24 máj 12, 17:05:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1380 Dátum: 15 júl 02, 08:37:23 »

Sasuke szégyenlősebb, mint azt gondolná róla az ember Nevet

Látszik a fején hogy erősen gondolkodik mit csináljon. ikszdé
Megpusziljam, ne pusziljam , vagy egy csókót adjak neki? De ha megütöm a homlokát az már kevés me a feleségem.És itt van a kölyök is. Na jó hagyom a faszba csáááá.

Nekem úúúgy tetszett ez a fejezet. Direkt úgy ültem be hogy nem várok sokat, de kellemeset csalódtam.Mosolyog
Na jó menjünk sorban:
Kurama a legnagyobb giga badass az egész világon még mindig. Nevet Lehet akármennyire "szelíd", még mindig benne van a veszélyes gonosz róka, és nagyon tetszett, hogy így kicsit ő is szerephez jutott.
Naruto te jótét lélek, Konohai Teréz Anya ,csak ne hogy úgy járj mint az Árva c. filmben mikor a kis csaj felvágja a családot reggelinek. Kabuto, árvaház, árvaház konoháh belül? MI VAN? biztos vagyok benne, hogy ez igazából egy titkos labor, és még mindig úgy néz ki mint Kabuchimar u, lesz valami össze köttetése Orochimaruval, ez nekem bűzlik. Nevet
SASUKE-KUN Szeretet Szeretet Ahj de édes volt Nevet

Na látjátok megmondtam, hogy Sarada küldetés közben született Nyelvesít ami igazából nem jelent semmit , de jó érzés, hogy bejött Nevet Suigetsu meg igazából zseni ezekszerint , mert tudta használni a gépet Nevet

Úgy összességében nekem nagyon tetszett az egész, még akkor is ha csak sajnos 10 fejezetes. Sakura és Sarada kapcsolatát is jó volt látni hogy mennyire szereti a lányát, de hát ez nyilván természetes. Sara pedig kereste önmagát, hogy ki ő, miért létezik, ezek pedig egy 13 éves lány gondolatai. Bár merész volt , hogy erre alapozva írta meg a mangát. Nevet Sarada sharinganja hipp hopp feléledt, csihi puhi, Naruto menőbb mint valaha, Sasuke érzelmesebb mint valaha, Sakura csinibb mint valaha. Kezdődhet már a movie Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1381 Dátum: 15 júl 02, 08:39:07 »

Eltüzelték,a hamvait meg elásták.Kaguya nagyon beteg lett ikszdé már várom mikor lesz benne a Shippuuban ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1382 Dátum: 15 júl 02, 08:48:46 »

Kicsit off a témába, amiért bocsi is, de biztos van akit érdekel.
Kitettem ide az új Storm 4 trailert, amiben elsőnek hallható Kaguya hangja:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3856.3360

-------

On:

Azért nem mondom Kabuto úgy fest megmaradt ilyen kígyóbőrösnek, szóval elég ijesztő lehet, mint "háziúr" vagy fődada vagy mittom én minek hívják a posztját Nevet
Meg szegény most olyan, mint ha Naruto rásózott volna 90-es ikreket Nevet

Az animéban is ez lesz Kaguya hangja? Baromira illik hozzá. Mosolyog
Hát én mindenkire számítottam, csak Kabutora nem. Mosolyog Mondjuk ezzel a fejjel és mondattal akár még cukrot is árulhatna. : http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/9 "Nem kell megijedni, a mama szeret titeket" Nevet  http://noiportal.hu/images/cikkek/37440_witchsnowwhite.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 08:53:25 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1383 Dátum: 15 júl 02, 08:56:41 »

Az animéban is ez lesz Kaguya hangja? Baromira illik hozzá. Mosolyog

Igen, gyakorlatilag 100%. Annó a Jinchuurikik hangjai is a Storm 3 trailerében voltak benne először. CC2-ék imádják lelőni ezeket előre.
Kaguya szinesben: https://pbs.twimg.com/media/CI5HyfbW8AAPuFe.jpg:large

Amúgy, amit Kabuto mond az végül is igaz, csak kicsit hátborzongató egy ilyen lenyalthajú kígyóembertől Nevet
És ha Danzou 2-nek (bárki is legyen az) kell ember a brigádjába nyugodtan odaadhat egy-két Shint mert úgyse veszi észre senki, ha 1-2 eltűnik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 08:58:06 írta Exkirion » Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1384 Dátum: 15 júl 02, 09:04:22 »

Sasuke szégyenlősebb, mint azt gondolná róla az ember Nevet

Látszik a fején hogy erősen gondolkodik mit csináljon. ikszdé
Megpusziljam, ne pusziljam , vagy egy csókót adjak neki? De ha megütöm a homlokát az már kevés me a feleségem.És itt van a kölyök is. Na jó hagyom a faszba csáááá.

LOL! És tényleg! Én bírtam! Fut a gyáva!! Nevet Nevet Nevet

SASUKE-KUN  Szeretet Szeretet Szeretet Ahj de édes volt  Nevet

Komolyan mondom Sasuke kezd feljönni nálam. Eddig nem voltam róla túl jó véleménnyel, aztán semleges lett, a gaidenben pedig már elérte a harmadik helyet, és most úgy érzem kezd az élre törni. Nevet Szegény Itachi és Minato, azért lesznek lassan hátrányban, mert ők már nem élnek, és nem tudják az érzelmeiket kimutatni. Nevet Kell ide az edo tenszei na!  Ördögi

Na látjátok megmondtam, hogy Sarada küldetés közben született Nyelvesít ami igazából nem jelent semmit , de jó érzés, hogy bejött Nevet Suigetsu meg igazából zseni ezekszerint , mert tudta használni a gépet Nevet

Ezt valahol én is írtam. Úgy tudtam, hogy Sakura nem fogja egyedül hagyni Sasuket. Nevet Csoda hogy terhesen elengedte apuci Nevet
Tényleg hiányzik nekem, mikor Naruto is betoppan, és találkozik Hinataval és Borutoékkal.... Viszont meg vagyok róla győződve, hogy a filmben sokkal többet látjuk őket. Nevet Ez fix. Nevet Úgy hogy CapacRaimi is megnyugodhat Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 09:17:36 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #1385 Dátum: 15 júl 02, 09:09:51 »

Tényleg az öregebbik Shinnel mi a retek lett? Nevet


Azt mondta Susky, hogy visszaviszik Konohába. Biztos nem fog pattogni, mert eltörték a csontjait.

Én úgy gondolom, hogy a Csocsós részeket simán ki lehetne cserélni Hinata-Himawari, vagy Ino-Inojin, vagy akár Temari-Shikadai pillanatokra..... Értem én, hogy a Boruto moziban lesz az Uzumaki család, de azért mutathattak volna egy kicsit többet belőlük.  Szomorú


Amikor Naruto megfogta a Shinnek a fegyverét, és ránézett... áhhh besírtam xD annyira badass Kurama, hogy el sem hiszem  Ördögi Ennél már csak az volt a jobb, amikor Kurama szájkaratézott Shukakuval Nevet
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1386 Dátum: 15 júl 02, 09:19:11 »

Hát ez a rész   wow.  Naruto-kun szemjutsuja üt . Sasuke is mikor ott hagyja sakurat.  Perfect resz volt. 
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #1387 Dátum: 15 júl 02, 10:08:41 »

Hát örömmel tölt el, hogy igazam volt a Sarada üggyel kapcsolatban, ugyanakkor nem bántam volna ha meglep valamivel a sztori. Viszont most már ennek a vitának is vége, a tények azok tények.
Ráadásul tudjuk hogy lett gyerekük: Sakura csak nem hagyta békén Sasuke-t, és nem tudta lerázni, hosszú ideig követte őt, végül megtalálta a megoldást, csinál neki gyereket, akkor csak hazamegy és békén hagyja. És látjuk, hogy bejött. Kúl
Amúgy nem értem, mégis milyen állatok lehetnek Sasuke-ék, ha maguk mellett hagyták Sakura-t még 9 hónapos terhesen is, és csak szülés után küldték haza. És ezért nem volt Naruto se biztos a dologban, mert ha Sakura már terhesen akart volna Sasuke után menni, akkor Naruto biztos nem engedte, itt út közben történtek dolgok Hümm-hümm, szóval 9+ hónap távollét volt.
Naplózva
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1388 Dátum: 15 júl 02, 10:35:42 »

Hát... szégyen, nem szégyen én sírtam... na jó, csak könnyeztem... Meg röhögtem, amolyan sátáni kacajosan. Szegény Sakura! De nem is Kishi lett volna, ha ezt  nem játssza be! Meg aztán Sasuke eléggé alulfejlett érzelmi intelligenciával rendelkezik. Nem olyan karakter akinek minden vágya teljesíteni a felesége elböffentett kívánságait, de az ért, na! Tőle max annyit várhatunk (amit értelemszerűen nem mutatnak a mangában), hogy odafigyel rá, kedves vele amikor kettesben vannak. Nevet Kishi biztos úgy volt vele,  egy ölelés, egy homlokpöci, plusz még fotót is csináltak, elég ennyi az érzelmezésből, Sakura meg már úgyis megszokta! A többi a rajongók dolga, majd ők a fanfictionökben összehozzák, kiforgatják, lerágják a szerelem csontot, "én akkor is Shounen mangát csinálok, kész, pont!"
 Sarada a legjobb! Most hogy ki lehetnek akadva azok, akik átírták Karinra az anyját Narutopedián!  Ördögi A kiscsaj kövi missziója (amíg nem lesz belőle hokage) lehetne a szülei összehozása, (vagy kiderítése, vajh, tényleg csak azért vannak együtt, hogy megkreálják őt, és tán egy kis tesót, (mert mondani mindet lehet) bár ez már felülíródott Shinekkel ikszdé) Az új Uchiha klán!  Nevet (Jaj, még belegondolni is sz*r!) Naruto, te vastagon vajazott szívű pótpapa! :'D És az ájtatos nővér Kabuto! Kb headshot!
 Nekem hiányérzetem van, most, hogy vége. És nem a jóféle hiányérzet. :/ Ahogy olvastalak titeket, nem csak nekem. Több Borutot, Himawarit, newgent, Konohát vártam. Többet a kölykökről, és... Basszus, moziig van még legalább, hat hét! Nem lehetett volna...? Kézenfekvő, hogy nem. Hat fejezetben nem tudna kibontani semmit... De akkor is! Legalább egy kicsikét húzhatta volna még!  Neeem Most mit csinálok a filmig? Annyira nem vagyok elvetemült, hogy AFS-en végigolvassam az összes fantörpikus történetet! TwT Hmm... hat hét... Ha ötszáz fejezetre elég volt négy nap...  Gondolkozik
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1389 Dátum: 15 júl 02, 10:36:35 »

Amúgy nem értem, mégis milyen állatok lehetnek Sasuke-ék, ha maguk mellett hagyták Sakura-t még 9 hónapos terhesen is, és csak szülés után küldték haza. És ezért nem volt Naruto se biztos a dologban, mert ha Sakura már terhesen akart volna Sasuke után menni, akkor Naruto biztos nem engedte, itt út közben történtek dolgok Hümm-hümm, szóval 9+ hónap távollét volt.
Nem úgy volt, hogy Sakura terhesen akarta megkeresni Sasukét, és azért szült az egyik "bunkerben"?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1390 Dátum: 15 júl 02, 10:39:10 »

Harmadszorra újraolvasva már nagyon bejön ez a vég.Ezek eután baromira kíváncsi vagyok lesz-e ebből még valami...mármint a Boruto mozin kívül.Sakura meg terhesen ment megkeresni Sasukét azt azért szült akkor.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1391 Dátum: 15 júl 02, 10:41:36 »

http://kaizen-07.tumblr.com/post/123012897356/thelittlechook-because-sai-truly-has-no
neheheheheeee xd imádom Sait
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1392 Dátum: 15 júl 02, 10:52:19 »

Nem úgy volt, hogy Sakura terhesen akarta megkeresni Sasukét, és azért szült az egyik "bunkerben"?

De. Én is így értelmeztem a dolgot. Gondolom utána ment valami miatt és összefutott Karinnal, jól összevesztek aztán megbarátkoztak, de egy jó ideig nem találták Sasukét és ez lett belőle.

Sakuráról simán elhiszem, hogy terhsen is utána megy.
Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #1393 Dátum: 15 júl 02, 11:03:52 »

Így újra olvasva valóban terhesen mehetett utána, DE még nem volt 3 hónapos terhes szerintem (megtudta és rögtön elindult talán), mert akkor Naruto tudta volna, és nem bizonytalanodik el. Na jó, valószínűleg nem vette volna észre, de Hinata igen, és leadta volna drótot. De ezt már soha nem tudjuk meg, amilyen kavarodás volt ezzel kapcsolatban, közbe egy ilyen semmi dolog volt. Ez csak trollkodás volt kishi részéről, semmi több. Ördögi
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1394 Dátum: 15 júl 02, 11:29:10 »

http://www.narutoforums.com/showpost.php?p=53911518&postcount=703

Szerintem van benne igazság. Mangapanda elég furán fordít, gyorsan, de nagyon pontatlan itt-ott. Ez a chase-es dolog is rettenetesen zavaros volt. Mellesleg meg nincs értelme, mikor tudjuk, hogy Sasuke csak azután ment el, hogy Sarada megszületett/nagyobb volt (lásd 1. + 8. fejezet), nem gondolom, hogy előbb ott hagyta volna Sakurát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!