24 máj 12, 15:17:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406980 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1080 Dátum: 15 jún 24, 08:06:06 »

30 másodpercnél Hinataaaaaaaaa  Szeretet
Én meg azt hittem ki fogsz akadni, mert a jelenetből én azt szűrtem le, hogy Boruto földre borította Hinata sütötte tortát. smirksweat Vagy csak rosszul láttam? Nevet
Hát a trailer rohadt jó, de Himawari-t egyáltalán nem mutatták. Szomorú Viszont Sarada hangja nagyon tetszik.
Ütős movie lesz ez is mint a The Last. Amit eddig megtudtunk a történetről, az alapján tetszik. Elég egyszerű, de biztos jó lesz.

Saradanak pedig nekem pedig ez a ruha jobban bejön, mint a Sakurás változat: http://static.zerochan.net/Uchiha.Sarada.full.1824607.jpg
Nekem nem tetszik a mostani ruhája. Pedig reméltem, hogy Saradának nem olyan lesz, mint anno (meg igazából a Gaidenben most) Sakurának. De gondolom akkor arról is csak álmodozni lehet, hogy Sarada haja meg fog nőni. Nevet smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1081 Dátum: 15 jún 24, 08:09:43 »

Telefonon néztem meg a trailert és csak annyi jött át hogy Hinata  Pojén
Szóval én már most kész vagyok mára  ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1082 Dátum: 15 jún 24, 08:30:51 »

jól láttam, hogy a csapat Jouninja az Konohamaru lesz? vagy csak épp ott volt az irodában velük?
nekem egyik vágyam sem teljesült  Szomorú Neeem sem Sakura, sem Hinata nem várja a további lurkót a családba
és Sarada sem fog kardal harcolni  Neeem Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 09:14:43 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1083 Dátum: 15 jún 24, 08:52:45 »

Oké, most jött el a pillanat, hogy hányásig nézzem az előzetest. *Q* Fangirl görcsöt  kaptam Borutotól. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 08:53:57 írta Aniron » Naplózva
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1084 Dátum: 15 jún 24, 09:51:17 »

Már az is vérlázító volt korábban, hogy a szereplők minimális izomzattal képesek hegyeket pusztítani, számomra ez alapjaiban rombolta szét a Gokuba vetett hitemet. De hogy még másokat szórakoztasson Sakura szuper ereje, az túl megy minden határon. Elismerem, hogy ő a legerősebb a női karakterek közül és Hinata veszítene. Sakura a legerősebb női karakter a Narutóban, de nem ő a legkarakteresebb.

Nem is ezt mondtuk, csak hogy sokat fejlodott a karakterenek jelleme es ereje, de ez masokrol is elmondhato, csak nem ilyen eroteljesen, mas karakterek voltak alapjaban jol kidolgozottak.Nevet


Erre volt szuksegem igy reggelre. bow
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1085 Dátum: 15 jún 24, 11:07:53 »

Na megnéztem rendes monitoron is  Nevet
Hinata így még szebb  Nevet
Az új generáció nagyon ott van.Shikadai inkább Temarira hasonlít,a Lee klón passz,Mitsuki ugyebár Mr.Fantastic,Inojin passz
ChoCho ugye... és Saradat szerintem meg Naruto is fogja edzeni.Bár ez az elmélet már lerágott csont ikszdé
Az új főgonoszról meg passz fingom sincs miféle lény lehet,de majd úgy is megtudjuk.Szerintem Ős és Goauld hibrid
Ja és Hinata  Pontosan
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #1086 Dátum: 15 jún 24, 12:05:09 »

2főgonosz van ha jól láttam Nevet asszem férj és feleség  Nevet Gondolkozik amúgy nem lehet ,hogy a Chidorit vegyíti a rasengannal???Chirasengaen! Nevet

http://kepfeltoltes.hu/150624/bobobo_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 12:07:01 írta ninjaasasin1 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1087 Dátum: 15 jún 24, 12:31:37 »

Már az is vérlázító volt korábban, hogy a szereplők minimális izomzattal képesek hegyeket pusztítani, számomra ez alapjaiban rombolta szét a Gokuba vetett hitemet. De hogy még másokat szórakoztasson Sakura szuper ereje, az túl megy minden határon. Elismerem, hogy ő a legerősebb a női karakterek közül és Hinata veszítene. Sakura a legerősebb női karakter a Narutóban, de nem ő a legkarakteresebb.

Életemben nem hallottam ekkora marhaságot amit te most itt összehordtál. Nevet Legyünk reálisak akkor. Szerinted mekkora izomzattal lenne valósághűbb az hogy egy kitalált karakter hegyeket zúz porrá? ikszdé Bírom az ilyen eszes kommenteket, bár ilyen észlényekkel általában Filbuzi oldalon szoktam találkozni pl a most aktuális Batman v Superman film kapcsán hogy miért olyan vézna pl WonderWomen. Nevet Hogy nézne már ki egy nő plán egy 20-as éveiben járó nő, bár átfogalmazom inkább. Hogy nézne ki bármilyen korban levő nő hatalmas izmokkal? Belegondoltál te ebbe? Tipikus hozzáállás hogy az izomtól lesz erős valaki.  bow Egyébként Sakuránál nem igen tudnál mutatni karakteresebb női szereplőt a Narutoban mivel egyik sincs úgy kibontva mint ő. Nevet

Na de vélemény inkább az új trailer-ről:

KIBEBA...OTT jó volt!!!! Nevet Szép sorban elemezzük akkor a trailert.
Először is itt érdemes megnézni mert itt van angol fordítás is hozzá. Nevet  http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-06-24/boruto-naruto-the-movie-full-trailer-reveals-new-ninja-and-foe/.89631

1. Borutonak nem tudom milyen saját technikája lesz de egy dolog biztos. Tudja használni a Kage Bunshint valószínű hogy a Tajuu KB-t is, plusz megtanulta a Rasengant és a Chidorit is. Nevet
2. Sarada HOKAGE akar lenni. Nevet Bár előtte azért Hokage lesz Konohamaru is gondolom. De ja ideje hogy egy Uchiha kapja a hokage címet ez baromi szép húzás Kishitől bár kétlem hogy valaha látni fogjuk.  Pojén
3. Boruto csapat kapitánya pedig Konohamaru lesz!
4. Az új Lee srácot úgy látom hogy Kiba edzi de halvány lila gőzöm sincs hogy került a képbe az csontváz izé. Nevet Lehet hogy az új InoShikaCho-t a régi edzi egyszerre és bekapcsolódik Kankuro is? Nem lenne akkora hülyeség tekintve hogy ő a nagybácsi. ^^
5. Hinata szomorúan néz bár kétlem, hogy Boruto tortáját sajnálja. Úgy fest Naruto kihagyta a fia szülinapját. Himawari szerepe valószínűleg ebben a jelenetben ki is fog merülni kb.  Gondolkozik
6. Új ellenség. Egyelőre egy tippem van. Az a csaj Kaguya klánjába tartozik vagy valami rokona esetleg reinkarnációja. Az a melák aki viszi a hátán szerintem csak egy segédje és nem a férje. Nevet
7. A Chunnin vizsga felügyelői Tenten és Shino.
8. Mint tudjuk Sasuke edzi Boruto-t. Shikadai-t az apja, legalábbis egyelőre úgy tűnik hogy az anyu nincs velük. Inochi-t meg szerintem az apja és az anyja együtt, Csokit meg nem látni de eléggé egyértelmű a helyzet nála.
9. Úgy fest Naruto direkt mellőzte a fiát mintha ez is a felnőtté válás rituáléja lenne. Gondolom itt kapja meg a fejpántot meg a Part1 rucit. És igen Boruto örömében sírt. A ruha meg szerintem szülinapi ajándék lesz. Nevet
10. A Kagék is besegítenek a harcba, YEAH! Nevet
11. Sakura is kap némi szerepet mint gyógyító valószínű a harcok miatt kell majd de remélem tanít a lányának is valamit.
12. Naruto és Sasuke elmélkedik a ninja életről valami hatalmas edény mellett, tuti hogy fontos szerepe lesz.
13. Apa, fia és a mestere együtt harcol a végén ahogy látom. Faszántos. Nevet
14. Oké így 20. megnézésre leesett honnan kerültek elő az ellenfelek. A Hold felrobbant vagy a barmok kiengedték Kaguyát és vele Fekete Zetsut is akkor. Legalábbis 30 másodpercnél nagyon úgy fest a Holdat vagy a gömböt rombolták le.

Azért nem semmi hogy egy 1.5 perces videóból ennyi minden kiderül. De rohadtul várom már a filmet. Nevet

30 másodpercnél Hinataaaaaaaaa  Szeretet

Meglepődtem volna ha mást is észreveszel. Nevet
Naplózva

Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #1088 Dátum: 15 jún 24, 12:38:52 »

 Gondolkozik Szerintem az elözetes végén az a technika ami nagyon hasonlit a chidorihoz nem 100% hogy az. Lehet hogy Boruto-t meg tanitotta Naruto és Sasuke vegyiteni a rasengan-t és a villám elemet és így jött létre Boruto saját technikája ami hasonlit a chidorihoz Nevet Nevet Ez nem lehetséges?
De lehet hogy tévedek Nevet Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1089 Dátum: 15 jún 24, 12:57:10 »

Hát végül is lehetségesnek lehetséges. Majd úgyis kiderül. Nevet
1:20-nál érdemes megállítani a videót mert jól látszik hogy Boruto Rasengannal támad de közben Sasuke védi a Susanoo-val. Nevet Viszont nem tudom ha a gyerekek harcolnak főleg ugye Boruto akkor nem lehet olyan kemény ellenség ha hagyják hogy "egyedül" harcoljon. Vagy csak tényleg túlnőtte a hülye faterját. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1090 Dátum: 15 jún 24, 13:09:21 »

Amúgy Kuro bőven elég lesz majd a filmet kielemezni.
Ezt csak azért mondom mert azt írtad hogy másra nem is figyeltem.Ami amúgy meg nem igaz  Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1091 Dátum: 15 jún 24, 13:19:03 »

Nagyon izgisnek ígérkezik a film. Mosolyog

Valaki szemfüles kiszúrta: http://mcakester.tumblr.com/post/122311231351/this-is-borutos-black-headband
Bár állítása szerint az Boruto fejpántja, sokak szerint Sasukéét viseli a felső képen. Ezen nem tudom, hogy kiakadjak-e vagy sem Nevet Én Saradának adtam volna szívem szerint, de így se rossz.
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1092 Dátum: 15 jún 24, 13:22:26 »

Gondolkozik Szerintem az elözetes végén az a technika ami nagyon hasonlit a chidorihoz nem 100% hogy az. Lehet hogy Boruto-t meg tanitotta Naruto és Sasuke vegyiteni a rasengan-t és a villám elemet és így jött létre Boruto saját technikája ami hasonlit a chidorihoz Nevet Nevet Ez nem lehetséges?
De lehet hogy tévedek Nevet Nevet

A Rasengan és a Chidori ugyanaz a két technika, ezt még Jiraya vagy Kakashi mondta is (nem emlékszem ki), még az alap Narutoban. A Chidori annyiban különbözik a Rasengantól, hogy a chakrát villámként jelenítik meg, vonják be. Boruto lehet viszont egyszerre szél és villám elemű, ha mind a kettőt tudja. Itt jöhet szóba az elem, mert Kakashi a villám elem miatt Chidorit tud használni, Naruto a szél elem miatt rasengant. Nekem az tűnik logikusnak, hogy Boruto mindkettőt tudja uralni.

Sasuke harca királyul meg lesz csinálva!!!!  ikszdé

És szerintem tök jó, hogy Kuro összeszedte nekünk a tudnivalókat. Mosolyog Legalább láthatom, mire nem tudtam figyelni. Pl: a susanoo teljesen kimaradt nekem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 13:32:16 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #1093 Dátum: 15 jún 24, 13:45:53 »

A rasenganhoz nem kell szél elem, csak sima csakra manipulálás, a chidori meg abban különbözik hogy ahhoz használ villám elemet, de mindkét technika más csak formázást használ! Kakashi is egyszer említette hogy a  rasengant nem tudta összekombinálni a villám elemével!

Ha valamit rosszul tudok akkor javítsatok ki!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 13:48:04 írta Mextil General » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1094 Dátum: 15 jún 24, 13:51:12 »

A rasenganhoz a formai manipulálás kell, a chidorihoz meg elemi. A rasenshurikenhez meg mind a kettő. Kakashinak ez nem sikerült sosem, vegyíteni a kettőt.
Amúgy ja, a trailer nagyon-nagyon tetszik..csak remélem, hogy meg fogják magyarázni, hogy Naruto látszólag miért ilyen nemtörődöm a fiával kapcsolatban. Látszólag, persze, mert láthattuk, hogy fontos neki, de mégis. Amúgy ez hokage betegségnek tűnik, legalábbis a Harmadik is rosszban volt a fiával egy jó ideig, gondolom pont azért, mert nem tudta összeegyeztetni a családját a faluval.

Kuro: Szerintem Tsunade sokkal jobban ki lett bontva anno, mint Sakura, meg még Kushina is, talán. Sarada meg egészen biztos. Ezt most nem a vita céljából írom, de még te is egyetértettél ebben a múltkor Mosolyog)

Asszem MinatoItachi linkelte ezeket feljebb:
http://img10.deviantart.net/849f/i/2015/147/5/a/uzumaki_boruto_by_vinrylgrave-d8v1l3n.jpg
Hát ez valami eszméletlen-király-badass-állatság lehetne, csak kár, hogy esélytelen, mivel nincsen byakuganja...Azért ez nagy hiba volt szerintem Kishitől, baromi eredeti és badass technikákat kaphatott volna Boruto, így meg gyakorlatilag maradtak Naruto technikái (persze lesz valami sajátja is, de akkor is).
http://static.zerochan.net/Uchiha.Sarada.full.1824607.jpg
Hogy ez mennyivel szebb, elegánsabb, "uchihásabb"...nagyon tetszik....
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 13:55:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!