24 máj 12, 20:30:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407002 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1320 Dátum: 15 jún 29, 11:50:26 »

Nem kamu a hír sajna. Az AnimeNewsNetwork csak hivatalos hírt közöl.
Mondjuk tényleg érdekes lesz 1 fejezet alatt ezt lezárni. Ráadásul nem is írják hogy dupla lesz csak annyit hogy lesz egy színes oldal. Szóval ja mivel mi 1 héttel előbb kapjuk meg mint a Japók lehet hogy már a héten vége lesz de ha nem akkor is 2 fejezet. Őszintén szólva így ez csak mézesmadzag volt és a mozi zárja le a dolgokat ami nem túl jó ötlet.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 11:52:22 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1321 Dátum: 15 jún 29, 12:04:17 »

Egy héttel hamarabb megkapjuk, mint Japánban? Azt hogy? Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1322 Dátum: 15 jún 29, 12:07:47 »

Én Továbbra is remélem hogy ez még nem a vég.Mármint a Movie után nem lesz vége.De az hogy most 2részben hogyan fogják lezárni arró ötletem sincs
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1323 Dátum: 15 jún 29, 13:06:22 »

Akkor ezek szerint mégsem linkeltem ide be akkora ökörséget anno Mosolyog Japánban ugye ma jelent meg a 9. fejezet. 6-án (jövő héten) jön ki hivatalosan az utolsó fejezet, ami nekünk ezen a héten.

Hát...kíváncsi leszek, 1 fejezet alatt jól befejezni szerintem lehetetlen...hacsak nem lesz több, mint 19 oldal.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 13:32:50 írta jamiez-sw » Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1324 Dátum: 15 jún 29, 13:22:33 »

A 700. fejezet több volt, mint 19 oldal, azt hiszem 25? Hát..minimum ennyi kéne egy "rendes" lezáráshoz. Nem értem különben miért kell ezt csinálni, gyorsan ledarálni mindent a végén Szomorú Szerintem ez a történet még minimum 1-2 fejezetet érdemelt volna a 10.-en kívül.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1325 Dátum: 15 jún 29, 13:32:49 »

Egy héttel hamarabb megkapjuk, mint Japánban? Azt hogy? Hmm?

Hát úgy mint a többi warez cuccot. Kilopják! Nevet
Mindenesetre érdekes lesz lezárni ilyen hamar a dolgokat. Így ez nem lett több mint 1 kötetnyi manga.
És sajna kétlem hogy a mozi után majd jön egy újabb Naruto manga. Kishi új mangát akar de úgyis úgy fog járni mint Toriyama és újra elő kell vennie majd a Narutot. Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1326 Dátum: 15 jún 29, 14:05:52 »

azért végig bennem volt a remény hogy amilyen jó a gaiden vissza tapsolják  és lesz belőle egy rendes manga.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1327 Dátum: 15 jún 29, 14:09:43 »

Én szidnám Kishit ha most abba hagyná,de tisztelném is amiatt hogy nem hajol meg a fanok előtt és tartja magát ahhoz amit mondott.
Szerk: 800! Végre eltűntek azok a kis zöld pöttyök
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 16:01:08 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1328 Dátum: 15 jún 29, 17:22:48 »

Capac, amúgy az ilyen napi 50 hozzászólás mire jó? Nevet

Hiányozni fog a manga nagyon... Szomorú Nagyon-nagyon. Animét nem vagyok hajlandó nézni, az a baj. Nemcsak a Narutot, mást sem, szóval tudom, hogy leáldozóban van nálam a manga-animés korszakom... Szomorú Nincs időm rá, így jobb nem foglalkoznom vele. Vége a Narutonak, a Bleach maradt az egyetlen manga, amit olvasok. Szomorú
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1329 Dátum: 15 jún 29, 18:20:15 »

Off:
Nem farmoltam én csak rohadtul unatkoztam melóban mert kb 30 épet húztam újra és volt egy pár szabad órám Nevet
Várjuk meg míg lemegy a manga aztán Kishi remélhetőleg bejelenti hogy lesz Part 3 Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1330 Dátum: 15 jún 29, 18:37:27 »

Ha lenne part3 azt még elolvasnám. Én csak ezt az 1 mangát olvasom (lehet mobilrol is), animét nem nézek mert kinlódik a gépem.  smirksweat
3műszak mellett ez még belefér. ikszdé
Luna, ne temesd még az aninés korszakodat, 24évesen regeltem ide. Nevet

Sarad meg jól odacsapott, ha még csak 1 fejezet van hátra akkor pár oldalon lecsapja őket? ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1331 Dátum: 15 jún 29, 19:01:22 »

Érdekes lenne újra olyan jellegű részeket olvasni, mint a Naruto elején a macskakergetés meg a többiek, aztán meg Konohára is kíváncsi lennék, de ha ennyi volt, hát ennyi volt.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #1332 Dátum: 15 jún 29, 22:08:24 »

Sajnálattal olvasom, hogy vége lesz... Szomorú De nem tudom hogy a mester készül e valami újra, vagy vannak e neki egyéb művei közben (kétlem, elég lehet ezt is megcsinálni...), de a probléma az az hogy ez a manga szerintem nagyon sikeres, és egy "kissé" kapitalista világot élünk, szóval a haszon miatt nem lepődnék meg ha lenne folytatás. A fanok véleménye nagyon fontos a mangaka számára, mert ha nem szeretik a mangát akkor nem is tudják eladni, ennek megfelelően viszont a fanok pénze talán még fontosabb a kiadó számára... Ráadásul ha valaki ennyire sok időt tölt el valamivel, és megfogalmazódott a fejében a folytatás, mert hogy ez történt, akkor nem hiszem hogy az pik-pak abbamaradna, azt szerintem eléggé megbánná a mester (és zárójelesen írom, de a kiadó is).
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1333 Dátum: 15 jún 29, 23:26:02 »

Sajnálattal olvasom, hogy vége lesz... Szomorú De nem tudom hogy a mester készül e valami újra, vagy vannak e neki egyéb művei közben (kétlem, elég lehet ezt is megcsinálni...), de a probléma az az hogy ez a manga szerintem nagyon sikeres, és egy "kissé" kapitalista világot élünk, szóval a haszon miatt nem lepődnék meg ha lenne folytatás. A fanok véleménye nagyon fontos a mangaka számára, mert ha nem szeretik a mangát akkor nem is tudják eladni, ennek megfelelően viszont a fanok pénze talán még fontosabb a kiadó számára... Ráadásul ha valaki ennyire sok időt tölt el valamivel, és megfogalmazódott a fejében a folytatás, mert hogy ez történt, akkor nem hiszem hogy az pik-pak abbamaradna, azt szerintem eléggé megbánná a mester (és zárójelesen írom, de a kiadó is).

fornetti2 Ez baromi jó, és logikus meglátás. Tovább vinném ezt a gondolatmenetet, ha megengeded, vagy legalábbis összegezném. Mosolyog (Már csak a lelki békémért is. Nevet)
Kishi tényleg mindig adott a rajongói véleményére, főleg a manga végénél, így elképzelhető, hogy ezzel az "utolsó fejezettel lezárom a sztorit" kijelentéssel csak fel akarja mérni Kishi is és a kiadó is, hogy a fanok mit szólnak ehhez. Ha felháborodás lesz, akkor látnak rációt a sikerben, és hogy több példányt tudnak eladni, így érdemes a folytatás. Ha a fanok érdektelenek, akkor tényleg lezárja, és akkor ennyi volt. Ez egy jó reklámfogás. Mosolyog
Ha ez így van emberek, semmi más dolgunk, mint hogy leugorjunk Japánba tüntetni.  Ördögi
Ki van velem? Nevet : https://www.youtube.com/watch?v=Mwa0pJVwUWo Nevet

Off: ITACHIS ova!!!!!!  Szeretet Szeretet Szeretet Szeretet Ámor Ámor Ámor OMG... lot of feelings Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 06:37:01 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #1334 Dátum: 15 jún 30, 00:15:39 »

Hajjaj... Anno, sok évvel ezelőtt, mikor megkezdtem Narutós korszakomat (ami most kapott part2-t), még azt gondoltam: ennek a mangának sose lesz vége. Imádtam még akkor is, mikor a plafonon voltam tőle, és most meg pláne, hogy rátértünk a gyerekekre, azon ninják gyerekeire, akiknek a fénykorát végigkísérhettük. Mosolyog Mi is megéltünk velük együtt egy háborút, sok-sok halált (kérek még egy HUÁ-t Itachi, Minato, Neji és mindenki másért), az animében nem telt el olyan rész, ahol ne lett volna flashback, és bőszen anyáztunk, amikor nem jött ki új rész... de... Ott a vége, a pont, és itt a pont utáni rész, amivel még annyi mindent lehetne kezdeni, erre semmi hír, semmi morzsa azoknak, akik végigkísérték a mangát. Személy szerint kilenc éve vagyok a forgásban (utóbbi öt évben passzívan, de azért vagyok, és olvasok mangát, nézek animét, újdonságokat, most már a fórumot is (Nevet), még fanfictiont is írok!...), és kész elmebaj, hogy a jelenlegi információk szerint a következő filmmel le is akarják zárni a... mindent. - Bocsánat a nekrológért, kicsit elkapott a nosztalgia-HÉV. Nevet
Szóval ha azt nézzük, hogy a világ (majdnem) összes táján felütötte fejét a Naruto-láz, értelmetlen lenne ilyen gyorsan lezárni az egészet. Már az alapmanga is túlságosan begyorsult a végére, most meg ugyanez: óriási dráma, családi hiszti, ki a muter, hogy van fater, aztán persze menjünk haza, mert már minden jó... Ahhhhha. Nevet
Azért kíváncsi vagyok az e heti Naruto-adagra, persze, de így olyan keserű most ezzel kapcsolatban minden.

MinatoItachi, off-folyköv.bocsi: Igee~en...  Söröz (Bár hogy főzéshez minek a köpeny, ami amúgy is zavar... de nem baj, Itachi mosolygott, és ez a lényeg  ^/_\^)
Naplózva

\"Osztrigát pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!\"
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!