24 máj 12, 21:01:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407011 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1365 Dátum: 15 júl 02, 06:08:59 »

The end

http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1366 Dátum: 15 júl 02, 06:27:31 »

Azt kell mondjam hogy eléggé felemásak az érzéseim az utolsó résszel kapcsolatban.
De inkább szomorú vagyok mint sem boldog...de maga a rész:
Volt itt minden,lágyszívű Naruto,családi összeborulás,Kabuto árvaházat vezet és semmi Hinata...sem Himawari.
Naruto árvaházba küldi a Shineket hogy nekik is jó legyen.
De Sarada megkapott minden amire vágyott.Válaszokat,szeretetet és egy új fényképet.Legalább már volt értelme a Gopro-nak.
Azt ezután meg már végképp nem értem mire volt jó ezy hogy Sarada biztos nem Sakura lánya baromság...na mindegy.
Sarada elhatározása hogy hokage lesz...oké megvan az első Uchiha hokage is,Borutonak viszont tetszett a reakciója Nevet látszik mennyire nem akarja a melót.
Mindent össze vetve nem tudom eldönteni hogy tetszett-e az utolsó rész,vagy sem...egyszer még el kell majd olvasnom magyarul is.De azt sajnálom hogy ezzel vége a gaidennek,mert konkrétan nem történt benne semmi.Jó azért nem semmi...

ja és egy új kép a Boruto mozihoz
úgy néz i Kankuronak is van egy fia ikszdé a félfeka srác ki lehet? Bee fia? rajta van a Hachibi feje a medálján ikszdé
http://40.media.tumblr.com/3596dbc2d62713c85c8ad9ba7bc406cc/tumblr_nquix0Tdgu1tltr42o1_540.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 06:55:04 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1367 Dátum: 15 júl 02, 07:40:04 »

Jesszus, tényleg lezavarták egy fejezetben. O.O Na mindegy, tetszett attól még, az Uchiha család nagyon kemény, Sarada meg Hokage akar lenni, na ez az, ami nekem baromira bejött. Az első Uchiha Hokage.
Kurama nagyon nagy volt, szerencsétlen Shinek rendesen becsokiztak tőle, mondjuk meg lehet érteni, ha egy batár nagy róka szemez velük. Azt kell mondjam, hogy Kabuto is... aranyos volt, na. Azért az a gigashin befigyelt ott.  ikszdé Mindenki megtalálta a számítását, Chouchounak is leesett a szitu hál égnek  smirksweat szerencsétlenem nem az eszéről lett híres. na nem baj.
Suigetsu te állat.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1368 Dátum: 15 júl 02, 07:53:08 »

Te is fiam Sarada?! :'D Tudjátok mit? Én is Hokage leszek! Nyelvesít
Először azt hittem fangörcsben fogok kimúlni, erre most jól felképelném Sasukét. Nevet
Na jó. Korábban még megértettem miért kell sokat távol lennie küldi miatt, de most miért? Technikai KO Bár mivel a Boruto movie innen max 1-2 évvel a jövőben játszódik, ezért gondolom most nem tűnik el 13 évre.
Szegény Sakura beégett, a kis mocsok meg mosolyog rajta. ikszdé http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/16
Sajna az Uzumaki familyt nem láttuk, de majd a Boruto movieban látjuk őket eleget.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1369 Dátum: 15 júl 02, 07:58:25 »

Tény, hogy 1 fejezet még elfért volna, de ettől függetlenül szerintem elég jól összehozta Kishi a végét megint.

Kabuto pont azt csinálja, amit gondoltam, hogy csinál, mindenki megkapta a maga kis lezárását és a nem annyira rejtély is megoldódott kb úgy, ahogy selytettem.

Na jó. Korábban még megértettem miért kell sokat távol lennie küldi miatt, de most miért? Technikai KO Bár mivel a Boruto movie innen max 1-2 évvel a jövőben játszódik, ezért gondolom most nem tűnik el 13 évre.
Szegény Sakura beégett, a kis mocsok meg mosolyog rajta. ikszdé http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/16

Mert még nem végzett a dolgával, csak közbe Shinék belepofátlankodtak

Sasukét mondjuk kicsit ijesztő kedvesen viselkedni látni... Meg az a gyanúm, hogy ez: http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/15
Valami visszatérő vicc lesz lassan Nevet

Sasuke szégyenlősebb, mint azt gondolná róla az ember Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 08:00:02 írta Exkirion » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #1370 Dátum: 15 júl 02, 08:03:13 »

Ezek után egyébként még várható gaiden vagy ezzel teljesen vége lett a sorozatnak ?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1371 Dátum: 15 júl 02, 08:05:31 »

Hát ha a Borutos filmet annak tekinted, akkor igen, ha nem, akkor nem, ez volt a vége.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1372 Dátum: 15 júl 02, 08:12:17 »

Sovány lezárás szerintem.Jó oké megtudtuk mi lett Kabutoval is,Uchiha családi egyesülés,de megint olyan kapkodva zárta le az egészet.Pont mint a 700. résznél...Inot meg még mindig nem tartom jó nőnek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #1373 Dátum: 15 júl 02, 08:13:42 »

Az kár mert én egy a  Boruto-ról és Himawari-ról szóló kis 10 fejezetes gaident is elnézegettem volna, de akkor a mozira hárul ez a feladat hogy betöltse ezt az űrt Mosolyog
Legalább megtudtuk hogy azokkal mi lett akiket nem láttunk az alap Naruto manga végén.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1374 Dátum: 15 júl 02, 08:19:19 »

Inot meg még mindig nem tartom jó nőnek.

Ez a legfontosabb nem? Nevet

Legalább megtudtuk hogy azokkal mi lett akiket nem láttunk az alap Naruto manga végén.

Szerintem ennek ez volt a lényege.

Ha játszott innen bármelyikőtök az ultimate ninja storm játékokkal, akkor olyasmi volt ez a szememben mint ott a "Fragment". Egy kis extra. Én nem is vártam sosem, hogy ebből bármi hű de nagy fog kerekedni.

Tényleg az öregebbik Shinnel mi a retek lett? Nevet
Elvérzett ott közben? Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1375 Dátum: 15 júl 02, 08:22:21 »

A francba, egész megkedveltem Sasukét.  Nevet Nem olyan rossz lezárás ez, szerintem aranyos.
Hát, gondolom senkinek nem volt gusztusa összekaparni az öreget, aztán ki tudja.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1376 Dátum: 15 júl 02, 08:31:26 »

A nagy elvárásaim és kétségem ellenére próbáltam csendes megfigyelő lenni, és úgy nézni, mint aki nem napok óta készül harakirit csinálni amiatt hogy tudja, ez az utolsó fejezet.... Mosolyog
Mikor Naruto előszedte háziállatját a belsejéből Nevet egyszerűen ujjongtam. Nevet Előtte azért megizzasztott, és kb. "mármegintszenved, ésbekapottegylövést" gondolatokkal néztem ezt a felső képkockát: http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/2 - aztán legörgettem. Nevet Nevet Nevet Kurama!!!! Nevet

Narutotol meg mi a fene ez a fej?  Gondolkozik http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/6 (Viszont Sakura tényleg nem konohában szült, ezen meglepődhet, de csak látta terhesen, és láthatta hogy egyszer csak megjelentek egy gyerekkel... Erre sem vághatna ilyen fejet.)

Itt Chouji eléggé lefogyott a part 1-hez képest nem? http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/11
http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/2/8

Itt pedig jó-jó, hogy megölelte, de homlok pöccintést akartam volna!!! http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/13 - és hál' Istennek meg is kaptam. Nevet http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/10/14
Sakura meg nem tudom mit várt, hogy Sasuke majd csak is a gyerek előtt fogja megcsókolni?  Ördögi  ikszdé  Vagy egy homlokpöccintésre gondolt csak? Nevet Nekem az nem lenne elég.  Ördögi Pedig milyen jó lett volna látni..... Pirul Nevet

Karin meg.... nem hittem volna, hogy ilyen normális lesz. Mosolyog Kellemes meglepetés.

Sovány lezárás szerintem.Jó oké megtudtuk mi lett Kabutoval is,Uchiha családi egyesülés,de megint olyan kapkodva zárta le az egészet.Pont mint a 700. résznél...Inot meg még mindig nem tartom jó nőnek.

Én most nem éreztem annyira rövidnek. A 12. oldalnál valahogy vártam a lezárást, és kellemes meglepetés volt, hogy van még 7 oldal. Mosolyog Ez persze én vagyok... Próbálok elvonatkoztatni attól, mikre nem kaptam választ, de jó volt a végére Boruto is, felvezették a filmet egy hangyányit.
Sasuke meg megy még felkutatni a titkos sereget, ami tényleg a moviera lesz hagyva. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 08:39:41 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1377 Dátum: 15 júl 02, 08:34:14 »

Az öreg Shint szerintem elásták út közben.De előtte a biztonság kedvéért eltüzelték Danzo karját ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1378 Dátum: 15 júl 02, 08:36:20 »

Néha Kuramanak is kell egy kis szórakozás, na.  Nevet Rohadt dolog lehet a nap 24 órájában semmit tenni.

Akkor már egyszerűbb az egész Shint eltüzelni, francnak kell azt elásni.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1379 Dátum: 15 júl 02, 08:37:08 »

Kicsit off a témába, amiért bocsi is, de biztos van akit érdekel.
Kitettem ide az új Storm 4 trailert, amiben elsőnek hallható Kaguya hangja:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3856.3360

-------

On:

Azért nem mondom Kabuto úgy fest megmaradt ilyen kígyóbőrösnek, szóval elég ijesztő lehet, mint "háziúr" vagy fődada vagy mittom én minek hívják a posztját Nevet
Meg szegény most olyan, mint ha Naruto rásózott volna 90-es ikreket Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!