24 máj 12, 13:55:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406966 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #900 Dátum: 15 jún 18, 19:25:07 »

Hát nagyjából szerintem most járunk a Gaiden kb felénél. Kishi azt mondta, hogy Augusztus végéig lesz vele munkája, szóval vagy akkor lesz vége vagy ő akkor végez vele. Annyi a külömbség, hogy 15-18 vagy 22-24 fejezetet kapunk.

Bár ebben a szotoriban olyan sok szufla már nincs, ha 1-2 fejezeten belül legyőzik Shint.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 19:26:13 írta Exkirion » Naplózva

anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #901 Dátum: 15 jún 18, 19:34:51 »

 azt tudom, hogy lesz egy mozi, és utána mi lesz? vége végleg?
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #902 Dátum: 15 jún 18, 19:50:15 »

Hát sajnos elméletileg igen.

De neeehehe.Én még nem állok készen a szakításra.:'(
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #903 Dátum: 15 jún 18, 20:02:40 »

Manga részröl valoszinü vége.
De Amime? hát az bármeddig lehet  míg van rá kereslet.
Nem véletlenül lettek kitalálva a gyerekek, jó lesz animének kiindulásnak.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #904 Dátum: 15 jún 18, 20:03:50 »

Hát nagyjából szerintem most járunk a Gaiden kb felénél. Kishi azt mondta, hogy Augusztus végéig lesz vele munkája, szóval vagy akkor lesz vége vagy ő akkor végez vele. Annyi a külömbség, hogy 15-18 vagy 22-24 fejezetet kapunk.

Bár ebben a szotoriban olyan sok szufla már nincs, ha 1-2 fejezeten belül legyőzik Shint.
Igaz.Majd kiderül.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #905 Dátum: 15 jún 18, 20:13:39 »

Azért ha szépen lezárnak mindent, akkor nem fogok panaszkodni, ha vége lesz, csak normálisan legyen.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #906 Dátum: 15 jún 18, 20:17:40 »

Hát nagyjából szerintem most járunk a Gaiden kb felénél. Kishi azt mondta, hogy Augusztus végéig lesz vele munkája, szóval vagy akkor lesz vége vagy ő akkor végez vele. Annyi a külömbség, hogy 15-18 vagy 22-24 fejezetet kapunk.

Bár ebben a szotoriban olyan sok szufla már nincs, ha 1-2 fejezeten belül legyőzik Shint.

Ebben azért én nem vagyok ennyire biztos. Ha ennyi év után képesek voltak Toriyamát rávenni hogy vegye elő újra a Dragon Ball-t akkor Kishi sem lesz kivétel. Nevet Egyébként a Shin-ek itt tuti hogy csak "parasztok" az igazi ellenséget úgyis a moziban ismerjük meg szerintem, aztán hogy utána mi lesz nem tudni. Azon se lepődnék meg ha jönne egy újabb Gaiden vagy egy full új széria amiben már tényleg csak a gyerekek szerepelnének.

Egyébként most nézegettem a Boruto hivatalos weblapját és találtam pár rajzolt az egyik egy gamboy féle cucc. Nevet
Érdekes lesz látni konzolt a Naruto világában. Nevet Ráadásul jött egy kép az Uzumaki rezidenciáról is. Ahhoz képest hogy anno Naruto mekkora viskóban lakott most eléggé felvitte az Isten a dolgát. Nevet

Pár rajz a Filmhez: http://boruto-movie.com/collection/index.html
Narutoék háza: http://orig00.deviantart.net/b45b/f/2015/169/6/3/uzuamki_residence_by_fu_reiji-d8xs67y.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 20:19:58 írta Kuro25 » Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #907 Dátum: 15 jún 18, 20:28:56 »

Hát nem tom remélem a gaidennek legalább lessz egy emlékezetes lezárása
Nekem a sima manga lezárása nem tetszett annyira itt oldják meg jobbra
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #908 Dátum: 15 jún 18, 20:40:22 »

Igazság szerint szeintem ezt a 10-en x fejezetet úgy kell tkinteni, mint ha a sima manga végének plusz oldalai lennének. Gondolom ezért is van úgy számozva, hogy 700+1,2,3 stb

Szóval én úgy tekintek rá, mint, ha még mindig a 700. fejezet olvasnám, csak nyomtatási vagy valami más hiba történt volna és ezért a 700. fejezet többi része csak most jön hetenként.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 20:41:07 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #909 Dátum: 15 jún 18, 21:32:03 »

Igazság szerint szeintem ezt a 10-en x fejezetet úgy kell tkinteni, mint ha a sima manga végének plusz oldalai lennének. Gondolom ezért is van úgy számozva, hogy 700+1,2,3 stb

Ami azt illeti csak az MS számozza így én nem adnék az ő megoldásukra. Nevet
Ez olyan mintha a Fairy Tail Zerot számolnád a sima széria mellé. MAL-on mindenhol külön számozzák a Gaident.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #910 Dátum: 15 jún 18, 21:33:28 »

Ami azt illeti csak az MS számozza így én nem adnék az ő megoldásukra. Nevet

Meg a mangapanda: http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage/8
És ne felejtsd el, hogy pandán volt kint először az első fejezet, szóval még azt se mondhatod, hogy a MS-ről csórták utólag.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 21:34:14 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #911 Dátum: 15 jún 18, 21:42:30 »

Jogos. Megnéztem a RAW-okat azokban is 700+-al van írva.
Nem igazán értem hogy a DB oldalak miért vették akkor külön. De igazából nem számít túlzottan. Nevet
Mindenesetre én még elég sok potenciált látok a mangában. De azt hiszem mára hanyagolom AnimeAddicts Fórumot mert láthatóan segg hülyék kommentelnek csak oda. Nevet Sorry a reklámért de gondoltam hátha más is jót akar röhögni. ^^'
Még szerencse hogy életfogytiglant kaptam FFnF-től mert most kapnék egyet megint. ikszdé
Naplózva

david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #912 Dátum: 15 jún 18, 22:01:14 »

Egészen tetszetős volt ez a rész Szöcske ki magyarázta hogy mért volt gyenge de Naruto-nak akkor mi a kifogása Nevet???
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #913 Dátum: 15 jún 18, 22:17:01 »

Egészen tetszetős volt ez a rész Szöcske ki magyarázta hogy mért volt gyenge de Naruto-nak akkor mi a kifogása Nevet???

Narutonak túl sok finom ráment főz otthon Hinata és elkezdett megpocakosodni
http://mangabeatingheart.altervista.org/wp-content/uploads/2015/01/n183a-620x.jpg
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #914 Dátum: 15 jún 18, 22:45:14 »

de Naruto-nak akkor mi a kifogása Nevet???

Semmi. Kurama is megmondta, hogy Naruto picit berozsdásodott. Nyilván a faluban még mindig bárkit felaprít, ha kell, de valószínűelg Sasuke és Naruto közt már bőven nincs erőegyensúly, hanem Sasuke sokkal erősebb hisz ő egész végig aktív volt, miközben Naruto gyereket nevelt meg aktát tologatott.

Őszintén szólva én Himawarit akarom már csak azért is látni még a spinoff vége előtt, mert érdekel milyen személyiséget kapott.
Jelengleg valahogy úgy képzelem el, mint Naruto és Hinata keverékét. Kis aranyos szendébb jellem, de amúgy elég tapraesett ahhoz, hogy ne lehessen félősnek nevezni. Mint a gyerek Konan kb.

-------------

Más:

Nem tudom, hogy ez mennyire új hír, gondolom nagyon nem és csak én vagyok lassú szokás szerint, de
http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Project
Itt a Naruto projekt leírásánál (hogy mik vannak benne) van egy elég érdekes dolog:

"A "secret" will be revealed on July 29th."
(Egy "titok", ami július 29. kerül felfedésre)

Mivel a film Augusztus 7.-én jön, akármi is lesz ez a film után fog helyet kapni.
Mit tippeltek mi lesz ez? Új manga spinoff? Új anime? Új film? rendes Part3?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 22:56:33 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!