24 máj 13, 21:02:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407134 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1200 Dátum: 15 jún 26, 20:33:19 »

Az előtt biztosan nem lesz vége, hogy megtudnánk ki is Sarada igazi anyja hivatalosan, ráadásul még papa Shint is ki kell kérdezni, a gyerekeknek le kell viszgázni stb.

nem hiszem, hogy ezt 1 rész alatt le lehetne bonyolítani.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1201 Dátum: 15 jún 26, 21:14:06 »

Augusztusig biztos menni fog.Valószínű hogy a Boruto mozi lesz a manga lezárása/folytatása bár ez sem biztos.
Majd kiderül.De az ilyen bullshiteknek nem szabad bedőlni.Bár ezt Kuro is megmondta már.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1202 Dátum: 15 jún 26, 21:34:10 »

Bár ha komolyra fordulna a helyzet tuti belecsapna ő is a lecsóba elvégre Kushina meg Minato is harcolt ha úgy adódott.

MINATO!!!!  Szeretet

A Naruto Gaiden vagy véget ér jövőhéten vagy 11 fejezet múlva.

Erről azt hiszem hallani sem akarok.  Sír No comment Leüt (Mosolyog)

Hűha!!: https://uploads.socialspirit.com.br/fanfics/capitulos/fanfiction-naruto-naruto-gaidenuchiha-sarada-3452113,030520151219.jpg Nevet
Mosolyog https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEjQUkgMSsunB0vRzrFJ8M2KWqVAmkuBX3UNVHnBFJHvrdAi_s
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 21:40:47 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #1203 Dátum: 15 jún 26, 22:30:34 »

Nekem az jutott eszembe, hogy ha Karin lenne az anyja Saradanak akkor arrol biztos Orochimaru is tudott volna es 1 nem engedte volna el a gyereket 2 csak felismerte volna Saradat ha hasonlit Karinra
Szoval szamomra ezek alapjan is kizarhato, hogy Karin alenne az anyuka
A kulfoldi forumokon, hogy megvan lepodve mindenki hogy Sasuke milyen kedves volt Sakuraval, de hat konyorgom  ferje,raadasul Sasuke nem venne el senkit akihez nem kotodik, van annyira ferfi ezert sem hiszem hogy felre lepett volna, valahogy nem az a fajta ember, legalabbis szamomra igy tunt /tunik
Sarada meg vegre gondolkodik hala egnek hogy nem elvakult es meglatja azt is ami a szeme elott van
yeeeee az Uchiha csalad akcioban :3 annyira jo volt latni
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1204 Dátum: 15 jún 27, 01:09:33 »


MINATO!!!!  Szeretet


Orom az ilyet latni, egyik kedvenc karakterem Kushinava egyutt bow

De hogy ilyen hamar vege legyen? Neeem ha legalabb augusztusig menne, en mar boldogabb lennek.De olvasgatnam en ezt tovabb is. Meg annyira lehetetlen osszecsapni a veget hogy 1 fejezet eleg legyen ra.
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1205 Dátum: 15 jún 27, 01:55:45 »

Az előtt biztosan nem lesz vége, hogy megtudnánk ki is Sarada igazi anyja hivatalosan, ráadásul még papa Shint is ki kell kérdezni, a gyerekeknek le kell viszgázni stb.

nem hiszem, hogy ezt 1 rész alatt le lehetne bonyolítani.

Hát én sem hiszem, de az, hogy a vizsgát a következő fejezetre(?) írja, nekem nem jelent mást, mint azt, hogy ezzel együtt le is zárja. Véleményem szerint úgy fog végződni a manga, hogy Sarada megérti mit jelent ninjának lenni (amit az első fejezetben megkérdőjelezett) és gondolom ennek érzékeltetéséhez szükséges lesz, hogy megkapja azt a homlokvédőt, vagyis hogy levizsgázzon.

És épp ez az, hogy annyi megválaszolatlan kérdés van még, többek közt ez az anya dolog, amire minden bizonnyal rá is térünk a következő fejezetben, ahogy Naruto ígérte, kifogja faggatni Sasukét. Ha kiderül, hogy Sakura az anya, akkor meg kell magyarázni, hogy miért egyezett a DNS. Sarada az előző fejezetben kérdezte meg pont, hogy mi történt a szülei közt és hogy mik is pontosan Sasuke érzései, ezeket is bele kellene foglalnia Kishinek pár flashback-kel. Az is előre lett jelezve, hogy Sarada nem érti mit jelent a homlok pöci és, hogy majd megérti -->http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/13 Valószínűleg az ő homloka is kap belőle Sasukétól (is). Ezeket nem lehet 1 fejezetbe bele sűríteni, ha az a fejezet csak 19 oldal. Nagyon összecsapott lesz, ha ezt eljátssza Kishi.

A kulfoldi forumokon, hogy megvan lepodve mindenki hogy Sasuke milyen kedves volt Sakuraval, de hat konyorgom  ferje,raadasul Sasuke nem venne el senkit akihez nem kotodik, van annyira ferfi ezert sem hiszem hogy felre lepett volna, valahogy nem az a fajta ember, legalabbis szamomra igy tunt /tunik

Egyet értek. Én személy szerint halálosan meglennék sértődve ha ezt eljátszaná Kishimoto. Szerintem nem kell Sasuke vagy SasuSaku fannak lenni ahhoz, hogy valaki lássa mekkora ökörség és "seggembőlrántom" dolog lenne, ha Karin lenne Sarada anyja. Nem csak azért mert egy nulla az ő kapcsolatuk, hanem mert ezzel együtt Sasuke, mint karakter teljesen tönkre lenne vágva. Sasuke életében az egyetlen fontosabb nő Sakura volt és ezzel nem lehet vitázni. Logikátlan, hogy félre lép, mikor az egész karaktere arra épül, hogy mennyire fontos neki a szeretet. Már csak azért is fura lenne, mert sosem volt az a playboy típus.
Az egyetlen dolog, amitől az embereknek eszébe jutott, hogy Karin az anya, az a szemüveg. Egyébként teljesen értelmetlen az egész, ki más lehetne az anyja Sasuke gyerekének, mint Sakura, ez annyira egyértelmű, könyörgöm. Ebből látszik mennyire nem ismerik itt sokan a karaktereket. Akárhányszor valaki felhozza ezt az érvet, hogy azért Karin az anya, mert hasonlít a szemüveg miatt, legszívesebben beverném a monitort. (már elnézést)
Amúgy meg csak nekem tűnik direkt trollkodásnak, amit Kishi művel? Akárhányszor szóba jön Karin, szóba kerül a szemüveg is. Már az is röhejes, hogy Sarada azért kezdte el feltételezni, hogy Sakura nem az anyja, mert Karin szemüveges. Kedvencem ez itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/18 --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/707/21
Suigetsu tökre ki van akadva és nem hisz a fülének, értelmetlennek tartja, aztán kiderül, hogy Karin az anya és aszongya: "Hm, ja végülés miért is ne, elvégre a szemüvegetek is hasonló". Hát megeszem a kalapom, ha ez nem direkt azért van, hogy gúnyt űzzön ebből a szemüveg dologból vagy behúzzon a csőbe. Mielőtt kijött a Gaiden nagyon elterjedt ez a "karinazanya" teória, a szemüvegre alapozva..olyan, mintha Kishi is tudna erről vagy nem is tudom...

Fhú, bocsánatot kérek, ki kellett tomboljam magam. Nevet Nagyon feltudom húzni magam, mikor valaki észérvek nélkül dobálózik hülyeségekkel.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 02:05:46 írta jamiez-sw » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1206 Dátum: 15 jún 27, 07:32:05 »

Jó reggelt mindenkinek!
Kezdjük a szombatot egy kis Himawari vázlattal a Boruto moziból Mosolyog
http://41.media.tumblr.com/09e83db400afc96c113c38972d0f1dce/tumblr_nql7l8kwbn1t8stveo1_1280.jpg

Le sem tagadhatná hogy kik a szülei Nevet

ja és a Shin irtás Szellemirtók módra szerintem nagyon szar de jót röhögtem rajta ikszdé
http://40.media.tumblr.com/c15c7c3cd4ea328de55b4283bc08f797/tumblr_inline_nql9f8R13f1ral711_540.jpg
http://41.media.tumblr.com/d8b6369533ed49328e2c1eb17c693393/tumblr_inline_nql9fxs3EZ1ral711_540.jpg
http://41.media.tumblr.com/7716d970c5933a146b7274a96da5980b/tumblr_inline_nql9gxmCkC1ral711_540.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 07:36:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1207 Dátum: 15 jún 27, 08:29:32 »


MINATO!!!!  Szeretet


Orom az ilyet latni, egyik kedvenc karakterem Kushinava egyutt bow

Azt hiszem fairYtail mi még nagyon jóban leszünk/vagyunk. Nevet Nevet Nevet Nevet  kacsint

Egyet értek. Én személy szerint halálosan meglennék sértődve ha ezt eljátszaná Kishimoto. Szerintem nem kell Sasuke vagy SasuSaku fannak lenni ahhoz, hogy valaki lássa mekkora ökörség és "seggembőlrántom" dolog lenne, ha Karin lenne Sarada anyja. Nem csak azért mert egy nulla az ő kapcsolatuk, hanem mert ezzel együtt Sasuke, mint karakter teljesen tönkre lenne vágva. Sasuke életében az egyetlen fontosabb nő Sakura volt és ezzel nem lehet vitázni. Logikátlan, hogy félre lép, mikor az egész karaktere arra épül, hogy mennyire fontos neki a szeretet. Már csak azért is fura lenne, mert sosem volt az a playboy típus.

Egy képa válaszom. Akik eddig megölelték Sasuket, arra hogyan reagál. (ha valaki már linkelte, bocsi): https://33.media.tumblr.com/45f259b0a7967bebff6777b9fd62f2e5/tumblr_inline_n5eauzYVoH1rz7u5u.png
https://33.media.tumblr.com/ee468f88eb794da955844021bc1401b3/tumblr_inline_nhfj2wQfq91s0dk9p.jpg
Azt hiszem említésre sem méltó Mosolyog


Amúgy meg csak nekem tűnik direkt trollkodásnak, amit Kishi művel? Hát megeszem a kalapom, ha ez nem direkt azért van, hogy gúnyt űzzön ebből a szemüveg dologból vagy behúzzon a csőbe. Mielőtt kijött a Gaiden nagyon elterjedt ez a "karinazanya" teória, a szemüvegre alapozva..olyan, mintha Kishi is tudna erről, vagy nem is tudom....

Pontosan így van. Nevet

Nekem az jutott eszembe, hogy ha Karin lenne az anyja Saradanak akkor arrol biztos Orochimaru is tudott volna es 1 nem engedte volna el a gyereket 2 csak felismerte volna Saradat ha hasonlit Karinra
Szoval szamomra ezek alapjan is kizarhato, hogy Karin alenne az anyuka
A kulfoldi forumokon, hogy megvan lepodve mindenki hogy Sasuke milyen kedves volt Sakuraval, de hat konyorgom  ferje,raadasul Sasuke nem venne el senkit akihez nem kotodik, van annyira ferfi ezert sem hiszem hogy felre lepett volna, valahogy nem az a fajta ember, legalabbis szamomra igy tunt /tunik
Sarada meg vegre gondolkodik hala egnek hogy nem elvakult es meglatja azt is ami a szeme elott van
yeeeee az Uchiha csalad akcioban :3 annyira jo volt latni

Azt hiszem ilyesmi véleményt írtam én is, vagy csak gondoltam. Gondolkozik Mindegy, én is így látom.
Sasuke kedvességét azért tartják furcsának, mert nem ezt szokták meg. Nem látják az igazi személyiségét, csak amivé Danzo, Konoha, Orochimaru és sajnos Itachi  Szeretet által vált. Nehezen egyeztetik ezt a viselkedést ezért magyaráznak bele minden féle furcsaságot. Pedig annyira logikus, hogy kedves. Mindig is ilyen volt: Geninként is, ha el nem is felejtette a történteket a klánjával, azt érezte, hogy jó szeretetben, barátok közt lenni. Jó volt neki, csak aztán közbe szólt a becsülete.... Számtalanszor mentette meg Narutot, Sakurat, ami szívből jött neki. Sakuraval külön figyelmes volt, védte, mert gyengébb volt mint ők....
Ezeket úgy mondom emberek, hogy én Sasuket nem szerettem, és nem a személyisége miatt, hanem a döntései miatt, amik érthetőek, és biztos hogy én is ilyen lettem volna a helyében, engem mégis az bosszantott benne, hogy itt a megoldás a számára, a szeretet, hogy nem lenne egyedül, ő mégis eldobja magától. Hogy vakon nem látja, hogy küzdenek érte, hogy több van mint bosszú. Amikor néztem, mindig vertem a fejem a falba, hogy higgye már el, őt tényleg szeretik, minden rendben, és kész. De ez nem volt ilyen egyszerű, mondom, teljesen megértem a miértjeit, és utólag belegondolva szerintem jobb is, hogy Kishi végigjáratta vele ezt az utat. Bejárta a világot, szinte mindent megtudott a klánjáról, a ninja világról, az életről amit csak lehetett. Nem elképzelhetetlen a számomra, ha az Itachis ( Szeretet) harc után megtalálják, persze visszamegy konohába, de nem adott volna neki ez lelki békét, ahogy Kakashi is mondta neki anno. Valószínű ugyanúgy kereste volna a kérdéseket, nem lel nyugalmat, aztán újabb Madaras efektus lesz belőle, és a történelem megismétli önmagát, mikor Naruto már hokage. Ez az én elméletem, és kicsit eltértem a tárgytól, de a lényeg: tovább kellene látni Sasuke viselkedésén.
Ő mindig is kedves, aranyos volt, aki a Garaa elleni harcban mutatta meg leginkább az érzelmeit, mikor kijelentette, hogy soha többet nem akar elveszíteni egy számára fontos személyt sem. Mikor bekattant, és mindenkit ki akart irtani, el akarta vágni a kötelékeket, egy teljesen normális reakció egy olyan ember részéről, aki fél. Sasuke félt, hogy elveszíti őket is, és mi a legegyszerűbb mód, hogy ez kevésbé fájjon? Ha ő maga dönt úgy, hogy eldobja magától. Azt hiszi, úgy kevésbé fáj, mert az ő döntése...
Sajnálom, hogy ezt mások nem látják. Sasuke sokat elmélkedhetett, és mikor lecsillapodott, átgondolta a dolgokat a 699. fejezet utáni elvonulásánál, rájött kiknek is lehet hálás, és ezt szeretné viszonozni, méltónak lenni rá.

Hát, őőő, úgy tűnik én is bele lovaltam magam. Nevet Nevet Nevet Szerintem logikus Sasuke viselkedése, és nem kellene a viselkedésébe belemagyaráznia semmit a külföldi oldalaknak. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 08:35:34 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1208 Dátum: 15 jún 27, 08:51:21 »

nekem is teljesen természetes reakció és döntés volt Sasuke részéről, hogy inkább ő öli meg a legközelebbi hozzátartozóit, mint hogy más által haljanak meg vagy legyenek kihasznált eszközök. Nagyon szerette őket, olyannyira, hogy megölte volna őket, bár ennél a mondatnál Itachi jut eszembe "annyira szerette az öccsét, hogy vele nem tudott végezni", tudom, hogy akkor más volt a szitu, de na... de kíváncsivá tesz, mi lett volna ha megöli Sakurát akkor a hídnál, akkor most a bűntudat emésztené őt? de ez is csak egy mi lett volna ha és tudom felesleges kitérni, mert nem történt meg akkor ne is elmélkedjünk rajta
még ma is kirázz a hideg amikor ezt a képet látom Sasukéről, az őrült nevetése: http://i.ytimg.com/vi/iB1h2Kc7B4M/maxresdefault.jpg

Remélem ez nem fog bekövetkezni, mint ahogy a szüleinél  Szomorú Szomorú
http://9gag.com/gag/a1enxb2
 Nevet Nevet Nevet : http://9gag.com/gag/axZGGK1

Na de még egy kis humor:  http://9gag.com/gag/aNZxjXv
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Nyuszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1209 Dátum: 15 jún 27, 09:58:27 »

Az egész történet legfontosabb mondanivalója éppen az szerintem, hogy a szeretettel és odafigyeléssel mennyire meg lehet változtatni még a legelvetemültebb gonosztevőt is. Gaara hidegvérrel gyilkolt míg Narutóval nem találkozott. Aztán átértékelődött benne minden. Sasuke meg éppen az ellenkező folyamatot járta be. Szerették sokan, ő is nagyon szeretett, és hirtelen egyedül maradt. Hogy vannak érzései és nem is akármilyenek, nekem ott derült ki igazán, hogy azonnal kinyílt a többiek felé, amikor csapatba került és kapott egy "új családot". A csengős vizsgán dolgoztak együtt először és az határidős volt. A tét, hogy Sasuke ninja legyen és elérhesse a célját: erősebbé váljon, hogy megölhesse Itachit. Erre ő ottmaradt az ájult Sakura mellett és ezzel lekéste a határidőt. Aztán nem hibáztatta a lányt emiatt, hanem elkezdte mesélni magáról, meg hogy mennyire sírt, amikor elvesztette a szüleit.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1210 Dátum: 15 jún 27, 10:49:45 »

Az egész Naruto a szeretetről szól és ez nem is meglepő
egyébként milyen érdekes ennél a csapat beállításnál is, hogy Ott van Naruto, akinek sosem volt senkije, család, barát stb. Ott van Sasuke, akinek volt de mindet elvesztette és ott van Sakura akinek mindene meg volt, család ,barátok. Ez a tökéletes csapat összeállítás, ezt a többi csapatról nem lehetne elmondani. Aztán míg Naruto egyre több barátot szerzett és népszerűbb lett, Sasuke eltaszított mindenkit és nem akart senkit sem közel engedni no meg bűnöző lett és Sakura....hát ő meg elkezdte értékelni az amije van és továbbra is kitartott mellettük Gondolkozik 
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1211 Dátum: 15 jún 27, 12:08:02 »


[...]


Azt hiszem tenyleg joban leszunk, amit Sasukerol itt kifejtettel, ezzel teljesen egyetertek, jobban le se tudtam volna irni. Nevet Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1212 Dátum: 15 jún 27, 12:14:29 »

Az ilyen egyszerű mondandók teszik jóvá a mangát Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1213 Dátum: 15 jún 27, 13:34:13 »

Nagyon sok hozzászólás gyűlt össze, szóval meg szeretném kérdezni, hogy valaki nem tudja, hogy mikor jön már ki a 9.rész magyarul? Mert ilyenkor már rég kint szokott lenni, ráadásul pár oldalt gyors átfutottam és már angolul látni a fejezetet, szóval gondolom szünet sincsen.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1214 Dátum: 15 jún 27, 13:41:15 »

Nagyon sok hozzászólás gyűlt össze, szóval meg szeretném kérdezni, hogy valaki nem tudja, hogy mikor jön már ki a 9.rész magyarul? Mert ilyenkor már rég kint szokott lenni, ráadásul pár oldalt gyors átfutottam és már angolul látni a fejezetet, szóval gondolom szünet sincsen.
Exkirion írta hogy késni fog.
Ja igen srácok. Aki esetleg a magyar verzióra vár, ma valószínűleg nem lesz, mert AdamS (szerkesztő) nek sürgős családi ügye van. csak jobb, ha tudtok róla. Szóval Holnap-holnapután, de remélhetőleg holnap.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!