24 máj 12, 17:06:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
jazzy21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #960 Dátum: 15 jún 20, 23:55:00 »

Sziasztok! Először írok ide, de már úgy 2 éve olvasom a fórumot, eddig csak ismerősökkel vitattam meg az aktuális fejezetek tartalmát  Kúl
Az új szereplők nagyon aranyosak, legutóbb akkor volt ilyen érzésem amikor a part1-et néztem. Kishi megpróbál létrehozni egy női karaktert, aki nem olyan bugyuta, mint a többi, és hát valljuk be, eddig sikerül is neki. Különösen tetszik, hogy Saradának nem a homloka méretei a legnagyobb problémák az életében. Chouchou nekem leginkább Korrát juttatja eszembe, csak sokkal fiúsabb, ami nem érint negatívan, de ha valami LMBT propaganda sül ki ebből is, akkor elsírom magam  Nevet. A történet azonban eléggé elfuserált, hihetetlen ahogy nem bír a mangaka elszakadni ezektől a sharinganos, akatsukis gonoszoktól.  Adhatna Kishi egy magyarázatot, hogy miért pont az Akatsuki, mert eddig csak az jött le, hogy nem képes mást kitalálni... Ugyan ez a helyzet a sharingannal, egyszerűen hihetetlen, hogy nincs más amivel ugyanolyan epic lehetne egy antihős. Nagyon bizakodok abban, hogy a gonoszok akik ellen Kaguya gyártotta a Zetsukat nem ilyenek lesznek.
Hát engem nem fogott meg Kishi ezzel a "Sarada vajon kinek a lánya" dologgal, ez egy oda nem illő frázis, mivel nem egy mexikói szappanoperában, vagy egy délutáni török filmsorozatban vagyunk. De hát hadd incselkedjen azokkal akik fogékonyak erre  Nevet
Nagyon reménykedek abban, hogy a manga nem lesz elszúrva, és hogy hajlandó lesz érdemibb mondanivalóval megtölteni a gaident, mint az előző 2 részt.  kacsint
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #961 Dátum: 15 jún 20, 23:57:49 »

ez a Toneri is jó arc lesz

Nincs olyan hogy Toneri szerintem Mitsuki-ra gondolsz. Nevet

Lehet hogy nem ide vágó kérdés de Naruto megkéri Fukasaku-sama-át hogy Boruto-nak vagy Himawari-nak tanítsa meg a senjutsu használatát  Nevet Nevet

Én örülnék neki mert remélem hogy Kishi nem hanyagolja el a kis csajt elvégre ő egy Uzumaki nő még ha csak félig is. Bár Naruto Uzumaki félig, akkor a gyerekei negyed arányban Uzumakik? Nevet Mindenesetre belegondolni is durva hogy keveredik az Uzumaki meg a Hyuuga vér plusz használhatják majd esetleg a Sennin módot esetleg Kurama erejét. Saradát már nem is mondom. Ha valaha valahogy eljutna a Sharingan max szintjéig esetleg egy rinneganig amit kétlek szerintem 3 tomoés sharingánnál nem lesz több, legjobb barátját nem fogja megölni már pedig MS-hez ölnie kell. Viszont ha hozzávesszük Sakura durva chakra irányítását plusz a Byakugot akkor brutál kis csaj lesz ő is. És ha Naruto csinál még egy harmadik kölköt is aki megkapja a Byakugant akkor le is megyek hídba. Nevet Persze nem hiszem hogy eljutunk ide hisz a Gaiden nem lesz ilyen hosszú. De azért megnézném mi lenne ha hosszabb lenne a manga.


Nagyon úgy fest mintha a Chidori lenne de Sharingan nélkül nem sokra megy vele. Kíváncsi leszek hogy oldja meg Kishi hogy teljes pompájában tudja használni majd.
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #962 Dátum: 15 jún 21, 00:59:47 »

Ja igen, bocsika este van
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #963 Dátum: 15 jún 21, 02:21:41 »

Nagyon úgy fest mintha a Chidori lenne de Sharingan nélkül nem sokra megy vele. Kíváncsi leszek hogy oldja meg Kishi hogy teljes pompájában tudja használni majd.

A chidorihoz nemm kell sharingan csak előny, ha van. Ugyanúgy használható nélküle, csak elég kétélű kard úgy, mert problémás irányítani.
Perse Sasukének van némi tapasztalata a jutsuval szóval simán el tudom képzelni, hogy amit Borutonak tanít az egy olyan verzió, ami lehet kicsit gyengébb, de nem igényel sharingant.
Naplózva

pitta13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #964 Dátum: 15 jún 21, 11:10:47 »

Lehet hogy hülyeség, de ha Boruto megtanulná a Sennin-módot akkor már nem is lenne szüksége sharinganra a chidorihoz, mivel a sennin-módban kiélesednek az érzékei és gyorsabban tud reagálni.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #965 Dátum: 15 jún 21, 11:13:19 »

viszont mivel Sasuke lesz a mestere kizárt, hogy azt megtanulja. Neki valami sokkal- sokkal jobb lesz  Pojén
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #966 Dátum: 15 jún 21, 12:34:10 »

Kuro25: Mindenesetre belegondolni is durva hogy keveredik az Uzumaki meg a Hyuuga vér plusz használhatják majd esetleg a Sennin módot esetleg Kurama erejét.

Ő hogy gondoltad,hogy használják Kurama erejét? Hisz nem öröklődő képesség,mint a Saringan .

Szerintem Saradát edzheti Naruto annak ellenére,hogy Hokage hiszen a harmadiknak is voltak tanítványai a Seninek vagy hogy kell is írni.

Lehet hogy nem is chidoria lesz Borutonak csak ahhoz hasonló technika lesz. Mert azt mondtátok hogy Kishi azt nyilatkozta egyedi technikája lesz.

Amúgy már szerepelhetnének Hinatáék .
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #967 Dátum: 15 jún 21, 14:36:48 »

@kurama95: Sennin mód az amit ugye Naruto használ, a Sannin meg a 3 nagy ninja ugye, könnyen összetéveszthető csak egy betű a különbség. Nevet

Egyébként ha megnézed Himawarinak és Borutonak is lett két kis bajuszkája ami azt jelenti hogy némi Kurama chakra belekerült a szervezetükbe. Persze ettől nem lettek Jinchurikik de valószínű hogy valami minimális szinten tudják majd használni az erejét. De valahogy kétlem hogy ilyen dolgokra kitérne Kishi ha marad a rövid státusza a mangának. Nevet

Amúgy mikor Hiruzen tanította Tsunadét, Oro-t meg Jiraiyát akkor még csak Jounin volt elvileg és nem Hokage. De lehet hogy tévedek és most nincs kedvem utána járni. Nevet Viszont az tény hogy Naruto attól hogy Hokage még edzheti Saradát is hisz a fiát is edzette, igaz csak egy klónnak de akkor is. Nevet

Egyébként az nem hülyeség hogy ha esetleg Boruto használja a sennin módot akkor a természeti erő miatt jobban tudja majd használni a Chidorit már ha ugye azt használja.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #968 Dátum: 15 jún 21, 14:44:04 »

Viszont Tsunade már akkor edzette Sakurát amikor hokage volt. Úgyhogy egy hokage is tud időt szakítani erre. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #969 Dátum: 15 jún 21, 15:05:39 »

Kösz Kuro25 tudtam hogy valami nem stimmel,mindig tévesztem a kettőt . Nevet

Szerintem a két bajuszkát csak azér rajzolta oda Kishi, hogy biztosan tudjuk hogy Hinawari és Boruto Naruto gyerekei .
 Jiraiya amikor edzete Narutot vissza emlékezet a gyerek korára,és ott lehetett latni hogy a harmadik már hokage volt mikor Jiraiyáék a tanítványai lettek. De lehet hogy csak az animében volt és a mangában nem. Gondolkozik
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #970 Dátum: 15 jún 21, 15:06:48 »

Viszont Tsunade már akkor edzette Sakurát amikor hokage volt. Úgyhogy egy hokage is tud időt szakítani erre. Nevet

de azt tegyük hozzá, hogy Tsunade szeretett kibújni a Hogake teendők alól  Nevet
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #971 Dátum: 15 jún 21, 15:12:48 »

Szerintem a két bajuszkát csak azér rajzolta oda Kishi, hogy biztosan tudjuk hogy Hinawari és Boruto Naruto gyerekei .

Ezt azért kétlem erre egyszerűbb megoldás is lenne no meg rájuk néz az ember és egyből látszik hogy kinek a gyerekei még bajusz nélkül is. Narutonak is egyből a születése után lett bajsza pedig akkor még nem is volt belezárva. Ami fura hogy Kushinának meg Hashi feleségének nem volt bajsza de ez gondolom azért lehetett mert ők 100%-ig Uzumakik voltak.
De mintha rémlene valami olyasmi hogy ki lett jelentve hogy a bajusz Kurama chakrájának hatása de lehet tévedek. Nevet
Mondjuk fura mert Minato is magába zárta Kuramát de neki sem volt bajsza. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #972 Dátum: 15 jún 21, 15:16:23 »

Naruto kis bajuszkái már születése után alapból megvoltak neki. :3
Saradából én kinézem, hogy egyedül edzi magát. Persze egy kis gyógyító jutsut gondolom tanul Sakurától.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 15:17:14 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #973 Dátum: 15 jún 21, 15:30:25 »

Kuro25:
 Most őszintén szólva mit jelent az, hogy 100%-ig Uzumaki? Olyan nincs, csak akkor ha Uzumaki Uzumakival...de az meg vérmérgezés, nem? a Hyuugáknál sem értettem, hogy miért hasonlít az összes egymásra.
Az az igazán látványos család ami most van Narutoéknál
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #974 Dátum: 15 jún 21, 15:35:15 »

A Hyuugák,Uchihák meg még ki tudja hányan családon belül házasodtak egymással...pl ezért van az is hogy Hinata anyjának is van byakuganja ergo ő is Hyuuga.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 21, 15:38:09 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!