24 máj 13, 04:46:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407050 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1425 Dátum: 15 júl 02, 20:54:23 »

Amúgy ez a scan, amit linkeltem: http://41.media.tumblr.com/c60d88c742a88e8d2a9bfc2b8040bba8/tumblr_inline_nqv4x8viO71t01v4j_1280.jpg

Azért is érdekes, mert, aki tud japánul, vagy picit megáll összehasonlítani a jeleket azt ezt a két érdekes nevet is olvashatja rajta:

-Uzumaki Hinata
-Uchiha Sakura

Ezeket én is észrevettem!:D
Azért mekkora pofátlan ez a Szöcske, hogy nem ment el Naruto és Hinata esküvőjére!:D
http://vignette2.wikia.nocookie.net/narutocouple/images/4/4d/NH-The-Last-2014.jpg/revision/latest?cb=20141226005552 a kis bunkesz reméljük a saját esküvőjére nem csak beugrott...
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1426 Dátum: 15 júl 02, 21:05:05 »

anno3 a kommentjeid megérnek egy ilyet: http://rewrite.origos.hu/s/img/i/1401/20140102gif-reakcio-joey-chandler-taps.gif -LOL!!! Nevet Nevet Nevet

Metal Lee és Tenten között tudnánk találni hasonlóságot. A szemük, a fejük... Nevet Nem elképzelhetetlen, hogy ő az anya, de akkor a 700. fejezetben azért eléggé együtt mutathatták volna őket, vagy Kishi egyértelműbbé tehette volna, ahogy a többinél. Mosolyog Szerintem is valószínűbb, hogy egy random karakter az anya, elvégre Rock Lee nagyon Sakuráért volt oda, és Tenten felé nem volt semmi. Ami azt illeti Tenten mind a két csapattársa iránt barátságot érzett. Kishi azért felkészített minket a lehetséges párokra, és Rock Lee-éké nem volt benne. Nekem legalábbis az utolsó párosítás ami eszembe jut, az az övéké.
Ha már itt tartunk, én megnézném, Garaanak lett-e gyereke. Nevet Azt a porontyot megnézném. Nevet

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c010/8.html - Na ja, semmi közös dolog nincs, ami az érzelmeinket összehozza, csak te. Nevet Az nem fontos, hogy Sakura mindig is kitartott mellettem, és szeretett, és bízott bennem, és reménykedett, mikor kattant voltam. Az is mellékes, hogy megértett engem, és látta még bennem a jót. Az meg pláne nem számít, hogy összehoztunk téged... valahogy. Nevet Nem, az egyetlen közös és tiszta érzelem ami megegyezik anyáddal az az, hogy te itt vagy nekünk. Nevet Nevet Nevet Aki igazából összetart minket, az te vagy Sarada, semmi más. Nevet Nevet Nevet Azért kíváncsi lennék négyszemközt is ezt mondaná-e Sasuke Sakuranak. Nevet "Szívem, csak azért szeretlek, és azért értjük meg egymást ennyire, mert Saradat megszülted nekem. Amúgy ennyi. Véletelnül mentettelek meg többször is, véletlenül adtam be a derekam, és vettelek el, és tök véletlen, hogy Sarada összejött." Nevet (viccelek emberek Mosolyog)

Komolyan, legyen már Sasukenak keze!!!!!  Kúl
Bijuukat akarok!!!! Nevet És Uzumaki familyt. (Egyébként teljesen jó minden. Nevet)

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 21:12:43 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1427 Dátum: 15 júl 02, 21:12:35 »

http://mangafox.me/manga/naruto_gaiden_the_seventh_hokage/v01/c010/8.html - Na ja, semmi közös dolog nincs, ami az érzelmeinket összehozza, csak te. Nevet Az nem fontos, hogy Sakura mindig is kitartott mellettem, és szeretett, és bízott bennem, és reménykedett, mikor kattant voltam. Az is mellékes, hogy megértett engem, és látta még bennem a jót. Az meg pláne nem számít, hogy összehoztunk téged... valahogy. Nevet Nem, az egyetlen közös és tiszta érzelem ami megegyezik anyáddal az az, hogy te itt vagy nekünk. Nevet Nevet Nevet Aki igazából összetart minket, az te vagy Sarada, semmi más. Nevet Nevet Nevet

Ezt most vagy trollkodod, vagy iszonyúan félreértetted.

Itt nem arról van szó, hogy csak Sarada tartja össz őket... Pont fordítva, az összetartásuk végeredménye az, hogy Sarada itt van.
Nem azért szeretik egymást, mert Sarada ott van nekik, hanem azért van nekik most ott Sarada mert szeretik egymást.

Ez szerintem annyira egyértelmű, hogy az valami hihetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 21:13:28 írta Exkirion » Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1428 Dátum: 15 júl 02, 21:15:22 »

Trollkodtam. Nevet Sejtettem, hogy már túlzás, ezért is írtam oda, hogy Vicceltem.  smirksweat
Bocsika, legközelebb érthetőbb leszek. Nevet  smirksweat De viccesnek tűnt viccet csinálni ebből is, azt hittem érthető leszek.  Pirul Nekem ez volt egyértelmű. Mosolyog

Ja, az meg poén lenne, ha Sasuke ez alatt a pár nap alatt tanította volna meg Saradanak a Katon goukakyuu no jutsut. Mosolyog https://40.media.tumblr.com/125b1a8c735cc4e3865d95a471a58fb8/tumblr_nm1ah9xcFp1rjnjmxo1_1280.png
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 21:29:49 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Avid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1429 Dátum: 15 júl 02, 22:01:25 »



Ha már itt tartunk, én megnézném, Garaanak lett-e gyereke. Nevet Azt a porontyot megnézném. Nevet



Garaa gyerekei kérésre: http://www.zerochan.net/1885249 (Bocs, kiderült, hogy csak fanart, túlbuzgó voltam. Sajnálom bow)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 22:48:39 írta Avid » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1430 Dátum: 15 júl 02, 22:13:23 »

Kjaaaa, de édesek!!!! Ez de komoly!!! A feleségén látszik, hogy már azért is hálás, hogy Garaa csak rá is nézett. Mosolyog Személyiségre hasonlíthat Hinatara, de egy picit szebb feleséget képzelnék Garaa mellé.  Gondolkozik Mosolyog
És azok a gyerekek....  Szeretet A kisfiú mint Garaa anyja és nagybátyja. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 22:14:27 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1431 Dátum: 15 júl 02, 23:00:12 »

Én vagyok az egyetlen aki nagyon úgy érzi, hogy ez a miniarc nagyon antikatartikus volt? Szépen építkezett majd hirtelen levágta az egészet.

1.: Sarada eredete. Semmi bajom nincs azzal, hogy nem Karin az bár én ugye lehetségesnek tartottam. Ugyanakkor annyi sokkal érdekesebb és mélyebb oka lehetett volna annak, hogy esetleg valóban hordozza Karin DNS-t. Lehetett volna, hogy a szülés közben Sakura haldoklott és Karinnak használnia kellett a képességét így keveredett a DNS-ük, vagy hogy Karin egyfajta béranya volt mert Sakura nem lehetett terhes. Ez csak 2 (elismerem a 2. elég gyenge) lehetőség, erre az a trollkodás lett, hogy Suigetsu összecserélte a mintákat.

2.: Ez az új ellenség. Építi fel a képregény, hogy valami nagy és erős ellenség van a háttérben, aki talán még Kaguyanál is komolyabb veszély. Először is, Sasuke nem azt mondta, hogy ez a személy felelő valamilyen szinten a white Zetsukért? Vagy ezt én értettem félre mert később szó nem volt róla. Plusz utána olyan könnyedény pikk pakk győzték le, nem is volt komolyabb harc. Tudom, hogy ez nem egy folytatás, de ha jól emlékszem egy olyan 30-40 fejezetes arcról volt még anno szó, ez meg 10 fejezet alatt lett le tudva, és abból 6-7 bevezető építkező fejezet az utolsó meg egy miniepiloge.

Ráadásul ha viszont ilyen mini 10 fejezetes epilógot kart, akkor én jobban örültem volna egy olyannak ami a faluban marad, és mindenkire jut némi idő, így viszont ugye csak Sarada került előtérbe. Engem például legjobban Himawari érdekel. De lehetett volna a sok egyéb karakter akik bár feltűnnek majd a filmben, de az meg Boruto központú lesz.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1432 Dátum: 15 júl 02, 23:46:48 »

Amúgy ez a scan, amit linkeltem: http://41.media.tumblr.com/c60d88c742a88e8d2a9bfc2b8040bba8/tumblr_inline_nqv4x8viO71t01v4j_1280.jpg

Azért is érdekes, mert, aki tud japánul, vagy picit megáll összehasonlítani a jeleket azt ezt a két érdekes nevet is olvashatja rajta:

-Uzumaki Hinata
-Uchiha Sakura

Egyébként némelyik fej pl Shikamaru nagyon ocsmányra lett megrajzolva mit ne mondjak. Nevet

..........

No figy akkor újra elmondom. Nevet
Az egész eleve úgy kezdődött hogy mini széria ergo nem lesz hosszú és nem mondták milyen hosszú lesz szóval ja.
Aztán ugye kiderült hogy ez csak a mozit vezeti fel így egyértelmű volt hogy nem lesz nagy története csak Kishi lezárja pár főbb karakter történetét mint a Taka tagok meg Orochimaru és Kabuto. Közben megtudtuk hogy min ügyködött Sasuke annyi évet.

Egyébként nem vagy egyedül menj fel AA Fórumra ott konkrétan az egész Narutot félreértették. A Gaiden mint írtam a karakterek lezárása miatt készült el főleg és hogy felvezesse a mozit. Semmi más oka nem volt. Kishi nem pénz miatt csinálta ha így lenne akkor nem 10 fejezetet csinált volna hanem újabb 700-at mert hidd el ha most nekilátna egy Part 3 mangának ami tart több 100 fejezetig ugyan úgy olvasná mindenki. Nem véletlen. Nevet

Sarada pedig sosem hordozta a Karin DNS-t, anno már többször leírtam hogy a DNS egyezés nem véletlen volt 100%-os egyezés hisz a saját köldökzsinórjával hasonlították össze. Attól hogy Sakura szülés közben haldoklik még nem jelenti azt hogy Karin DNS-e beleágyazódik Saradába. Ez olyan mintha te megharapnál egy terhes nőt és belekerülne a babába a DNS-ed. Ez hülyeség ilyen nincs. Max az anyába kerülhetne bele de a babába nem. Nevet No meg arról nem is beszélve hogy Karin amikor megharap valakit nem a DNS-e kerül bele hanem a chakrája hisz azzal gyógtja meg az embereket. A DNS max a bőr felső rétegébe juthat bele véráramlatokba semmiképp. Ráadásul ez még mindig Shounen ha ilyen storykat akarsz nézd délutánonként a TV-t van rengeteg szappanopera. Most viccen kívül. Amiket felsoroltál azokban szokott ilyen lenni. Nevet Fehér Zetsunak meg ehhez nem volt semmi köze csak eleinte mindenki azt hitte hogy az ő klónjai mert fehérek és hasonlítanak rá. De mint Oro elmondta ő egy teljesen egyedi emberke.

Egyébként az homlok pöci felért kb ezer csókkal csak úgy mondom. Nevet Ami Sasukét illeti: Miért kéne neki megbocsájtani vagy elnézni bármit is? Semmi rosszat nem tett a családjával. Ez olyan mintha egy katonának fel akarnád róni hogy miért nem inkább a családjával van, miért megy háborúzni. Ez a kötelessége mint neked a tanulás vagy a munka. Vagy te eltudod képzelni hogy Sasuke papírokat tologat vagy suliban tanít? Mert én nem. Kishi pont hogy tökéletesen átadta a karakterek jellemét sokat változtak de mégis megmaradt mindenki alap jelleme.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 23:51:19 írta Kuro25 » Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1433 Dátum: 15 júl 03, 00:25:14 »

Kuro25 Bocsika, de marhára nem volt egyértelmű, hogy ki kivel utazgatott, mivel a mangastream és a panda is másképp fordította Mosolyog Hármasban vagy kettesben és ha kettesben akkor ki kivel. Am, marhára nem lényeg itt pár embernek, csak gondoltam, azért megosztom az eredetit. Sorry a témaváltásért.


Itt nem arról van szó, hogy csak Sarada tartja össz őket... Pont fordítva, az összetartásuk végeredménye az, hogy Sarada itt van.
Nem azért szeretik egymást, mert Sarada ott van nekik, hanem azért van nekik most ott Sarada mert szeretik egymást.

Ez szerintem annyira egyértelmű, hogy az valami hihetetlen.


Hidd el, nagyon sok embernek nem az.
Ezt a Karin dolgot is rengetegen bekajálták épp emiatt, gőzük sincs róla, hogy milyen Sasuke és Sakura kapcsolata. Nézem itt a youtube review-kat, hát...szörnyülködök. De ez amúgy igaz volt a létező összes Naruto fejezetre, egyszerűen borzalom, hogy mennyire el van szállva sok ember.

most jut eszembe

3.: Sasuke és családja. Tényleg elintézik annyival, hogy 12-13 évig nem volt ott a családjának, hogy a szívemben vagytok? Ez az egyik oka amiért gáz, hogy a gonosz ennyire nem volt fenyegetés a végén. Emiatt a csávó miatt nem ment haza több mint egy évtizedig? És ezt elintézik egy fejpöcköléssel? Én tudom, hogy Kishimoto bevallottan nem a romantika mestere, de elég gáz, hogy Sakura, és most már Sarada is minden sz*rt elnéznek Sasukénak egy leheletnyi törődés kimutatásért. Azért ennyire ne legyenek elnézőek már a karakterek.

Sasuke nem Shin miatt volt távol, hanem egy Kaguyánál is erősebb valami miatt (ami mellesleg a Boruto film főgonosza lesz...vagy gonoszai, mert ha jól láttam 2 van), amit még nem sikerült legyőzni. És bocsánat, de az a "fejpöckölés" egy nagyon is fontos gesztus. Nagyon sokat jelent Sasuke, és most már Sakura és Sarada számára is. Kishimoto lényegében aláírta a Gaidenben, hogy még egy csóknál is jelentősebb és erőteljesebb. Sasuke számára ez felér annyival, hogy "szeretlek" (nem feltétlen romantikus értelemben) /"fontos vagy nekem". Tény, hogy kaksi, hogy Sasukének távol kell lennie, de az egész gaiden arról szólt, hogy a családot a szeretet tartja össze. És ameddig ez így van, addig nem számít, hogy milyen távol vannak egymástól. Nem mellesleg a 8. fejezetben Sakura szájából is elhangzott, hogy Sasuke pont, hogy miattuk van távol, és éppen azért nem tud haza jönni, mert annyira fontos neki ő és Sarada, vagyis, hogy megvédje őket - meg még pluszban az egész világot - a fenyegető gonosztól.

Különben, Sasuke most azért ment el, mert ugye még nem ért véget az eredeti küldetése (gondolom én). Akkor a film végén haza jön már végre és marad is?

További egetrengetően fontos kérdés: Ha Sakura szétzúzta a családi fészket még az első fejezetben, akkor hol is vacsizott pontosan a drága Uchiha familia? Nevet
A panelek alapján azt mondanám amúgy, hogy csak 1 napot maradt Sasuke, mert rögtön beesteledik, kajolnak, majd reggel lesz és már megy is...de azok alapján, hogy közben készült egy fotó is, meg lakásuk is lett hirtelen, lehet, hogy mégsem 1 nap volt az.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 00:41:38 írta jamiez-sw » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1434 Dátum: 15 júl 03, 08:30:26 »

Nem arról van szó, hogy a fejpöckölés nem fontos gesztus, hanem hogy bőven nem elég. A csávó nem volt ott a lánya életében olyan szinten, hogy fel sem ismerte. Ezt nem lehet ennyivel elintézni. És a katona metafóra. Nekem több katona ismerősöm is van, és ők is tartják a kapcsolatot. Küldhetett volna üzenetet, levelezhetett volna a családjával, tud kigyókat idézni, akik elvitték volna. Mégcsak nem is beépülve volt, mint mondjuk Itachi szóval gond nélkül tarthatta volna a kapcsolatot. Ráadásul ne mondja már, hogy több mint 10 év alatt nem tudott egyszer sem hazanézni a lánya kedvéért. Vagy üzenni Sakurának, hogy menjenek ebbe és ebbe a városba mert ott lesz és találkozzanak.

Mondom nem azt mondom, hogy nincs a gesztusának jelentősége, hanem hogy egy gesztus nem elég.

A Karin résznél meg félreértettél. Nem azt mondom, hogy Karinnak kéne lenni az anyának. Hanem, hogy egy szálhoz képest, amit az egész arc alatt épített fel, és aminek lett az a DNS  teszt a csúcspontja. Egyszerűen dramaturgiailag, ezt lezárni annyival, hogy a csávó rossz mintát használt eléggé összecsapott. Lehetett volna ezermás normálisabb módja a magyarázatnak, hogy miért került bele Karin DNS-e. Lehet, hogy nem Sakura, hanem Sarada volt életveszélyben újszülöttként, és Karin DNS-e segített neki az életben maradáshoz, vagy bármi más, mint az hogy rossz mintát használtak.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 08:35:31 írta procsek » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1435 Dátum: 15 júl 03, 08:47:00 »

Sasukénak ez a homlokpöckölős gesztusa a szeretet hele.Itachi is ugyanezt csinálta vele és ő is Sakurával.Hülyén hangzik,de ez egy gesztus.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1436 Dátum: 15 júl 03, 09:07:25 »

Sasukénak ez a homlokpöckölős gesztusa a szeretet hele.Itachi is ugyanezt csinálta vele és ő is Sakurával.Hülyén hangzik,de ez egy gesztus.

Ezzel teljesen egyetértek. De egy ilyen esetben egy gesztus nem elég.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1437 Dátum: 15 júl 03, 09:10:40 »

De szerinte pont elég.Sasuke sosem volt az az érzelgős típus,ahogy egyik Uchiha sem.
Amúgy meg mi a furcsább:
Homlokpöccintés,vagy a nyakába borul és sír.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1438 Dátum: 15 júl 03, 10:34:21 »

Nem arról van szó, hogy a fejpöckölés nem fontos gesztus, hanem hogy bőven nem elég. A csávó nem volt ott a lánya életében olyan szinten, hogy fel sem ismerte. Ezt nem lehet ennyivel elintézni. És a katona metafóra. Nekem több katona ismerősöm is van, és ők is tartják a kapcsolatot. Küldhetett volna üzenetet, levelezhetett volna a családjával, tud kigyókat idézni, akik elvitték volna. Mégcsak nem is beépülve volt, mint mondjuk Itachi szóval gond nélkül tarthatta volna a kapcsolatot. Ráadásul ne mondja már, hogy több mint 10 év alatt nem tudott egyszer sem hazanézni a lánya kedvéért. Vagy üzenni Sakurának, hogy menjenek ebbe és ebbe a városba mert ott lesz és találkozzanak.

Mint nő tudom azt mondani, ha Kishimotóból, és az eddigi Naruto fejezetekből indulok ki, hogy ez a legtermészetesebb megnyilvánulás Sasukétól. Brutálisan ütős szeretetnyilvánítás. De vegyük akkor úgy, hogy nem Kishimoto a mozgató erő:
Ha átgondoljuk Sasuke min ment keresztül pusztán Itachi  Szeretet létezésétől... (Itachi nem ölte meg, gyűlöletre hergelte, kiválasztotta, hogy ő legyen a méltó gyilkosa...) Aztán jött az igazság, hogy Itachit, akire gyerekkorától kezdve felnézett, úgy ölt meg, hogy még az adósa is, és ráadásul jellemben feddhetetlen maradt.... Majd ugyanezzel az emberrel találkozik, megbeszélik a dolgokat, és Sasuke végre merheti igazán szeretni a bátyját, akit alig bírt gyűlölni.... (persze másik utat választ mint Itachi...)
Ezek mellett volt egy igen jellegzetes mozdulat, ami nem gesztus, hanem a szeretet egy különleges megnyilvánulása, ami két ember között van, amiről csak ők tudnak, ami egyedi. (Igazából két fiú testvérem van, és azért érzem ezt át, mert nekünk is van ilyen jelünk. Nevet) Ez a homlokpöccintés többet jelentett mindig is mint az ölelés, vagy egy homlok/arcra puszi. Ez olyan Itachis,  Szeretet ami azt jelképezi, hogy ha valaki, hát ő igazán szeretett valakit. Mosolyog Ebben a mozdulatban az ő megkérdőjelezhetetlen szeretete van, ezt szimbolizálja. Számomra ez több mint gesztus. Ez az Itachis oldala, amit Sasuke nem azért vett át, mert egy gesztust akart, hanem mert eljutott odáig, hogy tudta, ez neki mit jelentett gyerekkorától kezdve. Ez olyan, mintha gyerekkorodban a szüleidtől kaptál volna egy jellegzetes mondatot, játékot, mittomén mit, és ezt adod tovább a szerettednek. A gyermekkorban kapott élmények mindig erősebbek. Mikor a homlokpöcit látom, amit Sasuke ad, akkor biztos vagyok abban, hogy szereti azokat a személyeket akiknek adja, mert idővel leesett számára, hogy ő is feltétel nélküli szeretetből kapta, az meg pláne, hogy ebbe belerakja Itachi  Szeretet emlékét. És azért Sasuke nem kapott még a szüleitől sem sok ölelést, az egyetlen érzelemnyilvánítás ez volt. Igazából ez nem gesztus, hanem megbizonyosodás Sakuráék számára, - akik még ha nem is ismerték Itachit, érzik ennek a jelentőségét - hogy Sasuke ku....ra szereti őket! Nevet

Az érzelemnyilvánításra: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/709/5
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/709/10
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/13
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/709/18
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/709/20
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/710/15 - hát én ilyeneket soha a büdös életben nem láttam még Sasuketól. Nevet Ez azért eléggé mutatja a jellemfejlődését, és hogy mit is érez. Nevet Nekem ezek így jöttek le. Mosolyog

Ami pedig a kapcsolattartást illeti: Sasuke maga mondta, hogy dimenziókon át kereste Kaguya seregét. Ha ez így van hogy is tudott volna egy másik dimenzióból üzengetni az asszonynak?  Gondolkozik Nevet : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/17
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 10:39:13 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1439 Dátum: 15 júl 03, 11:32:44 »

Brutális epic színezés papa Shinről.  bow
http://orig03.deviantart.net/133e/f/2015/184/5/9/naruto_700_9___shin_uchiha_by_belucen-d8z4nfr.png
Naplózva

Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!