24 máj 12, 20:44:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407010 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1035 Dátum: 15 jún 23, 12:17:26 »

Akkor az nem túlzás ha agyonkattintgatom az egerem a Sakurás és SasuSaku-s képekért. :3 Igazán megnyugtató.

Ja és még van egy homlokvédőm is a tatyómon.Ami mellesleg Assassin's Creedes  ikszdé Kúl
Az milyen? Pattog Olyat még nem láttam. *-*
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sonoshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1036 Dátum: 15 jún 23, 12:20:34 »

Ahogy már néhányan írták, Kishimoto mester ennél jobban már aligha tudná megalázni Sakurát. Ahogy én észrevettem, szinte majdhogynem az egész manga alakulása alatt itt-ott voltak olyan elrejtett megszólások, megjegyzések, melyek sorra Sakura jelentéktelenségére és gyengeségére mutattak rá.
Most is láttam, hogy sokan számítanak arra, hogy Sakura egy kicsit megleckézteti a Shineket, meg hogy átalakítja egy kicsit a berendezést, és csihi-puhi… Deee… Nem. Én nem hiszem. Szerintem csak megint elhitetik, hogy biztos jól leveri az ellenfelet, meg csinálni fog valami hasznosat, mert az előző fejezet végén olyan elszántan nézett és ropogtatta az öklét… Aztán csütörtökön látjuk, hogy a Shin csávó két perc után gerincre vágta, mert annyira nem tudott semmit se csinálni. (Persze utána jön Sasuke meg Naruto, és megmenti.) Egyébként én valóban nem hinném, hogy Sakurának lenne esélye ennyi sharingannal szemben. Ez az egész egy nagy vakvágány.  Nevet
És Kishi meg röhög, hogy „höhh, megint elhitettem velük, hogy ez a Sakura csaj valamire való”.
Már most felkészülök erre. ˘-˘
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1037 Dátum: 15 jún 23, 12:21:48 »

Lemoon
Pontosan ez az
http://m.ebay.com/itm/371355682310?nav=SEARCH
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #1038 Dátum: 15 jún 23, 12:46:07 »

Szerintem csak megint elhitetik, hogy biztos jól leveri az ellenfelet, meg csinálni fog valami hasznosat, mert az előző fejezet végén olyan elszántan nézett és ropogtatta az öklét…
Jah, ettől lehet félni a legjobban. Ezt Kishi a legelején is eljátszotta mikor levágta a haját, meg még jó-néhányszor.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1039 Dátum: 15 jún 23, 12:59:04 »

Ahogy már néhányan írták, Kishimoto mester ennél jobban már aligha tudná megalázni Sakurát. Ahogy én észrevettem, szinte majdhogynem az egész manga alakulása alatt itt-ott voltak olyan elrejtett megszólások, megjegyzések, melyek sorra Sakura jelentéktelenségére és gyengeségére mutattak rá.
Most is láttam, hogy sokan számítanak arra, hogy Sakura egy kicsit megleckézteti a Shineket, meg hogy átalakítja egy kicsit a berendezést, és csihi-puhi… Deee… Nem. Én nem hiszem. Szerintem csak megint elhitetik, hogy biztos jól leveri az ellenfelet, meg csinálni fog valami hasznosat, mert az előző fejezet végén olyan elszántan nézett és ropogtatta az öklét… Aztán csütörtökön látjuk, hogy a Shin csávó két perc után gerincre vágta, mert annyira nem tudott semmit se csinálni. (Persze utána jön Sasuke meg Naruto, és megmenti.) Egyébként én valóban nem hinném, hogy Sakurának lenne esélye ennyi sharingannal szemben. Ez az egész egy nagy vakvágány.  Nevet
És Kishi meg röhög, hogy „höhh, megint elhitettem velük, hogy ez a Sakura csaj valamire való”.
Már most felkészülök erre. ˘-˘

Igazából szerintem ebbe ne nagyon menjünk bele megint, hogy Sakura mennyire hasznos és mennyire nem, mert ezt már kiveséztük és vita is lett ebből, csak vissza kell olvasni.
Igen is voltak pillanatok, amikor Sakura hasznosnak bizonyult pl. háború,gyógyítás,lelkesítő beszéd, nyuszi elleni harc, hogy loyális és szeretetre méltó. és voltak pillanatok amikor nem, miért? azért mert ő nem egy ISTEN, hanem egy egyszerű klán nélküli nő aki nem örökölt semmilyen képességet, nem úgy mint szinte az összes többi szereplő. Ő a semmiből lett valaki, akit tisztelnek mindenhol főleg a gyógyítás terén. Bár Sakura rajongó vagyok én sem hiszem, hogy elintézi őket. Az első alkalommal is csak a meglepetést erejével győzött Shin ellen. Nem hihetjük azt, hogy piff-paff mindent és mindenkit elintéz, de Kishi még is megadja nekünk ezt a lehetőséget, hogy ezt gondoljuk pl. mikor a kis sharinganos minyon elteleportálta és sem Naruto sem Sasuke nem pánikolt be, hogy úramatyámmileszmostmegfoghalni, vagy hogy Sasuke mint félisten elismerte, hogy a "felesége nem olyan gyenge nő". Ezekkel a pillanatokkal erősíti a rajongók hitét egy karakterben.
Én személy szerint szeretem Sakurát, és utálom mikor elbukik valamiben, de legalább ebből tudom, hogy Kishi milyen valós karaktert alkotott, mert nem ember az aki nem bukik el.

Ez az én véleményem, kérlek tartsátok tiszteletben
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1040 Dátum: 15 jún 23, 13:16:50 »

MinoItachi ezt azért írtad ki, mert te speciel menthetetlen vagy? Nevet Nevet Rám csak 2 volt igaz, de az is úgy 9 hónappal ezelőtt. ikszdé

Most el kéne szégyellnem magam?  Gondolkozik  ikszdé  smirksweat
Ha azt mondom a 10-ből akad ami igaz rám....,  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ....de nem mondom meg melyek.  Ördögi Kúl Nyelvesít Nevet

FairYtail:  Hali

+1. pont Lemoon kedvéért Nevet: Ha agyon kattintgatod a gépedet Narutos képekért kutatva, és emiatt alig várod, hogy hazaérj. Nevet

Igazából szerintem ebbe ne nagyon menjünk bele megint, hogy Sakura mennyire hasznos és mennyire nem, mert ezt már kiveséztük és vita is lett ebből, csak vissza kell olvasni.
Igen is voltak pillanatok, amikor Sakura hasznosnak bizonyult pl. háború,gyógyítás,lelkesítő beszéd, nyuszi elleni harc, hogy loyális és szeretetre méltó. és voltak pillanatok amikor nem, miért? azért mert ő nem egy ISTEN, hanem egy egyszerű klán nélküli nő aki nem örökölt semmilyen képességet, nem úgy mint szinte az összes többi szereplő. Ő a semmiből lett valaki, akit tisztelnek mindenhol főleg a gyógyítás terén. Bár Sakura rajongó vagyok én sem hiszem, hogy elintézi őket. Az első alkalommal is csak a meglepetést erejével győzött Shin ellen. Nem hihetjük azt, hogy piff-paff mindent és mindenkit elintéz, de Kishi még is megadja nekünk ezt a lehetőséget, hogy ezt gondoljuk pl. mikor a kis sharinganos minyon elteleportálta és sem Naruto sem Sasuke nem pánikolt be, hogy úramatyámmileszmostmegfoghalni, vagy hogy Sasuke mint félisten elismerte, hogy a "felesége nem olyan gyenge nő". Ezekkel a pillanatokkal erősíti a rajongók hitét egy karakterben.
Én személy szerint szeretem Sakurát, és utálom mikor elbukik valamiben, de legalább ebből tudom, hogy Kishi milyen valós karaktert alkotott, mert nem ember az aki nem bukik el.

Ez az én véleményem, kérlek tartsátok tiszteletben

Én teljesen egyet értek ezze, mert én is így gondolom. Ha Sakura ennyire senki, akkor mi van Inoval, Tentennel, és a többi lánnyal? Egyébként ha már az erejükről van szó, én megnéznék egy Sakura - Hinata fightot. Mosolyog Szerintem náluk csak Temari lehet erősebb és slussz. Egyébként én el tudnám viselni, ha akkora erőm lenne, mint Sakurának. Nevet Nevet Verhetetlen lennék, és mindenkinek meg tudnám mutatni, milyen hasznos egy ilyen erő.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 14:05:38 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1041 Dátum: 15 jún 23, 13:19:12 »



Egyébként én el tudnám viselni, ha akkora erőm lenne, mint Sakurának. Nevet Nevet Verhetetlen lennék.  Ördögi
Én a türelmét, kitartását irigylem. Ha csak egy cseppnyi megadatott volna belőle nekem, már megváltottam volna a világot. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #1042 Dátum: 15 jún 23, 13:25:08 »

Gyerekek ne vicceljetek. Sakura fél kézzel fél perc alatt porrá zúzza az összes Shint. Az egész bagázs 10 éves gyerekekből áll akit meg erősebbnek lehetne nevezni az idősebb Shint meg most műtötték. Anno Kakashit is jól meglepte a Shippu elején mikor fél pillanat alatt lerombolta a lába alól a talajt. Nevet Őszintén szólva én azt is kétlem hogy ezekhez a Shinekhez használnia kell valami komolyabb erőt, mint pl Byakugo. Egyetlen ütéssel hatástalanítja az egész bagázst majd. Narutoék is csak azért szarakodtak velük mert nem vették őket komolyan.

Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet hogy a Sasuke féle elszólások hogy a feleségem nem gyenge nő erősítik a rajongók hitét, akinél ez beválik az nem látja a fától az erdőt. Ez olyan mintha én minden héten megjósolnám hogy megnyerem az 5-ös lottót de mégsem jön össze. Sakuránál azért ez nem így megy.

Szóval ha nem is nyomja le egyszerre az összes Shint de mire Sasukéék odaérnek addigra a többség hatástalanítva lesz és Sakurán egy karcolás sem lesz. Meg is mondta csak azért hallgatta végig az öreg Shint mert fontos infókra volt kíváncsi. Pár fegyverrel nem lehet elintézni Sakurát mert simán regenerálódik.

Ha Sakura ennyire senki, akkor mi van Inoval, Tentennel, és a többi lánnyal?

Mi lenne? Egyik sem szerepel negyed annyit sem mint Sakura. Ez minden mangánál így megy. Ahol több főszereplő van az emberek automatikusan azt utálják meg amelyik a gyengébb. Ez a tipikus emberi hozzáállás. Ezért nem említi senki kb Tenten-t, Temarit, Hinatát vagy akár Ino-t. Nincs semmi más oka.

Én a türelmét, kitartását irigylem. Ha csak egy cseppnyi megadatott volna belőle nekem, már megváltottam volna a világot. Nevet

Naiv vagy ha azt hiszed erővel meglehet váltani a világot. Rengeteg hatalommal bíró ember él manapság is a világban mégsem élünk békében. Superman sem tudta megmenteni a világot pedig nem igazán van nála erősebb. Amíg 1-nél több ember él a Földön addig mindig lesznek háborúk én ezt az elvet vallom, azért mert az emberek gyarlók és nem igazán képesek a változásra még akkor sem ha akarnak változni. Naruto sem erővel teremtett békét ami egyébként nem is létezik a Naruto világában sem.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 13:26:17 írta Kuro25 » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1043 Dátum: 15 jún 23, 13:34:12 »

Én Konan lennék a legszivesebben. Az ő technikája a legkirályabb  Pojén
és Hinata is mikor elbukott, senki sem utálta azért
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 14:05:36 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1044 Dátum: 15 jún 23, 13:37:01 »



Én a türelmét, kitartását irigylem. Ha csak egy cseppnyi megadatott volna belőle nekem, már megváltottam volna a világot. Nevet

Naiv vagy ha azt hiszed erővel meglehet váltani a világot. Rengeteg hatalommal bíró ember él manapság is a világban mégsem élünk békében. Superman sem tudta megmenteni a világot pedig nem igazán van nála erősebb. Amíg 1-nél több ember él a Földön addig mindig lesznek háborúk én ezt az elvet vallom, azért mert az emberek gyarlók és nem igazán képesek a változásra még akkor sem ha akarnak változni. Naruto sem erővel teremtett békét ami egyébként nem is létezik a Naruto világában sem.

Az ember alapvetően önző, a saját világomra értettem. Ha elég kitartásom lett volna, nem ülök végig alapon járatott aggyal és tehetséggel hat év rajzot, grafikát, és fotót, lesz*rva a házikat, meg a photoshopot, csupán az alap (rakjuk össze gyorsan, mert unom magam feelinggel). Ha elég türelmem volna, nem akarnék ilyen "alapokkal" rögtön fullosan rajzolni, és nem reptetné meg az agyam, ha elb*szom a perspektívát. De, az, hogy már látom a hibáimat, azt jelzi, hogy megmenthető vagyok. ikszdé Én erre értettem, bár nem fejtettem ki.
Az emberiség addig nem talál békét, míg a másik eltaposása, véleményének elnyomása megy. Míg mindenkiből csak rosszat nézzük ki, és nem érdekel minket más önmagunk problémáján kívül.(lásd fent: rajz) Ezt erővel nem lehet elérni, csupán viszonylagos békét, csöndes erősödést a totális háború után, (ezt nevezzük boldog békeidőnek, ami mostanában túl sokáig tart, ahogyan a Narutoban túl sok volt az a tizenkét-tizennégy? év) hogy aztán egy még nagyobb háborúval kölcsönösen kiirtsuk egymást, ezzel új esélyt adva a bolygónknak, hogy valami jobban teremtsen nálunk. (ez nagyon nyakatekert volt, de sztem érthető ikszdé ) Amíg az emberiség a még többet, nem elég, vedd meg elvet kombinálja a gyengébb letaposásával/ lenézésével/utálásával, és arra sem veszi a fáradtságot, hogy objektíven nézzen egy karaktert (Sakura, oldalakkal ez előtt) nem fog változni semmi. Tehát egyezik a véleményünk Kuro, csupán én voltam félreérthető. Mosolyog De most orvosoltam, remélem. Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #1045 Dátum: 15 jún 23, 14:17:42 »

Én Konan lennék a legszivesebben. Az ő technikája a legkirályabb  Pojén
és Hinata is mikor elbukott, senki sem utálta azért

Jeeee, éljen Konan a "barbár" Nevet  Partyyy Hogy is felejthettem el hirtelen?  Neeem Pedig ő igazán kemény csaj volt. Nevet

Erről jut eszembe, Akatsuki  Yóóóó: http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbrfvhalUm1qa2xvjo36_r1_500.png
http://orig11.deviantart.net/c0c0/f/2013/120/4/3/i_told_you_itachi_would_be_cool__by_deidara_the_akatsuki-d63llvk.jpg
 Mosolyog : https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/fa/ff/f2/fafff242daf338700c6ca85edd254f20.jpg
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1046 Dátum: 15 jún 23, 14:40:38 »

Én Konan lennék a legszivesebben. Az ő technikája a legkirályabb  Pojén
és Hinata is mikor elbukott, senki sem utálta azért

Jeeee, éljen Konan a "barbár" Nevet  Partyyy Hogy is felejthettem el hirtelen?  Neeem Pedig ő igazán kemény csaj volt. Nevet

Erről jut eszembe, Akatsuki  Yóóóó: http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbrfvhalUm1qa2xvjo36_r1_500.png
http://orig11.deviantart.net/c0c0/f/2013/120/4/3/i_told_you_itachi_would_be_cool__by_deidara_the_akatsuki-d63llvk.jpg
 Mosolyog : https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/fa/ff/f2/fafff242daf338700c6ca85edd254f20.jpg

 Nevet Nevet emlékeztek még erre:
http://static2.minitokyo.net/view/32/04/285232.jpg
http://fiori-party.deviantart.com/art/Blind-Itachi-46530564
 de rég láttam a fun with akatsukit, meg az Egy akatsukis életét  Nevet

Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1047 Dátum: 15 jún 23, 14:50:14 »

Az, hogy valaki nem szeret egy karaktertm pl. Sakura karakterét, az még nem jelenti azt, hogy nem tudja őt objektívan nézni. Ez azt jelenti, hogy mások vagyunk, és mások az értékeink, más tulajdonságot tartunk szimpatikusnak, esetleg valamilyen oknál fogva elfogultak vagyunk a karakterrel/mangával/művel szemben. Ami szerintem nem probléma, egy bizonyos mértékig, sőt, ettől vagyunk emberek.
Én pl. nem szerettem a shippuden jó részében Sakurát, és szerintem elég jól meg tudtam indokolni az okait. De valaki feljebb teljesen korrekt indokokkal magyarázta, hogy ő miért szereti. Ez azt jelenti, hogy mások vagyunk, és más tulajdonságokat nézünk, veszünk észre.
De amúgy a múltkori részben határozottan tetszett Sakura, sőt Nevet Szerintem lazán szétveri a Shineket, ugyanis ki van zárva, hogy ők legyenek a végső ellenség, akik ellen Kaguya sereget gyűjtött (sőt, ez nem vita kérdése, ez egyértelmű). Ezért nem is szükséges, hogy Sasuke meg Naruto verje le őket, tehát dramaturgiai okai sincsenek, hogy miért ne verhetné le őket...ettől függetlenül el tudom képzelni, majd meglátjuk.

"Can you imagine Naruto and Sasuke in their 20s wrecking shit and beating the hell out of each other until they are unable to get up like:

Naruto: Ah, shit.
Sasuke: What?
Naruto: *tries to point with broken finger* I see a wife…
Sasuke: Mine or yours?
Naruto: Does it matter?
Sasuke: *scoffs* If it’s yours, we may live. If it’s mine, we’re dead."


Nevet Nevet Ezt még anno3 írta be, és hatalmas Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 14:51:12 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1048 Dátum: 15 jún 23, 15:17:57 »

Az, hogy valaki nem szeret egy karaktertm pl. Sakura karakterét, az még nem jelenti azt, hogy nem tudja őt objektívan nézni. Ez azt jelenti, hogy mások vagyunk, és mások az értékeink, más tulajdonságot tartunk szimpatikusnak, esetleg valamilyen oknál fogva elfogultak vagyunk a karakterrel/mangával/művel szemben. Ami szerintem nem probléma, egy bizonyos mértékig, sőt, ettől vagyunk emberek.
Én pl. nem szerettem a shippuden jó részében Sakurát, és szerintem elég jól meg tudtam indokolni az okait. De valaki feljebb teljesen korrekt indokokkal magyarázta, hogy ő miért szereti. Ez azt jelenti, hogy mások vagyunk, és más tulajdonságokat nézünk, veszünk észre.
De amúgy a múltkori részben határozottan tetszett Sakura, sőt Nevet Szerintem lazán szétveri a Shineket, ugyanis ki van zárva, hogy ők legyenek a végső ellenség, akik ellen Kaguya sereget gyűjtött (sőt, ez nem vita kérdése, ez egyértelmű). Ezért nem is szükséges, hogy Sasuke meg Naruto verje le őket, tehát dramaturgiai okai sincsenek, hogy miért ne verhetné le őket...ettől függetlenül el tudom képzelni, majd meglátjuk.


Úgy látom oda kellett volna írnom a "Kinek nem inge, ne vegye magára." találó mondatot. Nem vagyok elvetemült fan, aki képes volna lekötözni az ellenvélemény gazdáját, és top24-ben Sakura gif-eket nézetni vele. Sőt! Én pl, mint már írottam volt, Narutot nem csípem. (igen, pont a főszereplőt) Nem tehetek róla, irritál. Ettől függetlenül elismerem a képességeit, a szerethető jellemvonásait, de van amikor agyfagyást kapok tőle, és kész. Pont mint te, tehát nem értelek.
 Senki nem ment a nyakadnak, azért mert nem szereted Sakurat, s mint írtad, meg is indokoltad. Nincs vitahelyzet. Főleg, hogy a hsz-ben csupán példaként szolgált pont az intolerancia/ másik véleményének letaposása példával by: haterek.. Akkor miért veszel magadra egy általános véleményt, aminek egy elvetélt félmondata tulajdonképpen az elvakult haterek intoleranciájának szól? Holott, te levezetted miért nem csíped, s ha mégis, azt is miért. Komolyan nem értem. :/
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #1049 Dátum: 15 jún 23, 15:19:58 »


Én teljesen egyet értek ezze, mert én is így gondolom. Ha Sakura ennyire senki, akkor mi van Inoval, Tentennel, és a többi lánnyal? Egyébként ha már az erejükről van szó, én megnéznék egy Sakura - Hinata fightot. Mosolyog Szerintem náluk csak Temari lehet erősebb és slussz.


egyébként tényleg, ki lenne a győztes?
Szerintem:
Sakura és Ino = Sakura
Sakura és Temari= Temari, mert ő még csak a közelébe sem engedné Sakurát(mivel Sakura közelharcos)
Sakura és Tenten= Sakura
Hinata és Ino= egyértelmű
Hinata és Sakura= közel sem egyértelmű, erre lennék a legkíváncsibb
Hinata és Tenten= Hinata
Hinata és Temari= Temari ugyanannál az oknál fogva mint Sakuránál, vagy ha nem akkor várom a válasz h miért nem
Tenten és Ino= passz, ötlet?
Tenten és Temari már küzdöttek és tudjuk mi lett

 Szerintettek?
UI: Nem akartam senkit sem megsérteni ezzel
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 23, 15:34:35 írta anno3 » Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!