24 máj 12, 23:29:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407024 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1410 Dátum: 15 júl 02, 16:36:06 »

Amúgy azt vágjátok, hogy Lee fiát úgy hívják, hogy "Metal" (Metaru)? Nevet
Az ő gyerekének meg Death Metal lesz a neve.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1411 Dátum: 15 júl 02, 16:40:19 »


Ami Sarada születését illeti elvileg Sakura nem akarta egyedül hagyni Sasukét ezért vele ment küldetésre és hát ugye Sasuke a Takával volt így közben született Sarada.


Szerintem a Takával nem lehetett, mert a Taka azt jelenti, hogy Karin,Suigetsu meg a harmadik akinek nem jut eszembe a neve. Ha így lett volna akkor tudták volna a többiek hogy Sasukénak van egy kölke Sakurától és Suigetsu tudná ki az anya...ha csak nem akkora hülye  Technikai KO
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1412 Dátum: 15 júl 02, 16:58:56 »

Amúgy azt vágjátok, hogy Lee fiát úgy hívják, hogy "Metal" (Metaru)? Nevet
Ez honnan derül ki? ki az anyuka?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1413 Dátum: 15 júl 02, 17:05:26 »

Ez honnan derül ki? ki az anyuka?

A scanből, amit linkeltem abban a kommentben.
Nem tudni.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1414 Dátum: 15 júl 02, 17:47:00 »

Hát, Tenten. Ki más lenne? Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #1415 Dátum: 15 júl 02, 17:52:24 »

Éppen itt volt az ideje, hogy vége legyen, így is elég hosszú volt.
Nekem nem tetszett, én a minőségi dolgokat szeretem.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1416 Dátum: 15 júl 02, 19:30:05 »

http://naruto.wikia.com/wiki/Metal_Lee

Egyelőre itt. Tom, hogy általában nem a legjobb forrás, de nevekhez stb megbízható, mert addig nem írják azokat át, amig valami rendes forásból nem jön hozzá infó. Majd utána nézek, hogy honnan volt ehhez, de ilyen szinten szerintem megbízható forrás, pláne, hogy a rendes japán leírása is ott van mellette.

EDIT:

http://41.media.tumblr.com/c60d88c742a88e8d2a9bfc2b8040bba8/tumblr_inline_nqv4x8viO71t01v4j_1280.jpg

Tessék itt  a rendes forrás.
Az komoly. Mondjuk nem meglepő hogy ő az apja sejthető volt. De ez a név beszarás. Nevet

Hát, Tenten. Ki más lenne? Nevet

Egyet értek szerintem is Tenten pláne hogy az arca eléggé hasonlít is rá. Meg ugye a 700-as fejiben is egymás után jöttek a lapok és az tuti nem véletlen. Nevet

Am, a nyers, eredeti verzió szerint ezt mondja Karin a szülés megmagyarázásnál (mielőtt bárki bele kötne, ez a felhasználó rengeteg hivatalos cikket fordított már, és több ember is aláírta, hogy tényleg ezt mondja Karin): http://www.narutoforums.com/showpost.php?p=53913057&postcount=792

Igazából mindkét angol fordítás szinte ugyan ezt fordította csak máshogy megfogalmazva szóval... Nevet

Szerintem a Takával nem lehetett, mert a Taka azt jelenti, hogy Karin,Suigetsu meg a harmadik akinek nem jut eszembe a neve. Ha így lett volna akkor tudták volna a többiek hogy Sasukénak van egy kölke Sakurától és Suigetsu tudná ki az anya...ha csak nem akkora hülye  Technikai KO

Meg Jougo. A Taka felvetés csak tipp de az fix hogy Sakura Sasukével ment küldetésre és közben lett terhes.
Elvégre ha hagyatkozhatunk a 3 fordításra ami van angolul akkor ez a lényege. Nevet

Éppen itt volt az ideje, hogy vége legyen, így is elég hosszú volt.
Nekem nem tetszett, én a minőségi dolgokat szeretem.

Akkor bizonyára mazochista vagy mert végig kitartottál. Egyébként ha ez volt hosszú akkor mit szólnál azokhoz amik dupla ilyen hosszúak? Nevet Komolyan nem értem hogy aki ilyeneket nyögdécsel mit keres itt egyáltalán. Narutóra mindent lehet mondani csak azt nem hogy nem minőségi. És ez már tényleg nem ízlés kérdése. Mert ha nem haterkedéssel állunk hozzá akkor is látjuk hogy simán benne van a TOP 5 Shounenben. Nincs túl sok Shounen Fight manga aminek van komolyabb mondanivalója is szóval ja. Pláne olyan ami nem csak arról szól hogy csitt csatt bimm bumm. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 19:32:08 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1417 Dátum: 15 júl 02, 19:35:21 »

Azért ha tényleg Tenten az anyja, akkor az megérne egy-két oldalt csak említésnek, vagy a movieban valamit.  ikszdé Lee és a szerelem, valahogy... megnézném, basszus, na, valahogy annyira nem tudom elképzelni. De végülis valahogy megcsinálta a fiát, szóval....  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1418 Dátum: 15 júl 02, 19:36:51 »

Szerintem nem Tenten lesz anyja, mert akkor az már kiderült volna a 700. fejezetben. Tenten valószínűleg nejin kívül sok embert nem lenne képes szeretni, szóval szerintem Metal-kun anyja valami random shinobi, akit nem ismerünk.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1419 Dátum: 15 júl 02, 19:44:47 »

Innentől azért érdekelne, hogy hívták Lee apját, ha már ő Rock lett, a fia meg Metal.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1420 Dátum: 15 júl 02, 20:15:43 »

 én már az elejétől fogva azt gondolom hogy Gai a faterja, nincs az az isten h ne ő legyen az apja, jobban hasonlítanak egymásra mint Boruto és Naruto  Gondolkozik
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1421 Dátum: 15 júl 02, 20:23:58 »

Ki van csukva.  Nevet Egyébként is, mennyi lehetett Gai akkor, amikor Lee született? 13-14? Akkor csak az érdekelte, hogy verheti el Kakashit. Egyébként meg, Lee azért néz ki így, mert baromira felnéz rá.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1422 Dátum: 15 júl 02, 20:25:26 »

én már az elejétől fogva azt gondolom hogy Gai a faterja, nincs az az isten h ne ő legyen az apja, jobban hasonlítanak egymásra mint Boruto és Naruto  Gondolkozik

Boruto és Naruto annyire nem hasonlítanak szerintem. Oké mindkettő szőke meg rókabajuszuk van és kis figyelemhajhászok, de szerintem Boruto inkább az anyjára ütött, csak nem jellemben.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1423 Dátum: 15 júl 02, 20:28:40 »

Szerintem nem Tenten lesz anyja, mert akkor az már kiderült volna a 700. fejezetben. Tenten valószínűleg nejin kívül sok embert nem lenne képes szeretni, szóval szerintem Metal-kun anyja valami random shinobi, akit nem ismerünk.

Tenten sosem szerette Nejit, csak mint barátot. Amikor meghalt, akkor sem ejtett még csak könnycseppeket sem, ellenben Leevel, aki zokogott.
Anno a Part 1 végén meg Tenten irult-pirult Leere, szóval mindig is iránta vonzódott.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1424 Dátum: 15 júl 02, 20:43:50 »

Amúgy ez a scan, amit linkeltem: http://41.media.tumblr.com/c60d88c742a88e8d2a9bfc2b8040bba8/tumblr_inline_nqv4x8viO71t01v4j_1280.jpg

Azért is érdekes, mert, aki tud japánul, vagy picit megáll összehasonlítani a jeleket azt ezt a két érdekes nevet is olvashatja rajta:

-Uzumaki Hinata
-Uchiha Sakura
Naplózva

Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!