24 máj 12, 17:55:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406986 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1350 Dátum: 15 júl 01, 10:03:00 »

Amúgy csak szerintem vicces ez, hogy Sakura, Sasuke, Sarada mind a "Sa" szótaggal kezdődik, és Minato, Kushina, Naruto és Hinata nevében is benne van a "Na" szótag? ikszdé Azaz két Nana, ami japánul azt jelenti, hogy hét, ami, mint tudjuk egy bűvös szám a Narutoban. Nevet

Hinata már biztos nem lesz benne az utolsó fejezetben, amúgy én Himawarira is kíváncsi lettem volna. Talán a Boruto mozi utolsó képkockáin láthatjuk majd mindkettőjüket, ahogy várják haza apucit, meg a bátyust. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1351 Dátum: 15 júl 01, 11:14:08 »

Amúgy csak szerintem vicces ez, hogy Sakura, Sasuke, Sarada mind a "Sa" szótaggal kezdődik
SSS family :3
Nekem kifejezetten tetszik Sarada neve. --> (kis angol tudás szükségeltetik) https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2e/a0/b0/2ea0b0f687d17112d5e870d87b847ac1.jpg
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1352 Dátum: 15 júl 01, 12:29:26 »

Végül is így szépen meg lett magyarázva.  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1353 Dátum: 15 júl 01, 12:33:00 »

Wow ezt eddig nem is tudtam.Mármint a "Sa" és "Ra" részt azt tudtam, de a "Da" az új nekem
Boruto tiszta anyja Nevet
http://41.media.tumblr.com/fc77c2d8389ab9ee8fda2c09ba315ee0/tumblr_nqsicuD9x01tjqurao1_1280.png
Hinata Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 13:19:22 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1354 Dátum: 15 júl 01, 13:46:16 »

Mivel az anyja szemeit "örökölte" (mármint formában). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1355 Dátum: 15 júl 01, 13:48:13 »

A mimikája is Nevet
 Kishi ahogy megoldtta hogy megoldotta hogy mindkettőjük ott legyen benne... Nevet baromi jó ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1356 Dátum: 15 júl 01, 14:41:40 »

Amúgy csak szerintem vicces ez, hogy Sakura, Sasuke, Sarada mind a "Sa" szótaggal kezdődik
SSS family :3
Nekem kifejezetten tetszik Sarada neve. --> (kis angol tudás szükségeltetik) https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2e/a0/b0/2ea0b0f687d17112d5e870d87b847ac1.jpg

ITACHI!!!!  Szeretet Jó így a nevekkel játszadozni. (off: Itachis OVA!!!!!  Szeretet)

Amúgy csak szerintem vicces ez, hogy Sakura, Sasuke, Sarada mind a "Sa" szótaggal kezdődik, és Minato, Kushina, Naruto és Hinata nevében is benne van a "Na" szótag? ikszdé Azaz két Nana, ami japánul azt jelenti, hogy hét, ami, mint tudjuk egy bűvös szám a Narutoban. Nevet 

MINATO!!!!  Ámor Ámor

Egyébként én ezt találtam. Fanmade munka, de érdekes elképzelés...  Gondolkozik Mondjuk, remélem Kishi nem így oldja meg.... Gondolkozik
http://www.reddit.com/r/Naruto/comments/3behhg/naruto_gaiden_chapter_70010_prediction/

Próbálom magam szoktatni a gondolathoz, hogy az utolsó fejezet lesz, de eléggé nem sikerül.... Sír
De, rendben, kb. 20 oldalba mi férne bele? :
1, Apuci és anyuci ájuldozik Sarada erején, persze még veszélybe is kerülhet, megmentik, beverik a sok kicsi "vonatot" (shineket) - 2-3 oldal.
2, Apuci megmagyarázza Sarada születési körülményeit, Sakura elmondja hogy mi a fene volt, érzelmekről beszélgetünk, olvadozhatunk Sasuke és Sakura szerelmén Nevet - 5 oldal emlékezésekkel együtt.
3, Hazatérnek konohába, mindenki találkozik mindenkivel, és kagegyűlést rendeznek, hogy mi is lesz Kaguya seregével, Sasuke felvilágosítást tart. - 5 oldal.
4, Felkészítik a terepet a vizsgára, és előkészülünk a Boruto moviera. - kb. 3-4 oldal.
5, Talán megismerjük az utolsó oldalon a gonikat, csak hogy Kishi felvillantson minket, és valami ilyen mondattal zárja: "Konohába beköltözött a béke, de még senki sem sejti, ez csak ideiglenes állapot" Nevet És a végére beteszik ezt: http://stream1.gifsoup.com/view1/2138971/rinnegan-o.gif Nevet Nevet

Így végül is le lehet zavarni az egészet, de így hol vannak a Bijuuk, mi van Karinnal? Mi lesz Orcsival? Stb. stb.
És 5x-i elolvasás után valahogy Naruto a lelkizésen kívül nem sokat tett bele ebbe a gaidenbe. Bár az is lehet, az összes hokage ilyen lett volna... (Kérlek győzzetek meg az ellenkezőjéről! Nevet)
Jó, itt azért elég inba volt. Nevet Nevet : http://pre09.deviantart.net/f281/th/pre/f/2015/134/b/c/naruto_gaiden___uzumaki_naruto_by_uendy-d8te8np.png
Meg itt Nevet: http://img03.deviantart.net/6be9/i/2015/146/5/7/naruto_gaiden_4___naruto_uzumaki_and_kurama_return_by_desorienter-d8ux0sd.png

A Boruto movieban pedig Sasuke ki tudna egyenlíteni, ha most ő mentené meg Narutot. Mosolyog
Hazaérkezés: http://40.media.tumblr.com/1694e4dfb39fc8063bad589199348a03/tumblr_neopgooPcx1qlrheto3_500.png
Ez édes: http://i.ytimg.com/vi/Stf7wmiQARM/hqdefault.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 14:52:58 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1357 Dátum: 15 júl 01, 15:06:16 »


Egyébként én ezt találtam. Fanmade munka, de érdekes elképzelés...  Gondolkozik Mondjuk, remélem Kishi nem így oldja meg.... Gondolkozik
http://www.reddit.com/r/Naruto/comments/3behhg/naruto_gaiden_chapter_70010_prediction/



ezen a kommenten besírtam: "sasuke finally accepts chouchou's chips "  ikszdé ikszdé
nekem tetszett, csak rövid, biztos nem lesz ilyen hosszú....de azért remélem nem spórolnak a papírral  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 17:00:43 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1358 Dátum: 15 júl 01, 18:25:21 »

Ééééés én kész is vagyok Nevet
azért ez eléggé más mint az előzetesben...de jó lenne látni az Uzumaki családot még a mangában Nevet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11221738_962127857184444_463844340017657238_o.png
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1359 Dátum: 15 júl 01, 20:59:14 »

Ezek után, már baromira készülök Hinataékra én is, ami szerintem meg is lesz. Mosolyog Ha a mangában keveset is, legalább a movie-ben láthatjuk majd őket, és ez biztos. Nevet  Ördögi Kúl

Kuro, amit küldtél linket, azon nem találtam spoilert. Lehet nem raktak fel.  Gondolkozik Nem bírom ki holnapig, spoilert akarok!!!!!  Leüt Szerencse smirksweat ikszdé  Technikai KO

Ez meg mi a pokol?: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20141016164959/naruto/images/f/ff/Tailed_Beast_Susanoo.png Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 21:15:36 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1360 Dátum: 15 júl 01, 21:02:08 »

Remélem Chocho valahol útközben haza felé véletlenül golyót kap chips helyett és többé nem kell látnom Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1361 Dátum: 15 júl 01, 21:03:56 »

Hát, ez a Gaiden inkább Uchiha központú lett, lehet, hogy csak annyira látjuk Hinatát, mikor esetleg üdvözli a bandát. Vagy akkor sem.

Amúgy meg valahogy nem csodálkozom, hogy nincs spoiler.  ikszdé  Nem sok spoilert láttam a Gaidenből, persze ehet csak rossz helyeken nézegettem.

Capac, Boruto movieban benne lesz elvileg, szóval nem jött be. xD
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1362 Dátum: 15 júl 01, 21:08:08 »

Ott még kaphat golyót nem?
Mittomén Karui megelégeli hogy 14 évesen nehezebb mint a Serenity azt odadobja a harácsolóknak (bocsi megint Fireflyt nézek)
De már csak pár óra van hátra az utolsó részig Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1363 Dátum: 15 júl 01, 21:30:07 »

Ott még kaphat golyót nem?
Mittomén Karui megelégeli hogy 14 évesen nehezebb mint a Serenity azt odadobja a harácsolóknak (bocsi megint Fireflyt nézek)
De már csak pár óra van hátra az utolsó részig Szomorú

Ó, én is tök simán kinyírnám a kis csajt.  Angyal Angyal Szeretjük a Narutos karaktereket igaz? Nevet  Pojén

Szerintem ma le sem fekszem.: http://img.444.hu/insomnia-animated.gif
Nevet Nevet  Pattog Szerencse



« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 21:31:46 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1364 Dátum: 15 júl 01, 21:34:43 »

Egyébként meg persze, tényleg idegesítő, de azért tökös kiscsaj. Nevet Sasuke általános sorozatgyilkos feje ellenére hozzávág egy zacsi chipset, hogy rendezd a viszonyodat a lányoddal, zsenikém. Az momentum volt.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 21:35:31 írta Papirtigriske » Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!