24 máj 12, 16:52:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1095 Dátum: 15 jún 24, 13:53:41 »

Nagyon izgisnek ígérkezik a film. Mosolyog

Valaki szemfüles kiszúrta: http://mcakester.tumblr.com/post/122311231351/this-is-borutos-black-headband
Bár állítása szerint az Boruto fejpántja, sokak szerint Sasukéét viseli a felső képen. Ezen nem tudom, hogy kiakadjak-e vagy sem Nevet Én Saradának adtam volna szívem szerint, de így se rossz.

Na ez nekem fel se tűnt. Nevet
Valszeg ez csak ideiglenes fejpánt mint anno mikor Iruka adta Narutonak a sajátját. Ez inkább jelkép. És így tényleg Borutot illeti és nem Saradát mert Boruto inkább hasonlít Sasukére mint Sarada. Nevet

Kuro: Szerintem Tsunade sokkal jobban ki lett bontva anno, mint Sakura, meg még Kushina is, talán. Sarada meg egészen biztos. Ezt most nem a vita céljából írom, de még te is egyetértettél ebben a múltkor Mosolyog)

Végül is mondhatjuk, ja. De ők már felnőtt nők szóval ezért nem számoltam most őket bele.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1096 Dátum: 15 jún 24, 14:27:10 »

A rasenganhoz nem kell szél elem, csak sima csakra manipulálás, a chidori meg abban különbözik hogy ahhoz használ villám elemet, de mindkét technika más csak formázást használ! Kakashi is egyszer említette hogy a  rasengant nem tudta összekombinálni a villám elemével!

Ha valamit rosszul tudok akkor javítsatok ki!  Nevet

A válaszom erre irányult, csak másképpen fogalmaztam meg. Mosolyog

Asszem MinatoItachi linkelte ezeket feljebb:
http://img10.deviantart.net/849f/i/2015/147/5/a/uzumaki_boruto_by_vinrylgrave-d8v1l3n.jpg
Hát ez valami eszméletlen-király-badass-állatság lehetne, csak kár, hogy esélytelen, mivel nincsen byakuganja...Azért ez nagy hiba volt szerintem Kishitől, baromi eredeti és badass technikákat kaphatott volna Boruto, így meg gyakorlatilag maradtak Naruto technikái (persze lesz valami sajátja is, de akkor is).
http://static.zerochan.net/Uchiha.Sarada.full.1824607.jpg
Hogy ez mennyivel szebb, elegánsabb, "uchihásabb"...nagyon tetszik....

Háhááá, ugyeeee!!! Pontosan.  Pontosan Pontosan

Ezt meg most találtam: https://mangaletter.files.wordpress.com/2015/06/uzumaki-family-600-1814930.jpg?w=535&h=347
Sakura pedig nyilatkozik. Nevet (a szende lelkületűeknek nem ajánlom. Nevet): https://badassdoll.files.wordpress.com/2015/04/wpid-unnamed-7.jpg

Bónusz: http://1.bp.blogspot.com/-5W1rLi9ehQE/VNMt8OTW8AI/AAAAAAAAAAg/D7GiCxpsM_w/s1600/Uzumaki%2BHimawari.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 14:50:20 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1097 Dátum: 15 jún 24, 14:46:48 »

Túl sok hosszú komment, szóval mindet nem olvastam végig de:

-Aki hokage akar lenni, az nem Sarada, hanem Konohamaru a hang alapján. Ő lesz a tanítójuk úgy fest és ott áll velük a Hokage szobájában.
-Úgy fest Hinata is benne lesz a filmben Nevet Meg úgy ahogy nézem mindnki más is nagyjából.
-Momoshiki valami eszméletlen hülyén néz ki ^^

Amúgy azt a teóriát olvastam egy külföldi fórumon, hogy a film főellensége lehet, hogy Kaguya férje lesz és tőle örökölte Hagoromo a Rinningant.

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 15:24:36 írta Exkirion » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1098 Dátum: 15 jún 24, 15:47:06 »

-Aki hokage akar lenni, az nem Sarada, hanem Konohamaru a hang alapján. Ő lesz a tanítójuk úgy fest és ott áll velük a Hokage szobájában.
És tényleg! Nevet Akkor sikerült megzavarniuk a lányos hangzással és Sarada jelenetével. smirksweat
Kellemes csalódás. Azt hittem az Sarada, de ha nem ő volt akkor végre elértünk arra a pontra, ahol nem akar mindenki Hokage lenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 15:49:47 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1099 Dátum: 15 jún 24, 16:44:27 »

Én személy szerint örülnék, ha Sarada hokage akarna lenni. Ha egy Uchiha lenne utána a hokage, az valahogy kiegyenlítene sok mindent. Nem tudom, az igazságérzetemnek jót tenne. Mosolyog

Az pedig hogy Naruto milyen Borutoval.... Szerintem Boruto -mint minden gyerek- elég önző, és csak ki akarja sajátítani magának az apját. Mosolyog Egy kis féltékenység indult itt el. Mosolyog Amúgy én így képzelném Minato és Naruto kapcsolatát, ha Minato nem halt volna meg, és Naruto mellett lettek volna. Kishi lehet erre hajazott.  Gondolkozik
Naruto tök normálisan viselkedik, szerintem nincs benne hidegség a fiával szemben, csak megkomolyodott.
But its just for me.  kacsint

(Holnap mangaaaa!!!!!!!!!! Punker)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 16:45:44 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1100 Dátum: 15 jún 24, 16:44:58 »

Angol feliratos előzetes-Elvileg ikszdé mobilnettel nem néztem meg-
http://www.saiyanisland.com/2015/06/new-boruto-naruto-the-movie-trailer/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #1101 Dátum: 15 jún 24, 17:35:00 »

Belepiszkálok egy másik témába, ha nem baj nektek, és kicsit hosszú lesz, bocsánat... Nevet

Azért eléggé látszik, hogy Kishimoto férfi... A japán családmodell szerint ugyanis, ha a nő férjhez megy, onnantól kezdve meg van pecsételve a sorsa. A férfi addig foglalkozik vele, amíg a nő teherbe nem esik, de utána életbe lép az emancipáció, amit a japánok sikeresen a visszájára tudtak fordítani. Miután a nő terhes lett, nemigen adnak neki munkát, arra bazíroznak, hogy maradjon otthon, neveljen gyereket, főzzön, mosson, legyen csodálatos feleség. Azonban az más kérdés, hogy a férfi alig-alig ér egyáltalán a nőhöz, bevett szokásuk, hogy utána szeretőt tartanak. (Google a barátunk, ha valakit érdekel a téma.) Ide vezethető vissza a mangákban, animékben látott családmodell is (apa dolgozik, anya otthon van és nem csinál semmit a háztartáson, nevelésen kívül, gyerekek tanulnak). Szóval...

...valahogy nem lepett meg Sakura reakciója. Ha a való életet nézzük, melyik nő az, aki tizenkét éven át szinte nem is találkozik a férjével, akihez hűséges, és így nincs, aki átölelje esténként, akivel beszélhetne, akivel nevelhetné a gyereket, és mindezt még bírja is? Értem, a Naruto világában eléggé idealizáltak az ilyesmik, de ha mögé nézünk, egyszerűen röhejes lett volna, ha Sakura Sasuke nyakába ugrik - nem csak mint felnőtt, mint anyuka, mint érettebb személy, hanem mint nő is. Szerintem hosszútávon a mellőzést senki sem bírná...
Sarada meg nem hisztis egyáltalán. Tulajdonképpen annyira vágyik az apja szeretetére, hogy képes volt a faluból is elmenni érte. A magam példájából kiindulva, amikor fatert heti egyszer láttam, én is mindig felé ácsingóztam, mert ez van, az kell, ami nincs meg, de apánk csak egy van. Úgyhogy Sarada még jól is viseli. És lányról van szó, ergo már kamaszodik (fiúk esetében ez ilyen hamar nem szokott jönni, de persze kivételek mindig vannak), öntudatára ébred valamennyire, persze, hogy megkérdőjelez mindent maga körül. Na, és persze Uchiha is, ráadásul Sasuke az apja. Kell ennél több, hogy valaki frusztrált, kétségbeesett, szeretetéhes, zavart gyerek legyen? Mosolyog

Öhm, ha valamit rosszul írtam, vagy hiányosak az ismereteim, elnézést! Mosolyog Ez a téma eléggé érdekel, hogy ilyen helyzetben Sakura mennyire képes önérzetesen viselkedni (és nem, ebben nincs semmi feminizmus), és leosztani kettőt a drágának, aki - még ha küldetésen is volt... - haza se tolta a képét több mint tíz éve.
Naplózva

\"Osztrigát pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!\"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1102 Dátum: 15 jún 24, 18:20:14 »

Azért eléggé látszik, hogy Kishimoto férfi... A japán családmodell szerint ugyanis, ha a nő férjhez megy, onnantól kezdve meg van pecsételve a sorsa. A férfi addig foglalkozik vele, amíg a nő teherbe nem esik, de utána életbe lép az emancipáció, amit a japánok sikeresen a visszájára tudtak fordítani. Miután a nő terhes lett, nemigen adnak neki munkát, arra bazíroznak, hogy maradjon otthon, neveljen gyereket, főzzön, mosson, legyen csodálatos feleség. Azonban az más kérdés, hogy a férfi alig-alig ér egyáltalán a nőhöz, bevett szokásuk, hogy utána szeretőt tartanak. (Google a barátunk, ha valakit érdekel a téma.) Ide vezethető vissza a mangákban, animékben látott családmodell is (apa dolgozik, anya otthon van és nem csinál semmit a háztartáson, nevelésen kívül, gyerekek tanulnak). Szóval...

...valahogy nem lepett meg Sakura reakciója. Ha a való életet nézzük, melyik nő az, aki tizenkét éven át szinte nem is találkozik a férjével, akihez hűséges, és így nincs, aki átölelje esténként, akivel beszélhetne, akivel nevelhetné a gyereket, és mindezt még bírja is? Értem, a Naruto világában eléggé idealizáltak az ilyesmik, de ha mögé nézünk, egyszerűen röhejes lett volna, ha Sakura Sasuke nyakába ugrik - nem csak mint felnőtt, mint anyuka, mint érettebb személy, hanem mint nő is. Szerintem hosszútávon a mellőzést senki sem bírná...

Mint nő mondom neked, hogy ezzel egyetértek, viszont két dolog van amellett, hogy Sakura örülhet Sasukenak, attól függetlenül, hogy nyilván nem fog a keblére omolni. Mosolyog: 1, ott van az a bizonyos dolog, ami a nők sajátossága: a szeretet. (itt a megtartott, feltétel nélküli, önfeláldozó szeretetre gondolok Mosolyog) 2, Sakura és Sasuke elválásának körülményeiről nem sokat tudhatunk, de a homlokpöccintés, és a Sakura hiden story után azért kötve hiszem, hogy Sakura neheztelne Sasukera, akármennyire is küzd a gyerekneveléssel stb. Sasuke eleve sokat volt távol konohától, eléggé megedződött Sakura az évek során, pláne ha azt is alapul vesszük hogy Sasuke hogy viselkedett vele régen. Technikai KO (náluk másképpen ment, Sasuke bizonyított, és azért mégis csak összejött egy gyerek. Nevet) https://www.youtube.com/watch?v=z7x3K4a3-PU
A ninja világában, vagy a háború világában akár, a nők elég hamar alkalmazkodtak ahhoz, hogy egyedül megállják a helyüket, és mikor a férfi hazatért, örültek neki. Az, hogy Sakura nem borult a nyakába, nem a neheztelés miatt volt, hanem mert itt egy csata kellős közepén voltak, és még Sarada problémája is ott volt, amivel Sakura szembesült még konohában, - hiszen hivatalosan a lánya után ment és nem Sasuke után - plusz, persze, felnőtt nőként sem fog nyilván ugra-bugrálni. Nevet.
De még ha hűvös is volt Sasuke, (lehet csak nem akart még nagyobb bonyodalmat...: "éppen hazafelé tartok, mikor egy sharinganos fickó nekem jön, aztán itt egy másik sharinganos fazon, aki a jó ég tudja kicsoda.., a kardomba dőlt a legjobb haverom, a lányom hirtelen felbukkan és magyarázatot követel, előtte persze kis híján felkaszabolom, aztán más akarja felkaszabolni, és még az asszony is betoppan. Ba...a meg, mi jöhet még aznapra váratlan dolog"?Nevet ) a következő képsorban eléggé kompenzál, mikor Sakurát elismeri (és ez egy férfitól király érzés Nevet) és még bocsánatot is kér.  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17
Ezek mellett, ha az én uram menne el egy küldetésre, hogy megmentse a következő generációt, valószínűleg én azt érezném, hogy az a minimum, hogy a kölkünkre vigyázok, és mindent megteszek, és várok rá. Nevet Nem tudhatni, mennyi volt ebből az áldozat a számára is, és azért mégis a mi érdekünkben ment el, hogy megvédjen minket, és megelőzzön egy másik háborút, vagy mészárlást. Mosolyog
A lényeg, egyet értek veled, hogy Sakura nem borulna a nyakába,csak az okaink másak. Mosolyog A mellőzöttséget lehet nem bírná, de ott a gyerek, és azért a férj céljából, és küldetésének okából lehet merítkeznie Sakurának. Mosolyog

Mosolyog Én így gondolom, ezért számomra logikus a manga kimenetele. Mosolyog Egyébként Sakura pont hogy nem ül otthon, mert mint orvosi ninja eléggé szükség van rá. Mosolyog
Ja, és Chika:  Hali
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 18:37:33 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #1103 Dátum: 15 jún 24, 18:32:39 »

Valaki írta hogy Boruto támadja a fő gonoszt és Sasuke a hátvédje.
De mi van akkor,ha Boruto,nem hallgatva a jó tanácsra neki rohan az ellenfélnek,de Sasuke csak annyit tud tenni hogy támogatja?

Lehet hogy nincs igazam,nem néztem meg az előzetest,sz..r a net .
Naplózva
jazzy21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #1104 Dátum: 15 jún 24, 19:29:40 »

Úgy látom több főgonosz is lesz ebben a filmben, én 4-et számoltam. Tuti ezek azok akik ellen Kaguya is gyártotta a Zetsu sereget.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1105 Dátum: 15 jún 24, 19:30:09 »

Csak én vagyok az egyetlen, akit irritál Konohamaru sálja? akár mikor látom csak arra tudok gondolni, hogy mikor akad már fenn egy fán vagy egy bokorban, de igazából az egész lénye irritál... ezért zavar az is, hogy ő lesz a Team vezető. Miért nem lehet valaki más? Shikaaru vagy Kiba vagy Lee vagy Asuma fia/lánya? (bocs de nem tudom a nemét)
és azt sajnálom, hogy nem Sarada akar lenni a Hogake  Szomorú
és egyébként az a áthasított konohai fejpánt, az nem sértő? mert hát mégis csak a bűnözök hordtak olyat, nem?(Akatsuki)
vagy Sasuke megtörte a hagyományt?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 20:33:11 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1106 Dátum: 15 jún 24, 19:57:19 »

Moderátor:
A Boruto mozinak van saját témája: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8533.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #1107 Dátum: 15 jún 24, 19:59:41 »

Azta nézzenek oda kihagyok pár napot erre mi fogad? ÚJ Trailer EZZAZ  Pojén imá imá imádoohooom  ikszdé
Nem írok saját fél oldalas véleményt inkább csak annyit kiknek a véleményét osztom  bow

A főgonoszok érdekesek nagyon. Érdekes felvetés, hogy Kaguya családja(férje) Nevet
0:59 nél látszanak a bossok a hátán valami félholdszerű cucc van. Jah és a nagydarabnak a fegyvere egy buzogány lesz amit nem tudom, hogy chakrából hozott létre?  Gondolkozik  érdekes képességük van(az a rózsaszín cucc)
http://kepkezelo.com/images/7ku7o0lrlfjvp95rp93p.jpg

Uh és a Chunin vizsga. A régi szép emlékek xD vajon az írásbelit is fogják mutatni? Kíváncsi leszek milyen trükköket tud az új generáció.

Én sem örülök neki, hogy Konohamaru a csapatkapitány jobban örültem volna egy Shikamarunak   Szomorú

Jó lenne ha Sarada is hokage lenne valamikor  Hümm-hümm

Nah mégis csak hosszúra sikeredett elnézést tőletek xD De jó hír holnap MANGAAA  Kúl
Mostantól kötelező lesz minden hozzászólás után egy vicces képpel búcsúzni xD   smirksweat

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a9/1d/05/a91d05b02f47d986c98fbed4acbf1579.jpg

http://img04.deviantart.net/98c2/i/2014/325/3/6/sasuke__look_it_this__by_louisgun-d877v4l.png

http://41.media.tumblr.com/2e4d66d26de0a415e5108b18a636a2e4/tumblr_nft5blfy2B1t2f44yo1_1280.jpg

Mod.: Elnézést. A többit akkor majd oda írom.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 20:03:39 írta csizi-kun » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #1108 Dátum: 15 jún 24, 20:43:25 »

Egyébként elárulom, hogy a tortára Himawari neve van felírva.  Ez nem biztos, de ha a gyertyák számát nézzük akkor talán azt is le lehet szűrni, hogy 6. születésnapja.

(szerk.: Bocsánat, csak most vettem észre, hogy van külön topic. Mondjuk ezt a hszt már bennhagyom)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 20:46:51 írta Beeng » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1109 Dátum: 15 jún 24, 20:55:29 »

Nem fogok bemásolni 1000 ollda idézetet de Kuro nem lehet hogy csak egy flashback emlék ?
Boruto fiatalabbnak tűnik ott...majd meglátjuk.De nekem logikusabbnak tűnik mint az hogy 8 év van köztük.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!