24 máj 12, 19:47:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1275 Dátum: 15 jún 28, 19:59:08 »


De lenne egy kérdésem . Hogy ti tudtok olyan videót ami a Naruto hokage avatásáról szól ( felkérik , elfogadja ) stb ?
Nincs ilyen videó.Amúgy szerintem úgy történt hogy Kakashi elbeszélgetett vele és megmondta neki hogy már elég érett a Hokage címre és hamarosan meg is kapja azt.Happy mindenki,Hinata és a család az első sorból figyel,Hinata könnyezik az örömtől.Mellettük a barátok,Sakura könnyezik,Sasuke valahol máshol.
És a távolban felsejlik Yoda mellett Minato és Kushina szelleme,ők is mosolyognak majd az Ewokok rázendítenek és ez már egy másik film.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #1276 Dátum: 15 jún 28, 20:06:14 »


Kihagytad Danzot  Nevet aki az erő által akart békét teremteni .


Bár a hokagék sem akartak azok lenni, ez milyen szép ellen tét .Aki nem szeretne hokage lenni el éri míg aki nem az meg nem .Kivéve Narutot . Mosolyog
4.Hokage : Minato sem akart hokage lenni,csak hogy béke legyen  vállalta .

Danzo.... Valami érdemleges névvel hozakodjatok elő.... Nevet Nevet Nevet
Viccet félre téve, igaz.

Viszont Minato  Szeretet igenis hokage akart lenni. Kushinának és az osztálynak is kijelenti. Már gyerekkorától kezdve. Ő a kitüntetett kivétel. Nevet Aki gyerekkorában kijelenti és nem csak gyermeki kívánságból, hanem intelligenciából. Kitart emellett a kívánsága mellett, és türelmesen kivárja, míg kiérdemli a címet. Majd hokage is lett belőle. Nevet


Bocsi akkor tévedtem .


De lenne egy kérdésem . Hogy ti tudtok olyan videót ami a Naruto hokage avatásáról szól ( felkérik , elfogadja ) stb ?
Nincs ilyen videó.Amúgy szerintem úgy történt hogy Kakashi elbeszélgetett vele és megmondta neki hogy már elég érett a Hokage címre és hamarosan meg is kapja azt.Happy mindenki,Hinata és a család az első sorból figyel,Hinata könnyezik az örömtől.Mellettük a barátok,Sakura könnyezik,Sasuke valahol máshol.
És a távolban felsejlik Yoda mellett Minato és Kushina szelleme,ők is mosolyognak majd az Ewokok rázendítenek és ez már egy másik film.

Kár hogy őszinte legyek az egész narutoban ezt vártam .
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1277 Dátum: 15 jún 28, 20:08:29 »

Hát igen, ezeket a dolgokat nem valószínű, hogy megtudjuk, miként történtek. Inkább biztosan nem. Nem nehéz elképzelni, Capac meg is oldotta. Nevet ( Yoda Yoda, mindig az olasz tanárnőm jut eszembe. )

Én inkább arra lennék kíváncsi, miért vágatta le Hinata a haját. ikszdé Elhiszem, hogy kényelmesebb, de akkor is hosszú haj forever. Nevet

http://orig06.deviantart.net/ce99/f/2015/085/b/c/avatar_maker_hinata_the_last_by_konan20-d8n94xh.jpg

Kicsi, de badass. Nevet

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRn2SwRygKiZ_rSd_A1GIpZ8OILN6NC6kX32z2mC3hIfIu3RdF9gw
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1278 Dátum: 15 jún 28, 20:11:22 »

Engem nem izgat Nevet Hinata így is,úgy is  Szeretet
Amúgy meg teljesen biztos vagyok benne hogy így történt.Ja és az avatás utáni afterpartyn nyilvánosan kivégezték Jar Jart.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1279 Dátum: 15 jún 28, 20:14:22 »

Egyébként meg ki tudja, lehet, hogy lesz erről egy filler vagy OVA, vagy valami.  

Hogy legyen egy kis változatosság a karakterek kinézetében, persze Sakurát is fájt volna hosszú hajjal meghagyni
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1280 Dátum: 15 jún 28, 20:17:21 »

Sakura a hosszú hajával full Itachi nem? Itachi,csak nőben ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1281 Dátum: 15 jún 28, 20:18:55 »

Sakura a hosszú hajával full Itachi nem? Itachi,csak nőben ikszdé
Én is ezt mondtam jejeeejeee  Nevet Nevet nem baj legalább a bátykompleszusát kiélheti Sasuke  Ördögi Ördögi

Miért a többiek felavatásáról van bármi? mondjuk Tsunade Hokage avatásáról? ha van akkor linkeljétek már, mert nekem nem rémlik, olyan régen volt az már  Pirul

Danzo meg volt kerek 1 hétig Hokage? ki emlékszik már rá  Pojén Pojén Pojén ezért említésre sem méltó. Nekem amúgy is egy unszimpatikus karakter volt. Kezeket fel, aki kedvelte!!!  Nyelvesít

Azt már tudjuk hogyan zajlik a Chuunin vizsga, de a Jounin? vagy arról is volt már szó a mangában/animében?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1282 Dátum: 15 jún 28, 20:21:12 »

Egyébként meg ki tudja, lehet, hogy lesz erről egy filler vagy OVA, vagy valami.  

Mármint a Gaidenből? Tuti hogy lesz belőle anime sori. Egyértelműen erre játszik a stáb hisz ezért húzzák ennyire a Shippuudent is, más okuk mi lenne hisz a mangának vége. Nevet

A gaiden címe ugye "a hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap". Azt értem mit akar jelenteni a "hetedik hokage", de mi a lótúró az a "vörös tavaszi hónap"?

Mintha Exkirion írt volna erről anno valami infót és nekem olyasmi rémlik hogy van ilyen ünnep Japánban.
Kétlem hogy olyan nagy jelentősége lenne. Lehet akkor lesz a Chunnin vizsga és ugye Narutonak az fontos hisz a fia is részt vesz benne. Azt mondjuk kétlem hogy egy újabb Uzumaki gyerekhez lenne köze. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1283 Dátum: 15 jún 28, 20:21:49 »

Én is ezt mondtam jejeeejeee  Nevet Nevet nem baj legalább a bátykompleszusát kiélheti Sasuke  Ördögi Ördögi

Miért a többiek felavatásáról van bármi? mondjuk Tsunade Hokage avatásáról? ha van akkor linkeljétek már, mert nekem nem rémlik, olyan régen volt az már  Pirul

Danzo meg volt kerek 1 hétig Hokage? ki emlékszik már rá  Pojén Pojén Pojén ezért említésre sem méltó. Nekem amúgy is egy unszimpatikus karakter volt. Kezeket fel, aki kedvelte!!!  Nyelvesít

Azt már tudjuk hogyan zajlik a Chuunin vizsga, de a Jounin? vagy arról is volt már szó a mangában/animében?

Neehhheee miért???? vizuális típus vagyok és az egészet elképzeltem ikszdé tejóisten ikszdé kösz ez most így kellett vasárnap estére
Viszont olyan hogy Jounin vizsga nincs.Azokat léptetik elő akik kiérdemlik.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1284 Dátum: 15 jún 28, 20:22:50 »

Nekem inkább Tsunadéra hasonlított, mindegy.
Jounin vizsga nincsen, kinevezés alapján lesz valakiből Jounin.
A Gaidenből szerintem is lesz anime, de én Naruto Hokage kinevezésére gondoltam akkor. Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1285 Dátum: 15 jún 28, 20:28:19 »

Nem volt költői kérdés. ikszdé Bár így végigolvasva még megértem a céljukat, de valahogy nekem az sokkal jobban esne, ha titokban múlhatnám felül a Hokagét. :3 De ez már egyéni hülyeség. ikszdé
Egyébként mostanáig egyfolytában piszkálta a szemem valami. A gaiden címe ugye "a hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap". Azt értem mit akar jelenteni a "hetedik hokage", de mi a lótúró az a "vörös tavaszi hónap"?

Amit találtam, ott csak a fordítás kerül elő, a többi rejtély.
Véleményem szerint, lehet azért ez a címe, mert a tavasz havában vagyunk, és akkor virágoznak a cseresznyefák, ami tudjuk, hogy japánul sakura, és eddig ugye az alap konfliktus abból adódott, hogy Sarada vajon Sakura lánya-e. Eddig inkább arra fektette a manga a hangsúlyt, hogy mi volt Sakura és Sasuke között, és Sasuke mit is érez Sakura iránt stb. Tehát az Uchiha family... Nevet Az eddigiek alapján én erre tippelnék. És ugye fanok alap kérdései, meg amit a manga felvet az ekörül forog.

Azért itt a szöveg, amit találtam a sima Naruto manga topicban, ez viszont csak a cím fordítását ecseteli: "http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-26/naruto-spinoff-manga-mini-series-to-begin-on-april-27/.86389
Itt le van írva Japánul: Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki.
Az kiemelt "ZU" nélkül lenne helyes mangastreames fordítás. Amúgy meg újabban már a streames fordításnak nem éri meg hinni, mert lassan már inkább átköltik a szövegeket, mintsem fordítják stream komáék.
A "crimson" pedig még véletlenül sem "bíbor".
http://szotar.sztaki.hu/search?fromlang=eng&tolang=hun&searchWord=crimson&langcode=hu&u=0&langprefix=&search
A bíborra nincs külön angol szó, az ott csak "purple", vagyis lila. (Mivelhogy a bíbor az lila és nem piros.)
A Japánban meg amúgy is "Akairo"-ként szerepel, ami szó szerint "Piros".
http://www.tanoshiijapanese.com/dictionary/entry_details.cfm?entry_id=56034&j=akairo
Amúgy meg ott van abban, amit beidéztél, amit írtam, hogy ez lenne a (leg)helyes(ebb) fordítása a címnek magyarra:
Naruto spinoff: A hetedik hokage és a vörös virághónap."

Sakura a hosszú hajával full Itachi nem? Itachi,csak nőben ikszdé

ITACHI!!!!  Szeretet Sakura haja szerintem is jobb így hosszún, és nekem is Itachi ugrott be. Mosolyog

Én is ezt mondtam jejeeejeee  Nevet Nevet nem baj legalább a bátykompleszusát kiélheti Sasuke  Ördögi Ördögi
Neehhheee miért???? vizuális típus vagyok és az egészet elképzeltem ikszdé tejóisten ikszdé kösz ez most így kellett vasárnap estére

 Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk AZ IGEN, hogy itt mik elő nem kerülnek!!!!
Hát most erre mit mondjak?  Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ohh My God Ohh My God Csak szívattok ugye? Nevet Nevet Nevet Nevet
 Sír Sír Sír Sír Szegény Itachi, ne is hallgass itt ezekre a rossz májúakra. Nevet Nevet Nevet Itt megbecstelenítik a neved. Nevet Nevet Nevet
De ott a pont anno3, szét röhögtem most az agyam. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 20:42:58 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1286 Dátum: 15 jún 28, 20:42:15 »

Senki se nem csinál semmit se nem senkinek se nem.
Az meg hogy Sakura hosszú hajjal fullra Itachi mióta szidás? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1287 Dátum: 15 jún 28, 20:44:12 »

Szerintem alapból az szidás az Itachi fanoknak, hogy máshoz van hasonlítva. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1288 Dátum: 15 jún 28, 20:55:44 »

Senki se nem csinál semmit se nem senkinek se nem.
Az meg hogy Sakura hosszú hajjal fullra Itachi mióta szidás? Nevet
Nevet Nevet Persze, add csak az ártatlant! Tudom, hogy tudod, hogy tudom mire gondoltatok, és ezáltal én is arra gondoltam, amire te gondoltál az által amit anno3 írt, mert ő is arra gondolt, amire most mi is gondoltunk. Nevet Nevet Nevet

De mondom, király volt! Nevet És van igazság alapja. Nevet
Egyébként erről az 'Egy akatsuki élete' jut eszembe. Mosolyog Na ők baromira jól ábrázolták ezt. Nevet
(Ezzel a kijelentésemmel remélem nem szegek meg fórum szabályt.  Gondolkozik  Pirul)

Egyébként visszatérve a hokage, vagy jounin kinevezésre: Shikamarut Tsunade nevezte ki csak 6 szem közt, és kész. Papírt állítottak róla, és az ajtón belépve még chuunin, míg már kilépve jounin volt.
Egy hokage kinevezést láthattunk egy filler részben, mikor is Minatot  Ámor nevezték ki a 'tetőn' Nevet. A harmadik átadta a sapiját, aztán a nép ujjongott egy sort, és csókolom. Gondolom a többi is ilyesmi lehetett. és CapacRaimi jól mondta, volt after party, Yoda breakelt, és még be is téptek. Nevet Viszont ezek után nem csoda, hogy ezt nem engedik látnunk. Apám, micsoda orgia lehet a hokage kinevezéseknél. Nevet Ezeket tudvam már értem, hogy eddig miért csak 7 hokage volt... Nevet Nevet Nevet  kacsint  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 21:20:30 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1289 Dátum: 15 jún 28, 20:59:14 »

Lemoon meg vannak az Itachi fanok, akik egyben Sakura haterek. Szerintem köpdösték a képernyőt rendesen a képkockákat látva.  >.<# Én nem vagyok Sakura hater, de akadnak azért.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!