24 máj 13, 00:23:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 407026 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #930 Dátum: 15 jún 20, 11:10:03 »

Borutoval edzett az apja (mégha csak egy klónja is), Saradaé meg valahol csatangolt.  smirksweat
Ezekszerint Boruto villám elemű.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #931 Dátum: 15 jún 20, 11:10:33 »

-Naruto előveszi a régi ruháját
-Boruto sír (valami van a kezében,szerintem a nyaklánca bár nem tudom)
-Sarada nézése
-Mitsuki Mr Fantastic féle nyúlása
-robbanások,Michael Bay
-Kurama mód
Amúgy ha megnézitek kb 10mp-nél ahol Boruto fut egy robbanás elől,valaki beugrik mögé.Nem tudom eldönteni hogy az Mitsuki-e vagy a főgönösz a rinnegan kezekkel.Mindenesetre rohadtul jól sikerült figyelemfelkeltő teaser lett Nevet
Engem megvettek kilóra Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #932 Dátum: 15 jún 20, 11:36:21 »

Istenem mindig csak a harc, meg az ilyen-olyan jutsuk. Lehetne lazább téma is.
Pl:
Ugyebár Naruto a polgármestere (aki egykori vidékfejlesztő agrármérnök) Konohának, a célja, hogy fellendítse az agrárgazdaságot. Sasuke a TSZ-elnök (egykori agrár technikus), aki tanulmányi útra viszi Borutót (aki a Konohai Mezőgazdasági Szakmunkás Iskola diákja). Ők együtt különféle gazdaságokat látogatnak. Sasuke kitanítja a Borutót a mezőgazdasági munkák összes csínjára-bínjára. Együtt kapálnak a cukorrépa földön, szüretelnek a több hektáros gyümölcsösben, sertéstelepen ólakat takarítanak, traktort szerelnek, tehenet fejnek, birkákat terelnek.
Ám ez idő alatt Sarada sem tétlenkedik, ő is alaposan készül. Ugyanis hamarosan kezdődik a Konohai Parasztolimpia, melynek fődíja egy 5 LE-s kapálógép. A junior kategóriában fog indulni, ahol a legnagyobb riválisa nem más lesz, mint Boruto. Egy nagyon kemény több számból álló versenysorozat veszi kezdetét, kitartás, dráma, izgalom, szakmai ismeretterjesztés, és romantika.....und so weiter.
Persze feltűnik az ellenség is, aki egy másik rivális agrár szakmunkásiskola diákja, aki végig akarja csalni a versenyt.
 ikszdé Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 11:37:45 írta Krisz7199 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #933 Dátum: 15 jún 20, 11:57:37 »

Amúgy ha megnézitek kb 10mp-nél ahol Boruto fut egy robbanás elől,valaki beugrik mögé.Nem tudom eldönteni hogy az Mitsuki-e vagy a főgönösz a rinnegan kezekkel.Mindenesetre rohadtul jól sikerült figyelemfelkeltő teaser lett Nevet

Ami azt illeti az Sasuke aki épp megmenti Boruto seggét a robbanástól. Nevet
http://i.imgur.com/hAp5OBT.jpg

Ami engem jobban érdekel hogy mi van Narutoval úgy tűnt mintha nagy pácban lenne és Boruto is sírt valami miatt.
A robbanásnál Boruto meg már Naruto régi ruháját viseli, legalábbis a felső rész tuti hogy a Part1-es ruha.
Meg ugye előtte Naruto fogja a régi rucit. Sarada meg szerintem Uchiha birtokon edz vagy mi mert azok a fehér izék tuti nem a szennyes. Nevet Kíváncsi vagyok őt ki edzi. Mitsuki meg nyúlik mint a rétestészta. Nevet Úgy látom Odával tényleg jó pajtik ha átvette Luffy képességét OP-ből. Nevet Viszont így felmerül a kérés. Mitsuki Orochimaru kis kreálmánya? Hisz rajta kívül nem rémlik más aki tudta nyújtani a testét. Nevet Boruto amúgy szerintem nem Chidorit használ csak villám technikát. Kishi azt nyilatkozta hogy neki más technikája lesz mármint saját. Lehet hogy a villámot kombinálja valamivel.

Mindenesetre érdekes kis teaser volt. Jöhetne most már valami konkrétabb is. Bár most már lassan jönnek sorba.
Himawari meg még mindig sehol. Az fix hogy ő nem lesz főszereplő ha csak nem ő lesz a az a Rinneganos csóka de kétlem.
Arra is kíváncsi lennék hogy az elején Sasuke kivel harcol, Jedik is jönnek? Mert nagyon úgy festett mintha a csókának fénykardja lett volna. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 11:59:54 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #934 Dátum: 15 jún 20, 12:40:55 »

A végén még kiderül hogy Naruto meghal a film alatt.
Bár ezt tuti nem játszanák be...vagy mégis?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 12:42:00 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #935 Dátum: 15 jún 20, 12:43:38 »

A végén még kiderül hogy Naruto meghal a film alatt  Ohh My God
Bár ezt tuti nem játszanák be...vagy mégis?
Dehogy játszanák be Nevet

Kiváncsi leszek arra, hogy Sakura benne lesz-e a filmben, és lesz-e Uchiha családi jelenet.
Hinawari biztos benne lesz, legalábbis egy két részletben biztosan.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #936 Dátum: 15 jún 20, 12:47:15 »

Kuro, az a csávó, aki a chuunin vizsgán Kabuto csapattársa volt, és a második kör után a selejtezőkben Kankuroval harcolt, annak az volt a képessége, hogy meg tudta nyújtani a testének bármelyik részét gyakorlatilag. Nevet Szóval nem Oro az egyetlen (igaz, hogy ő is Oro alárendeltje volt...).
Amúgy ja, nagyon érdekes trailer, kíváncsi leszek, bár még a Last-ot sem láttam Nevet De már nemsokára kijön a DVD, nem? Kár, hogy mindkettőt kb. egy éves késéssel nézem meg Nevet
Azért az picit idegestő, hogy megint előszedtek valahonnan egy ilyen erős ellenséget. Vagy ezt is csak elbénáskodták? Az meg talán még idegesítőbb lenne Nevet A Gaidenben jól megoldotta ezt Kishi, hogy ilyen sunyi, alattomos ellenséget hozott be, akik kihasználták, hogy Narutóék nem a régiek. De csúcsformában elég WTF lenne egy hozzájuk mérhető ellenség.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #937 Dátum: 15 jún 20, 13:39:01 »

A film trailer... Wow... Nem találok szavakat. A HD verzióra kiváncsi leszek, mert így még picit ködös, de:

-Yay igazam volt és Boruto Hinata villám elemét örökölte!
-Mitsuki Orochimaru's megnyúlása. Hmmm....
-Shikadai tök édes. Az animében nem hasonlít annyira Shikamarura, mint a mangában.
-A Kana Boon banda jó választás volt a zenéhez. Ez a szám remek alá.
-Sasuknak ezen a mondatán sírtam: "Omae wa Naruto yorini usura Tonkachi ga!" = Te még nagyobb tökelütött marha vagy, mint Naruto Nevet
-Narutonak és Sasukénak az a beállása a végén. Tisztára, mint Madara ellen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 13:39:34 írta Exkirion » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #938 Dátum: 15 jún 20, 13:49:52 »

ááá várom már nagyon  Nevet Nevet
de engem is érdekel, ha Sasuke edzi Borutot, akkor Saradát kicsoda? kitudná jobban,mint a sharinganos apja???
szerinem még az is elképzelhető, hogy Sakura tanított Saradának egy kis alapvető orvosi jutsut. Fogadok, hogy van olyan jó a chakra írányítása,mint az anyjáé és még mellette ott a sharingan is Ördögi
Boruto meg szerintem azért sírt,mert Narutoval történik majd valami. Biztosan megint kiakarják majd szívni Kurama chakráját belőle.
Viszont ki fogja Sasuke konohai fejpántját?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #939 Dátum: 15 jún 20, 13:56:16 »


Viszont ki fogja Sasuke konohai fejpántját?
Szerintem Sarada
Amúgy jobban megnézve szerintem Boruto örömében sír.Sőt,teljesen biztos hogy örömében sír, csak nézzétek a szemét meg a száját...totál mint Naruto vigyorgása.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 14:01:26 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #940 Dátum: 15 jún 20, 14:32:12 »

Ha engem kérdeztek szerintem valami olyasmi lesz a film vége, hogy Boruto kibékül a faterjával. Valószínűleg az örege kihúzza a seggét valami dúrva szituból, de közben eléggé lesérül és Boruto rájön, hogy annak ellenére, hogy nem mindig mennek vele a legjobban a dolgok nem akarja elveszíteni.

A másik, hogy nyilván ez a film is canon lesz, aminek nem tudom örüljek-e, mert kicsit fura szájízt hagy bennem, hogy az egész sztori vége pont egy film lesz. De ki tudja lehet a Gaiden végén lesz még egy timeskip, és ez megint közbe fog játszódni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 14:34:01 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #941 Dátum: 15 jún 20, 14:47:26 »

Ha engem kérdeztek szerintem valami olyasmi lesz a film vége, hogy Boruto kibékül a faterjával. Valószínűleg az örege kihúzza a seggét valami dúrva szituból, de közben eléggé lesérül és Boruto rájön, hogy annak ellenére, hogy nem mindig mennek vele a legjobban a dolgok nem akarja elveszíteni.

A másik, hogy nyilván ez a film is canon lesz, aminek nem tudom örüljek-e, mert kicsit fura szájízt hagy bennem, hogy az egész sztori vége pont egy film lesz. De ki tudja lehet a Gaiden végén lesz még egy timeskip, és ez megint közbe fog játszódni.

Én is hasonlóra gondolok így sokadjára megnézés után. Nevet Nem hiszem hogy megint eljátszanák hogy Naruto meghal a moziban.
Anno megléphették mert volt az a csak aki látta a jövőt.

Egyébként az hogy canon lesz a mozi nem feltétlen gond hisz az anime széria is tuti megcsinálja a Gaident. Aztán ahogy írtad még nem tudni Kishi pontosan mit is akar de kétlem hogy egy mozival fejezné be a mangát.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #942 Dátum: 15 jún 20, 14:52:00 »

Amúgy ezt észrevette valaki?




Boruto Naruto ruhájában van. Elsőnek nem értettem hogy, hisz azt Naruto szétszaggatta, de aztán rájöttem, hogy ezt a mangában sosem mutatták vagy mondták, csak az animében volt benne. Naruto csak annyit mond valahol a mangában, hogy a fejvédő szövetrészét cserélnie kellett, mert tönkrement.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 20, 14:53:07 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #943 Dátum: 15 jún 20, 16:12:43 »

Szép gesztus volt Narutotól hogy odaadta a fiának a régi terep ruháját,az meg pláne hogy Boruto el is fogadta azt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #944 Dátum: 15 jún 20, 16:48:40 »

Amúgy ezt észrevette valaki?
Boruto Naruto ruhájában van. Elsőnek nem értettem hogy, hisz azt Naruto szétszaggatta, de aztán rájöttem, hogy ezt a mangában sosem mutatták vagy mondták, csak az animében volt benne. Naruto csak annyit mond valahol a mangában, hogy a fejvédő szövetrészét cserélnie kellett, mert tönkrement.

Persze írtam is a kommentemben. Nevet
Na meg mutatják ahogy Naruto is tartja a kezében. Gondolom nem csak úgy random adta neki oda. De az is lehet hogy először nem fogadta el az apjától amilyen kis pimasz.  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!