24 máj 12, 16:51:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #975 Dátum: 15 jún 21, 15:44:27 »

Ja igaz Pirul bocsi elfelejtettem, hogy a japánoknál bevett szokás a unokatestvérrel házasodni. Szinte az összes shoujo mangában bejátszák ezt...elég beteges >.<#
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #976 Dátum: 15 jún 21, 15:48:11 »

Hát igen Nevet bár nézőpont kérdése ikszdé nekünk beteges,náluk megszokott.
Amúgy mi európaiak is rend szerint házasodtunk családon belül az elmúlt 2-3 ezer évben.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aniron
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #977 Dátum: 15 jún 21, 15:58:37 »

Első unokatestvérrel házasodni, csak orvosi, és mit tom' én milyen (középkorban pl, pápai) engedéllyel lehet. Egy klán magában foglalja az unokatestvérek unokatestvérének az unokatestvérét is. Tehát, ha a harmad, vagy negyed unokatestvérével/nagybátyjával, nagynénjével házasodik össze nincsen baj. Csupán arra kell odafigyelni, hogy ne legyenek túl közeli rokonok. Nagybácsi, nagynéni nem elírás, nekem pl van egy nagybátyám, aki hat héttel fiatalabb nálam, de a rokoni szálak szerint ő a nagybátyám (nagymamám legkisebb öccsének a legkisebb fia) Tehát nem releváns a vérfertőzés, ha a másod, vagy harmad unokatestvéreddel házasodsz. A vérfertőzés, testvérházasság, pontosabban a közeli vérrokonok közti közösülés. A klán, mint olyan, egy rokoni közösséget jelöl. Közös ős, vagy két testvér által alapított közösséget. Tehát az idők folyamán, ez a két szálból induló genetikai állomány, olyannyira elkülöníthető lehet, hogy nincs esetleges genetikai probléma belőle, ha házasság révén netán utód létesül. A klánok valószínűleg, pontos leszármazási listát, családfát vezettek. Ebből adódóan, nem biztos, hogy mindig szerelmi házasság köttetett, de a vérvonal tiszta maradt, és jószerencsével a genetikai állomány se korcsosult el.
 Egyébként, Naruto és Hinata házasságára akár úgy is lehet tekinteni, mintha a Hyuuga klán megszerzett volna a genetikai állományába egy erős képességet, vagy kicsit hígítottak volna a vérükön. Utána újra lehet belházasságot kötni, elvégre került bele új genom. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #978 Dátum: 15 jún 21, 16:03:46 »

A Rómaiak, a Görögök meg még páran,már jóval a kereszténység előtt is kötöttek családon belüli házasságot,ezek persze mind érdekházasságok voltak.Így biztosra mehettek hogy jó helyre kerül az anyag ikszdé
De ha megnézzük akkor Naruto és Hinata is rokonok (azonkívül hogy házasok) mert mind Kaguyától származnak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 16:04:31 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #979 Dátum: 15 jún 21, 16:22:31 »

Szerintem a két bajuszkát csak azér rajzolta oda Kishi, hogy biztosan tudjuk hogy Hinawari és Boruto Naruto gyerekei .

Ezt azért kétlem erre egyszerűbb megoldás is lenne no meg rájuk néz az ember és egyből látszik hogy kinek a gyerekei még bajusz nélkül is. Narutonak is egyből a születése után lett bajsza pedig akkor még nem is volt belezárva. Ami fura hogy Kushinának meg Hashi feleségének nem volt bajsza de ez gondolom azért lehetett mert ők 100%-ig Uzumakik voltak.
De mintha rémlene valami olyasmi hogy ki lett jelentve hogy a bajusz Kurama chakrájának hatása de lehet tévedek. Nevet
Mondjuk fura mert Minato is magába zárta Kuramát de neki sem volt bajsza. Nevet


Most jut eszembe a felhő rejteki testvér pár is tudta használni kurama chakráját pedig nem volt beléjük zárva,csak etek a húsából. Ha így nézzük akkor lehetséges.
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #980 Dátum: 15 jún 21, 17:08:50 »

Besírok. Nah biztos megkapták a kiskölkök kurama csakrájának egy részét  Pojén
http://kepkezelo.com/images/igvhjnqs5if0o3163a.jpg
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #981 Dátum: 15 jún 21, 17:27:36 »

Az lenne a legkirályabb ha valami új szemtechnika alakulna ki, valami specko, ami még nem volt  bow
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #982 Dátum: 15 jún 21, 17:32:45 »

Mondjuk fura mert Minato is magába zárta Kuramát de neki sem volt bajsza. Nevet

MINATOOOO!!!! Szeretet Szeretet Szeretet Győztes

A bajusz egyébként tényleg nem lehet megkülönböztető jel, mert Kushina és Minato ( Szeretet) Nevet is kapott volna. Azt Kishi csak poénból rajzolta oda, a megkülönböztetés végett. Mosolyog
Én is azt hittem, a hyuugak vérvonala elég erős ahhoz, hogy Borutoék örököljék a szemtechnikát, elvégre ősibb az uchihaknal is, de Kishi így akarta. Talán majd a harmadik gyereknél.... Nevet Én Sakuraék második gyerekét nézném meg. Remélem tervezi Kishi. Nevet

Itt pedig csak nekem tűnt fel, hogy Sarada közös képre gondolt Sasukeékkal? Vagy ez megint csak a képzelete? Akkor viszont Naruto miért mondta azt, hogy tekintsen magába? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/9
Bár a rajz alapján, lehet ez csak a képzelete.... Gondolkozik Ezt akkor is benéztem, mikor azt képzelte, hogy Sasuket viszont látva megölelik egymást.  smirksweat
Lehet ebben a tudatban volt nevelve, így gondolt a családjára annak ellenére, hogy Sasuke nem volt otthon.  Gondolkozik

Besírok. Nah biztos megkapták a kiskölkök kurama csakrájának egy részét  Pojén
http://kepkezelo.com/images/igvhjnqs5if0o3163a.jpg

LOL!  ikszdé Hasonló képeket láttam csak DBZ-vel, így én már semmin nem lepődök meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 17:35:46 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #983 Dátum: 15 jún 21, 17:33:41 »

Besírok. Nah biztos megkapták a kiskölkök kurama csakrájának egy részét  Pojén
http://kepkezelo.com/images/igvhjnqs5if0o3163a.jpg
Így még lehet h Hinata is tudja használni Kurama chakráját. ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #984 Dátum: 15 jún 21, 17:41:09 »

Besírok. Nah biztos megkapták a kiskölkök kurama csakrájának egy részét  Pojén
http://kepkezelo.com/images/igvhjnqs5if0o3163a.jpg
Hinata  Szeretet
Így már elképzelhető ikszdé

Itt pedig csak nekem tűnt fel, hogy Sarada közös képre gondolt Sasukeékkal? Vagy ez megint csak a képzelete? Akkor viszont Naruto miért mondta azt, hogy tekintsen magába? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/9

Az a kép csak a képzeletében létezik Nevet
nézd már meg mekkora Sasuke karja Nevet ráadásul ott a bal karja is ami meg ugye nincs meg neki
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 17:44:19 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #985 Dátum: 15 jún 21, 17:52:53 »

Idézetet írta: CapacRaimi link=topic=8554.msg963542#msg963542 date=1434904869

[/quote
Az a kép csak a képzeletében létezik Nevet
nézd már meg mekkora Sasuke karja Nevet ráadásul ott a bal karja is ami meg ugye nincs meg neki

Jogos, ott a pont. Nevet
Nevet És még meg is hízott. Apám....  Neeem Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #986 Dátum: 15 jún 21, 17:58:00 »

Besírok. Nah biztos megkapták a kiskölkök kurama csakrájának egy részét  Pojén
http://kepkezelo.com/images/igvhjnqs5if0o3163a.jpg

Ezen már én is . Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #987 Dátum: 15 jún 21, 18:03:45 »


Jogos, ott a pont. Nevet
Nevet És még meg is hízott. Apám....  Neeem Nevet
Az meg pláne Nevet békeidőben az emberek lazán fölszednek pár kilót Nevet meg egy bal kart ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #988 Dátum: 15 jún 21, 18:17:38 »

ugyanazon az oldalon nézzétek meg Sarada arcát a jobb felső sarokban...csak én látom úgy azon hogy tiszta Sakura?
ezek után mondjátok hogy Karin az anyukája Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #989 Dátum: 15 jún 21, 19:30:25 »

Kishi csak, hogy kibékítse a népet a sok Sakura-Sarada szívatással szerintem betervezi Sakurának a második gyereket, csak majd a moziban lesz állapotos Hinatával együtt persze  Nevet
na jó kész shoujo lett ebből  ikszdé
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!