24 máj 13, 01:24:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407036 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1485 Dátum: 15 júl 04, 17:48:55 »

Piros vagy rózsaszín...egyre megy Nevet
Itt a gaiden borítóképe Nevet egész fasza lett Nevet Boruto nem is szerepelt az egészben de ő van a középpontban ikszdé
http://36.media.tumblr.com/acb92fcebaf7f0c47a9eb11aa61bcbb2/tumblr_inline_nqxrz2qoh21rhj9x1_250.jpg

Hát azé nem mindegy hogy piros vagy rózsaszín. ikszdé

Ez a kép szerintem nem a Manga borítója ahhoz túl kezdetleges. Boruto meg amilyen akaratos alap hogy nem engedett mást a borítóra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 17:49:34 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1486 Dátum: 15 júl 04, 18:39:19 »

Lehet hogy nem igazi,de nekem annak tűnik Nevet Borutoval meg igazad van Nevet kivéve ha örökölt annyi szerénységet Hinatától hogy nem akar a középpontban lenni ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1487 Dátum: 15 júl 04, 23:23:45 »

Lehet hogy velem van valami baj de ezt a *közbelép* Sarada pillanatot nem nagyon értem, valaki kioktatna? Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/710/14
Vagy egyszerűen csak nem akarta volna hogy Ino csevegjen Sóskával a meghitt családi együttlét helyett?

Én úgy értelmeztem, mivel a japánok jobbról balra olvasnak, a manga buborékjait is jobbról balra kell értelmezni, tehát lehet hogy Naruto reakciójára reagált így Sarada, mert ő tudott Csoki apamizériájáról. Ez egy variáció, viszont ott megbukhat az elméletem, hogy miért Ino fele ilyen. Egyszerűen csak lehet, mivel most találkozott Sarada az apjával, és volt a Karinos félreértés, ezek után kétkedve fogadja Sasuke "nő" ügyeit hehe Nevet Nevet Ami persze sosem volt neki, de hát a gaiden után szegény Sarada mit is gondolhat.... Mosolyog: "Ba....a meg, még egy anyajelölt..." Nevet  Faceg Ördögi
Szóval lehet ezt gondolta: "Ácsi Ino, higgadd össze magad, mi ez a nagy lelkesedés az apám iránt? Most fejezd be, végre tisztázódott minden, nyughass, és ne zavarj már te is össze mindent a fejemben!" Ki tudja, lehet ha folytatódott volna a gaiden, azt láttuk volna, hogy Sarada Inot követi mindenhova, mert azt hiszi, ő az anyja. Nevet Nevet LOL, hát azt nem szívesen élném meg. Nevet  Ördögi (Túl sok a lehet Nevet, meg a talán. Nevet)
Ino meg, ...... Nevet Hát, ő...... Nevet Most erre mit mondjak? Jó hogy Sai nincs ott. Kb. ez a reakció: "Most meghalsz Sasuke.": https://farm3.staticflickr.com/2362/2266878104_1ed375534a.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 23:28:43 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1488 Dátum: 15 júl 05, 17:36:23 »

Inojinre kíváncsi vagyok.szerintem inkább Saira hasonlít,de biztos van benne egy kis Ino elmebaj Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1489 Dátum: 15 júl 05, 21:44:44 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/10 - Ez alapján nekem úgy tűnik Ino eléggé a reflektor fényben van, és elnyomja a két srácot. Nevet Inojin józannak, megfontoltnak tűnik, aki egyébként tök ari, és becsületes. Mosolyog Itt pedig inkább nyugis kölök, nem olyan pörgős, mint Ino. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/701/11
http://pre03.deviantart.net/9756/th/pre/i/2015/052/0/5/edit_sarada_x_inojin_by_mayuthedemon-d8j07h3.jpg
Cukik Mosolyog: http://41.media.tumblr.com/68432effe27473d782c7c8ff6ab35ef8/tumblr_ngqh6ud8pC1rsu9vvo1_1280.png
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 05, 21:45:15 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1490 Dátum: 15 júl 06, 06:50:07 »

Nem rossz képek.Inotól nem is vártam mást.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #1491 Dátum: 15 júl 06, 12:40:29 »

Életem legszomorúbb percei
A narutónak végleg vége
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1492 Dátum: 15 júl 06, 13:10:03 »

Ja el ia kezdett kihalni a topic
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1493 Dátum: 15 júl 06, 13:22:48 »

Ezen ne csodálkozzatok, jelenleg nincs min csámcsogni.  Nevet  Egyébként valószínűnek tartom, hogy Inojin örökölt egy-két dolgot Inotól, például a 700. fejezetnem simán kimondja Chouvhounak, hogy dagadt. Persze Ino ezt nem tette meg Choujival, de általában kimondta azonnal a véleményét szinte bárkinek. Egyébként egy retardált mókus volt a Part 1-ben szerintem.
Ez a Sarada közbelép dolog meg, valószínűleg itt ezen a ponton már a hócipője tele van az üggyel, kell a francnak még ide Ino pörgése.  ikszdé Egyébként engem egy kicsit meglepett, hogy még aktív, bár nem tudom, miért.  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1494 Dátum: 15 júl 06, 13:27:57 »

Emberek sivár itt a telep. http://24.media.tumblr.com/a79abf30bea970596ca64686f9dc40dc/tumblr_mu653uHvpk1r0gf7co1_500.gif
Nem hittem volna, hogy megélem ezt bármikor is.  Johhny Depi

Azt hiszem ez a videó méltó tisztelgés és búcsú a mangától. Mosolyog : https://www.youtube.com/watch?v=Nk101gpWrHI

Ez a Sarada közbelép dolog meg, valószínűleg itt ezen a ponton már a hócipője tele van az üggyel, kell a francnak még ide Ino pörgése.  ikszdé Egyébként engem egy kicsit meglepett, hogy még aktív, bár nem tudom, miért.  smirksweat

Na ez az! Férjes asszony, higgadjon csak le. Nevet Nevet Nevet De Sakura reakciója azzal a zavart hehe-vel, aranyos volt. Mosolyog
Mondjuk Inotól nem lehetett mást várni, elvégre itt is már érződött, hogy benne lenne a haremben. Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/678/8
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 13:43:46 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1495 Dátum: 15 júl 06, 15:10:50 »

Jaj gyerekek! Úgy sajnálom, hogy megint vége a mangának. Örültem volna, ha Boruto és főleg Himawari kicsit többet szerepelnek majd. A mozi előzetesében ahogy elnézem, sem fog többet Himarai szerepelni mint itt  ikszdé
Nagyon tetszett ez a valóban rövidre sikerededett kis manga ^^ lehetett volna hoszabb is.

Na észrevételek!
Sarada és az a nagy ütése.. nos azt tudjuk hogy ultra brutál erőkkel megáldottak a szülők, de azért elsőre egy ilyen csapás... hát... ikszdé igen, páran már kifejtették elöttem, hasonló képpen látom a dolgokat én is.
Örülök, hogy végül kiderült valóban egy köldök zsinór volt ami ugyan csak Saradáé volt, valahogy pont úgy ahogyan azt én elképzeltem. ikszdé persze sokadjára mert eleinte nagyon extrém dolgokat tudtunk kitalálni úgy érzem, és voala, ikszdé mind a kettő Saradáé volt. Remélem majd a moziban, sor kerülne arra is, hogy ez a kis félre értés kiderüljön, már nem azért hogy bolygassuk vele szegény Saradát, csak hogy még tisztán lásson. Ez tanuló lecke lenne számára, hogy a Suigetsu félékben többet nem szabad ennyire bíznia. ikszdé
és utóiratnak még annyit....
Nagyon köszönöm a Naruto-kun összes fordítójának, lektorálójának a kemény munkáját, időt, és pénzt nem kímélve, hogy nekünk örömet okozzanak! ^^ Sok hasonló mangát és animét még a közel jövőre is!  bow bye bye Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 15:16:57 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1496 Dátum: 15 júl 06, 16:13:35 »

Azért én még nem temetném ennyire a mangát sem. Nevet
Nem lepődnék meg ha bejelentenék hogy jön valami folytatás. ikszdé
Naplózva

BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #1497 Dátum: 15 júl 06, 16:40:45 »

Lehet hogy majd valamikor lesz folytatás.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1498 Dátum: 15 júl 06, 16:54:27 »

Ha lesz folytatása én belepusztolok a szeretetbe ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1499 Dátum: 15 júl 06, 17:23:15 »

Igeeeeeeeeen! Így kell ezt csinálni! Éljen Kuro és BRON Mosolyog
Viszont valahogy az az érzésem, az már nem Kishi munkája lesz.  Neeem de persze várjuk ki a végét, a Boruto után meglátjuk. Mondjuk, ha másik mangába kezdene Kishi, engem érdekelne, milyen témába fogna bele.  Gondolkozik Remélem marad valami ilyesmi, mert a Naruto világa és hangulata baromi jó volt. Persze nem sértődnék meg, ha jönne tőle valami szamurájos, vagy varázslásos, de egy kis gépfegyveres akcióban is benne lennék. Nevet Mivel rohadt jó ennek a mangakának a képzelete. Nevet

http://fc01.deviantart.net/fs7/i/2005/225/8/8/___Club_ID____by_kakashi_gaiden_club.gif

Ez meg nem tudom honnan, de kész vagyok!! Nevet Nevet Nevet (Kérlek, ne ismerjétek Nevet)
 http://imagestore1.blogger.hu/25_144224_545942_396db76554656fc2df846f328f4000b3_516fec_301.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 17:25:08 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!