24 máj 12, 17:15:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #1440 Dátum: 15 júl 03, 12:09:54 »


Na, ez most tetszik. Animében egész jól mutathatna a fazon. A mangában nem tetszett annyira...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1441 Dátum: 15 júl 03, 12:38:15 »


Brutálisnak brutális, csak tök helytelen
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/3

A hivatalos alapján nincs feltépődve a szeme, a bőrszine nem olyan zombi kék és azok a pengék jó eséllyel nem kékek, hanem sima szürkék, mint a pántok a szines oldalon.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1442 Dátum: 15 júl 03, 13:01:56 »

Brutál jó lett a fordítás, köszi a magyar fejezetért! Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1443 Dátum: 15 júl 03, 13:51:37 »

Kuro25 Bocsika, de marhára nem volt egyértelmű, hogy ki kivel utazgatott, mivel a mangastream és a panda is másképp fordította Mosolyog Hármasban vagy kettesben és ha kettesben akkor ki kivel. Am, marhára nem lényeg itt pár embernek, csak gondoltam, azért megosztom az eredetit. Sorry a témaváltásért.

Hát nem tudom nekem egyből leesett a lényeg még MR fordítással is. Nevet

Nem arról van szó, hogy a fejpöckölés nem fontos gesztus, hanem hogy bőven nem elég. A csávó nem volt ott a lánya életében olyan szinten, hogy fel sem ismerte. Ezt nem lehet ennyivel elintézni. És a katona metafóra. Nekem több katona ismerősöm is van, és ők is tartják a kapcsolatot. Küldhetett volna üzenetet, levelezhetett volna a családjával, tud kigyókat idézni, akik elvitték volna. Mégcsak nem is beépülve volt, mint mondjuk Itachi szóval gond nélkül tarthatta volna a kapcsolatot. Ráadásul ne mondja már, hogy több mint 10 év alatt nem tudott egyszer sem hazanézni a lánya kedvéért. Vagy üzenni Sakurának, hogy menjenek ebbe és ebbe a városba mert ott lesz és találkozzanak.

Mondom nem azt mondom, hogy nincs a gesztusának jelentősége, hanem hogy egy gesztus nem elég.

A Karin résznél meg félreértettél. Nem azt mondom, hogy Karinnak kéne lenni az anyának. Hanem, hogy egy szálhoz képest, amit az egész arc alatt épített fel, és aminek lett az a DNS  teszt a csúcspontja. Egyszerűen dramaturgiailag, ezt lezárni annyival, hogy a csávó rossz mintát használt eléggé összecsapott. Lehetett volna ezermás normálisabb módja a magyarázatnak, hogy miért került bele Karin DNS-e. Lehet, hogy nem Sakura, hanem Sarada volt életveszélyben újszülöttként, és Karin DNS-e segített neki az életben maradáshoz, vagy bármi más, mint az hogy rossz mintát használtak.

Mint mondtam ez egy Shounen manga és nem Shoujo. Nem értem mit vártál órákon át tartó bocsánatkéréseket Sasukétól meg hossza csókjeleneteket? Nevet Egy Shounen mangában nem volt eddig csókjelenet szóval...
Amúgy meg persze hogy nem ismerte fel hisz csecsemő korában látta utoljára. És ebből mi következik? Az hogy szépen hazaküldte Sakurát hogy ne veszélyeztesse a lányukat és Sakurát. kacsint Sasuke pedig dimenziókat utazott át és még ha meg is idézte volna a kígyóját akkor is fenn áll a veszélye hogy kitudódik a dolog hogy kutakodik ergo nem kockáztatott. Mit nem lehet ezen felfogni? Ez olyan mint a CIA ügynökök vagy FBI. A családról és családnak nem mondhatnak semmit mert veszélybe sodorják őket. Ne akard már nekem bemesélni hogy te inkább leveztél volna a családoddal csak mert úgy helyes minthogy megvédd őket. Amíg nem volt gyereked úgysem értheted meg hogy Sasuke miért tette amit tett. Egyébként mivel a dimenziókban utazott az is lehet hogy ott máshogy telik az idő szóval ami neki egy hónap másnak több év! Erre pl még nem volt utalás de könnyen meglehet. Elvégre Kaguya dimenziói más időzónában vannak és ezt 100%-ig ki lehet jelenteni. Az meg már röhejes kijelentés hogy Sasuke egy városba hívta volna Sakuráékat azzal kb aláírta volna a halálos ítéletüket. És a küldetést is bukta volna. Ha nyitott szemmel olvastad a mangát akkor látnod kellett hogy az a kis Minion tudott teleportálni meg elvileg az öreg Shin is. És tudtak Saradáról. Konohában ugye védve volt a kislány de mint azt láttuk amint kitette a lábát a faluból egyből megtámadták őket. kacsint

Ráadásul Sasuke a 10 fejezet alatt több gesztust intézett mind a lánya mind Sakura irányába mint a sima Naruto manga 700 fejezete alatt ÖSSZESEN!!! Csak úgy megjegyzem néha nem csak a képeket kéne nézni és néha nem elég ha a szöveget olvassuk hanem a karakterek mimikáját is nézzük a szöveg mellé.  smirksweat

Ami Karint illeti: Látom még mindig nem fogtad fel hogy a Gaiden lényege nem Karin és Sarada közti mizéria volt de nem írom le újra a lényeget. Attól mert Suigetsu nem tudta hogy mi az amit a gépbe tett még nem lett összecsapva a végeredménye a dolognak hanem tök egyszerűen meg lett magyarázva minden felesleges körítés nélkül is ez így van jól. Már a 700. fejezetben egyértelmű volt hogy Sarada anyja Sakura a Gaidenben csak Kishi húzta a fanok agyát hogy legyen miről beszélni. Ennyi a történet.  És még egyszer mondom KARIN DNS-e NEM KERÜLT BELE SEHOVA FELEJTSD MÁR EL EZT A HÜLYESÉGET NEM TUDOM HONNAN VETTED EZT IS! Szó nem esett olyanról hogy Karin DNS-e bárhova is belekerült.
Csak itt 1-2 ember célozgatott ilyenre a mangában nem volt ilyen!!! Láthatóan nehezen megy a gondolkodás vagy az olvasás de mint mondtam Saradába SŐT másba sem kerülhetett Karin DNS-e mivel ő CHAKRÁT juttat a másik szervezetébe és azzal gyógyít. Mit nem lehet ezen felfogni de most komolyan???  smirksweat  Egyébként is mégis hogy segíthetett volna Saradán vagy bárkin Karin DNS-e? DNS-el nem lehet gyógyítani. Ott voltál te a Biosz órákon? Nevet

Na mindegy most írtam le utoljára nem is értem minek fáradtam vele.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 13:59:03 írta Kuro25 » Naplózva

skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #1444 Dátum: 15 júl 03, 14:22:37 »

 Mosolyog nem azért mondom, de chakrával se lehet senkit meggyógyítani. Legalábbis én nem hallottam róla egyszer se biosz órán  ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1445 Dátum: 15 júl 03, 14:22:56 »

Amúgy... Minél többet nézem ezt a panelt:



Annál beszívottabb fejük van a karaktereknek rajta kb, mint ha:

Sarada: Papa, ugye, hogy hogy anyu főztjétől jobban érzed magad?
Sasuke: Ja, nagyon jó anyag...
Sakura: Tessék drágáim itt van még egy kis heroinos rizs. A konyhában már belekostoltam, biztos izleni fog...

-Az extra poénért ezután nézzetek rá a profilképemre.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 14:24:52 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1446 Dátum: 15 júl 03, 14:29:29 »

Sarada: Jaj dejó az első közös vacsora apu!
Sasuke: (fejében)Ez meg ki a tököm? Úgy szét vagyok csapva hogy azt sem tudom mit gondoljak.Najó válaszolj neki valami értelmeset hogy továbblépjen.(Saradához) mhühmugkbla?
Sakura: (fejében) Pasztmek azt mondta hogy kecske?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1447 Dátum: 15 júl 03, 14:31:24 »

Kuro25 Bocsika, de marhára nem volt egyértelmű, hogy ki kivel utazgatott, mivel a mangastream és a panda is másképp fordította Mosolyog Hármasban vagy kettesben és ha kettesben akkor ki kivel. Am, marhára nem lényeg itt pár embernek, csak gondoltam, azért megosztom az eredetit. Sorry a témaváltásért.

Hát nem tudom nekem egyből leesett a lényeg még MR fordítással is. Nevet

Akkor örülhetsz, mert csomó embert meg össze zavart.

Nem arról van szó, hogy a fejpöckölés nem fontos gesztus, hanem hogy bőven nem elég. A csávó nem volt ott a lánya életében olyan szinten, hogy fel sem ismerte. Ezt nem lehet ennyivel elintézni. És a katona metafóra. Nekem több katona ismerősöm is van, és ők is tartják a kapcsolatot. Küldhetett volna üzenetet, levelezhetett volna a családjával, tud kigyókat idézni, akik elvitték volna. Mégcsak nem is beépülve volt, mint mondjuk Itachi szóval gond nélkül tarthatta volna a kapcsolatot. Ráadásul ne mondja már, hogy több mint 10 év alatt nem tudott egyszer sem hazanézni a lánya kedvéért. Vagy üzenni Sakurának, hogy menjenek ebbe és ebbe a városba mert ott lesz és találkozzanak.

Mondom nem azt mondom, hogy nincs a gesztusának jelentősége, hanem hogy egy gesztus nem elég.

De itt pontosan arról van szó, hogy az egy olyan gesztus, ami mindennél (legyen az csók, ölelés stb) többet ér. És ezt nem én mondom, hanem az író. Ez a lehető legerősebb gesztus a szeretetük kifejezésre. Vedd figyelembe, hogy Sasukéről van szó, s hogy neki miért fontos ez ennyire. Szerintem egyszerűbb lesz megérteni. Ne átlagember szemszögéből nézd. Azért Sasuke nem mendegél csak úgy az utcán és bökdösi mindenki homlokát. Na, akkor mondhatnád, hogy nem elég, mert semmi jelentősége nem lenne úgy. Különben én nem vagyok annyira biztos benne, hogy egyáltalán nem tartotta a kapcsolatot Sakurával.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 14:33:24 írta jamiez-sw » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1448 Dátum: 15 júl 03, 14:34:15 »

Viccet félretéve amúgy láthatóan Sakura és Sasuke sem azok a különösen könnyen ébredő típusok Nevet vagy az is lehet, hogy az egész család ébren volt egész este, hiszen volt mit megtárgyalniuk.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #1449 Dátum: 15 júl 03, 14:39:14 »

Háát. Ennek is vége. Sejtettem én ezt. Elég gyorsan belekezdtek a bunyóba.  
Én azt csinálnám hogy a Nagy Faluközi Koalíció felbomlik. Vagy háború lesz vagy konspiráció. A konspiráció most bukott el.
pedig jól indult. Valaki még le is írta: milyen jó hogy nincs a brutáljó Naruto ellen "head-to-head" támadás.

Amúgy egy igazi ninja-shinobi támadás ilyen lenne:
- éj leple alatt, beszivárgás, megtévesztés, hazugság, álcázás
Emlékeztek anno mennyire zorall volt az ANBU? Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1450 Dátum: 15 júl 03, 14:49:36 »

Jó, hát a Naruto pont annyira ninjás, amennyire a Reborn maffiás, a Bleach halálistenes a One-piece kalózos vagy a HunterxHunter vadászos.

A téma váza mág van őrizve, de a maradék az a hagyományos shounen fight szisztéma szerint harcolós.

Egy rendes ninjás anime nem lenne valami érdekes szerintem mert legyünk őszinték a ninják munkája minden volt csak nem akciódús.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 15:02:52 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1451 Dátum: 15 júl 03, 14:53:56 »

Emlékeztek anno mennyire zorall volt az ANBU? Mosolyog
Néha sajnáltam, hogy nem volt túl sok figyelem szentelve nekik, pedig elméletileg ők a legképzettebbek.
Ha már visszaemlékezés, akkor ->http://40.media.tumblr.com/dbe985502bf184753e7f626e505d73c4/tumblr_njs8oufBxv1u1fp4mo1_1280.jpg
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #1452 Dátum: 15 júl 03, 15:15:23 »

Hát talán jobb storyt is ki lehetett volna találni mint ez a bén sharinganos utánzatok de a lényeg megvolt nagyjából!  Nevet

Bár nem igazán értem h most Sasuke ezekért a nyomikért nem tért haza ennyi ideig? Ez neki egy félműszak alatt meglett volna! Nevet Bedobb otthon egy reggelit és ebédre már újra otthon van! Nevet

Ha meg azért hogy a Kaguya által használt dimenziókban nézelődjön annak sincs sok értelme attól még hazamehetett volna mert ugye rajta kívül senki se tudja használni akkor meg ugye minek kellett elmennie!?

Na mindegy a lényeg h megvolt a nagy családegyesítés meg Sarada megkapta a Sharinganját!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1453 Dátum: 15 júl 03, 15:21:52 »

Nem ez a manga kb a következőről szólt:

Sasuke x éve nyomokat talált arra, hogy Kaguya serege lehet már megalakult és nyomozni kezdett miért, aztán kb 10 évvel késöbb randomra rátámadt Shin, akinek Sasuke küldetéséhez semmi köze, de Sasuke úgy döntött szól Narutonak hiszen rátámadt egy fickó, akinek sharinganja volt.

Ez normális esetben egy dolog, amit Naruto és Sasuke persze, hogy komolyan vesz, mert nem sok sharinganos janinak kéne rohangálnia, de egyben egy olyan dolgo is, amit ők ketten kb 2-3 óra alatt lerendeztek volna, csak ugye Sarada meg a kétejei közbeszóltak, aminek az lett a végeredménye, hogy Sarada okozott némi családi drámát, de cserébe megbékélt a családjával és talált magának egy célt.

Ezt kb olyasminek képzeljétek el Sarada részéről, mint annó Narutonak a zabuzás küldetés. Az is bár Narutonak sokat jelentett, kakashinak csak egy sima küldetés volt.
Ez is bár Saradának és a családjának egy fontos pillanat volt lényegében csak egy kis bökkenő volt a világ sztorijának a szempontjából.

Aki után Sasuke nyomoz az valószínűleg nem más, mint a Boruto film főellensége Momoshiki.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1454 Dátum: 15 júl 03, 15:35:40 »

nincs semmi info erről a Momoshikiről? csak annyi hogy kapcsolatban állt Kaguyával és a Hodorja meg Bud Spencer?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!