24 máj 12, 17:04:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1185 Dátum: 15 jún 25, 21:52:03 »

Amúgy nem tudom volt-e már róla szó, nem nagyon követtem a témát, de...

Csak szerintem Sarada = Karin? Mármint tuti, hogy nem Karin az anyja, inkább azt tudnám elképzelni, hogy a sok kísérlet meg tudom is én mik után ez lett belőle.

edit: Nem érdekel mennyi hsz-em van, de nem akarom hogy Coelho megelőzzön.

 Nevet én tudod mire gondoltam? hogy Karin szerzett egy kis Sasuke DNS-t és saját DNS-éből csinált egy kölköt Oro vagy egy másik laborban Nevet  Lehánylak de aztán rájöttem, hogy akár mennyire is beteges volt a csaj ez képtelenség, és hát lássuk be tiszta anyja Sarada vagyis Sakura Nevet most csak a szemüveg meg a haj, amit az anyai nagyanyjától örökölt csalfa lehet, ne dölj be neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 21:52:42 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1186 Dátum: 15 jún 25, 22:03:51 »

Ez nem igaz =/ Igazából tényleg valami ilyesmi lehet szerintem a dologban. Annyi chakrát vesztett a háborúban, hogy visszaváltozott gyerekké. Mivel Orochimaru szétdrogozta őt is, ezért nem igazán tud egykönnyen meghalni. Rajta valószínűleg így jön ki a "halál".
Naplózva


sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #1187 Dátum: 15 jún 25, 22:19:57 »

Csócsó kollektíve irritál minden épeszű embert,ezzel nem mondtál újat Nevet
Hajrá a hsz farmolással ikszdé

Akkor én nem vagyok épeszű? Már mint persze, lehetne másnak adni az ő képkockáit, nem sajnálkoznék, de engem valahogy hidegen hagy, és nem irritál. Ott van, mondja a hülyeségeit, forgatom a szemeim és ennyi. Nem gyűlölöm, tök reális a csaj, ő nem füvezik hanem chipsezik, ezért ilyen sötét. smirksweat Engem szerintem Boruto fog irritálni, mármint alig szerepelt még, de totál nem hiányzik és érdektelen számomra, ő az utolsó ember aki miatt várom az ő nevével fémjelzett filmet. Aztán a filmben meg majd kiderül erősödik-e az ellenszenvem iránta, vagy tudnak olyan "lelket" adni neki ami miatt megkedvelem.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 15 jún 25, 22:29:24 »

Szvsz az első pár (100-120) részben engem Naruto is irritált, de megszerettem.
Naplózva


sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #1189 Dátum: 15 jún 25, 22:40:58 »

Szvsz az első pár (100-120) részben engem Naruto is irritált, de megszerettem.

Nekem vele nem volt bajom. Most viszont rengeteg más szereplő van már, akiket szeretünk, illetve érdekel a sorsuk, múltjuk is akár. És ha Boruto lesz a címszereplő az ő sorsának kéne a legjobban mozgatnia a rajongókat is (legalábbis többséget), aminek a manga szépen megágyazna, csak eddig kb. semmit nem tett ezért. Sarada van középpontban, aminek amúgy nagyon örülök, viszont a maradék részekben rá kéne összpontosítani Boruto-ra is, ha már a filmet akarják felvezetni vele. Remélem megoldja Kishi ezt a feladatot, és nem úgy, hogy összecsapja a jelenlegi cselekmények lezárását.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1190 Dátum: 15 jún 26, 07:11:14 »

Belehalt volna Kishimoto ha áldoz egy fél fejezetet Sakurára? Számomra már teljesen random ez az egész történet, úgy fejezi be az előző részt hogy egyértelmű hogy Sakura fog harcolni kicsit, következő fejezetben meg egy fél oldalt sem szánt a harcra. Persze arra megint elment egy-két oldal hogy, Naruto pátyolgatja Saradát, meg hogy Saradának hiányzik Sakura. Tényleg nem akarok mindig az lenni, aki negatívan szól a mangáról, de sajnos nem sok pozitívumot lehet róla mondani. Ráadásul ma hallottam hogy még max 10 fejezet lesz, nem sokat lehet ebből kihozni. Örültem volna ha kicsit több szerepet kapnak a kicsik és nem az öregek bénázásait kell nézn.

Nem volt belehalás veszély, mivel ez a manga már "nem" a Narut-Sakura-Sasuke trióról szól, hanem a gyerekekről. Jelenleg éppen Saradáról. Persze kell az előbb említett hármas is, de itt nem ők a lényeg.

_________________________________________________________________________

Moderátor:
A hsz-vadászatot kéretik abbahagyni. Még véletlenül írási jog megvonás lesz a vége. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 07:12:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1191 Dátum: 15 jún 26, 08:55:29 »

Lesz még kb 2 rész (Max) a harcból aztán szerintem mindenki szépen hazamegy és láthatjuk végre Hinatát is Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #1192 Dátum: 15 jún 26, 09:35:08 »

Arra kíváncsi vagyok, hogy jelenleg Hinata mit csinál. Most, hogy ő a hokage neje, akkor ő most fel is hagyott a nindzsáskodással? Otthon van full civilként, ráment főz, mos, takarít és ennyi? Gondolom küldetésekre nem jár. Vagy? Gondolkozik
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1193 Dátum: 15 jún 26, 09:39:15 »

Konoha novellában azt írták hogy az esküvő előtt még volt egy utolsó küldetése.
Valószínűleg utána vissza vonult,de akkor biztosan amikor már terhes volt Borutoval.Utána meg gondolom hogy a családdal foglakozott.Vagy nem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1194 Dátum: 15 jún 26, 10:08:30 »

Mivel Naruto a Hogake és a gyerekeket nem lehet egyedül hagyni, ezért biztos visszavonult. Bár erős, de ő tényleg nem az a harcos típus, szóval szerintem jobban is áll neki a mostani szerepe. Pirul
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1195 Dátum: 15 jún 26, 10:13:59 »

hát én biztos nem engedném terhesen küldetésekre járni. Nevet
De Kushina és Kurenai sem csinált semmit amikor terhes volt.Még arra vagyok kíváncsi hogy milyen a gyerekek kacsolata Hanabival és Hiashival.Ja meg arra is hogy Naruto hogy áll az apósával ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1196 Dátum: 15 jún 26, 12:09:32 »

Na egy kis humor nem árt ide Nevet

kicsit sem kö...g Naurot XDXD
Part1: https://41.media.tumblr.com/ee8d16e5fff54aebbd0c39b9aac3f341/tumblr_np2um3D7GS1smg130o1_500.jpg
Part2: https://40.media.tumblr.com/9d32982c453f5a3b54a377532b5ea5fb/tumblr_np2um3D7GS1smg130o2_500.jpg
Part3: https://41.media.tumblr.com/bd214b0c976001f444599d7cf93a7c9e/tumblr_np2um3D7GS1smg130o3_500.jpg

A büszke szülők :
http://tenyai.tumblr.com/post/122412540962/proudmamapapaunclenaruto
Sok a kérdés :
http://nicotopin.deviantart.com/art/Naruto-Gaiden-Parody-538926040
Naruto vs Star Wars:
http://www.deviantart.com/art/Naruto-Gaiden-chapter-6-537726565
Sakura reakció yee: személy szerint én ezt akartan volna Nevet
http://captain-akab.tumblr.com/post/122427951034/yeah
erre én is gondoltam ikszdé
http://jira89.deviantart.com/art/Sai-and-Inojin-531546320

UI: bocsánat ha valaki már linkelte ezeket
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 13:02:14 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1197 Dátum: 15 jún 26, 13:57:08 »

Beteg emberek élnek a bolygón annyi szent. Nevet

Egyébként Hinata tuti hogy otthon van és gyereket nevel és ez így van jól. Ha harcotl is azt is csak muszájból csinálta vagy Naruto miatt. Bár ha komolyra fordulna a helyzet tuti belecsapna ő is a lecsóba elvégre Kushina meg Minato is harcolt ha úgy adódott.

Amúgy MangaStream írt egy blog posztot arról hogy mi lesz a Gaidennel. Nagyon hasznos infók vannak benne:
http://mangastream.com/blog/71

Aki nem ért angolul vagy lusta elolvasni azoknak ím vala egy összefoglaló:

A Naruto Gaiden vagy véget ér jövőhéten vagy 11 fejezet múlva. És utána már csak azon elmélkednek hogy Kishi ősztől más melóba öli az idejét és nem tudni mi lesz az, lehet hogy a Gaiden a Part 3 felvezetője lesz. Persze ez csak találgatás nincs hivatalos infó. De most komolyan ilyenért elpazarolni egy blogposztot. Nevet

Kb mint az időjósok. Holnap eső várható de az is lehet hogy nem fog esni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 14:00:07 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1198 Dátum: 15 jún 26, 18:39:51 »

Nekem esőt ír holnapra  Ohh My God ezek szerint mindjárt vége a mangának? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1199 Dátum: 15 jún 26, 20:27:00 »

De ez hülyeség. Anno még azt jelentették ki hivatalosan, hogy augusztusig lesz gaiden. Most meg hirtelen a következő héten vége lenne, pláne úgy, hogy csak most kezdtünk bele igazán a történetbe?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!