24 máj 12, 14:00:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1455 Dátum: 15 júl 03, 15:40:32 »

Ja nagyrészt semmi infó a jóemberről, de talán nem is akkora baj. Szerintem pár hét és úgyis jönnek majd a mindenféle kilopott, kiszivárogtatott képek stb.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1456 Dátum: 15 júl 03, 17:02:00 »

Kurama színesben is beköszön Nevet szerintem nagyon beteg lett Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11201939_407122136151803_4300793866537321602_n.jpg?oh=7aa33e706349565d71fd3fea7b3874ba&oe=5612AABD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1457 Dátum: 15 júl 03, 18:07:36 »

Mosolyog nem azért mondom, de chakrával se lehet senkit meggyógyítani. Legalábbis én nem hallottam róla egyszer se biosz órán  ikszdé

Hát most nem azé a húsz fillérért de nem egy történelmi utalás van arra hogy régen gyógyítottak chakrával. Ázsiában mai napig úgy vélik hogy lehet ilyet. Náluk a chakra olyan mint nálunk egy sima gyógyszer. Most mindenki döntse el hogy hisz-e benne sem de attól még a való világban is létezik csak nem ez a neve hanem adrenalin. Nevet
Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #1458 Dátum: 15 júl 03, 19:24:27 »

"Aki után Sasuke nyomoz az valószínűleg nem más, mint a Boruto film főellensége Momoshiki."


Lehet! De akkor is 10 évig egy emberért? Sasuke a világ legerősebb shinobija neh már annyi idő kelljen egy ember felderítésére! Bárhogy is nézzük ez túlzás!

Inkább akkor már azt mondanám h szeret egyedül lenni! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 19:25:07 írta Man1878utd » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1459 Dátum: 15 júl 03, 19:35:30 »

Személy szerint én akkor már jobban örültem volna egy olyan arcnak ami nem ilyen harcos de Konohában zajlik. Láthattuk volna a többi kölyköt (mint mondtam én személy szerint Himawarira vagyok a legjobban kíváncsi), a többi régi szereplőt. Lehetett volna valami a genin vizsgával, vagy egy chuunin vizsga a levélben és a Saradáék nézők. Nekem ez epilógnak túlságosan csak Sarada.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1460 Dátum: 15 júl 03, 19:44:53 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de egy faluban játszódó történettel korántsem lehetett volna felvezetni a Boruto moviet.

"Aki után Sasuke nyomoz az valószínűleg nem más, mint a Boruto film főellensége Momoshiki."
Lehet! De akkor is 10 évig egy emberért? Sasuke a világ legerősebb shinobija neh már annyi idő kelljen egy ember felderítésére! Bárhogy is nézzük ez túlzás!
Inkább akkor már azt mondanám h szeret egyedül lenni! Nevet
Abban egyetértek, hogy ez rengeteg idő, de fene tudja mikre bukkant. Meg ahogy Kuro említette, lehet hogy van egy kis időtorzulás a dimenziók között.Sasu lehet akármilyen erős, nyomozni akkor sem könnyű. Meg egyébként nem egy olyan konkrét személy után kutatott akit legalább tudja hogy néz ki. Egyszerűen csak felfedezett valami nyomot ami Kaguyánál erősebb dologra mutathat. Gyakorlatilag ő sem tudja mit keresett. (Oké, ott van az a sereg izé, de ezen kívül)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 19:47:04 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1461 Dátum: 15 júl 03, 19:45:51 »

Az egész gaiden arra ment ki hogy Sarada rájöjjön hogy nincs fontosabb a szeretetnél.És ezzel nincs is semmi baj.Végre egy Uchiha aki átérzi a szeretet igazi jelentését Nevet és hokage akar lenni Nevet mármint Obiton kívül.Saradának sikerülni is fog.Csak kár hogy ezt már nem látjuk Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1462 Dátum: 15 júl 03, 19:57:34 »

Személy szerint én akkor már jobban örültem volna egy olyan arcnak ami nem ilyen harcos de Konohában zajlik. Láthattuk volna a többi kölyköt (mint mondtam én személy szerint Himawarira vagyok a legjobban kíváncsi), a többi régi szereplőt. Lehetett volna valami a genin vizsgával, vagy egy chuunin vizsga a levélben és a Saradáék nézők. Nekem ez epilógnak túlságosan csak Sarada.

Persze, azt is jó lett volna látni, de nekem azért tetszett ez a megoldás, mert jó látni, hogy az Uchiha vér jó kezekbe került Sarada által, így nem kell attól tartani, hogy megint bekattannak az Uchihák. Mosolyog És azért lássuk be, azzal, hogy Sarada volt a középpontba, szimpatizálunk vele, és mikor kijelenti, hogy ő lesz a hokage, még egyet is értünk ezzel. Ehhez pedig az kellett, hogy jobban megismerjük a személyiségét, és az okot, hogy miért is akar hokage lenni. Ezt Kishi mindenkinél kifejtette, aki eddig hokage akart lenni. Egy részt, vagy Obito esetében többet is kapott. Szerintem nincs ezzel baj. Nekem is voltak elvárásaim, mert simán belefért volna vagy 5-10 fejezet, de eleve rövidnek indult. Szerintem keresd meg, mi tetszett belőle. Nevet

Lehet! De akkor is 10 évig egy emberért? Sasuke a világ legerősebb shinobija neh már annyi idő kelljen egy ember felderítésére! Bárhogy is nézzük ez túlzás!
Inkább akkor már azt mondanám h szeret egyedül lenni! Nevet

Nem egy embert keresett, hanem egy sereget. Amúgy még Kaguya eredeti helyét sem ismerjük, azt felkutatni úgy, hogy semmi támpontunk... Azért az nagy meló. Plusz, Kaguyát Narutoval és Sakura segítségével verték be, akárhogy is nézzük, az még két ember, ő meg bármennyire is király, egyedül van erre a feladatra. Vakon tapogatózik, kutat, nem tud konkrétumot, ami eléggé megnehezíti a helyzetét... Mosolyog

Sarada: Jaj dejó az első közös vacsora apu!
Sasuke: (fejében)Ez meg ki a tököm? Úgy szét vagyok csapva hogy azt sem tudom mit gondoljak.Najó válaszolj neki valami értelmeset hogy továbblépjen.(Saradához) mhühmugkbla?
Sakura: (fejében) Pasztmek azt mondta hogy kecske?

Nevet Nevet Nevet És tényleg!!!! Erről egy family guy-os rész is eszembe jutott. Nevet
És sosem lehet tudni, miért van beszívott fejük. Nevet Esténként mi lehetett náluk a hálószobában....  Gondolkozik Nevet Hát az már nem Kishi visszafogott lelkének való. Nevet
Úgy megnéztem volna Sasuke fejét, mikor hazaérnek, és nincs hova menni, persze lehet csak nézi a romokat, Sakura annyit mond: "hát az úgy volt drágám...hehehe  smirksweat" Aztán Sasuke válasza: ..... (majd elfordul és megy Shizune lakására) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 20:00:44 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1463 Dátum: 15 júl 03, 20:14:46 »

MinatoItachi,nekem pont egy Dokik rész jutott az eszembe amikor ez átment a fejemen Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1464 Dátum: 15 júl 03, 20:52:08 »

Na tessék jött is a hír, hogy az Usákok már októberben kapják is feliratta a filmet, szóval legkésőbb akkor biztos lesz nézhető camos verzió.

A film meg ugye a gaiden lezárása, szal ide is tartozik a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 20:52:39 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1465 Dátum: 15 júl 03, 20:56:28 »

Van rá esély, hogy a gaidenből animét csináljanak? A kiadónak még oké, mert pénz meg minden, és lenne rá kereset is, de eddig ilyesmi hírről nem olvastam neten. Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1466 Dátum: 15 júl 03, 20:58:38 »

Szerintem a gaiden animéje a Shippuden része lesz.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1467 Dátum: 15 júl 03, 21:08:56 »

Na tessék jött is a hír, hogy az Usákok már októberben kapják is feliratta a filmet, szóval legkésőbb akkor biztos lesz nézhető camos verzió.

A film meg ugye a gaiden lezárása, szal ide is tartozik a dolog.
Dááááh nekem nevem Capac nekem szeretni Boruto movie Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1468 Dátum: 15 júl 03, 21:09:30 »

Szerintem a gaiden animéje a Shippuden része lesz.
Van benne valami. Gondolkozik Remélem így lesz.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1469 Dátum: 15 júl 03, 21:16:39 »

Van rá esély, hogy a gaidenből animét csináljanak? A kiadónak még oké, mert pénz meg minden, és lenne rá kereset is, de eddig ilyesmi hírről nem olvastam neten. Gondolkozik
Szerintem a gaiden animéje a Shippuden része lesz.

Hát az fix hogy nem véletlen toltak be csomó fillert pedig ugye a sima mangának már akkor rég vége volt. Nevet
Szerintem is szünet nélkül letolják a Gaident is mondjuk én annak még jobban örülnék ha ki is egészítenék.
Mármint ugye a Last Mozi a 699 és a 700-as fejezet közt játszódik szóval ott is vannak még olyan részletek amiket a Last mozi nem mutatott be. Aztán ugye a 700 és a Gaiden közt is eltelt némi idő, plusz a Boruto mozi meg a Gaiden közti is eltelt 1-2 év és akár Boruto mozit is lehetne folytatni. Szóval ja van mit csinálni még anime téren és én fogadnék is rá hogy hasonlóképp csinálják majd.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 21:18:21 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!