24 máj 12, 21:28:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407014 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1470 Dátum: 15 júl 03, 21:20:04 »

Ha mázlink van akkor a hiden novellákat is beveszik az animébe és akkor fullra lazán örülnék Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1471 Dátum: 15 júl 03, 21:25:15 »

Hát ha van fantáziájuk normális történeteket kitalálni, hogy kitöltsék az időugrásokat, akkor a "filler a fillerben" hülyeségeiket örömmel elviselem. smirksweat

Ha mázlink van akkor a hiden novellákat is beveszik az animébe és akkor fullra lazán örülnék Nevet
Ha a Sakura hiden-t megcsinálnák animében, az nekem egy valóra vált álom lenne. ikszdé
Jut eszembe, azok amiket itt-->http://www.reddit.com/r/Naruto/wiki/novels olvashatunk, azok mennyire megbízhatóak?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 21:26:33 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1472 Dátum: 15 júl 03, 21:28:39 »

Na a redditre feltöltők  is elmehetnek a 3,14csába ugye Kuro? Nevet
ahelyett hogy csinálnak egy doc fájlt amit el lehet olvasni rendesen,vagy adobéban,nem ők föltöltik oldalanként a novellákat.
Amúgy ezek is annyira megbízhatóak mint a fordító japán nyelvismerete.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1473 Dátum: 15 júl 03, 22:15:35 »

Hát ha van fantáziájuk normális történeteket kitalálni, hogy kitöltsék az időugrásokat, akkor a "filler a fillerben" hülyeségeiket örömmel elviselem. smirksweat

Ha mázlink van akkor a hiden novellákat is beveszik az animébe és akkor fullra lazán örülnék Nevet
Ha a Sakura hiden-t megcsinálnák animében, az nekem egy valóra vált álom lenne. ikszdé
Jut eszembe, azok amiket itt-->http://www.reddit.com/r/Naruto/wiki/novels olvashatunk, azok mennyire megbízhatóak?

A Sakura hident én is várom. Mit anime részek, abból is kéne egy movie. Nevet
Amúgy ez is elég fanmade, de a jobbik fajtából ahogy néztem. Szeretem ezt az oldalt, és követem is, de csak saját szakállra dolgoznak ők is. Mosolyog Szórakoztató, de ha hiteles oldalt szeretnék, erre nem hajaznék, attól függetlenül, hogy szerintem nagyon jó az oldal. Mosolyog

Nyugi emberek, mindent meganimésítenek, ami Naruto! Nevet Ha másért nem, ez még jó bevételforrás is nekik, nekünk meg még vagy plusz 2-3 évnyi szórakozás. Nevet Ez nem is kérdés Nevet

Erről jut eszembe, hogy az anime is szépen halad. Mindig lecsekkolom, hogy mennyi manga fejezetet dolgoz fel az adott epizód, és örülök, mert elég jó az arány. Az nem tetszett, mikor telerakták még a részeket is fillerrel, pl. Obitonál, de megindul a dolog. Mosolyog Arányban olyan jó, mint a Fairy tail. Mosolyog A One Piece ilyen szempontból botrányos, mert részeken belül is telerakják fillerrel... Ez off téma volt, bocsi... Viszont ha ez így megy a Narutoban, akkor hamar eljutunk a 700. fejezetig. A történet most tart a 667.-nél. Mosolyog Jó lesz meberek! Nevet

Kijött a mangafoxon a 9. fejezet színesen. Mivel a szöveget és a mondanivalót kívülről fújjuk, az mellékes szerintem. Mosolyog : http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c009.1/1.html - rohadt jól néz ki!!!!! (de miért a kedvenc SasuSaku részem lett homályos... Gyáááá.... Susanooo!!!!!! Nevet
Egyébként most a minyon is egy klón volt? Melyik fajtából? Nevet Arról végül is nem tudtunk meg semmit, csak a hasonló szemtechnikát és ennyi.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 22:18:17 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1474 Dátum: 15 júl 03, 22:18:13 »

A 2-3 évnyi szórakozásunk nekik 2-3 évnyi bevételt jelent Nevet kivéve minket akik pofátlan módon lelopják az egészet Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1475 Dátum: 15 júl 03, 22:20:39 »

Csitt, ezt ne mondd ki hangosan!! Nevet Nevet Nevet Nevet Nekem kimondottan tetszik ez az állapot. Nevet Nevet Nevet
És szeretném ha ez így is maradna. Nevet Nevet  Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 22:22:27 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1476 Dátum: 15 júl 03, 22:33:50 »

Itt az utolsó fejezet egy kicsit másképp Nevet
http://orig08.deviantart.net/0aab/f/2015/184/2/8/naruto_gaiden_ch_10_summary_by_mintanncomics-d8zqrnr.png
(Angol)

Sasuke: Túl lágyszívű vagy, csak égessük el őket élve! Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1477 Dátum: 15 júl 03, 22:37:47 »

Simán kinéztem volna Sasukéből ha a mangában is ezt mondja Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1478 Dátum: 15 júl 04, 01:01:03 »

Ha a Sakura hiden-t megcsinálnák animében, az nekem egy valóra vált álom lenne. ikszdé
Jut eszembe, azok amiket itt-->http://www.reddit.com/r/Naruto/wiki/novels olvashatunk, azok mennyire megbízhatóak?

Megbízható mert jól van fordítva. Az már más kérdés hogy szarnak az igényesebb olvasókra akik nem egy totál káros oldalon akarják elolvasni hanem pl PDF-ben vagy DOC-ban. Bár hogy őszinte legyek engem már nem is érdekel mert lesz ősszel hivatalos VIZ féle angol kiadás minden regényből azt meg már tuti felteszik valahova rendesen. Nevet
A vicc az egyébként hogy a Sakura magyar fordítója is online teszi fel. Úgy látszik ma már nem divat a kézzel fogható dolog.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1479 Dátum: 15 júl 04, 09:01:20 »

Sasuke vallomása színesben Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/11539262_407075116156505_6395608003196851807_o.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1480 Dátum: 15 júl 04, 10:23:52 »

Szerintem ez a király!!! : http://i.ytimg.com/vi/y7Og96pvYNo/hqdefault.jpg - hehe, Susanoo!!!! Nevet
Ééééés, Itachi!!!!!  Szeretet http://img03.deviantart.net/96a7/i/2015/169/3/7/naruto_gaiden_manga_8__sakura_sadara___coloreado__by_mekanel-d8xunfp.jpg - Ja, nem, nem, ez nem az, bocs.  Faceg Faceg Nevet
Nevet : https://40.media.tumblr.com/9e5c24d4c62db976529335a9b4a6f74b/tumblr_npnwx0pbXR1sozfd0o1_500.jpg
Meg Kabuto: http://pre13.deviantart.net/9fbf/th/pre/f/2015/183/1/9/naruto_gaiden_700___10___kabuto_yakushi_by_antonuzumaki1-d8zo2rd.jpg - jó lenne, csak a haja színét baromira elrontották.  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 10:25:22 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #1481 Dátum: 15 júl 04, 11:12:26 »

Lehet hogy velem van valami baj de ezt a *közbelép* Sarada pillanatot nem nagyon értem, valaki kioktatna? Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/710/14
Vagy egyszerűen csak nem akarta volna hogy Ino csevegjen Sóskával a meghitt családi együttlét helyett?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1482 Dátum: 15 júl 04, 11:43:10 »

Ino valszeg még mindig Sasuke fan,és amit meglátta ki is ment a fejéből hogy van egy férje Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1483 Dátum: 15 júl 04, 13:31:53 »

Ino valszeg még mindig Sasuke fan,és amit meglátta ki is ment a fejéből hogy van egy férje Nevet

Na ja valszeg ez az oka. Más nagyon nem lehet. Nevet


Ez jó is lenne ha nem rózsaszín lenne a Sharingan. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1484 Dátum: 15 júl 04, 14:03:17 »

Piros vagy rózsaszín...egyre megy Nevet
Itt a gaiden borítóképe Nevet egész fasza lett Nevet Boruto nem is szerepelt az egészben de ő van a középpontban ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 15:01:49 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!