24 máj 12, 22:12:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407019 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1065 Dátum: 15 jún 23, 19:35:39 »

Szerintetek amikor Sakura újra találkozott Sasukéval elég hosszú idő után akkor miért volt olyan halál nyugodt a jelenlétében? Nekem ez egy kicsit fura volt, tekintve hogy milyen volt régen. Vártam hogy széles mosollyal üdvözölje őt vagy pár örömkönnyet hogy újra láthatja hőn szeretett férjét. Vagy lehet, hogy azért nem foglalkozott vele jobban mert inkább a lányára koncentrált?

igen, akkor csak Sarada éppsége érdekelte, ninják szóval a figyelmüknek nem szabad lankadnia, és az hogy Sakura mikor meglátta Sasukét már nem úgy reagált, hogy "Sasuke-kun!!" és csillogó szemek meg minden, ebből is látszik, hogy felnőtt anyuka. Bár az zavart, hogy Sasuke első kérdése az volt, hogy: Te mit keresel itt? és nagyon de nagyon érdekelt volna, mit akart mondani, mikor félbeszakította a minyon őket.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1066 Dátum: 15 jún 23, 19:36:19 »

Szerintetek amikor Sakura újra találkozott Sasukéval elég hosszú idő után akkor miért volt olyan halál nyugodt a jelenlétében? Nekem ez egy kicsit fura volt, tekintve hogy milyen volt régen. Vártam hogy széles mosollyal üdvözölje őt vagy pár örömkönnyet hogy újra láthatja hőn szeretett férjét. Vagy lehet, hogy azért nem foglalkozott vele jobban mert inkább a lányára koncentrált?

Szerintem egyszerűen csak nem ez volt a megfelelő alkalom ilyesmire. Épp kiskopasz kiütésével volt elfoglalva. Nekem fura is lett volna, ha egy ilyen szituációban így viselkedett volna Sakura.

De az vicces, hogy Tentenen meg Inon senki nem akadt ki ikszdé elég egyhangú  ikszdé ikszdé
senki nem tudja a választ? Tenten és Ino= ????

Hát az az igazság, hogy Tenten és Ino annyira el lett hanyagolva, hogy fogalmam sincs melyik győzne. Talán Ino. Én legalábbis nem sok értelmét látom a ninja fegyvereknek. Viszont Ino is leginkább csapatban hatékony. Szóval ezzel megfogtál Nevet
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1067 Dátum: 15 jún 23, 19:41:23 »

igen, akkor csak Sarada éppsége érdekelte, ninják szóval a figyelmüknek nem szabad lankadnia, és az hogy Sakura mikor meglátta Sasukét már nem úgy reagált, hogy "Sasuke-kun!!" és csillogó szemek meg minden, ebből is látszik, hogy felnőtt anyuka. Bár az zavart, hogy Sasuke első kérdése az volt, hogy: Te mit keresel itt? és nagyon de nagyon érdekelt volna, mit akart mondani, mikor félbeszakította a minyon őket.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17

Tény, hogy én sem ezt vártam Sasukétől, de mi mást lehet hirtelen mondani egy ilyen helyzetben? Biztos nem rossz indulatból kérdezte, csak érdekelte, mit keres ott hirtelen Sakura.
Engem is érdekelt volna, hogy mit akart Sasuke mondani, úgyhogy grr Kishi.
Naplózva
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1068 Dátum: 15 jún 23, 20:29:27 »


... és nagyon de nagyon érdekelt volna, mit akart mondani, mikor félbeszakította a minyon őket.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17

Lehet hogy a Saradas sztorihoz van koze, akkor viszont valaszt fogunk kapni, es nagyon remelem hogy minel elobb.
Naplózva
jamiez-sw
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #1069 Dátum: 15 jún 23, 21:03:20 »


... és nagyon de nagyon érdekelt volna, mit akart mondani, mikor félbeszakította a minyon őket.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/706/17

Lehet hogy a Saradas sztorihoz van koze, akkor viszont valaszt fogunk kapni, es nagyon remelem hogy minel elobb.

Naruto azt mondta miután megmentik Sakurát azután elfog beszélgetni Sasukével.

Waifu megmentése kb 1-2 chaptert vehet igénybe. Gondolom a 10-11. fejezet környékén ismét rátérünk erre az anya témára  Gondolkozik
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1070 Dátum: 15 jún 23, 21:19:19 »

Szerintem teljesen mindegy ki mit nyerne ahogy Jon is írta Sakura mindegyik női karakternél erősebb.
Legyen az távolsági harcos vagy közelharcos. Távolsági harcosnak sincs több esélye csak mert csapkod egy legyezővel. Nevet Shikamaru is simán elintézte Temarit csak hülye volt és feladta. ikszdé Sakurának még gondolkodnia se kellene nagyon, nyom egy földrengést és Temarit elnyeli a föld. Nevet Onnantól meg mindegy is. Ráadásul amint beveti a byakugot nincs olyan ninja a földön akinek lenne ellene esélye Narutón vagy Sasukén kívül. ^^

Hinata meg Hyuuga neki van kb a legjobb védekező technikája szóval ja. Egy Sakura vs Hinata már érdekes harc lehetne talán a legjobb harc de hogy őszinte legyen Hinata sosem volt az a nagy harcos.

Egyébként kicsit ironikus hogy anno be lettem oltva hogy védtem Sakurát erre kiderül hogy a többség őt hozná ki a győztesnek az összes női karakter ellen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 21:20:53 írta Kuro25 » Naplózva

fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1071 Dátum: 15 jún 23, 21:35:06 »


[...]
Egyébként kicsit ironikus hogy anno be lettem oltva hogy védtem Sakurát erre kiderül hogy a többség őt hozná ki a győztesnek az összes női karakter ellen. Nevet

Ez azert lehet mert utalhatja valaki barmennyire is Sakurat a jelleme miatt, attol meg mindenkinek be kell latni hogy az egyik legerosebb noi karaktert hozta letre belole a mangaka, ekkora jellem- es erofejlodest mas noi karakternel nem nagyon lathattunk. Nevet
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1072 Dátum: 15 jún 23, 21:41:54 »


[...]
Egyébként kicsit ironikus hogy anno be lettem oltva hogy védtem Sakurát erre kiderül hogy a többség őt hozná ki a győztesnek az összes női karakter ellen. Nevet

Ez azert lehet mert utalhatja valaki barmennyire is Sakurat a jelleme miatt, attol meg mindenkinek be kell latni hogy az egyik legerosebb noi karaktert hozta letre belole a mangaka, ekkora jellem- es erofejlodest mas noi karakternel nem nagyon lathattunk. Nevet

látod-látod csak felkellet őket sorakoztatni kunoichi vs kunoichi és így mindjárt könnyebb a választás Nevet
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1073 Dátum: 15 jún 23, 22:20:50 »

Ugyan, Kuro, én nem szeretem Sakurát, de ilyen kérdéseket, minthogy Sakura vs Hinata? Nevet Nemáár. Még ha Sakura vs Neji, vagy valami, de Hinata egyszerűen nem harcos. Meg alapvetően...Sakura vs bármilyen női karakter csatája értelmetlen, Sakura sokkal erősebb az összesnél.
Tényleg Neji...na ő érte kár...a legérdekesebb jellemű, a legtehetségesebb, a zseni, hát persze, hogy neki kellett meghalnia  smirksweat Nagyon szerettem.
Amúgy a Sakura vs Gaara, vagy a Sakura vs Bee már érdekesebb csata lenne, szerintem ők hárman a legerősebbek jelenleg. Leszámítva a félisteneket.
Amúgy azért az vicces, hogy nekik viszont a fenti három is ujjgyakorlat kéne legyen...
Viszont ezeknek tényleg megvan a saját topicja...

Sakura reakciója, viselkedése nekem is nagyon tetszett, mielőtt elvitte az a minyon. El kell ismerni, hogy jóval szimpatikusabb, érettebb, mint volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 22:21:29 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1074 Dátum: 15 jún 23, 22:48:03 »

[...]
Tényleg Neji...na ő érte kár...a legérdekesebb jellemű, a legtehetségesebb, a zseni, hát persze, hogy neki kellett meghalnia  smirksweat Nagyon szerettem.

Ah Neji.. de reg is bankodtam mar miatta, en is nagyon szerettem, egyik legjobb karakter volt, es a kiscsapatbol pont ot vitte el a haboru. De orom az uromben hogy tokeletes hosi halalt kapott, nagyon szep volt. Behalt Byebög
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1075 Dátum: 15 jún 23, 22:49:20 »

Most őszintén melyik volt szánalmasabb? Az hogy Sakurát véletlen beszippantotta az a minion, amire ő nem is számíthatott hisz csak úgy puff felbukkant vagy az ahogy Naruto meg Sasuke harcolt ellenük? Nevet Bár Sóska utólag kimagyarázta magát de azért sima Sharingannal is le kellett volna nyomnia őket egyedül. Nevet Egyébként szerintem is ha Neji élne akkor Sakura ellen csak neki, Bee-nek, Garra-nak meg talán még Lee-nek lenne esélye. Az összes többi ninját lenyomná. De ja ez már tényleg más topic. Nevet

Hinatát meg más miatt szeressük. Én mondjuk eleinte csak azért figyeltem fel rá mert Nana a szinkronhangja. ikszdé Meg nekem amúgy is bejönnek az ilyen shy csajok. Nevet

Egyébként Nejiért tényleg kár akárcsak Jiraiyáért de az ő haláluk rengeteg pluszt is adott a történethez.
Elég kevés mangaka mer meglépni ilyen dolgokat hogy kinyír ilyen fontos szereplőket.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 23:24:11 írta Kuro25 » Naplózva

jazzy21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #1076 Dátum: 15 jún 24, 02:16:26 »

Már az is vérlázító volt korábban, hogy a szereplők minimális izomzattal képesek hegyeket pusztítani, számomra ez alapjaiban rombolta szét a Gokuba vetett hitemet. De hogy még másokat szórakoztasson Sakura szuper ereje, az túl megy minden határon. Elismerem, hogy ő a legerősebb a női karakterek közül és Hinata veszítene. Sakura a legerősebb női karakter a Narutóban, de nem ő a legkarakteresebb.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1077 Dátum: 15 jún 24, 06:32:59 »

https://www.facebook.com/OfficialBorutoMovie/videos/vb.405069626316873/487739094716592/?type=2&theater

Örvendjetek!

Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1078 Dátum: 15 jún 24, 06:44:10 »

Itt van Kakashi maszk nélkül színesben: http://i.ytimg.com/vi/aITNHyCxNs8/maxresdefault.jpg

Valaki erre meg utalt, és lám.... Nevet : http://41.media.tumblr.com/3a3a230470f4c411764cc73b2f9d1871/tumblr_nph3ae1hls1u7a2cpo1_250.jpg

Saradanak pedig nekem pedig ez a ruha jobban bejön, mint a Sakurás változat: http://static.zerochan.net/Uchiha.Sarada.full.1824607.jpg

Nevet: http://pre01.deviantart.net/9157/th/pre/f/2014/318/5/9/restore_the_uchiha_clan_by_louisgun-d86fqxb.png

 Gondolkozik: http://img10.deviantart.net/849f/i/2015/147/5/a/uzumaki_boruto_by_vinrylgrave-d8v1l3n.jpg


AZT A KUR.....   Wátdöfákk  ikszdé LOOOOOLLLLL!!!!! És igen, az egy chidori Nevet Nevet Nevet
Azt hiszem pár kérdésre választ kaptunk. Mosolyog
Az a gonosz pedig egy Indiai Istenre hasonlít komolyan: http://www.tarrdaniel.com/images/hinduism/Avatars/Siva/Nataraja_small.jpg
Jó lesz ez emberek!!!!!  Yóóóó
A movieig ezen a másfél percen fogok élni. Ugye, a mézes madzag......  Neeem  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 24, 06:54:22 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1079 Dátum: 15 jún 24, 06:55:47 »

30 másodpercnél Hinataaaaaaaaa  Szeretet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!