24 máj 12, 13:59:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1260 Dátum: 15 jún 28, 17:25:43 »

de most akkor ha úgy vesszük ugyanaz lesz a szitu mint a Narutoban, nem? Boruto, mint Naruto és Sarada, mint Sasuke rivalizálnak de mégis a legjobb barátok lesznek, mert megértik egymás érzéseit...a felállás valami hasonló lesz, csak az idő változott

Engem inkább az érdekelne, hogy vajon Boruto akar e Hokage lenni látva, hogy az apja alig van otthon és foglalkozik vele? és Sarada akar majd lenni az első Uchiha Hokage? vagy félni fog az Uchiha átoktól  Ördögi vagy inkább a falu lakosai fognak félni ettől és lehet nem engednék, mivel Sasuke az apja? ha megbocsájtották, ha nem akkor sem felejtenek el egy Uchihát sem Ördögi

meg úgy egyébként is, hogy döntik el ki a legerősebb shinobi ha nincs harc meg csata? Majd szerveznek egy Nagy Ninja Fesztivált, ahol megküzdenek a legerősebb címért? ikszdé mint egy Gladiátor Stadion? na jó csak vicceltem, tudom hogy attól még hogy béke van még vannak gonoszak és bünözés
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 17:44:45 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1261 Dátum: 15 jún 28, 17:29:04 »

Attól hogy a nagy országok békében vannak,bűnözés még van.Az eddigi küldetések is (mármint a gennin meg a chunin) arról szóltak hogy vidd Józsit A-ból B-be és vigyázz rá.Ezek a küldetések biztos nem szűntek meg.Azok már nyilván hogy "menjél kémkedni a Víz országába"
Meg ugye ezek a küldetések adták a bevétel legnagyobb részét nem a kémkedős küldetések.Azok ugyebár védelmi szempontól voltak fontosak.

 Gondolkozik Igen, viszont a nagy egységes shinobi haderőben minden ninja részt vett, és látták, tudtak Narutorol, és Sasukeról. Ha viszont tudják, hogy ilyen bitang erős ninják vannak, ki akar még e mellett bűnözni, ha csak egy kicsit is? Mikor Pókember nem lépett fel a színen, addig pitiáner bűnözők voltak, igen, de miután ő megjelent a színen, ez a bűnözés lecsökkent, és az ellenség inkább erősödött, hogy Pókemberhez felérjenek. (Tudom, bárgyú példa, de ezzel tudom jellemezni...)
Ez mind spekuláció, de így nem puhultak el a ninják? Ki ellen kellene megvédeni az embereket, ha nincs konfliktus és saját érdek a faluk között?  Gondolkozik Ezekről szerintem azért lehetne még fejezeteket írni. Mosolyog És máris nem sok a 8 fejezet vagy 10. Nevet

de most akkor ha úgy vesszük ugyanaz lesz a szitu mint a Narutoban, nem? Boruto, mint Naruto és Sarada, mint Sasuke rivalizálnak de mégis a legjobb barátok lesznek, mert megértik egymás érzéseit...a felállás valami hasonló lesz, csak az idő változott

Engem inkább az érdekelne, hogy vajon Boruto akar e Hokage lenni látva, hogy az apja alig van otthon és foglalkozik vele? és Sarada akar majd lenni az első Uchiha Hokage? vagy félni fog az Uchiha átoktól  Ördögi vagy inkább a falu lakosai fognak félni ettől és lehet nem engednék, mivel Sasuke az apja? ha megbocsájtották, ha nem akkor sem felejtenek el egy Uchihát sem Ördögi

Szerintem a rivalizálás mivel két különféle nemről van szó, az elmarad. Max. Mitsukival fog Boruto, vagy Shikadaial (a gaiden 1. fejezetéből kiindulóan) Szerintem mélyebb lesz Saradaék kapcsolata: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/703/7
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/703/8

Boruto meg tudtommal nem akar Hokage lenni. A háta közepére sem kívánja. Nevet: https://pbs.twimg.com/media/B9O4fKGCMAANTeU.jpg
Saradától pedig érthető lenne, ha az akarna lenni. Amit eddig láttunk a gaidenben logikus lenne, ha összeállna neki a kép, hogy a hokage mit is csinál, mit jelent ninjának lenni stb. Narutora eléggé felnéz... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/704/16
Az Uchihás félrelépéseket pedig szerintem már elfelejtették. Mosolyog 
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 17:40:13 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1262 Dátum: 15 jún 28, 17:38:50 »

Ezt az alapvető emberi ostobaságnak lehet betudni Nevet
Ugyanez igaz a mi világunkra is.Tökmindegy lenne ha esetleg lenne világbéke, ami amúgy meg lehetetlen pusztán a természetünk miatt,de ha lenne akkor sem az jelentené hogy mindenki full happy,bűnözés attól még lenne.Egy esetben lehetne tökéletes világbéke,akkor hogy ha az ember elveszítené az emberi mivoltát.Ugyanez igaz Narutoék világára is.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1263 Dátum: 15 jún 28, 17:42:08 »


Az Uchihás félrelépéseket pedig szerintem már elfelejtették. Mosolyog 


Egy Uchihát nem lehet elfelejteni  Ördögi Ördögi
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1264 Dátum: 15 jún 28, 18:16:59 »

Boruto nem akar Hokage lenni ezt már a mozi előzetesében is kiabálja. Nevet
Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1265 Dátum: 15 jún 28, 18:21:29 »

a film végére tutira akar  Nevet
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1266 Dátum: 15 jún 28, 18:26:08 »


Az Uchihás félrelépéseket pedig szerintem már elfelejtették. Mosolyog  


Egy Uchihát nem lehet elfelejteni  Ördögi Ördögi

Há, LOL Nevet
Viszont pont ezért milyen rendes itt mindenki, hogy őket nem felejtik el, viszont a bakijaik felett szemet hunynak. Nevet

CapacRaimi: ezért érdekelne, Kishi ezt hogy oldaná most meg, és Naruto ehhez hogyan viszonyul. Mosolyog

Egyébként még anno kérdeztem, az Uchihás torony, ahol Sasuke találkozott a díszes társasággal, és ahol a kicsi lányát fel akarta kaszabolni, az mikori lehet? Annak most kellett épülnia a 10 év alatt, és az lehetett az ideiglenes rezidenciája a küldetés során, ahova visszatér. Milyen közel lehet az Konohához? Gondolkozik Valami elmélet? Mert ha közel, akkor simán haza is járhatott volna. Ha pedig nem használta, minek épült? Az Uchihák emlékére?  Hmm?

meg úgy egyébként is, hogy döntik el ki a legerősebb shinobi ha nincs harc meg csata? Majd szerveznek egy Nagy Ninja Fesztivált, ahol megküzdenek a legerősebb címért? ikszdé mint egy Gladiátor Stadion? na jó csak vicceltem, tudom hogy attól még hogy béke van még vannak gonoszak és bünözés

Nem is rossz elképzelés. Én szerettem az alap Narutoban az 1v1-et. Mosolyog De arra lehet jó a chuunin vizsga. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 18:33:05 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1267 Dátum: 15 jún 28, 18:29:51 »

a film végére tutira akar  Nevet
Nem tudom mi fog történni a film végén, de én Boruto helyében akkor sem akarnék Hokage lenni, akármennyire megértettem apám helyzetét és akár el is fogadom. Elvégre nem akarnám, hogy az én gyerekeim ugyanezen menjenek keresztül. Gondolkozik
Bár én eleve nem értettem sosem mi ez a nagy "Hokage akarok lenni!" őrület. ikszdé smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1268 Dátum: 15 jún 28, 18:41:53 »

Naruto azért akart az lenni h az emberek elismerjék, mert a Hokagét mindenki elismeri, ő meg csak szerencsétlenkedett, mindenki kinevette féltek tőle (rókucitól), utálták.
Boruto utálja a hokagéket, mert apuci azért nem foglalkozik vele mert nincs ideje. Fogadni mernék h  Kakashit is utálja mert lemondott és Narcsinak most ezért nincs rá ideje. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1269 Dátum: 15 jún 28, 18:45:17 »

CapacRaimi: ezért érdekelne, Kishi ezt hogy oldaná most meg, és Naruto ehhez hogyan viszonyul. Mosolyog
Naruto szerintem úgy viszonyul ehhez az egészhez hogy ő mindent meg akar tenni azért hogy béke legyen.De amilyen ostoba sohasem fogja belátni hogy a totális világbéke az csak egy illúzió Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1270 Dátum: 15 jún 28, 18:46:10 »

a film végére tutira akar  Nevet
Nem tudom mi fog történni a film végén, de én Boruto helyében akkor sem akarnék Hokage lenni, akármennyire megértettem apám helyzetét és akár el is fogadom. Elvégre nem akarnám, hogy az én gyerekeim ugyanezen menjenek keresztül. Gondolkozik
Bár én eleve nem értettem sosem mi ez a nagy "Hokage akarok lenni!" őrület. ikszdé smirksweat

Én úgy vettem le, hogy mindenkinek mást jelent, és aki eddig Hokage akart lenni, azok főleg azért akartak azok lenni, hogy elismerjék őket. Kivéve Minato  Szeretet aki a közjóért akart az lenni, hogy egységet hozzon létre, és hogy megvédje a falut.
Naruto: Hogy elismerjék, és hogy ő legyen a legjobb és legerősebb ninja a faluban. Ahhoz viszont az kell, hogy hokage legyen. Később persze rájött mit is jelent hokagénak lenni.
Kushina: Dacból, büszkeségből.
Obito: Elismerésre vágyásvól, hogy ő legyen a főnök stb.
Gen: Minato ( Szeretet) mellett neki volt még egyedül az a célja, hogy béke legyen, és hogy megvédje a hokage alárendeltjeit, a falut, és hogy háború nélkül érje el a rendszer működését. (Ha nem halt volna meg, ő jó Hokage lett volna, mert ismerte a frontvonal oldaláról is a shinobik működését, életét.)
Tsunade öccse: Gyermeki dac, lelkesedés, de nem kizárt, hogy a háború mondatta ezt vele.
Konohamaru: Dac, a nagyapja révén bizonyítási vágy, belső kényszer.
Sasuke: Forradalom Nevet
Sakura: Poénból, hogy idegesítse a két fiút, és mert nem akart lemaradni, ezzel is bizonyítani akarta hogy felért hozzájuk. Nevet
(Tényként akartam ezeket közölni, és nem degradáló vélemény nyilvánításként. Mosolyog)

Összegezve: kettő emberen kívül mindenki a tiszteletért, megbecsülésért, elismerésért, jólétért akart az lenni, nem igazán számoltak a kötelezettséggel és az elhivatottsággal. Mosolyog És mindenki gyerekkorában jelentette ezt ki, ami azzal lehet egyenlő, hogy mi gyerekkorunkban királylányok, énekesnők, színésznők, vagy a fiúk esetében tűzoltók,, rendőrök és egyebek akartunk lenni... Nevet
Hokagenak lenni amúgy is azt jelenti, hogy a faluban ő a legprofibb, és azért erőben is fölötte kell hogy álljon a a többi shinobinak a faluban. Ha a Naruto világában élnék, én is Hokage akarnék lenni. Nevet Nevet

Elég hosszan fejtettem ki, remélem Lemoon ezt nem költői kérdésnek szántad.  smirksweat  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 18:51:56 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1271 Dátum: 15 jún 28, 19:07:21 »

Nem volt költői kérdés. ikszdé Bár így végigolvasva még megértem a céljukat, de valahogy nekem az sokkal jobban esne, ha titokban múlhatnám felül a Hokagét. :3 De ez már egyéni hülyeség. ikszdé
Egyébként mostanáig egyfolytában piszkálta a szemem valami. A gaiden címe ugye "a hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap". Azt értem mit akar jelenteni a "hetedik hokage", de mi a lótúró az a "vörös tavaszi hónap"?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1272 Dátum: 15 jún 28, 19:17:43 »

Hinata szülni fog,és egy piros hajú poronty lesz a legkisebb Uzumaki Nevet
Szerintem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #1273 Dátum: 15 jún 28, 19:31:48 »

a film végére tutira akar  Nevet
Nem tudom mi fog történni a film végén, de én Boruto helyében akkor sem akarnék Hokage lenni, akármennyire megértettem apám helyzetét és akár el is fogadom. Elvégre nem akarnám, hogy az én gyerekeim ugyanezen menjenek keresztül. Gondolkozik
Bár én eleve nem értettem sosem mi ez a nagy "Hokage akarok lenni!" őrület. ikszdé smirksweat

Én úgy vettem le, hogy mindenkinek mást jelent, és aki eddig Hokage akart lenni, azok főleg azért akartak azok lenni, hogy elismerjék őket. Kivéve Minato  Szeretet aki a közjóért akart az lenni, hogy egységet hozzon létre, és hogy megvédje a falut.
Naruto: Hogy elismerjék, és hogy ő legyen a legjobb és legerősebb ninja a faluban. Ahhoz viszont az kell, hogy hokage legyen. Később persze rájött mit is jelent hokagénak lenni.
Kushina: Dacból, büszkeségből.
Obito: Elismerésre vágyásvól, hogy ő legyen a főnök stb.
Gen: Minato ( Szeretet) mellett neki volt még egyedül az a célja, hogy béke legyen, és hogy megvédje a hokage alárendeltjeit, a falut, és hogy háború nélkül érje el a rendszer működését. (Ha nem halt volna meg, ő jó Hokage lett volna, mert ismerte a frontvonal oldaláról is a shinobik működését, életét.)
Tsunade öccse: Gyermeki dac, lelkesedés, de nem kizárt, hogy a háború mondatta ezt vele.
Konohamaru: Dac, a nagyapja révén bizonyítási vágy, belső kényszer.
Sasuke: Forradalom Nevet
Sakura: Poénból, hogy idegesítse a két fiút, és mert nem akart lemaradni, ezzel is bizonyítani akarta hogy felért hozzájuk. Nevet
(Tényként akartam ezeket közölni, és nem degradáló vélemény nyilvánításként. Mosolyog)

Összegezve: kettő emberen kívül mindenki a tiszteletért, megbecsülésért, elismerésért, jólétért akart az lenni, nem igazán számoltak a kötelezettséggel és az elhivatottsággal. Mosolyog És mindenki gyerekkorában jelentette ezt ki, ami azzal lehet egyenlő, hogy mi gyerekkorunkban királylányok, énekesnők, színésznők, vagy a fiúk esetében tűzoltók,, rendőrök és egyebek akartunk lenni... Nevet
Hokagenak lenni amúgy is azt jelenti, hogy a faluban ő a legprofibb, és azért erőben is fölötte kell hogy álljon a a többi shinobinak a faluban. Ha a Naruto világában élnék, én is Hokage akarnék lenni. Nevet Nevet

Elég hosszan fejtettem ki, remélem Lemoon ezt nem költői kérdésnek szántad.  smirksweat  Nevet

Kihagytad Danzot  Nevet aki az erő által akart békét teremteni .


Bár a hokagék sem akartak azok lenni, ez milyen szép ellen tét .Aki nem szeretne hokage lenni el éri míg aki nem az meg nem .Kivéve Narutot . Mosolyog
1.Hokage : Hasirama inkább a barátját Madarát akarta,hogy vállalja a pozíciót .
2.Hokage : Fogalmam sincs ( talán a bátyja emlékére )
3.Hokage : A második hokage hagyta rá a címet vele együtt a falut .
4.Hokage : Minato sem akart hokage lenni,csak hogy béke legyen  vállalta .
5.Hokage : Chunade csak azért mert valaki kellet a pozíció betöltésére,mert Jiraja nem vállalta .
6.Hokage : Kakashi már csak a nagy felelősség véget nem akart lenne,de a barátja kedvéért és emlékére lett az .
7.Hokage : Az egyetlen kivétel Naruto,aki hokage akart lenni és el is érte .

Én már várom Hinatát, kkíváncsi vagyok rá . Remélem nem csak egy két mondat erejéig  fog szerepelni .
De lehet hogy mire haza ér Narutot azzal várja Hinata,hogy gyereket vár . Nevet

Nem volt költői kérdés. ikszdé Bár így végigolvasva még megértem a céljukat, de valahogy nekem az sokkal jobban esne, ha titokban múlhatnám felül a Hokagét. :3 De ez már egyéni hülyeség. ikszdé
Egyébként mostanáig egyfolytában piszkálta a szemem valami. A gaiden címe ugye "a hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap". Azt értem mit akar jelenteni a "hetedik hokage", de mi a lótúró az a "vörös tavaszi hónap"?
Lehet,hogy a Boruto filmre céloz, a csatára ami benne lesz . Mivel a tavasz az újjá éledés jelképe,ami lehetnek a gyerekek és a vörös meg a vér,ami lehet hogy pár gyerek életét veszti . Bár ez elég morbid lenne  ikszdé

De lenne egy kérdésem . Hogy ti tudtok olyan videót ami a Naruto hokage avatásáról szól ( felkérik , elfogadja ) stb ?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 19:35:34 írta kurama95 » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1274 Dátum: 15 jún 28, 19:53:26 »


Kihagytad Danzot  Nevet aki az erő által akart békét teremteni .


Bár a hokagék sem akartak azok lenni, ez milyen szép ellen tét .Aki nem szeretne hokage lenni el éri míg aki nem az meg nem .Kivéve Narutot . Mosolyog
4.Hokage : Minato sem akart hokage lenni,csak hogy béke legyen  vállalta .

Danzo.... Valami érdemleges névvel hozakodjatok elő.... Nevet Nevet Nevet
Viccet félre téve, igaz.

Viszont Minato  Szeretet igenis hokage akart lenni. Kushinának és az osztálynak is kijelenti. Már gyerekkorától kezdve. Ő a kitüntetett kivétel. Nevet Aki gyerekkorában kijelenti és nem csak gyermeki kívánságból, hanem intelligenciából. Kitart emellett a kívánsága mellett, és türelmesen kivárja, míg kiérdemli a címet. Majd hokage is lett belőle. Nevet

Egyébként mostanáig egyfolytában piszkálta a szemem valami. A gaiden címe ugye "a hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap". Azt értem mit akar jelenteni a "hetedik hokage", de mi a lótúró az a "vörös tavaszi hónap"?

Olvastam valahol róla, azt hiszem Exkirion írta, hogy mit jelenthet?  Gondolkozik Ha nem ő, valaki mástól láttam... Utána nézek, mert tudom, hogy olvastam erről itt.... Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 20:10:33 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!