24 máj 12, 17:05:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406984 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #885 Dátum: 15 jún 18, 16:12:54 »



Simán kinézem Szöcskéből. Szerintem a nászéjszakájukon mikor lefeküdtek egymással, akkor Sasuke merev, rezzenéstelen pókerarccal, síri csöndben, normál pulzussal, aktivált sharingannal, rinnegannal mozgatta a csípőjét előre-hátra.  Noexpression  Pojén
Ezen meghaltam! X"DDDD
Bár igaz, Sasuke olyan kemény, lábon kihordja az agyhalált, és pillantással hasítja az atomot, akkor mit neki egy olyan intenzív dolog, mint az orgazmus. ikszdé

  Ördögi ikszdé Ezen én haltam be..  ikszdé Ördögi
Egyébként nekem is tetszett ez a rész, ahogyan Naruto Saradával viselkedett. Gyerekek... apa lett. Most nem emelném ki a hokage szerepét is, itt inkább az látszik meg, hogy van családja.  Van egy kicsit bajkeverős gyermeke "Boruto" akivel hasonló gondokkal küzd, annyival másabban, hogy ő a figyelemért csinál rosszakat, annak ellenére hogy vannak szülei.

Sarada pedig azért, mert nemrég tudta meg a kétes anyám mégse anyám dolgott. Vagy mégis? ikszdé De Naruto azt hiszem eléggé jól kezelte a helyzetet.

Az, hogy Sasuke kiemelte a feleségem egy erős nő, azt hiszem ezt tudja mindenki. Lehet, hogy aggódik érte, de tudja hogyha kell terep rendezés lesz a végén.
A másik dolog, hogy a Shinek miért nem akkor támadták meg a lányt, amikor még lehetett volna. Bár ez általában úgy szokott menni, hogy akkor nem marad késöbbre harc így maradt a chat.

A Sasukeés Sakura között volt e csók dologhoz annyit mondanék, hogy valahogy csak meg lett az a gyerek. Bár kinézem azt is, hogy nem ikszdé Hiszen Sasukénak ez nem a legfontosabb az életében. Az utolsó egy álma talán az, hogy családja legyen, majd pont olyanokra figyel, mint a csók. Látogatás legalább évente egyszer haza... ugyan már mégis csak Sasukéról beszélünk. Meg hát ha lemerült a telója gondolom így a telefon is ki volt lőve. S függetlenül attól, hogy tudd-e utazgatni a Kaguyás dimenzióban vagy sem azért arra lehetett volna annyi apai ösztöne hogy tényleg haza látogasson néha de még sem tette. Homlok pöci, igéret. Ennyi ikszdé Sasuke forever ♥
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #886 Dátum: 15 jún 18, 16:14:53 »

Na bazzeg , jó a téma ti kis perverzek. Még mindig a csókon/szexen vagytok leragadva.Nevet
volt már naruto, volt naruto shippuden, a következő naruto hentai edition.

Mellesleg felüdülés volt, hogy Beyonce nem szólt be megint hülyeségeket. Agyfagyásom volt a csajtól. Kiakarsz békülni a lányoddal? Nesze itt egy chio chips.  smirksweat

szerintem sokkal érdekesebb az a rész, mikor Szöcske mondta hogy dimenzió vándoroskodik( van egyáltalán ilyen szó?Nevet ).
Am olvastam külföldi fórumon azt az érdekes felvetést, hogy Sakura vele ment mikor terhes volt és egy másik dimenzióban szülte meg Saradat , és ezért volt szükség Karinra, mert mikor visszajöttek a baba szervezete nem bírta a tér-idő utazást.
És ezért nincsen születési kivonat, és lehet ezért volt Karinnál egy "darab" Saradából. Gondolkozik

Ez se hülyeség mondjuk. Úgy tart vele, hogy még nem tudja hogy fel van koppintva, és nem tudnak visszatérni, mert mit tom' én Sasuke szemeiben lemerült a duracell, és ezért ott kell megszülnie. Mondjuk azt az egy kezes zsonglőrködést is megnéztem volna a forró vízzel, takaróval, köldökzsinórral. Nevet Nade félre poén, életszerű lehet.  Gondolkozik

Én csak azért tartom valószínűtlennek, hogy Sakura vele ment volna, mivel a Kage találkozón Sasuke kimondta, hogy erre csak ő képes a szeme miatt és egyedül megy.(illetve én ezt úgy értelmeztem, hogy nem áll szándékában bárkit is magával vinni ezekre a kirándulásokra). De már tényleg kíváncsi vagyok hogyan fogja ezt a Mester megmagyarálni.
Naplózva
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #887 Dátum: 15 jún 18, 16:19:31 »

Az apa Shinnek szerintem azért nincs jobb keze, mert Orochimaru átültette Danzonak(?), mivel az Shin különleges képessége, hogy a teste befogad akármit ültetnek a testébe. Ori beleültette a 10 sharingant, lecsapta elküldte Danzonak ajánlott küldeményként és voilá.

Ez a Rinne-sharingan és Naruto gömbjei már nekem is nagyon fúrják az oldalam... azt hittem a Rikudótól kapott erejük eltűnt amikor lepecsételték Kaguyát, de ezek szerint nem.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #888 Dátum: 15 jún 18, 16:31:54 »

Danzonak Hashirama keze volt Mosolyog még volt is rajta ilyen fej, mint amilyen Madara mellkasán.
De azt nem értem... hogyha Orochimaru ennyi sharingant tudott gyártani, mint ami most Shin-ben van, akkor miért nem tett be egy párat magának. Vagy amikor a Hashirama kezet csinálta Danzounak miért nem kért egyet fizetség gyanánt. De az is lehet hogy már letett erről az álmáról Nevet
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #889 Dátum: 15 jún 18, 16:43:47 »

Mert Orochimaru is megváltozott, talán ő a legtöbbet. Már nem a hatalom hajtja hanem a tudás. Ezért sem érdemes kiiktatni, ő egy őrült zseni tudós agytröszt nemnélküli örökfiatal laboráns. Túl sokat tud, és nagyon sok mindenről. Ő a jocker.
fú most jól benyaltam neki Nevet de tényleg így van.
"tartsd közel magadhoz a barátaid, még közelebb az ellenségeid."
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #890 Dátum: 15 jún 18, 16:46:25 »

"Akárki is mondta ezt, nem volt sok ellensége...". Stannis Baratheon
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 16:47:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #891 Dátum: 15 jún 18, 16:49:34 »

Danzonak Hashirama keze volt Mosolyog még volt is rajta ilyen fej, mint amilyen Madara mellkasán.
De azt nem értem... hogyha Orochimaru ennyi sharingant tudott gyártani, mint ami most Shin-ben van, akkor miért nem tett be egy párat magának. Vagy amikor a Hashirama kezet csinálta Danzounak miért nem kért egyet fizetség gyanánt. De az is lehet hogy már letett erről az álmáról Nevet

Ez igaz, de valami párhuzam csak kell hogy legyen a két kéz között (a kinézete és Orochimarun kívül).
Az még számomra elég furcsa, hogy amikor Itachi és Obito kiírtotta az uchihákat, Orochimaru miért nem ragadta meg az alkalmat, hogy szemeket gyűjtsön? Csurrant-cseppent volna egy pár szerintem. Danzo onnan szerezte magának... amikor elment Ori-hoz, a kígyófej simán ellophatta volna a szemeket, hiszen még Itachinak is nekiment a sharinganért!!!
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #892 Dátum: 15 jún 18, 16:56:01 »

Egy lopott sharingant sosem lehet igazán, teljes erejéből kihasználni. Nem ment volna vele sokra. Ő egy fiatal, erős, igazi Uchiha testet szeretett volna, amiben hatalmas potenciál van, olyan, mint Itachiban vagy Sasukéban. Vagyis gyakorlatilag Uchiha akart lenni.
És igen, Danzo karja Shinről van, ezt Oro még említette is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #893 Dátum: 15 jún 18, 16:58:06 »

Őszintén szólva ez után a fejezet után, már az sem érdekel, ha Karin az anya, mert az a gondoskodás és szeretet ami Sarada és Sakura között van, annyira meghatott, hogy le....rm, mi van Karinnal én csak azt akarom, hogy Ők hárman Sasuke-Sakura-Sarada együtt legyenek mint egy család. Sasuke sem véletlenül említi ilyen sokszor, hogy a feleségem így meg úgy, mert igen is kötődik hozzá.
 Hihetetlen, hogy Kishinek sikerült elérnie ezt.
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #894 Dátum: 15 jún 18, 17:05:14 »

Na nekem is sikerült elolvasnom a mamgát.
Hát az az érzelmi löket amit ez a fejezet tartogatott,megsemmisítő volt.Többen is írtátok hogy Naruto mennyi más lett,mennyire komoly.Az meg hogy Sakura mit meg nem tett hogy gondoskodjon Saradáról tök egyedül.Most gondolom úgy hogy bírom Sakurát.Nem olyan szinten mint Hinatát mert őt imádom.Bár ez lehet hogy már mondtam.
De most már mutathatnák Hinatáékat is,mert hát mert csak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #895 Dátum: 15 jún 18, 18:02:46 »

De most már mutathatnák Hinatáékat is,mert hát mert csak.

végülis NARUTO gaiden a címe, egyet értek. Néha a Naruto mangában is azt éreztem hogy lehet hívni Sasukenak, főleg a végén mikor az ő lelkifröccsével zártuk a 15 évet.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #896 Dátum: 15 jún 18, 18:05:51 »

Nem olyan szinten mint Hinatát mert őt imádom.Bár ez lehet hogy már mondtam.

Nyugi, Capac, csak párszor mondtad eddig. ikszdé

Egyébként miért sírtok a flashback miatt? Szükséges volt, külföldiek is azon rinyálnak egész nap hogy fujj Kishi hogy mert beletenni pár oldalnyi flashback-et. Néha úgy érzem egyesek csak a harcok miatt olvassák a mangát. Nevet
Ez a csók/nem csók /szex/nem szex dolog szerintem felejtős. Már az is csoda hogy NaruHina csókot láttunk a moziban Kishi ehhez nem ért meg is mondta. Nevet Őszintén szólva nekem nem is hiányzik az ilyen mert akkor olvasok Shoujo mangát. Nyelvesít
Viszont a kapcsolatok alakulása bemutatása nagyon megy neki. De nem értem miért olyan meglepő egyeseknek hogy Sakura ennyire gondoskodó és ennyire szereti a saját lányát. Nevet Sakura az első perctől gondoskodó volt kb még a Part1-ben is miután már küldikre mentek.

Hinata is szerepelni fog szerintem elvégre Kishi kétlem hogy ne mutatná meg szegény Himawarit és és ő tuti hogy nem fog az anyja nélkül szerepelni. Nevet Egyelőre most a küldetésen van a hangsúly aztán meglátjuk mi lesz, én már abban se vagyok biztos hogy csak 2-3 kötet lesz a manga. Elvégre 1 kötetnyi adag már megvan de még sehol se tartunk kb. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 18:07:21 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #897 Dátum: 15 jún 18, 18:10:36 »

Egyelőre most a küldetésen van a hangsúly aztán meglátjuk mi lesz, én már abban se vagyok biztos hogy csak 2-3 kötet lesz a manga. Elvégre 1 kötetnyi adag már megvan de még sehol se tartunk kb. Nevet
Kivéve ha George R.R. Martin rajongó és a kövi résben mindenki elárul mindenkit és meghalnak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #898 Dátum: 15 jún 18, 18:17:17 »

Hinata is szerepelni fog szerintem elvégre Kishi kétlem hogy ne mutatná meg szegény Himawarit és és ő tuti hogy nem fog az anyja nélkül szerepelni. Nevet Egyelőre most a küldetésen van a hangsúly aztán meglátjuk mi lesz, én már abban se vagyok biztos hogy csak 2-3 kötet lesz a manga. Elvégre 1 kötetnyi adag már megvan de még sehol se tartunk kb. Nevet

Biztos nem lesz csak 2-3 kötetes.Gondoljatok bele, hogy a Dragon Ball is hány generáción keresztül mutatta be a sztorit, Pokémonból mennyi epizód lement, Digimon és még sorolhatnám. A pénz nagyúr +  1 Kishi hülye lenne nem folytatni ha van rá érdeklődés 2 A neve már a Narutoval él, hiába indítana új mangát , akkor is rá asszociálna mindenki, a Naruto túl nagy ahhoz hogy kitudjon belőle lépni, pláne ha még elkezd írni gaideneket.
Ez szokott lenni az írokal. Neki állnak novellát írni és regény lesz belőle. Regényből pedig kötet.
És én nem bánom, ez az élete munkája , és élvezi csinálni, hiszen nem indított volna gaident és nem lenne borut film sem.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #899 Dátum: 15 jún 18, 18:19:44 »

Nagyon-nagyon jó és szép fejezet volt. Annyira jó látni Narutot, mint IGAZI Hokagét. Az elődök büszkék lehetnének rá, igazi példakép és vezető, őrző lett, mind emellett pedig baromi királyul teszi mindezt Nevet
Nagyon kellett ez a Narutos flashback, ahogy természetesen Saradáé is, az elsőt látnunk kellett, hogy Sarada látja, a másodikat meg nekünk kellett látni. Amúgy Sakura nagyon aranyos volt azzal a homlokpöcköléssel Nevet A Gaidenben annyira érettek és szimpatikusak lettek a karakterek, hogy hihetetlen. Sasuke is, ahogy elismeri a FELESÉGÉT (!!!), majd ahogy nekiáll vitatkozni Narutoval Nevet Áh, mint a régi szép időkben.
Sakura baromi badass volt a végén...nem is emlékszem, hogy mikor tetszett utoljára ennyire Sakura, de azt hiszem, hogy talán Sasori ellen, ami...hát nem most volt Nevet
Egy dolgot nem értek igazán: Miért nincsenek a gyerekek tisztában azzal, hogy Naruto és Sasuke kicsodák igazán? Vagyis hogy ők mentették meg a világot, meg hogy kb. félistenek? Főleg Sarada, igazán tudhatna valamit az apjáról, nem értem, hogy miért kellett annyira meglepődni a Susanoon.

Ui. Rikudou ereje nem tűnt el, szerintem ez eddig is egyértelmű volt, hiszen az utolsó egymás elleni harcukat is azzal vívták meg. Csak a pecsétek tűntek el, mivel elhasználódtak a pecsételéskor (meg mivel nagyon úgy tűnt, hogy Narutonak ahhoz kapcsolódik a gyógyító ereje, azért valszeg az is). De a többi, a rinnesharingan, az igazságkereső gömbök mind megmaradtak. Az, hogy kyubi-sennin formában nincs folt Naruto szemhéja körül, az is csak Rikudou után lett, és láthattuk, hogy az is úgy maradt.
Nagyon valószínű, hogy Sakura most szétszedi a csőcseléket, ki is jár neki. De remélem, hogy láthatjuk majd Narutot meg Sasukét igazi harc közben is, majd később valamikor Mosolyog) Meg remélem, hogy a gyerekek is láthatják majd, hogy tudják, hogy mi a dörgés.
Uui.: Nagyon-nagyon állat ez a manga, minden köszönet, Kishimoto-sensei. És remélem, hogy a következő után visszatérünk Konohára, és a többi karakterre. Remélem, hogy még legalább kétszer ennyi fejezetet kapunk, és szerintem annyi elég is lenne...elvégre ez a gaiden arra szolgál, hogy megmutassa az új karaktereket, ill. hogy láthassuk, hogy mi lett a régiekkel, a világgal. Egy 30 fejezet szerintem elég mindenre.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!