24 máj 12, 14:50:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406979 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #915 Dátum: 15 jún 18, 23:14:30 »

@Exkirion: Ami azt illeti ha megnézed a Boruto film hivatalos oldalát ott is van egy Secret megjegyzés 2 dologra és van mellette egy visszaszámláló. Én úgy érzem hogy a filmmel lesz kapcsolatos infó. Anno a The Last-nál is volt ilyen secret izé akkor a karaktereket leplezték le vagy mi. Ez a New Era projekt mondjuk remélem nem merül ki ennyiben hogy kapunk egy gaident meg pár új mozit. Nevet
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #916 Dátum: 15 jún 19, 05:33:55 »

Nem volt rossz a fejezet,de Sasuke megint növelte a szeme képességeit. Mert eddig még nem nyomott hasonlót,de most már Naruto-ra is kíváncsi vagyok miket tud még,mert ha igy marad jobban felnéznek a kölykök Sasuke-re mint Narancsra . Bár a 699 fejezetben Sasuke azt mondta ,mi van ba megint zakkant lesz erre Narancs azt mondja hogy megint meg állítja. Hát most ezt az állítását nem tudná be tartatni.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #917 Dátum: 15 jún 19, 07:46:03 »

Nem értem nyárutót. ti igen? A végén megint bemagyarázta Saradának hogy Sakura az anyuka.
Filmszakadás? vagy mi? Mosolyog amúgy nem rossz rész.
De így ez az egész nagyon rövid lesz - odamennek, nagy verekedés,
"véget vetettek a zenének, hazamennek a legények"? Mosolyog  smirksweat

Valamim mélyebb értelme kell legyen e mangának - különben már vége a 15.fejezetnél..............
 Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #918 Dátum: 15 jún 19, 08:10:31 »

Amúgy sem lett volna hosszú, kb még 10 fejezet van hátra ha jól néztem, de javítsatok ki ha tévedek. Talán a Boruto movie ennek a folytatása lesz vagy mifene, és ez csak előkészítő.
Félreértetted szerintem. Nem azt magyarázta be neki, hogy Sakura az anyja.(Azt addig úgy sem hiszi el amíg nem hallja a megfelelő emberektől.) Hanem csak felhívta rá a figyelmet, hogy szereti Sakurát és ez a lényeg, nem a vérrokonság.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 08:12:16 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #919 Dátum: 15 jún 19, 08:40:40 »

Sternritter Zanpakuto azt ajánlom olvasd el még egyszer figyelmesen azt  amit Naruto mondott Saradának. Még szép hogy ő az anyja. Ki nevelte és gondoskodott róla a legnagyobb szeretettel? Egyébként én csak akkor hiszem el hogy Sarada anyja Karin ha ő maga, Sasuke vagy Sakura meg nem erősíti.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 08:44:14 írta asriel21 » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #920 Dátum: 15 jún 19, 09:06:36 »

Sternritter Zanpakuto azt ajánlom olvasd el még egyszer figyelmesen azt  amit Naruto mondott Saradának. Még szép hogy ő az anyja. Ki nevelte és gondoskodott róla a legnagyobb szeretettel? Egyébként én csak akkor hiszem el hogy Sarada anyja Karin ha ő maga, Sasuke vagy Sakura meg nem erősíti.
Pontosan.Teljesen felesleges emiatt vitatkozni.Ha nem is mondta volna meg Kishi kb 100x hogy Sakura Sarada anyja,akkor is ő volt ott kiskorától fogva és ő adott neki szeretetet.Nem Karin...szóval most már tényleg abba lehetne ezt az egészet hagyni,mert csak ideges leszek tőle.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #921 Dátum: 15 jún 19, 10:35:52 »

Már megint annnyira jó lett a fordítás Exkirion, köszönjük! Mosolyog
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #922 Dátum: 15 jún 19, 13:02:24 »

Ez a rész nagyon jó volt Nevet
Tetszett ahogy Naruto elmagyarázta, hogy a DNS csak egy dolog, és vannak annál sokkal fontosabb dolgok is a világban, és ami még jobban tetszett, hogy Sarada ezt megértette Nevet Eddig ebben a mangában szerintem ilyen sose fordult elő, hogy valaki hallgasson az észérvekre, és ne csak menjen a maga feje után. Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #923 Dátum: 15 jún 19, 13:15:09 »

Már megint annnyira jó lett a fordítás Exkirion, köszönjük! Mosolyog

Szivesen, de kezdem rosszul érezni magam, hogy AdamS sosem kap semmi elismerést a szerkesztésért ^^
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #924 Dátum: 15 jún 19, 16:39:39 »

Sternritter Zanpakuto azt ajánlom olvasd el még egyszer figyelmesen azt  amit Naruto mondott Saradának. Még szép hogy ő az anyja. Ki nevelte és gondoskodott róla a legnagyobb szeretettel? Egyébként én csak akkor hiszem el hogy Sarada anyja Karin ha ő maga, Sasuke vagy Sakura meg nem erősíti.
Pontosan.Teljesen felesleges emiatt vitatkozni.Ha nem is mondta volna meg Kishi kb 100x hogy Sakura Sarada anyja,akkor is ő volt ott kiskorától fogva és ő adott neki szeretetet.Nem Karin...szóval most már tényleg abba lehetne ezt az egészet hagyni,mert csak ideges leszek tőle.

Igazatok van ! mea culpa !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #925 Dátum: 15 jún 19, 19:38:07 »

Sakura és Sarada olyan édesek.  Pirul

Szeretem az ilyen fan-artokat. Nah, meg persze Hinata. Nevet

http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/287/2/9/_commission__hinata_hyuga_by_boos2-d7xk1ah.png
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #926 Dátum: 15 jún 19, 19:39:12 »

Megvan a telóm új zárolási képe.Köszönöm! Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #927 Dátum: 15 jún 19, 20:18:58 »

Fúúú emberek, végre újra itt! Látom nem unatkoztatok. Néha jól megnevettettetek néha meg.... azt le sem írom.  Nevet  Nevet

A rész óriási volt!!! Hihetetlen, hogy mennyire jók a karakterek még ennyi idősen is, simán megismerjük a régi énjüket.
Tetszik, hogy bárhol tart is Naruto, bármin is ment keresztül, bármit is ért el eddig, sosem felejtkezik el a múltról, és arról honnan jött. Én ezt szeretem, nekem ez az alázat, és jó látni, hogy ő egy igazi vezető. Igazából hasonló érveket állított mint anno Sasukenál, csak most sokkal nyugodtabban, bölcsebben. Egyszerűen MENŐ!!!!!!!!! Nevet

A csókos jelenetről nekem az a meglátásom: http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/11
Itt Sakura a lap alján a középső képen nem elszomorodott, csak elgondolkodott "Bas...za meg, mit adjak be a (kb.3 éves) kislányomnak? Milyen lebutított verziót adjak be, hogy megértse az érzelmeket?" Az pedig, hogy a homlokos cucc neki a legboldogabb élmény..... hát a barátomról nekem sem egy csók jut eszembe, nem az villan be első képként, hanem egy mosoly, egy kézfogás, egy gesztus, ami szerintem többet mond el, szebbé teszi az emlékeket, az élményt, de ez persze én vagyok. Nevet

Itt Sarada egyébként tiszta törpe Sasuke: http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/13 - középen a jobb kép

Sasuke méltatlankodása komolyan, mikor még geninek voltak Nevet, és az az évődés...  ikszdé http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8/16


Itt pedig azért elég sűrűn elgondolkodom azon, hogyan tudja Sasuke úgy tartani a fejét, hogy hirtelen ne legyen a haja a szeme előtt?  Gondolkozik  Nevet Hátradobja a haját vagy mi? Nevet: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/17

És.... Susanoooooooo!!!!!!!! Hogy én ezt hogy vártam!!!
De mondom, egyre gyanúsabb a számomra, hogy Kishi olvassa a kommenteket, feldob egy kérdőjelet, utána olvas mi a visszhangja, és aztán a következő részbe beledobálja a válaszokat,  Nevet és a hiányzó darabkákat.  Gondolkozik Nagyon cseles az öreg. Nevet

Sakura pedig jól nyomja  bow
Ahogy előzőleg megjósoltam, most volt a kis lelkizés, tisztázás egy prokariótája, és utána jön a nagy csata, amikor is előkerülnek a valódi erők, és a fél világot felrobbantják a nagy harci hév közben. Nevet  Jégkrém És az milyen király lesz!!!!!  Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 20:36:16 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #928 Dátum: 15 jún 20, 07:59:35 »

Ezt gondoltam megosztom.
Már csak ezért is mert vagy 10x megnéztem és még mindig keresem az állam mert szerintem már le is ért a föld középpontjába.
Boruto chidorija,Sarada sharinganja és az hogy valami eszméletlenül durva dolog van készülőben engem arra ösztönöz hogy beüljek a kádba és sírjak azért mert nem japánban élek.
Nincs mit tenni,nézzétek meg Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WBpLH-F87lE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WBpLH-F87lE</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #929 Dátum: 15 jún 20, 11:03:42 »

Ezen a párbeszéden sírok:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/708/18
- ne szomorítsd el a gyerekeket ikszdé ikszdé Úristen. Na jó mára kiégett az agyam. A két vén trottyos.
Olyan jó lenne ha anime lenne belőle Szomorú De megvan rá az esély ha azt nézzük, hogy a Kakashi Gaidenből is lett anime.

Wáó , köszönjük Capac.
Engem az fogott meg a dologban, hogy bár Kakashi technikája a Chidori, de ő sem tudta rendesen használni addig, amíg a Sharingat meg nem kapta Obitotol, szóljatok ha tévedek.
Erre kíváncsi leszek. Meg arra, hogy Sasukét  miként kéri fel mesterének. Jaj meg arra is, hogy miként tér vissza a faluba, juhuuuu Uchiha család egyesülés. Jaj és hogy Saradának milyen képességei lesznek, mert ezek szerint Boruto jobb mint a Sarada, hiszen már tud használni elemi chakrát.
Jaj de várom a filmet Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!