24 máj 12, 19:47:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407000 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1245 Dátum: 15 jún 28, 13:08:05 »

engemet is ezek kavarnak be. Olyan gyönyörű, mint egy csaj, erre meg tessék kiderül h pasi, na a való életben is kiborulok ettől  ikszdé ikszdé ikszdé na ki jutott eszembe : http://m.cdn.blog.hu/me/mediashow/image/eurovision-song-contest-conchita-wurst-als-bondgirl-41-51776739.jpg  de ő más téma

egyébként ez a kép annyira valósághű,h ha nem olvastam volna a mangát elhinném http://byblackrose.tumblr.com/post/117244932405/they-are-happy-in-my-version-w
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1246 Dátum: 15 jún 28, 13:12:29 »

Azért annyira nem "valósághű"
Sasuke feje például teljesen más.Sakuráé hasonlít de kisebb.Ezt leszámítva még NaruHina fanként is jónak találom a képet Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1247 Dátum: 15 jún 28, 13:23:11 »

BlackRose, aki készíti azokat a képeket is ügyes, jól letudja utánozni Kishi stílusát, de azért kilehet szúrni, hogy csak fanart.

Ez olyan husi Mosolyog --->http://thelittlechook.tumblr.com/post/122659554779/the-proudest-dad-i-cant-get-over-how-much-better
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1248 Dátum: 15 jún 28, 13:24:24 »

Beindultatok ám rendesen, ez a töménytelen mennyiségű kép. Nevet

Szerintem is fiú, hiszen ő maga mondta, de amikor felélesztették, ki volt rúzsozva a szája: http://i.imgur.com/1u98f.png   Technikai KO

Az ilyen dolgok miatt néha olyan kellemetlenül érzem magam, olyan furcsa... legalábbis nekem  Neeem

Én az animére nem adnék a helyedben. A-1 Pictures csinálja ezt is szóval nem meglepő hogy nem adnak a minőségre. ^^' Mangában nincs rúzsozva a szája.


Igen ez hivatalos, JUMP-ban volt egy cikk itt a teljes oldal: http://orig02.deviantart.net/94d5/f/2015/175/6/5/bolt_movie_images_by_fu_reiji-d8yjqvf.jpg

Én meg már komolyan felfüggesztem az AA olvasását. Ott mindenki agyhalott zombi vagy mi? Nevet
Azt hittem a nap fénypontja a 10 évesek által írt "NAPRAKÉSZ" AA-s hírek mint a Dragon Ball Super pl. Szinte sírógörcsöt kaptam tőle hogy a Naruto mangára azt írják hogy kisgyerekeknek szól Nevet  és ha ez nem lenne elég a Naruto topicba csak vakok és gyengén látók kommentelnek. Valaki aki tud AA-ra kommentelni világosítsa már fel őket mert én életfogytigot kaptam mert megvédtem anno az új Felirat gyűjtő oldal adminjait. Nevet

http://animeaddicts.hu/forum.php?viewtopic.45.24328.78

Bocs a link miatt de kétlem hogy az AA reklámnak minősülne és ezt másnak is látni kell mert röhej. Nevet
De most komolyan azon fennakadni hogy Sarada túl over power? Hány éves is 12-13. Az anyja már 15 évesen zúzta a bolygót és már tanulta a Byakugot. Az apja már kb 10 évesen nyomta a tűzgolyót és volt sharinganja is. És a pláne hogy egyiknek se jutna ám eszébe hogy Sarada a sharingan miatt tanulta el az anyjától a zúzást. Arról nem beszélve hogy ilyen szülők mellett miért meglepő egy ilyen erős gyerek. Anno Gohan 12 évesen lenyomta Cell-t miközben mindenki más megbukott ellene. Akkor miről is beszélünk? Nevet Olyan szomorú hogy ma már nem divat a magyar nyelv értelmezése és a többség csak a képeket nézi egy mangában is.
Uchiha Dungeon srác meg még mindig nem tud magyarul írni de legalább ne csinálna úgy mintha értené a Narutót. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 13:28:38 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1249 Dátum: 15 jún 28, 13:30:09 »

Néhány kommenten azért lehet jókat röhögni Nevet de most így hogy átnéztem 3-4 oldalt tiszta baromság az egész Nevet
Ez a Dungeon srác meg tényleg kész Nevet anno gamestaron volt egy hasonló srác akinek a madzsar nyelvi készségei mindenkit leelőztek Nevet "pl jó lett játék fogom venni" ikszdé
vagy "tetszik biztosan jó lett játék fejlesztés" stb
Mi kivételesen mázlisták vagyunk hogy erre a fórumra olyanok jönnek fel akik legalább beszélik ezt a nyelvet Nevet  
btw
jó kis képet találtál Kuro,bár eléggé rendezetlen...Boruto aztán Sarada,Naruto majd Sasuke a végén meg Himawari...nehéz lett volna egymás után berakni az Uzumakikat majd az Uchihákat? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 13:32:54 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1250 Dátum: 15 jún 28, 13:43:45 »

jó kis képet találtál Kuro,bár eléggé rendezetlen...Boruto aztán Sarada,Naruto majd Sasuke a végén meg Himawari...nehéz lett volna egymás után berakni az Uzumakikat majd az Uchihákat? Nevet

Szerintem ez a fontossági sorrend. Akik elöl vannak azok szerepelnek a legtöbbet és így tovább. Nevet

Amúgy sajna én már nem tudok röhögni a hülyéken anno belefájdult a hasam a sok röhögésbe így leszoktam róla. Nevet Egyébként olvasd el a Dragon Ball Super-es hírt na az még behalás. Nevet Nem elég hogy tökre aktuális hír de még a Narutót is belekeverik ráadásul egy sál miatt. Mintha Goku nem viselt volna már eddig sálat a DB történelmében. Nevet Most így elképzeltem hogy a Gokun levő sál a szerelmet képviseli közte meg Freeza közt. ikszdé No meg az a szöveg hogy "még messze van a DB Super kezdése" WTF??? 1 hét pont és jön a sorozat, ja az valóban rohadt messze van. Kb pislogunk egyet azt megint lemegy egy hét. ikszdé

Azért egy online hírportál mert lassan másnak már nem lehet őket nevezni lehetne kreatívabb de főleg naprakészebb hisz nem kell nyomdába vinni a híreket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 13:44:31 írta Kuro25 » Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1251 Dátum: 15 jún 28, 15:08:59 »


Juuuuuuuuuuuuuuj, mit látnak szemeim!!! MINATO!!!!!  Szeretet Ez már túl sok feeling, túl sok...  Sír Lepiál Kiröhög Köszi emberek! Mosolyog
(Hogy én mennyire örülnék neki, ha edo tenseiel visszahoznák Minatot, Kushinát, Itachit, Jirayat, Nejit a gaidenben. Nevet Csak egy napra, csak annyira: "Szasztok, ezek itt a gyerekeink. Ismerkedjetek meg." Tudom, a halottaknak a földben a helyük, de azért úgy megnézném hogyan örülnek Saradaéknak, a békének stb.....)

Kuro minden tiszteletem a tiéd. Mosolyog Nekem a második komment után elment a türelmem, és úgy döntöttem, nem hagyom, hogy a vírus ellepje az agyamat, és megfertőzzön. Nem is olvastam tovább.
Érdekes látni, hogyan vélekednek emberek egyértelmű dolgokról, vagy én már nem is tudom.  No comment Még jó hogy csak ezt a fórumot követem, különben másból sem állnék ki, mint hogy ezt mondogatom magamnak: "Szólásszbadság, szólásszabadság, szólásszabadság, nyugi MinatoItachi, szólásszabadság. >.<#  Neeem Tiszteljük a másik véleményét és hozzászólását fogadjuk el!" Mosolyog .......  Leüt  Ördögi Hümm-hümm

Igen ez hivatalos, JUMP-ban volt egy cikk itt a teljes oldal: http://orig02.deviantart.net/94d5/f/2015/175/6/5/bolt_movie_images_by_fu_reiji-d8yjqvf.jpg

Az a két fő goni még mindig érdekesen néz ki. Kíváncsi vagyok, vajon mind a kettő tenyerén van-e rinnegan, vagy csak a csajén? Az imba lenne, ha kettőjüknek lenne egy nagy támadása, vagy egy fúziója.... Gondolkozik Az tetszene.
Remélem a dagi nem csak a bodyguard szerepében fog tetszelegni. A trailer is azt mutatta, hogy több lesz a szerepe egyszerű csatlósnál, bár ezt csak abból szűrtem le, hogy Sasuke vele küzd. Attól még lehet csak egy bitang erős szolga...  Hmm?

Ez akkora szemétség, hogy nyár vége felé fog kijönni. Elúszik az egész nyaram a várakozással....  smirksweat Sír  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 15:25:45 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1252 Dátum: 15 jún 28, 15:29:10 »

Moderátor:
Egy kicsit vegyetek vissza a témába nem illő hozzászólásokból kérlek.
Más animés oldalak látogatóihoz fűződő hozzászólások IQ szintjének elemzése nem tartozik ide.
A Boruto mozinak van saját témája. A képeknek szintén.
Itt kéretik a Naruto Gaiden mangáról értekezni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1253 Dátum: 15 jún 28, 16:01:54 »

Bocsánat Chakra Nevet
Ejj de várom márt az amikor Naruto hazamegy és végre Hinata is benne lesz Nevet
arra gondoltam hogy hazamegy,beköszön,Hinata meg kérdezi hogy mit művelt a ruhájával és amúgy magával is Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1254 Dátum: 15 jún 28, 16:08:08 »

Nektek nem furcsa, hogy kibe tudják kapkodni a szemeket és eltudnak végezni egy szemműtétet a harcmezőn, de egy szemüveges kislányt nem tudnak meggyógyítani, hogy ne kelljen neki a szemüveg? Neeem akkor ez most hogy is van? Gondolkozik Gondolkozik egy csomó mindent megtudnak gyógyítani, akár örökké is tudnak élni, de erre nincs megoldás?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1255 Dátum: 15 jún 28, 16:14:53 »

Bocsi az OFF-ért. Pirul
Engem inkább az érdekel, hogy most mégis mi az a nagy erő ami Kaguya szinten veszélyes? Itt volt Shin, de ő már elméletileg halott. Itt vannak a kicsi Shinek, de őket számításba venni hülyeség, a szereplők fél fogára nem elegek. És még van kb 8 fejezet, ha jól néztem.
De biztos, hogy ez a nagy veszélyforrás majd a Boruto movie-ban lesz a főgonosz. Szóval mi a fenével lehet még 8 fejezetet elhúzni, úgy, hogy az anya tisztázása max 3 fejezet? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1256 Dátum: 15 jún 28, 16:17:17 »


Ez akkora szemétség, hogy nyár vége felé fog kijönni. Elúszik az egész nyaram a várakozással....  smirksweat Sír  Neeem
Inkább január vagy február...de az is lehet hogy jövő tavaszik halasztják a DVD megjelenést.
anno3 azért az más hogy komplett szemet kap valaki,mint az hogy egy betegség miatt lesz szemüvege (ami még nem biztos,de erősen valószínű) meg ugye biztos vannak olyan betegségek amiket nem tudnak meggyógyítani.De majd kiderül minden szerintem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1257 Dátum: 15 jún 28, 16:54:29 »

De biztos, hogy ez a nagy veszélyforrás majd a Boruto movie-ban lesz a főgonosz. Szóval mi a fenével lehet még 8 fejezetet elhúzni, úgy, hogy az anya tisztázása max 3 fejezet? Gondolkozik

A nagy ellenség a moziban lesz ez tuti. Itt max csak említést tesznek róla de lehet azt sem.
Egyébként szerintem a kövi MAX 1-2 fejezetben tisztázzuk Sarada dolgait aztán back to Konoha. Megismerjük kicsit a többi gyereket is, remélem lesz egy kis Uchiha meg Uzumaki családi értekezlet is. Nevet Aztán a végére kapunk szerintem genin küldiket a szokásos macska kereséssel. Nevet És kb szerintem ennyi is. Max a végére kapunk egy cliffhanger-t azzal hogy megjelenik a nagy gonosz. Ennyi simán beleférne a maradék max 10 fejezetbe.

Basszus mennyiszer leírtam hogy max. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 16:55:53 írta Kuro25 » Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1258 Dátum: 15 jún 28, 17:11:40 »

 Pirul Upsz, bocsi Chakra. Megjavulunk! Mosolyog

Ejj de várom márt az amikor Naruto hazamegy és végre Hinata is benne lesz Nevet
arra gondoltam hogy hazamegy,beköszön,Hinata meg kérdezi hogy mit művelt a ruhájával és amúgy magával is Nevet

Én inkább ezt várom: http://orig03.deviantart.net/c9b7/f/2015/121/1/f/naruto_gaiden_sasuke_comes_home_by_catelfishy-d8rtkzt.jpg

Bocsi az OFF-ért. Pirul
Engem inkább az érdekel, hogy most mégis mi az a nagy erő ami Kaguya szinten veszélyes? Itt volt Shin, de ő már elméletileg halott. Itt vannak a kicsi Shinek, de őket számításba venni hülyeség, a szereplők fél fogára nem elegek. És még van kb 8 fejezet, ha jól néztem.
De biztos, hogy ez a nagy veszélyforrás majd a Boruto movie-ban lesz a főgonosz. Szóval mi a fenével lehet még 8 fejezetet elhúzni, úgy, hogy az anya tisztázása max 3 fejezet? Gondolkozik

Borutoval, a vizsgával, egy kis mellék szereplők megismerésével, családokról, bijuukról Nevet stb. A Kaguyás hadseregről Sasuke két fejezet után fog beszélni szerintem, és akkor kiderül, hogy a Boruto mozira tartogatják, mint fő ellenség, vagy most lezárja Kishi valahogy.... Én speciel a nagy büdös semmit is szívesen olvasom, csak menjenek még a fejezetek. Nevet

Engem egyébként a Konohai élet érdekelne a béke idejében. Az alap Narutoban a Harmadik olyan szépen jellemezte, hogyan is működnek a faluk közötti üzletelések stb. Érdekelne, ezt most hogy oldják meg. Milyen feladatokat kapnak a ninják? Szükség van még egyáltalán a faluk közötti küldetésekre, ha nincs ellenség, és nincsenek összeesküvések?  Gondolkozik Az ANBU mégis mit csinál? Komolyan érdekel, a nagy shinobi világ hogyan működik most.... Gondolkozik Akár erről is kaphatnánk egy fejezetet, elvégre a Naruto nagy kérdése az volt, hogyan lehet elérni a teljes békét, és hogy van-e egyáltalán olyan. Naruto ezt akarta, de még ő sem tudta hogyan lehet elérni. Kíváncsi vagyok milyen megoldást, választ talált. Mosolyog
Szerintem a hosszúsággal nem lesz gond. 8 fejezet akár még kevés is lehet ezekre a dolgokra. Nevet De ez a számomra van így. Mosolyog

Inkább január vagy február...de az is lehet hogy jövő tavaszik halasztják a DVD megjelenést.

Sír Sír Johhny Depi Ezzel direkt nem akartam számolni. Szomorú

anno3 azért az más hogy komplett szemet kap valaki,mint az hogy egy betegség miatt lesz szemüvege (ami még nem biztos,de erősen valószínű) meg ugye biztos vannak olyan betegségek amiket nem tudnak meggyógyítani.De majd kiderül minden szerintem.

Nem tudtátok! A szemüveget Sarada Karintól kapta emlékbe, mert ő az anyja. Ez olyan neki, mint Natsunak a sálja!
....................
Nevet Nevet Nevet Nevet Jó, jó, viccelek viccelek, ezt nem tudtam kihagyni. Nevet  Ördögi Megnézném a fejeteket most. Nevet  Ördögi
(Akinek sok a poénom, annak leírom: Sarada Sakura lánya! Mosolyog)



« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 17:19:49 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1259 Dátum: 15 jún 28, 17:18:53 »

Attól hogy a nagy országok békében vannak,bűnözés még van.Az eddigi küldetések is (mármint a gennin meg a chunin) arról szóltak hogy vidd Józsit A-ból B-be és vigyázz rá.Ezek a küldetések biztos nem szűntek meg.Azok már nyilván hogy "menjél kémkedni a Víz országába"
Meg ugye ezek a küldetések adták a bevétel legnagyobb részét nem a kémkedős küldetések.Azok ugyebár védelmi szempontól voltak fontosak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!