24 máj 12, 23:57:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407025 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1335 Dátum: 15 jún 30, 12:08:40 »

https://otakukart.com/otakublog/anime/naruto-gaiden-chapter-10-spoilers-sasuke-and-sakura-finally-reveal-the-truth-to-sarada?ibo

remélem igaz Nevet
ajj én annyira várok egy kis érzelmi megnyilvánulást Sasukétól. Legalább annyit, hogy megfogja Sakura kezét vagy homlokon pöcköli élete két nőjét.Nevet

Sajnálattal olvasom, hogy vége lesz... Szomorú De nem tudom hogy a mester készül e valami újra, vagy vannak e neki egyéb művei közben (kétlem, elég lehet ezt is megcsinálni...), de a probléma az az hogy ez a manga szerintem nagyon sikeres, és egy "kissé" kapitalista világot élünk, szóval a haszon miatt nem lepődnék meg ha lenne folytatás. A fanok véleménye nagyon fontos a mangaka számára, mert ha nem szeretik a mangát akkor nem is tudják eladni, ennek megfelelően viszont a fanok pénze talán még fontosabb a kiadó számára... Ráadásul ha valaki ennyire sok időt tölt el valamivel, és megfogalmazódott a fejében a folytatás, mert hogy ez történt, akkor nem hiszem hogy az pik-pak abbamaradna, azt szerintem eléggé megbánná a mester (és zárójelesen írom, de a kiadó is).

Igen én is valami ilyesmit írtam, anno x oldallal ezelőtt. Bár ebben az esetben nem baj ha a pénz az úr, elnézegetném még 1-2 évig a mangát.

Jaj csajok én úgy olvadoztam Sasukénak a büszke fejétől. Ez a csávó akkor a leghelyesebb ha mosolyog. Nyelvesít
http://i.ytimg.com/vi/iB1h2Kc7B4M/maxresdefault.jpg - ekkor a leghelyesebb ikszdé

Sarada nagyon ügyes,hogy ilyen fiatalon ilyen jó a chakra kontorollja, nem hiába a szülei gyereke és az következő generáció mindig túlszárnyalja az előzőt, ezt a Sandaime is megmondta.Nevet

Mivel nem volt netem a múlthéten, neki álltam sima Narutot nézni, ki van írva dvd-re az egész első part. A Chunnin vizsgától néztem és annyira nosztalgikus volt és vicces nézni pl Shikamaru és Temari harcát tudva, hogy ők összeházasodnak és gyerekük lesz, plána mikor Shikamaru nyomja a szöveget, hogy ő csak egy normális életet akar, normális fizuval ,- ehhez képest a Hokage helyettese lesz, ami nem kevés fizuval jár -  elvenni egy se nem csúnya se nem szép csajt - ehhez képest elveszi a Suna legcsinibb kunoichijét és megkapja hozzá a Kazekagét sógornak - lesz két gyereke egy lány és egy fiú - hát ebből lett egy fia Nevet

Mindenkinek ajánlom, hogy nézze újra a part 1-től , egy-két részt vagy többet , hihetetlenül nosztalgikus lesz. Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #1336 Dátum: 15 jún 30, 16:33:01 »

Egy fejezet és vége ,kár mert jól sikerült a gaiden, olvastam volna tovább. Akkor a Shinek legyőzése  után,tisztázzák hogy ki Sarada anya (ez tök egyértelmű ,de biztos ez tölti ki a fejezet felét).     
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1337 Dátum: 15 jún 30, 17:30:09 »

Most őszintén szerintetek a következő chapterben elfogják mondani Sasuke és Sakura az igazságot Saradanak a születéséről? vagy Kishi még mindig húzza az agyunkat?  Neeem mert én komolyan unom már ezt. Mindig túl nagyra teszem a lécet és valahogy csalódok. Oké, hogy kell felvezetés és csúcspont de ha sokáig húzzák az érdeklődés hanyatlik
 kezdek deaktiválódni ebben a témában
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 17:34:02 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1338 Dátum: 15 jún 30, 18:31:30 »

Mindenhol azt írják, hogy Sakura és Sasuke tisztázni fogják ezt a következő fejezetben.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 18:32:03 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1339 Dátum: 15 jún 30, 19:30:20 »

igen fanok valóban ezt írják, mert ezt szeretnék, de hivatalos oldalon is ez áll? miben lehet bízni?
mert a 9.fejezet előtt is mindenki azt hitte, hogy milyen nagy harcot fogunk látni Sakura részéről, erre tessék kaptunk 1 egész oldalt
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 20:09:31 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1340 Dátum: 15 jún 30, 19:34:42 »

Most őszintén szerintetek a következő chapterben elfogják mondani Sasuke és Sakura az igazságot Saradanak a születéséről? vagy Kishi még mindig húzza az agyunkat?  Neeem mert én komolyan unom már ezt. Mindig túl nagyra teszem a lécet és valahogy csalódok. Oké, hogy kell felvezetés és csúcspont de ha sokáig húzzák az érdeklődés hanyatlik
 kezdek deaktiválódni ebben a témában

Muszáj elmondani, mert 1) Naruto kifogja faggatni Sasukét-->http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/16 2) Sasuke és Sakura nem tud róla, hogy Sarada DNS tesztet csináltatott, tehát hogy tudja, hogy "ki az igazi anyja".
Ha kiderül, hogy Sakura az anya, akkor azért kell tisztázni, mert nincs anyakönyvi kivonat +, hogy mi az istenért egyezett a DNS vagy mi volt az egyáltalán. Ha pedig Karin (ami számomra kizárt, elképzelhetetlen és sértő), akkor meg azért kellene felhoznia a születést, hogy mégis hogy az istenbe került Sarada Sakurához.

+ Az előző fejezetben Sarada azzal indított, hogy mi történt a szülei közt annak idején/ mi van közöttük/ hogy érez az apja az anyja iránt. Ergó, Kishinek bele kellene foglalnia ezt is a következő fejezetbe. Gondolom flashback formájában kapjuk meg, hogy mi történt nagyvonalakban Sasuke vissza térésétől Sarada születéséig. Bár lehet, hogy csak a születést fogja Kishi felvázolni, de szerintem ez mindenképp szóba fog kerülni, hogy mi történt akkor. Egyszerűen elkerülhetetlennek tartom. És, ahogy Lemoon is írta, ezt írják mindenhol + bizonyíték (nekem mindenképp, mindenki úgy veszi, ahogy kívánja)--->http://www.narutoforums.com/showpost.php?p=53889234&postcount=257
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 20:00:55 írta jamiez-sw » Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #1341 Dátum: 15 jún 30, 20:20:30 »

Már miért írnák ki hivatalosan hogy mi lesz a következő részben, éppen az a lényeg hogy nem tudjuk Nevet Lehet Sarada is ezt fogja mondani, hogy köszönöm, de nem érdekel ki a vér szerinti anyám vagy az apám, nekem azok a szüleim akiket szeretek és én annak tartok, and that's all... Mosolyog Én nem várok sokat a következő fejezettől, ha tényleg ez az utolsó akkor biztosan kevesebb lesz, mint amit én szeretnék látni, szóval inkább nem várok semmit, és annál biztosan több lesz! Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1342 Dátum: 15 jún 30, 20:33:45 »

Szerintem az lesz, hogy

Sakura: az én lányom vagy!
Sasuke: a védelmed érdekében nincs születési anyakönyvi kivonat. És Karin csak biztonságból elrakta a DNS-ed, és azt lett megvizsgálva. A szemüveg meg csak ajándék volt.
Sarada: nem számít a papír, hisz csak a szeretet számít...
Nagy ölelés, aztán már Konohában is vagyunk és más a téma.

Kár hogy csak 10 rész.. többet is ki lehetett volna belőle hozni...

Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1343 Dátum: 15 jún 30, 20:56:38 »

Már miért írnák ki hivatalosan hogy mi lesz a következő részben, éppen az a lényeg hogy nem tudjuk Nevet Lehet Sarada is ezt fogja mondani, hogy köszönöm, de nem érdekel ki a vér szerinti anyám vagy az apám, nekem azok a szüleim akiket szeretek és én annak tartok, and that's all... Mosolyog Én nem várok sokat a következő fejezettől, ha tényleg ez az utolsó akkor biztosan kevesebb lesz, mint amit én szeretnék látni, szóval inkább nem várok semmit, és annál biztosan több lesz! Nevet
Abban igazad van, hogy hülyeség lenne hivatalosan közölni őket, de az ilyesmi spoilereket nem is a kiadó vagy a mangaka szokta elhinteni a neten. A legtöbb ilyen spoiler nagy vonalakban árulja el mi fog történni, de már láttam olyat ami szó szerint leírta mit mondanak a szereplők és mi(/hol) fog történni a 2 hét múlva megjelenő fejezetben.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 20:57:19 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1344 Dátum: 15 jún 30, 21:50:40 »

Annyit viszont megérne a cucc, hogy egy kis anime legyen belőle, azért lenne mit nézni. Csak hozzá kellene csapni a Naruto végéhez és jónapot.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1345 Dátum: 15 jún 30, 22:32:39 »

igen fanok valóban ezt írják, mert ezt szeretnék, de hivatalos oldalon is ez áll? miben lehet bízni?

https://mangahelpers.com/forum/forumdisplay.php/25-Naruto

Itt érdemes hivatalos spoilert nézni sehol máshol. A többi oldal vagy innen másol vagy kamu.
Hivatalos spoiler általában szerda este vagy csütörtök reggel jön ki.
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #1346 Dátum: 15 júl 01, 06:25:42 »

Am tudom nagyon idevág és ha már irta valaki akkor bocs
De elméletben akinek van rinneganja annak van gedo mazó -ja is
Tehát lazán kindenkit egy kis idézéssel szarrávernek
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1347 Dátum: 15 júl 01, 07:40:39 »

De elméletben akinek van rinneganja annak van gedo mazó -ja is

Ez most már nem feltétlenül igaz.

2 dolog van, amit nem tudunk ahhoz, hogy ez igaznak lehessen mondható.

1. Lehet-e másik dimenzióban lévő dolgot idézni. Ha nem, akkor már nem igaza  dolog. Tudom, hogy Hagoromonak ment, de nézzétek meg kik kellettek hozzá.
2. Ha valaki ezután megszerzi a rinnegant, akkor ugyan azok a feltételek igazak-e a pecsét megtörésére, mint korábban, hiszen ez már nem ugyan az a pecsét, mint korábban, nem is ugyanott van és nem is ugyan azok végezték el a pecsételést.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1348 Dátum: 15 júl 01, 09:16:50 »

Én nagyon várom. Pattog Végre hazatér az SSS family. >.<# Meg talán láthatjuk Hinatát...
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1349 Dátum: 15 júl 01, 09:21:08 »

Mondjuk számomra csak Hinata miatt lenne érdekes az utolsó rész.
De 9 fejezet után már én is kétlem hogy benne lesz  Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!