24 máj 13, 05:01:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407050 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1155 Dátum: 15 jún 25, 15:53:39 »

Szerk: Megnéztem újra és végig EMS-t használt.

Nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/19

Itt a simát használja és már bőven van neki EMS-e. Szóval valószínű, hogy azt a variánst használja, amelyiket akarja.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1156 Dátum: 15 jún 25, 15:57:20 »

Most én vagyok a vak vagy ez ugyan úgy néz ki mint az EMS? Nevet
Direkt utána néztem neten és ez az EMS amit linkeltél.
Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1157 Dátum: 15 jún 25, 15:57:30 »

Kuro: Aki fordítja, biztos, hogy nem ferdít. Nem linkelnék be ide olyasmit, ami csak pletyka, ez hivatalosnak tűnik nekem. Elhiheted nekem azt is, hogy én sem tudom elképzelni, hogy lehetne ezt befejezni 1-2 fejezet alatt Mosolyog Dehát a sima Naruto végét is összecsapta valahogy Kishi, nemigaz? Ugyanezt játszotta el akkor is, senki nem tudta, hogy lehet 2 fejezet alatt befejezni, neki sikerült.
Gondoltam megosztom, nem kell elhinni akkor, ha meg kiderül, hogy én tévedtem, elnézést. Sőt, adja az ég, hogy ne nekem legyen igazam.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 16:03:00 írta jamiez-sw » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1158 Dátum: 15 jún 25, 16:03:34 »

Tudsz Japánul? Ha nem akkor miből gondolod hogy azt jelenti amit odaírt angolul a kép alá? Nevet
Ráadásul mint mondtam Tumblr-ön nem igazán találsz valós híreket. Majd ha ANN is leközli a hírt akkor elhiszem addig ez csak félrefordítás semmi más. Egyébként nem azzal van a baj hogy megosztotok dolgokat hanem az hogy mindent elhisztek amit a neten láttok. Nevet

Egyébként a Gaiden meg a sima Naruto vége ég és föld. A sima Naruto végét sokkal könnyebb volt befejezni hisz nem volt elvarratlan szál benne csak Naruto vs Sasuke maradt. Szóval egyáltalán nem lett összecsapva, harcoltak Sasuke visszatért a régi önmagához ugrottunk az időben és game over. De itt ezt nem játszhatja el mert a mozi ennek a folytatása lesz. És itt van azért jó pár szál még ami kérdéseket vet fel.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 16:04:40 írta Kuro25 » Naplózva

jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1159 Dátum: 15 jún 25, 16:16:47 »

Én nem így éreztem. Egyetlen hibát találtam a Naruto befejezésében, azt, hogy nagyon gyors volt. Túl gyors. És ezt nem csak én gondolom így, hanem rajtam kívül még sokan mások is így érezték. Az, hogy neked nem volt semmi gondod vele épp, az egy dolog. Attól én még érezhettem összecsapottnak. Mindent lezárt benne Kishimoto, de az addigi tempójához képest iszonyat begyorsított.

És nem, nem tudok japánul, de az illető igen, akiről pedig tudom, hogy megbízható. Egyáltalán nem hiszek el semmit, amit az interneten olvasok, csak azt, aminek alapja van. Tumblr-ről szerzem az információim egy részét és eddig mindig megtudtam különböztetni mi a hivatalos információ és mi pletyka. Nézz hülyének, mit bánom én, majd ha kiderül, hogy tényleg véget ér jövő héten, akkor legalább jót tesz majd a kis lelkemnek, hogy igazam volt. De tudod mit? Azt kívánom, hogy legyen inkább neked igazad, mert senki nem akarja, hogy véget érjen 2 fejezet alatt, ne adj isten 1.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1160 Dátum: 15 jún 25, 16:17:31 »

Most én vagyok a vak vagy ez ugyan úgy néz ki mint az EMS? Nevet
Direkt utána néztem neten és ez az EMS amit linkeltél.

Nem ez nem az EMS, az EMS-ben benne van Itachi Shuriken része is. Amit linkeltem abban nincs. Ez a külömbség Sasuke sima MS-ja és a EMS-ja közt.

Sima: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110804172555/naruto/images/5/55/Mangekyō_Sharingan_Sasuke.svg
EMS: http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20120405053524/naruto/images/1/11/Mangekyō_Sharingan_Sasuke_%28Eternal%29.svg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 16:18:57 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1161 Dátum: 15 jún 25, 16:21:09 »

Sarada földb4szása színesben lazán epic  ikszdé  Kúl
http://40.media.tumblr.com/33780fab8d913d5499a1a9658763aea9/tumblr_nqhopaUqcH1u33mdho1_1280.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1162 Dátum: 15 jún 25, 16:30:23 »

Nem ez nem az EMS, az EMS-ben benne van Itachi Shuriken része is. Amit linkeltem abban nincs. Ez a külömbség Sasuke sima MS-ja és a EMS-ja közt.

Sima: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110804172555/naruto/images/5/55/Mangekyō_Sharingan_Sasuke.svg
EMS: http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20120405053524/naruto/images/1/11/Mangekyō_Sharingan_Sasuke_%28Eternal%29.svg

Franc már megen benéztem mindig elfelejtem hogy van a közepén az a shuriken izé. Nevet
Egyébként ez csak a Magazinos kiadás bakija mert a kötetes kiadásban már jól van rajzolva. Gondolom Kishinek iparkodnia kell hogy ne maradjon le így néha becsúszik egy kis baki. Nevet
http://i.imgur.com/v7X3VwB.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 16:31:46 írta Kuro25 » Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #1163 Dátum: 15 jún 25, 17:19:06 »

Itt egy bővebb rész amit megemlített valaki.
http://www.narutoforums.com/showthread.php?p=53865152#post53865152
Szerintem jól van lefordítva, de ebből még nem következtetek semmire.
Naplózva
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1164 Dátum: 15 jún 25, 17:24:14 »

Itt egy bővebb rész amit megemlített valaki.
http://www.narutoforums.com/showthread.php?p=53865152#post53865152
Szerintem jól van lefordítva, de ebből még nem következtetek semmire.

Most akkor, mi van? Csak ezt a szálat zárják le, vagy a többit be se mutatja? Valaki ilyesfélét látott valamerre? :/
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1165 Dátum: 15 jún 25, 17:29:23 »

Itt egy bővebb rész amit megemlített valaki.
http://www.narutoforums.com/showthread.php?p=53865152#post53865152
Szerintem jól van lefordítva, de ebből még nem következtetek semmire.

Most akkor, mi van? Csak ezt a szálat zárják le, vagy a többit be se mutatja? Valaki ilyesfélét látott valamerre? :/

Ez mind szép és jó és ez a Fórumos aki lefordította már hiteles hisz ő fordítja a regényeket is VISZONT SEHOL NEM ÍR OLYAT HOGY VÉGE lesz jövőhéten csak annyit hogy Naruto és Boruto története eléri a tetőpontot ergo lezárul egy fontos része a mangának egy történetív. Ráadásul ha jól láttam itt nem írnak semmi dupla fejezetet meg full színes fejezetet mint Tumblr-ön. Szóval szerintem csak annyi hogy jövőhéten lezárjuk a Sarada történéseket és Geninek lesznek a srácok de a manga megy tovább hisz meg kell alapítani a csapatokat a Chunnin vizsgára ki kell derüljön még jó pár dolognak. Szóval szerintem itt arra célozgatnak hogy végre megtudjuk a miérteket és lezárjuk a Shinek lázadását. Nevet
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #1166 Dátum: 15 jún 25, 17:33:27 »

Ez mind szép és jó és ez a Fórumos aki lefordította már hiteles hisz ő fordítja a regényeket is VISZONT SEHOL NEM ÍR OLYAT HOGY VÉGE lesz jövőhéten csak annyit hogy Naruto és Boruto története eléri a tetőpontot ergo lezárul egy fontos része a mangának egy történetív. Ráadásul ha jól láttam itt nem írnak semmi dupla fejezetet meg full színes fejezetet mint Tumblr-ön. Szóval szerintem csak annyi hogy jövőhéten lezárjuk a Sarada történéseket és Geninek lesznek a srácok de a manga megy tovább hisz meg kell alapítani a csapatokat a Chunnin vizsgára ki kell derüljön még jó pár dolognak. Szóval szerintem itt arra célozgatnak hogy végre megtudjuk a miérteket és lezárjuk a Shinek lázadását. Nevet

Igen, épp ezért írtam, hogy ebből nem kell messzemenő következtetéseket elvonni. Remélem nem tör ki pánikhangulat emiatt. Nevet
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #1167 Dátum: 15 jún 25, 17:41:57 »

A fejezet jó volt,nagyon jó volt Saradát harcolni látni.

És most térjü rá a komentekre.

1. Az a ház,amit Sakura össze döntött az csak kölcsön ház volt.
    Volt is említve  még azokban a fejezetben. Bár a helyreállítást is is fizetnie kéne.
    A házuk elméletileg a modern Konohában van .
    ( Első pár fejezetben láthattuk )


2. Most miért meglepő,hogy Sasuke segített felállni a feleségének?
    Magamból kiindulva én is segítenék a feleségemnek,ha nem tudna felállni.
    De lehet hogy én vagyok a fura .


3.Sasuke régen sem volt rideg ember,oké hogy nem mosolygott sokat,de a tettei elárulták hogy vannak érzései.
   pl: Amikor Narutot védte a hídnál ( szerete mint barátot ), a végzett völgyében amikor nem tudta megölni Narutot
 ( mert nem tudott volna végezni a szeretett barátjával ) ... Stb stb .
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1168 Dátum: 15 jún 25, 17:44:24 »

Ja igen srácok. Aki esetleg a magyar verzióra vár, ma valószínűleg nem lesz, mert AdamS (szerkesztő) nek sürgős családi ügye van. csak jobb, ha tudtok róla. Szóval Holnap-holnapután, de remélhetőleg holnap.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 17:45:30 írta Exkirion » Naplózva

Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1169 Dátum: 15 jún 25, 17:45:58 »



Ez mind szép és jó és ez a Fórumos aki lefordította már hiteles hisz ő fordítja a regényeket is VISZONT SEHOL NEM ÍR OLYAT HOGY VÉGE lesz jövőhéten csak annyit hogy Naruto és Boruto története eléri a tetőpontot ergo lezárul egy fontos része a mangának egy történetív. Ráadásul ha jól láttam itt nem írnak semmi dupla fejezetet meg full színes fejezetet mint Tumblr-ön. Szóval szerintem csak annyi hogy jövőhéten lezárjuk a Sarada történéseket és Geninek lesznek a srácok de a manga megy tovább hisz meg kell alapítani a csapatokat a Chunnin vizsgára ki kell derüljön még jó pár dolognak. Szóval szerintem itt arra célozgatnak hogy végre megtudjuk a miérteket és lezárjuk a Shinek lázadását. Nevet

Köszi. Mosolyog (Hülye vagyok angolból Nevet)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!