeznek, de lehet kivétel...
és most már tudjuk, hogy a sharingan fejlődését nem csak negatív de pozitív érzelem is kiválthatja, tehát nem kell tragédiának történnie, hogy lássuk Sarada fejlődését...  elég lesz egy kisöcsi is neki  Pojén Pojén ezek után muszáj lesz egy  Nevet és a neve legyen Itachi, a nagybácsi emlékére és legyen olyan királyságos, mint ő volt, mert ő lesz a példaképe  Kúl
és itt inkább ő lesz nővérke komplexusos---> szóval egy kicsit üthet Sasukéra ikszdé

és ha Sarada és Boruto ellenfelek lesznek a chuunin vizsgán akkor a kérdés az ki nyer? ha Sarada akkor az egész film bukta, ha Boruto akkor Sarada tekintélye és Uchiha véri büszkesége mehet a lefolyón és ott van ugyebár, hogy szeretne ő lenni a hokage (bár lehet, hogy Sarada nem lesz olyan mint a többi büszke Uchiha).....de Kishi nem fogja őket egymás ellen kiállítani, mert Sasuke meg Naruto sem küzdött meg egymás ellen a vizsgán, meg egyik rivális sem.

Ha jól tudom akkor egyenlőre csak két csapatról tudunk, meg Lee fiáról a kis Metalról (örülök, hogy nem olyan golyószeme van,mint az apjának)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 20:00:14 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1528 Dátum: 15 júl 07, 20:42:53 »

Hogy harcolnának egymás ellen, ha egy csapatban vannak? Hmm? De mindegy, az is előfordulhat. Sarada szerintem fog Borutoval rivalizálni, de a kettejük jó csapatmunkáját esélyesebbnek tartom. De ki tudja, én annak is örülnék, ha Sarada esetleg Mitsukival vetélkedne folyton vagy végre nem csak a 10es csapattól láthatnánk igazi csapatmunkát, hanem hármójuktól is.
Sarada nagyon erős lesz. Sakuráéhoz hasonló pusztító erő+sharingan már alapból erőssé teszi, de ha ninjutsukat is használ ezek mellé, ütős kunoichi lesz belőle.
Ha mást nem, max ugyanolyan erős lesz mint Boruto, akinél jegyzem meg nem értem miért van felfújva a rasengan dolog. A trailerben egy ping-pong labda nagyságú rasengant láttunk tőle, és igen, az rasengan meg minden, de valahogy nem hozott lázba. Egy ilyennel a chidori ellen sem lehet menni. De aztán lehet tévedek és ugyanannyi haszna van mint a "normál" méretűnek.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1529 Dátum: 15 júl 07, 21:05:31 »

igen ez az én fejemben is átment, mert Naurtoéknál az 1az1 ellenes harc első fordulójában nem mérkőzhettek csapattársak egymás ellen, de a második fordulóban lehetett volna, csak mivel alig volt olyan csapat ahol mind3an átmentek ezért nem lett(kivéve Gaaráék, meg Sasuke-Naruto) a ransenganról meg lehet tudni, hogy kisméretben is halálos tud lenni. De Borutonak nem chidorija lesz?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!