24 máj 12, 15:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406980 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #945 Dátum: 15 jún 20, 16:53:09 »

De az is lehet hogy először nem fogadta el az apjától amilyen kis pimasz.  Pojén

Naruto: Tessék, ez az enyém volt, amikor annyi idős voltam, mint te.
Boruto: Hee?! Ez akkor vagy 20 éves már nem?! Meg is látszik....
Naruto: Há?! Ehhez sok szép emlékem fűz, szal' ne mondj ilyet!
Boruto: Nekem akkor sem kell!
Naruto: ...Felveszed, vagy egy évig nem kapsz ráment anyádtól és feketelistára tetetlek Teuchi ossannál is...
Boruto: Az nem a pozíciód kihasználása, szaros fater?!
Naruto: Nenenenene... Nem hallom mit mondasz~~~~~ (Vigyorog)
Boruto: Grrrrr....
(Elveszi)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 16:55:10 írta Exkirion » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #946 Dátum: 15 jún 20, 19:01:49 »

Amúgy nem tudom, hogy Borutonak még is hogy lesz jó a Chidori, hiszen idézek:
"Chidori használata a nagy sebesség miatt csőlátást eredményez, így annak gyakorlója sebezhetővé válik az ellentámadásokkal szemben. Emiatt a hátránya miatt, a Chidori csak a Sharingan-szemmel együtt használható igazán hatékonyan, mivel annak adottságai kiküszöbölhetik a csőlátás okozta hátrányt" NeeemŰ

Byakugannal lehetne alkalmazni? elég klassz lenne,ha Borutonak Byakugana lenne  Nevet
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #947 Dátum: 15 jún 20, 20:08:50 »

Azért én nem venném száz százalékra, hogy az Chidori, elég sok villám elemű technika létezik még ezen kívül is, bármi lehet. Elméletileg egyedi harcstílusa lesz.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #948 Dátum: 15 jún 20, 20:24:09 »

Amúgy nem tudom, hogy Borutonak még is hogy lesz jó a Chidori, hiszen idézek:
"Chidori használata a nagy sebesség miatt csőlátást eredményez, így annak gyakorlója sebezhetővé válik az ellentámadásokkal szemben. Emiatt a hátránya miatt, a Chidori csak a Sharingan-szemmel együtt használható igazán hatékonyan, mivel annak adottságai kiküszöbölhetik a csőlátás okozta hátrányt" NeeemŰ

Byakugannal lehetne alkalmazni? elég klassz lenne,ha Borutonak Byakugana lenne  Nevet

Én úgy tudom, Kakashi eleme olyan mint Sasukeé, ezért tudják alkalmazni a chidorit, aminek az alapja a rasengan. Kakashi már akkor tudta használni, mielőtt Obitotól megkapta a szemét, tehát ez nem a szemtechnikától függ, de Sasuke esetében a sharingan persze nem hátrány.  kacsint Mivel Kakashi, Sasuke, és már Boruto is villám elemben nyomják, ezért alap a chidori. Nevet Engem az a másik képesség érdekel, ami Borutonak van.

Egyébként az is lehet, hogy Sasuke mind a hármójukat edzi, de sanszos, hogy Sakura inkább foglalkozik Saradaval. Szerintem jól van ez így. Érdekel, Sarada meddig jutott el a technikák terén...  Gondolkozik Ezért jó a gaiden, egy kis alapot ad. Nevet

Ja, és CapacRaimi csak annyit írnék a trailerhez, hogy: Mi a fenének kellett elhúzni előttem a mézes madzagot!!!! Így is alig bírom kivárni a moviet, és még ez is!!!! Nevet Nevet Nevet  Nyelvesít
Egyébként köszi, zseniális.

Azt a részt többször kellett leállítanom, akivel Sasuke küzd, de nem vágom, ki ellen harcolhat. Először Naruto jutott eszembe, hogy biztos vele edz, vagy valami, de aztán a későbbi képkockánál láttam Naruto fejét, ami nekem azt sugalta, elég nagy pácban lehet.  Gondolkozik

Viszont én nem érzem úgy, hogy Borutonak ki kellene békülnie az apjával, és hogy ez csak úgy lehetséges, ha megmentik, és meglátja az apja erejét. Szerintem tudja mennyire erős az apja, és nincs benne semmi Naruto irányában, csak gyermeki dac, és feltűnési viszketegség. A film katarzisa onnan indulhat ki, hogy Boruto megint fel akarja hívni a figyelmét Narutonak, van egy bizonyítási kényszere, ami nem úgy sül el Pl: a vizsgára nem tud elmenni Naruto aztán Boruto elmegy megsértődve sétafikálni, beleütközik a vérgonosz rinnegannos ficsúrba, aki almával kínálja, Boruto elfogadja, hogy Narutonak megmutassa, mennyivel jobb nála, aztán itt a baj. Nevet  ikszdé Nyelvesít
Egy kicsi féltékenység lehet az apja irányában, de semmi esetre sem utálat.
Én így látom, de persze hamarosan kiderül.... Úgy két hónap múlva hogy rohadna meg. Nevet  ikszdé Hmm... Sír

Amúgy hogy megnyugtassak mindenkit, biztos hogy az első 10-15 perc azzal fog elmenni, hogy megnézzük a családokat, tehát Sakura, Hinata, Himawari is biztos kapnak elég szerepet, szerintem még Temari is. Jó lesz az, meglátjátok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 20:34:36 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #949 Dátum: 15 jún 20, 20:49:46 »

Hát szerintem hasonló kapcsolatuk lehet mint, Yomi és Shuraé a Yu Yu Hakushoból.
Amúgy milyen lenne már Borutotól, egy Villám elemű Rasengan Pojén
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #950 Dátum: 15 jún 20, 21:00:13 »

Amúgy nem tudom, hogy Borutonak még is hogy lesz jó a Chidori, hiszen idézek:
"Chidori használata a nagy sebesség miatt csőlátást eredményez, így annak gyakorlója sebezhetővé válik az ellentámadásokkal szemben. Emiatt a hátránya miatt, a Chidori csak a Sharingan-szemmel együtt használható igazán hatékonyan, mivel annak adottságai kiküszöbölhetik a csőlátás okozta hátrányt" NeeemŰ

Byakugannal lehetne alkalmazni? elég klassz lenne,ha Borutonak Byakugana lenne  Nevet

Én úgy tudom, Kakashi eleme olyan mint Sasukeé, ezért tudják alkalmazni a chidorit, aminek az alapja a rasengan. Kakashi már akkor tudta használni, mielőtt Obitotól megkapta a szemét, tehát ez nem a szemtechnikától függ, de Sasuke esetében a sharingan persze nem hátrány.  kacsint Mivel Kakashi, Sasuke, és már Boruto is villám elemben nyomják, ezért alap a chidori. Nevet Engem az a másik képesség érdekel, ami Borutonak van.


Kakashi valóban azelőtt is alkalmazta a Chidorit mielőtt megkapta volna Obitotól a Sharingant, de mint az idézetben írtam úgy "sebezhetővé válik az ellentámadásokkal szemben" de miután megkapta a Sharingant ez a gyengepont eltűnt és ezért is van, hogy Sasuke olyan jól tudja használni, sőt tovább fejlesztette a technikát. Szóval ezért is lenne jó, ha Boruto pedig a Byakugant kapná szemtechnikának.
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #951 Dátum: 15 jún 20, 21:29:40 »


Ja, és CapacRaimi csak annyit írnék a trailerhez, hogy: Mi a fenének kellett elhúzni előttem a mézes madzagot!!!! Így is alig bírom kivárni a moviet, és még ez is!!!! Nevet Nevet Nevet  Nyelvesít
Egyébként köszi, zseniális.
Pusszancs  Mosolyog
Boruto nem fog kapni Byakugant, nem örökölte Hinatától.De poén lenne ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 21:30:19 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #952 Dátum: 15 jún 20, 21:47:56 »

Huh állati volt!  bow
Mitsuki, egyre inkább úgy gondolom, hogy több köze van Oro-hoz mint Tonerihez  Nevet

Az meg, hogy ki edzi Saradat? Hát ha nem a saját apja akkor szerintem a legjobb választás az Kakashi lenne(elvégre neki is volt sharinganja szóval tud egyet s mást) Akár milyen öreg is még biztos van benne szufla és remek tanár. Örülnék ha ő edzené a kiscsajt Nevet

És boruto villámtechnikájára is kíváncsi leszek(eléggé sok villámtechnika van főleg a felhőbeliek között is láttunk egy két szép Pl: nem tudom a nevét aki használta és lusta vagyok megkeresni  Pojén  de ő fekete villámokat használt ha jól emlékszek)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #953 Dátum: 15 jún 20, 21:59:11 »

Daruira gondolsz Csizi.

Amúgy azt hittem, hogy a filmre Sarada legalább az egyik szemében javít egy tomoét a sharinganján, de ezekszerint a film alat is a galaxispusztító 1 pontos sharinganjával fog zúzni Nevet
Gondolom a film alatt a harcban majd biztos javul neki, de a mangekyout kötve hiszem, hogy valaha is eléri.

Amúgy ezek után kivácsi leszek, hogy Sarada milyen chakra elemmel rendelkezik. Ha kiderülne, hogy szél, akkor behalnék, pláne, ha nekiálna lemásolni Naruto rasenganját Nevet
Bár ez attól is függ, hogy a chakra eleme az embernek örökletes dolog vagy nem, mert ha igen akkor Sarada bármelyik elemet megtanulhatja, csak a szelet nem, mert Sasuke Tűz és villám, Sakura és Karin pedig meg víz és föld, szóval mindegy ki az anyja, ha a chakra elem örökletes, akkor max már csak Himawari viheti tovább a családi jutsut feltéve, hogy nem lesz 3. gyerek.
Mondjuk, ha a Hagoromo ereje által megnyitott elemek is örökölhetőek, akkor mindegy, mert Sasukétől bármit kaphatott.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 22:01:31 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #954 Dátum: 15 jún 20, 22:46:08 »

Az Uchiháknál alap a tűz természetű chakra. Nagyon valószínű, hogy Sarada is tűz elemű. Boruto villám eleme meglepett. Írta valaki, hogy Sakura föld, Karin pedig víz elemű. Már nem azért a húszért, de Sakura soha sem használt doton jutsukat, Karint sem láttam vizet használni. Sakura, Ino, Neji, Tenten, Kiba, Shikamaru, Hinata, Choji, Shino sem használt soha sem elemi jutsukat. Szóval nem lehet tudni pontosan Sakura elemét sem. Arra én is kíváncsi lennék, hogy Saradanak ki a mestere. Az lenne a durva, ha Naruto lenne az. ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #955 Dátum: 15 jún 20, 22:59:55 »

Írta valaki, hogy Sakura föld, Karin pedig víz elemű. Már nem azért a húszért, de Sakura soha sem használt doton jutsukat, Karint sem láttam vizet használni. Sakura, Ino, Neji, Tenten, Kiba, Shikamaru, Hinata, Choji, Shino sem használt soha sem elemi jutsukat. Szóval nem lehet tudni pontosan Sakura elemét sem.

Sakura és Karin is egyformán Föld+Víz eleműek. És de lehet tudni őket, Kishi maga fedte fel őket az utolsó nagy Naruto databookban, szóval ez hivatalos. Az hogy a sorozatban sosem használták az nem jelent semmit, ettől még az adatkönyvben le van írva szóval így van.
Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #956 Dátum: 15 jún 20, 23:10:37 »


Az meg, hogy ki edzi Saradat? Hát ha nem a saját apja akkor szerintem a legjobb választás az Kakashi lenne(elvégre neki is volt sharinganja szóval tud egyet s mást) Akár milyen öreg is még biztos van benne szufla és remek tanár. Örülnék ha ő edzené a kiscsajt Nevet


Ebben van valami, hiszen Narutot és Sakurát is Jiraiya meg Tsunade edzette, ők voltak a mesterek és voltak úgy kb.40-50 évesek. Szóval az is lehet, hogy Kakashi lesz Sarada mestere, de azt kötve hiszem, hogy Naruto, hiszen akkor miért nem a saját fiát edzi? (lehet, hogy a villám eleme miatt?)
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #957 Dátum: 15 jún 20, 23:19:37 »

Kakashi valóban azelőtt is alkalmazta a Chidorit mielőtt megkapta volna Obitotól a Sharingant, de mint az idézetben írtam úgy "sebezhetővé válik az ellentámadásokkal szemben" de miután megkapta a Sharingant ez a gyengepont eltűnt és ezért is van, hogy Sasuke olyan jól tudja használni, sőt tovább fejlesztette a technikát. Szóval ezért is lenne jó, ha Boruto pedig a Byakugant kapná szemtechnikának.

Sasukenak tényleg könnyű dolga volt a sharingannal, én azért gondolom hogy Borutonál nem lehet gond a chidori, mert bármekkora hátránya is van, lehet a titkos technikája segíti, én ezért gondolom a chidorit. Hagyjuk lebegni az infót, nem elvetendő a chidori úgy, hogy Boruto képességéről csak annyit tudunk hogy villám. Mosolyog A Byakugan pedig Kishimoto áldásával kizárva. Mosolyog

Az meg, hogy ki edzi Saradat? Hát ha nem a saját apja akkor szerintem a legjobb választás az Kakashi lenne(elvégre neki is volt sharinganja szóval tud egyet s mást) Akár milyen öreg is még biztos van benne szufla és remek tanár. Örülnék ha ő edzené a kiscsajt Nevet

Kakashi logikus választás lenne igen. Mosolyog Bár én még Nrutora is gondoltam, igaz, az elég nyakatekert módszer lenne, és nem hiszem, hogy bármikor is volt a Hokagéknak a kages korszakuk alatt tanítványuk. Nem lehetett rá idejük. Azt iszem ezt elvethetjük, de ha Kishimoto.....  Hümm-hümm
Meg persze Sakura is edzhet a lányával. Más nehezen jöhetne szóba logikailag. Viszont ha nem akarunk újabb komplexust Saradatol azért Sasuke igazán taníthatná Saradat, mondjuk mint anno az apja a stégen egy kis goukakyuu no jutsura. Nevet

Krisz7199 írta, hogy az Uchihák tűz eleműek. A poén kedvéért megnézném Saradat azért szél elemmel is a tűz mellett. Nevet  Kúl Nyelvesít
Abból amúgy is kevesen vannak. Kikről is tudunk, akiknek ez az eleme és ismertek?  Gondolkozik Temari, Asuma, Naruto, Minato(?) Konan(?) kit hagyok ki segítsetek Hmm??

Ráadásnak pár kép: https://pbs.twimg.com/media/B205TBxCUAAE8p-.jpg:large
http://static.zerochan.net/NARUTO.full.1809609.jpg
http://cs623931.vk.me/v623931769/219e2/_JVLJhse8Tg.jpg
http://images.vcpost.com/data/images/full/53740/boruto-naruto-the-movie-japan-debut.jpg

És két kép az előzetesből: https://xtremepyrosonic.files.wordpress.com/2015/06/boruto___naruto_the_movie__boruto_chidori_by_narutorenegado01-d8xzp0w-1-e1434814725340.jpg?w=672&h=372&crop=1
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11355946_887677537960515_574337491_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 23:35:31 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #958 Dátum: 15 jún 20, 23:32:22 »

 Exkirion: Ezeket a databookokat hol lehet megszerezni? gondolom magyarul offos hogy kiadták, letölteni le lehet esetleg?

Anno3: Egyrészről szerintem igen. Véleményen szerint egy elemi chakra alapú jutsut egyszerűbb tanulni attól akinek ugyanaz az eleme. Nem fogok metafizikát tanulni egy bölcsésztől mert nem az a szakterülete.

Másrészről, bár Boruto hasonlít Narutóra, de nekem az jött le a 700., és a gaiden fejezeteiből, illetve a trailekből, hogy iszonyú gőgös a kis srác... lehet mert az apja a Hokage? naná. Egyszerre néz fel rá és nézi le a dolgot. Nem érti a "Tűz akaratát". És ebben pedig Sasukéra üt. Lehet Sasukét látja benne ezért bízza rá.
Nekem egyenlőre Boruto karaktere egy negatív kérdőjel, de hátha a film majd változtat ezen. Saradat csípem, ez a Toneri is jó arc lesz, a Narak mindig jó fejek, Sai kis sráca is nagyon édike.
Chochouról az jutott eszembe, hogy elkezdi énekelni Tonerinek a Single Ladyst...

MinatoItachi: Jiraya is szél elemű volt asszem
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #959 Dátum: 15 jún 20, 23:32:52 »

Lehet hogy nem ide vágó kérdés de Naruto megkéri Fukasaku-sama-át hogy Boruto-nak vagy Himawari-nak tanítsa meg a senjutsu használatát  Nevet Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!